• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
Tak z toho by mi nepil. to ma takovy kratky rozsireny pitko. Ja ho zkusim naucit na to brcko.
11. říj 2007 v 17:36  • Odpověz
Ahojky,
tak Sarajko drzim palce at to zvladnete s tim pitim :slight_smile:
Holky prosim Vas taky Vam delaji deticky, ze kdyz jim nekdo neco bere treba na pisku nebo tak tak Kata se postavi , nakrci nos a krici na to decko a odstrkuje ho to by jste musely videt je to strasne srandovni, ale nelibi se mi , jak to resite?
11. říj 2007 ve 20:35  • Odpověz
Flo teda do nikoho nestrka, on si tak stoupne a strasne se rozbreci. To je normalni. Ja to vidim v ta baby group a to je flo ten nejmirnejsi v tomhle smeru. Jinak tam vriskaji deticky, kdyz jim nekdo neco vezme. Ja se ho snazim zabavit jinak, ukazat mu treba jinou hracku, zatim to obcas funguje. Ale holcicky jsou v tomhle asi jiny. To jsou prave ty, ktery tam delaji vetsi sceny.
12. říj 2007 v 08:52  • Odpověz
ahoj tak náš Martin cizím dětem neublíží ani na ně nějak neřeve, ale je vysazenej na naší Kláru...pořád k ní chodí a bouchá jí přes hlavu..no a řešim to že na něj houknu, ale je to malej had, když vidím že na něj řvu tak jde a dá jí ještě větší :angry: ..takže jí dostane taky přes ruku a na nás zabavení druhou hračkou nefunguje, když chce tu jednu, tak jí prostě chce a jeto.....
jinak já ho ted nemůžu odnaučit, že když má jídlo, tak ho pořád někde drolí...ttřeba dostane sušenku, chvíli jí chroupe no a pak jí začne ze všech sil mačkat a drtit :angry: :angry: :angry:
12. říj 2007 v 11:19  • Odpověz
Ahojky,
Mikco Kata je na Lukyho taky vysazena :unamused: , ale on si to dela sam a pak ji rika provokaterka :wink: Kata jde a on si pred ni sedne a zatarasi ji tim cestu a ona na nej krici a vzdycky mu jednu placne a uz to jede :astonished: on ji taky a to uz kricim do toho vseho jeste ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: no hruza

Ja to blbe napsala ona do dete nestrka, ale jakmile se k ni nekdo blizi rychle tak da ruku pred sebe (jako kdyby rikala odstup satane) :grinning: :grinning: a zacne na nej kricet no buhuzel ji porad nekdo bere hracky , protoze ostatni mamci je zapamenou doma a na pisek a kaminky privazime lopatky my
12. říj 2007 ve 12:31  • Odpověz
Ahojky,koukám ,že řešíte dětičky sobečky :grinning: .No Anetka byla pokždý v poho,ale jak tu byla martina tak jsem poprvé vyděla malou jako sobce.Když chtěla Adámek hračky co jsou v takovým koši,tak u něj stála a řvala na něj nech tóóó,jsem se musela tomu smát,jak byla nešťastná,ale nic mu neudělala.Ani se jí moc nelíbilo,když se posadil do její židličky...no,ale myslím,že je to normální.Denča byla v tomhle stejná.
12. říj 2007 v 19:32  • Odpověz
autor
Ahojky jaká byla sobota? My byli půl dne na dvoře a pálili jsme větve :slight_smile: Tobíkovi se to moc líbilo.
Renčo četla jsem o té nehodě v Brodě a hned se bojím jestli jste tam všichni v pohodě? http://www.novinky.cz/krimi/tri-mrtve-zeny-po-narazu-vozu-do-stromu_124549_9o0cn.html
13. říj 2007 ve 20:34  • Odpověz
Ahojky,
Niki, diky jsme v poho :slight_smile: dneska jsme byli na vylete v Jihlave teda spis na nakupu :slight_smile: v Tesku ted jsem to poslouchala a videla v TV ten usek se tam strasny je rovny a vsichni tam jezdeji strasne rychle :unamused:
13. říj 2007 ve 22:51  • Odpověz
doufam , ze to nebyl nekdo znamej :unamused: je to strasny

