• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
Sarajko ta jaky byl? :slight_smile:
27. čer 2007 ve 21:32  • Odpověz
hmmm taky bych si dala co rencan?... :grinning: :grinning: :grinning: i takle pozdě to chutná nejvíc :slight_smile:
27. čer 2007 ve 21:40  • Odpověz
juli, noveho kuchare jsme vzali, nastupuje pristi tyden. Ale ty obedy budu delat stejne dal, on ma hlavne vecere.
27. čer 2007 ve 23:11  • Odpověz
Kolac vynikajici, uz je pul plechu pryc :slight_smile: Ja bych mohla zit jenom ze sladkyho. Mam na nej porad chut.
28. čer 2007 v 07:54  • Odpověz
autor
To já taky. Můžu jíst sladké od rána do večera. Taky proto mi zůstalo po porodu těch 7 kg, které se mě drží a nechtějí dolů :frowning2:
28. čer 2007 v 08:35  • Odpověz
Ahojky,
ja se hlasim taky do klubu cely den pozirajici sladke hmmm mnam :grinning: my si vecer nacli vini Kagora-sladke vino- a oblozily talir prave v tech 21:30a koukali jsme se pritom na Jste to co jite :grinning: no myslim, ze by nas pi. dr. Cajthamlova (nebo jak se jmenuje)asi nepochvalila :slight_smile:
a Niki na tobe nejsou zadna kila vubec videt :wink:
28. čer 2007 v 10:29  • Odpověz
Holky musim VAm pisnout, co se vcera stalo segre: Pred 5rokama byla na laparoskopii a tam ji rekli , ze ma vejcovody v poradku, zadne srusty atd. , jen ze jeji manza ma pomale spermie a az budou chtet mimco tak , ze budou musset podporit manzu.No a ted se rozhodli, ze mimi chteji a segra ted zmenila dr. a ta ji povidala, ze vzhledem k tomu, ze ma nepruchodne vejcovody tak to vidi na omele oplodneni :confused: . Segra zustala zirat a povidala ,jak to ze ma nepruchodne vejcovody, kdyz ji tenkrat v nemocnici rekli, ze je v poradku , tak ze se o mimi snazili uplne zbytecne, protoze to nepujde jinak nez umelym oplodnenim.
TAk jsem volala vecer znamemu a ten ji objednal k prof. Malemu v Brne.
To je bordel ja bych tu dr. snad zaskrtila :rolling_eyes:
28. čer 2007 v 10:44  • Odpověz
Renčo,to je síla,normálně na stížnost...ty jo a kolik je tvojí ségře?Hlavně,aby mimi měla,moc jí držím palce.

Fakt někteří doktoři jsou úplně na hovno...
28. čer 2007 v 10:49  • Odpověz
Stanule je ji 30 a vzhledem k tomu, ze dela v Rakousku tak si tam neco chtela vydelat opravit baracek a proste je cas netlacil no a ted zustala chudak zirat a porad breci, ze kdyby to vedela driv tak pospicha ...
no v te Unice je vzali dned jdou 12,7. na pohovor tak jsem zvedava
28. čer 2007 v 10:59  • Odpověz
Renco to je fakt hruza. Dneska se uz na doktory spolehnout vubec nemuzes.

Ja teda v tehotenstvi pribrala jenom 8 kilo, ty jsem nechala v porodnici a ted s prckem jsem od porodu shodila jeste 10, ale nic jsem nedelala. Jim sladky fakt od rana do vecera a litam kolem maleho a jde to nejak samo.
28. čer 2007 v 11:44  • Odpověz
autor
sarajko já v těhu přibrala 33 kg :pensive: a zůstalo mi 7 kg. Není to možná vidět v oblečení Renčo, taky ale musím mít volná trička jinak mi přes kalhoty visí břicho i boky. Mám o 2 čísla větší velikost než jsem měla.
28. čer 2007 ve 12:02  • Odpověz
To je tezky, kdyz v tehotenstvi nejis zrovna za 2, tak si myslim, ze to pak moc ovlivnit nejde. Nikito tys mela urcite hodne vody ne? Ja si to teda neumim moc predstavit, ja zacala pribirat az v 6. mesici. Uvidime, jak to bude u druhyho :slight_smile: ale na to si jeste nejaky rok pockam. Momentalne jsem uplne KO z jednoho.
28. čer 2007 ve 12:11  • Odpověz
Renco,tak ať nebulí...určitě do bude dobrý.Mám dost známých co byli na umělým oplodnění a skoro ve všech případech to vyšlo,když ne na poprvé,tak na podruhé...Až bude mít po pohovoru,tak dej vědět...

Ty jo Niki 33 kg,to jsi musela bejt koule...já nabrala teď 17 a byla jsem pořádná koula,ale pořád mám navíc 7,tak z toho taky nejsem moc odvázaná.

