• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
autor
my chůvičky nemáme a už zase nemá cenu je kupovat. To je jedno. Zvládnem to :slight_smile:
6. říj 2007 ve 14:54  • Odpověz
Aha, tak to jo. Ja bych se bez ni nehla uz ani na krok, kdyz jsme u nasich nebo u tchyne, nebo na dovoleny, tak je to k nezaplaceni. Jinak by clovek nemel chvili klidu a porad bych poslouchala za dverma :grinning:
6. říj 2007 v 15:20  • Odpověz
autor
my jsme je ze začátku měli, pak jsme je prodala, protože jsme je nevyužili. Ze začátku jsme je měla u tchýně když spal Tobiáš nahoře, ale pak jsme ho dali dolů a v tom baráku byl vždycky někdo kdo by ho slyšel. Na dovče jsme byli akorát týden v kempu a to jsme seděli před chatkou u potoka a tam bylo taky slyšet když se malej vzbudi.. U našich to neřeším, tam hlídá mamka.
Doma když malej ve dne spí, tak to neřeším. Prostě až se vzbudí tak se vzbudí na to nepotřebuji vysílačku a v noci jsme s ním..
6. říj 2007 ve 21:02  • Odpověz
Ahojky ,
ja taky nemam chuvicky ,ale na dovoleny bych je dossst ocenila, jinak je nepotrebuju , Kata spi v loznici a v byte ji vsude slysim :slight_smile:
Jinak Kata vecer usina v postylce a v noci kdyz se vzbudi v jedenact tak ji jeste uspim v postylce , ale okolo 4 uz je pripravena na prestup k nam do postele :slight_smile: v jedny ruce dudlik v druhy plinu a huci a smeje se a ukazuje k nam do postele :unamused: no a tam spi napric v me posteli, ja uplne nakraji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no ale dneska spala az do rana u sebe v postylce :grinning: to jsem se krasne zase po dlouhy dobe vyspala :grinning:
6. říj 2007 ve 21:08  • Odpověz
Ahojky,Renčo,jsem se chtěla zeptat nebo vás všech,kdo jezdí s dětma na kole,jestli máte pro malý helmu...já s Anetkou jezdím,ale někam dál se bojím,protože na ní nemám helmu...

No a dneska jsem se taky vyspala po dlouhý době,malá spala celou noc ve svý postýlce a ani nepřišla ke mě....
6. říj 2007 ve 21:50  • Odpověz
Jo my helmu mama a bez ni bych maleho ani nepustila. Koupili jsem teda c. 2, protoze jsem jinou v Sar nesehnali, ale ona se da vevnitr zmensit. Dam ti do fotoalba fotku, tak se mrkni. Vypada v ni jako muchomurka:slight_smile:)) Koupili jsme mu i bryle, ale ty mu porad padali. Ale byly potreba, protoze manzel jezdil s prdolkou docela rychle z kopce, tak kvuli vetru a muskam. Jdu vkladat tu fotku.
7. říj 2007 v 09:15  • Odpověz
Sarajko,díky,malýmu to sekne :wink: .Já doufám,že si malá nechá tu helmu nasadit.Jinak máš moc hezký fotečky a malej je už kus chlapa.Taky Barunka je kočička roztomilá.
7. říj 2007 v 11:47  • Odpověz
autor
My ¨jsme malýmu helmu zkoušeli dávat a on jí vůbec nechce..
Jezdí na tý motorce po dvoře a bojím se že se vyseká.
On s sundavá i čepice a když mu dám na zavazování je schopnej se uškrtit jak si jí tahá.
7. říj 2007 v 15:08  • Odpověz
Flo ji na zacatku taky nechtel, ale ja byla neoblomna a proste to parkrat zkusil a ted uz si ji nesunda. Jasne, ze se mu nelibi to nandavani, ale bezpecnost je prednejsi, takze se s nim vubec neparu :slight_smile:

Barunka je fakt roztomila a jak uz tenkrat povidala, to Flo proti ni neumi nic. Je takova drobounka, to Flo je uz fakt kus chlapa.
7. říj 2007 v 17:38  • Odpověz
Kdepak všechny jste?
Dnes je krásně tak asi jste venku co?No mě dneska malá ne a ne usnout dopoledne,tak jsem jí dala po obědě,ale asi jí budu muset porbudit,aby šla spát zase v pohodě večer.
8. říj 2007 v 15:05  • Odpověz
Ahojky,
my byly cely den pryc dopo u kamosky na navsteve po obede s Lukym na plicni tam ho dr. pochvalila, ze se mu astma konecne upravilo a na tech praskach a mu to prospiva a pak jsme byly venku na kaminkach a pisku no a prisly jsme v 18h k veci jsem udelala jen livance a uz budu zase koupat no ten den strasne utekl :grinning:
8. říj 2007 v 19:17  • Odpověz
jinak helmu Kata nema v tom voziku by ji sice mela mit , ale to by tam nemela pohodli, ale kdyby mela tu sedacku na kolo tak by ji urcite mela na hlave :wink:
8. říj 2007 v 19:19  • Odpověz
autor
Já zase už druhý den budím Tobíka před 8 ráno, aby šel spát do těch 12 a večer kolem osmé. Protože už měsíc vstává v 10 a spí od 14-16 a pak až ve 23. hodin.
Včera i dneska usnul díky ranímu buzení ve 20. Tak snad se mu to upraví.
9. říj 2007 ve 20:47  • Odpověz
Coze on ti vstava v 10 rano? A to spal celou noc? Flo se spi uz druhy tyden tak do 8-8,30, pak jde spat ve 12 a spi vetsinou 2-3 hodiny a pak jde spat v 8, pricemz spi tak do 5-6, pak dostane flasku a spi dal.
9. říj 2007 ve 21:39  • Odpověz
autor
Jo vstává tak se mnou. Včera jsme řekla Petrovi ať mě budí když odchází před osmou do práce a já budím Tobiho.
Přes den mi spí taky 2 hodiny.
9. říj 2007 ve 22:49  • Odpověz
Flo chodi spat porad kolem 8, ale jeste pred mesicem, kdy uz teda prospal celou noc a v 5 dostal treba flasku, tak po ty uz vstaval. Takze to bylo fakt sileny. Od minuleho tydne me necha spat do pul 9, musim to zaklepat, protoze presne vim, ze kdyz ho pochvalim, tak zitra rano vstava v 6 :grinning:
9. říj 2007 ve 22:52  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2007 v 09:39  • Odpověz
Ahojky,
me se nedari se sem vubec dostat :confounded: porad mi to pise server nelze najit :angry: co vy?
me ted Kata vstava tak jako Flo okolo 8:30 dneska pred 9h davam ji spinkat asi o 13:30h a spi jak kdy budi se okolo 16h a spinkat po 20h
10. říj 2007 ve 14:15  • Odpověz
Sarajko mam to jak ty , jakmile ji pochvalim nekde za spani tak mi pak vstava v 7 :unamused:
10. říj 2007 ve 14:16  • Odpověz
No tak dnesni noc hruza, ale asi kvuli zubum. od 12 do 2 jenom brecel a nevedel coby. Takze timto tady zavazne prohlasuji, ze uz o spani psat nic nebudu a chvalit uz ho taky nebudu. To mam za to. :grinning: :grinning:
10. říj 2007 v 16:11  • Odpověz
autor
Já tu měla dneska na návštěvě 4 maminy s mrňatama a bylo to príma :slight_smile:
10. říj 2007 ve 20:48  • Odpověz
Je to jsi se mela, ja byla zase vcera na navsteve u kamaradky s 2 letou holcickou a bylo to taky fajn.

Holky jak vam mrnata pijou, myslim ted vodu nebo caj ne mliko? Flo chce jenom vodu. Nevypije ani jeden ten hrnecek od aventu za den. Spis to jeste schvalne plive. Vzdycky se jako by napije a hned to vyplivne a jeste se tam na me kouka. Asi je to nejak provokace, ale dela to vlastne uz od zacatku, ale ted je to extremni. Musim ho nekolikrat denne prevlikat, protoze se okamzite zleje od hlavy az k pate. Nemate nekdo nejaky tip, jak na nej? Z niceho jinyho mi pit nechce.
11. říj 2007 v 09:21  • Odpověz
autor
Mě z toho avenťáckýho právě taky moc nepil. Mám ten hrníček z DM a z něho pije dobře. teď mu chci koupit ten s brčkem. Včera si ho půjčil od jednoho mrněte a šlo mu to. Taky z DM.
11. říj 2007 v 10:25  • Odpověz
Ahojky,
me Kata taky pije z Aventackyho a pije z nej hezky za ten den ho vypije cely :wink:
tak jak jsem ji vcera chvalila, ze dlouho spinka tak dneska sup a byla vzhuru v 7:15 :unamused: Sarajko ja to mam taky za to to , ze jsem se chlubila :wink:
11. říj 2007 v 11:19  • Odpověz
Holky Kata konecne vyleze na sedacku v obyvaku a sedne si tam a opre se a vypada strasne dulezite :wink:
11. říj 2007 v 11:21  • Odpověz
Ten s brckem z DM mam taky, ale do toho brcka jenom kouse a nevi co ma delat, nebo me uplne odstrkuje, ze ho nechce. Ja nevim, proc to plive a uz jsem z toho fakt zoufala, po lzickach vodu to jo, ale to bychom tady byli do vecera, nez by se jednou napil. Zkousela jsem i normalni hrnicek, ale ne. On ma proste spojenou flasku s mlikem a aventackej hrnecek s vodou a jak mu tam dam neco jinyho tak to nevypije. Me jenom nervuje to vecny prevlikani. Je mokrej i kdyz mu dam 2 bryndaky :unamused:
11. říj 2007 v 11:33  • Odpověz
Renco gratulujeme! Ja uz dlouhou dobu, co flo leze na kreslo musim vyndavat ty polstare, protoze jinak je vecne na kresle, skace tam a ma z toho hroznou srandu, kdyz mu rikam, ze spadne a bezim ho honem chytit. Tak takhle to ma nizky a aspon mu nemusim byt kazdou minutu za zadkem.
11. říj 2007 v 11:34  • Odpověz
ahoj my máme taky tenz DM (NuBY) má silikonové pítko, na které byl zvyklí i na flašce, takže z toho pije, ale mám taky pocit že toho vypil víc s flaškou...tu měl pořád u pusy, no a krníček mu musím pořád připomínat :angry: a aventáckej hrnek už nechci, byl s ním zlitej jak vodník... :angry:
11. říj 2007 ve 12:57  • Odpověz
No mikco to je prave ten problem, ale on si to dela sam, ze je zlitej :grinning: Ja myslim, ze mi zadnej jinej hrnecek nepomuze, kdyz to plive sam. Muzes mi sem hodit obrazek toho hrnecku co mas? diky

Zkusim ho naucit na to brcko, ale to bude zase porod :slight_smile:
11. říj 2007 ve 13:02  • Odpověz
http://promimi.mimishop.cz/detail.php?zbozi=31034 našla jsem ho na netu, ale v DM drerii stojí něco kolem 110 kč..má trošku jiné to zavírátko jinak je uplně stejný
11. říj 2007 ve 14:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.