odkut jste palili vetve? to jste si jako udelali brigadu na dvore a uklizeli?
teeeda vy jste sikovny :slight_smile: u nas byla pekna zima ac svitilo slunicko bylo byla jsem s Katou venku jen hodinu a vratily jsme se uplne zmrzle
dneska jsme nemely lopaktku tak ji brala jedny holcicce a kdyz ji ta holcicka lopatku vzala tak za ni Kata porad chodila a brecela, protoze ta holcina s lopatkou utikala :wink:
13. říj 2007 ve 23:04  • Odpověz
autor
Renčo přeji všechno nejlepší k svátku, hodně štěstí, zdraví a štěstí s Kačenkou.
13. říj 2007 ve 23:04  • Odpověz
Niki dekujuuuuu :slight_smile:
13. říj 2007 ve 23:08  • Odpověz
Joo Niki chtela jsem ti pisnout , ze Kata uz taky maluje :grinning: :grinning: a strasne ji to bavi no obcas vezme sice pastelku druhym koncem a strasne se divi, ze to necmara :grinning:
13. říj 2007 ve 23:11  • Odpověz
autor
Tak to je super. Tobík taky s pastelkama někdy dělá něco jiného než má, ale někdy u toho vydrží dlouho.
14. říj 2007 v 09:15  • Odpověz
Ahojky,
tak ted odesly kamosky se svyma ratolestma a Kata padla za vlast :slight_smile: snedla obed a uz spinka bylo to narocne dopo, ale uzily jsme si ho :slight_smile:

To je krasne co?
ma to vydrzet do stredy a pak se ma ochladit asi na 4-8C :unamused:

Co vsechny delate?
15. říj 2007 ve 12:54  • Odpověz
ahoj rencan já jsem ted na 4 dny slameěná vdova..takže máme pohodu :grinning: :grinning: :grinning: ...nikdo nás nehoní..jinak krásně sice je, ale já chodím v půl osmě s Klárkou do školky a to ještě tak moc hezky neni, takže dnes ráno jsme skoro umrzli...malej byl zazimoivanej v kočáru..ale stejně byl studenej...já chsi léto :frowning2: :grinning:
15. říj 2007 ve 13:02  • Odpověz
Cau Mikco kam tiodjel manza? To verim, ze jste rano malem umrzli u nas byla namraza na autech :unamused:
Holky zacinate uz kupovat neco na vanoce?
ja jsem nejak bez napadu jen vim , ze Luky -kolo, Kata odstrkovadlo a boby
15. říj 2007 ve 14:22  • Odpověz
Ahojky,tak se zase hlásím po delší době...nějak mi nezbývá na net čas...

Renčo chtěla jsem ti popřát,ale už jsem sesem vůbec ten den nedostala,tak ti dodatečně přeji vše nej k svátku a hlavně zdravíčko.

Na vánoce už začínám kupovat,poprvé se mi to daří,protože to si říkám každý rok a nakonec to nakupuju na posldení chvíli,ale letos se mi teda s malou vůbec nechce lítat na poslední chvíli,když je všude mraky lidí....Zatím mám jen pár věcí pro Denču,Anetce jsem zatím pořídila vkládačky,takový kelímky,ale co nakupovat nevím,tak dejte typy...