Sarajko na tobě zase vůbec nik¨do nepozanl,že jsi těhotná co?
28. čer 2007 ve 12:32  • Odpověz
Stanule - no zezadu to nepoznali :slight_smile: Ja mela fakt jenom bricho, jinak jsem zustala stejna. Proto by mi ani nevadilo byt napodruhy tehotna. Pro me bylo tehotenstvi fakt pohoda, zadny problemy, nic. Mam hodne kamaradek, ktery rikaji, ze by chteli druhy dite, ale ne bejt tehotny :slight_smile:
28. čer 2007 ve 12:39  • Odpověz
autor
Já nejedla za dva, já žrala za tři :pensive: Nemohla jsme se krotit, nešlo mi to prostě. Přitom jsme celý život vážila 53kg a mohla jsme jíst co jsem chtěla a netloustla. Ani jsem předtím nejdela tolik sladké jako v těhu. Mamka mi nadávala jak žeru, ale já brečela a jedla dál.. Na porodním sále jsme nechala 11kg, takže vody bylo taky hodně. Ale spíš ta žravost. Teď už jím normálně, ale těch 7 kg se mě drží. Mě by stačilo i 5kg, nebo prostě abych neměla to břicho, nesnáším to.
28. čer 2007 v 15:41  • Odpověz
To jsem měla při Denisce,nabrala jsem celkem 10 kilo,ještě v pátým měsíci jsem jezdila na kole až ke konci pátýho to na mě bylo trochu znát.Ale těch 10kilo jsem měla celou dobu navíc než jsem šla do práce...takže dva a půl roku po porodu fakt síla,pak jsem to shodila během zkušební doby v práci a byla zase hubená.Za to teď....teď jsem sice 10 shodila,ale pořád se mě 7 drží...taky mě štve to břicho jinak by to i šlo,ale snad časem to půjde.Já běhala přes měsíc,ale jak jsem neviděla žádnej efekt,tak mě to přestalo bavit.Ale chci zase začít.
28. čer 2007 v 16:47  • Odpověz
Ahoj nikitice, budem zajtra na Teba myslieť :grinning:
28. čer 2007 v 16:51  • Odpověz
autor
Ahoj Lulko :grinning: Díky, díky. Snad nám vyjde počasí. Co ty a malá dvoutýdenní Nikolka?
Já balím, balím a balím na dovču.
28. čer 2007 v 16:57  • Odpověz
Ahojky,
tak z Niki je uz vdana pani :slight_smile: uz asi hodku :slight_smile:

No ja v tehu pribrala 15kg a ted mam -2kg tak jsem rada, ale kdyz me pustili z porodnice tak jsem mela dole asi jen 7kg a pak to slo nejak samo no ale porad mam na brise spek ja se proste nemuzu donutit cvicit proste se mi nechce :unamused:
29. čer 2007 ve 13:09  • Odpověz
Ty jo Niki,tak velikááánská gratulka...ty jo holky a víte co my dneska?My jsme si objednali prstýnky!!!

Renco,my píšeme snad pokaždý ve stejnou dobu... :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2007 ve 13:15  • Odpověz
taky niki dratulace
já jsem při obouch přibrala 15kg a 10 jsem nechala v porodnici a tech 5 se drží a drží sv... :grinning:
29. čer 2007 ve 20:18  • Odpověz
Nikito taky velka gratulace a uzijte si dovolenou.

Stanule se taky vdava? To mi nejak uniklo. A kdy? Snad ne na to magicky 7.7. Dneska rikali, ze to hodne paru zrusilo, kvuli udajne ne zrovna stastnym sedmickam :slight_smile:
29. čer 2007 ve 20:44  • Odpověz
Holky dala jsem nový fotky na rajče,tak jestli chcete juknout,tady je adresa.
http://stana.rajce.idnes.cz
29. čer 2007 ve 20:46  • Odpověz
holky, ale stejne se mate. kila zustala nahore, ale muzou jit dolu, to mne bricho jedine poroste. ale ten zaber po porodu bude asi sila,tak to snad shodim.
a kdyby vam to brisko moc vadilo,tak si tam poridte miminko a mate to na co svest, jako ja...
devcata, cvicily jste? ja na bricho cvicila od sestinedeli asi tri mesice, ale pak uz jsem byvala uplne mrtva, porad kojit a domacnost,no vecer jsem okamzite vytuhla. mate ted sil?
29. čer 2007 ve 21:07  • Odpověz
Stani tak jsem koukala na fotky :slight_smile: Anetka je nadherna :slight_smile: a co mela Deniska na vyzo?ve ktere je tride?
29. čer 2007 ve 21:32  • Odpověz
veru, já večer padám na hubu, a když ne tak jsem ráda že děti chrupou ajá mám chvíli klid(když teda neotravumje MM) a na cvičení nemám ani pomyšlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a třetí dítě opravdu neeeeee
a stím že kila můžou jít dolů tak to máš pravdu jen chtít :slight_smile:
stanul fotky jsou super :slight_smile:
29. čer 2007 ve 21:34  • Odpověz
Ja jsem byla ve skole Lukymu taky pro vyzo :wink: pi. uc mi dala 3dvojky :wink: z aj,mat,cj. Tak jsem to pisla Lukymu do Francie :wink: a jeste dala ucitelka Kate cokoladu :slight_smile: , kterou snedla maminka :slight_smile:
29. čer 2007 ve 21:35  • Odpověz
mikca... takze se mam na co tesit :frowning2:
29. čer 2007 ve 21:36  • Odpověz
veru to ne, musíš si to asi hned od začátku zorganizovat což já neudělala a jsem tak nějak na vše sama :frowning2: ale dá se to .. :grinning:
29. čer 2007 ve 21:41  • Odpověz
hm, uvidim...
holky, ja dnes nasla PRVNI ZUB!!! Konecne! a predstavte si - dvojka nahore vpravo, snad zitra pribude dvojka vlevo. budeme mit upirka.
29. čer 2007 ve 21:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.