U nás je taky kosa,já chci taky léto.Anetka je zase nastydlá,nechápu...čím víc se šlověk stará,tím je to snad horší....ale rýma pomalu ustupuje a kašel taky,tak snad to bude brzy ok....
15. říj 2007 ve 14:29  • Odpověz
Stani diky :slight_smile:
Tak Kata uz spi od 12:30h rikala jsem si , ze ji dam driv spat, aby jsme pak jeste mohly ven , ale ona spi a spi :slight_smile:
15. říj 2007 v 15:10  • Odpověz
autor
Tak já zatím ne :slight_smile:
Poprvé jsem koupila takhle brzo adventní čokoládový kalendář pro synovce k mikulášovi. Jinak dárky kupujem oba většinou v prosinci a to nejlépe 24.12 :slight_smile:))
15. říj 2007 ve 22:16  • Odpověz
rencan jel na školení do Prahy... :slight_smile:
jinak já mám jeden dárek pro malou, je to knížka o zvířátkách, kde se nalepujou jejich samolepky..tak snad jí to bude bavit...jinak já čekám až budou chcodit vanoční letáky, tm je docela dobrá inspiracea hlavně na 13 plat :grinning:
16. říj 2007 v 07:26  • Odpověz
Cau,
ja mam pro KAtu jen knizku s magnetkama tot vse
16. říj 2007 ve 20:49  • Odpověz
koukám že nejsem sama...už ted z toho nakupování mám depky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..já chci ještě Kláře objednat takové ty trička jak je tam napsáno velká setříčka a martasovi něco podobného...jinak fakt nemám nápady..jo něco co dělá rachot, ale to se asi zvencnu už z toho všeho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2007 ve 21:37  • Odpověz
autor
KUky kuk.
Dneska jsme Tobíkovi koupila ten hrníček s brčkem, tak jsem na něj zvědavá. Pak poreferuji.
Tobík dneska poprvé řekl kakal :slight_smile: Hned jak to řekl pelášil do koupelny. Zlatíčko.
Holky do kdy budete mít kočárek?
Už s ním jezdím čím dál míň. Spíš mi překáží. Naposledy jsem byla s kočárem venku o víkendu.
18. říj 2007 ve 12:57  • Odpověz
Ahojky,
ja jsem se sem vcera vubec nemohla dostat, porad mi to pise, ze server nelze najit :frowning2: ated v pohode

Niki ja jezdim s kocarkem porad nebo beru trikolku , jinak bych se vubec nikam nedostala Kata se zarazi u jakych koli kaminku na ceste nebo u kytky no proste u vseho a my nez nekam dojdeme to je strasna doba, davam ji do kocarku hned v baraku a objedu co musim , ale jakmile ji nekde vypustim tak uz do nej nechce
a jak jezdite nebo to celou dobu chodi venku?
18. říj 2007 ve 13:21  • Odpověz
Tobiku ty jsi sikulaaa :slight_smile: :grinning:
18. říj 2007 ve 13:25  • Odpověz
autor
Tobík už docela drží krok. Nechodím nikam na tůry. Chodíme pěšky od baráku na prochajdu,a le i do krámu na cvíčo plavání bez kočárku.. V Praze je to všchno MHD, takže tahat furt kočár do tramvaje, autobusu, metra je hrůza..
A od tramvaje k plavču, krámu atd..je to vždy kousek, nebo se projde.. Ten kočár fakt vadí.
18. říj 2007 ve 13:28  • Odpověz
autor
Hlavně do krámu s kočárem nemůžu. Tobík chce hned do košíku a když jsem sama tak nemůžu mít košíka kočár.
18. říj 2007 ve 13:29  • Odpověz
To KAta taky vydrzi jit, ale mame to celkem kus kamkoli jen tady do kramu je to kousek, ale tam moc nechodim, MHD nejezdim, :wink: tak my musime kocarem nebo autem :wink: na plavani to mame na druhy konec mesta a to by tam nedosla ani nahodou
noa Katu na prochajde zajima vsechno, hlavne auta, ktery umyje a to nejvic kola , ktery jsou spinavy a chodi na chodnik a z chodniku no proste s Katou jit ven tak nesmim pospichat :slight_smile:
18. říj 2007 ve 14:28  • Odpověz
Ahojky,
holky tak Vam musim pisnout co se mi stalo :unamused: objednala jsem mamce pro segru , ktera ma 30-tiny diamantovou Wok panev s ruckou ,gril. mrizkou a poklici za 4480kc a ted mi prisla domu a ta panev ma 2 drzadla a je bez mrizky, jenze zitra ma prijet segra a my pro ni mame spatny darek no teda mamka :astonished:
ja ho pro zmenu jeste nemam koupeny, jelikoz jeste nemaji vse vybaleno budu ji kupovat sadu nausnic a prstynku nebo privesku na krk s ruzovym nebo bilym kaminkem tak tam musim dojet zitra rano a pani rikala , ze to snad oceneji :angry: to bude vypraskana oslava :stuck_out_tongue_closed_eyes: bez darku :unamused: no mam aspon kytku :wink:
19. říj 2007 ve 12:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.