• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
a prisla mi tatohttp://www.strelbova.cz/eshop/detail.php?id_zbozi=58&id_kategorie=88&sub=&idstart=0
19. říj 2007 ve 12:02  • Odpověz
ale mam zaplacenou tu drazsi :frowning2: tu co segra chtela
19. říj 2007 ve 12:03  • Odpověz
autor
a volala jsi tam??? Já bych jim zavolala a řekla že si to měla načasované k narozeninám, že jsi od takové firmy za tyhle peníze nečekala že se to může stát a chtěla bych rychlou výměnu kurýrem zdarma !! Musíš si dupnout¨!!
19. říj 2007 ve 12:23  • Odpověz
volala jsem tam a byla jsem nasrana dost jsem byla i neprijemna pani se omlouvala jak mohla no domluvila jsem se s ni ze ja ji tu panev poslu a ona ji posle segre na adresu do Znojma
jsem vytocena
19. říj 2007 ve 12:38  • Odpověz
Ahojky,tak tady u nás je pěkná kosa,ale to asi všude co?Já už dávám Anetce ven normální zimní bundu a na spaní rukavice(spí v kočárku).

Renčo,to se ti vůbec nedivím,já bych byla taky nasraná....asi bych jim to vrátila a už bych si nic jinýho od nich nekoupila....radši bych sehnala to samý jinde a nebo bych koupila úplně něco jinýho.
20. říj 2007 v 18:40  • Odpověz
ahoj holky, u nás je taky kosa..nesnáším zimu, já bych potřebovala nějaký zimní spánek, zimu fakt nemusim

ty jo rencan, to je dost blbý...tak hlavně aby jí poslali, když jim tutu pošleš zpět...bych byla taky poměrně dooost nepříjemná.. :angry:
20. říj 2007 ve 20:31  • Odpověz
Cauky,
tak jsme vcera oslavovali a bylo to super :slight_smile: segra privezla z Rajchu uplne sqely Sachruv dort no a cele odpo jsme jedli a jedli a byli jsme strasne prezrany :grinning:

no a vecer jsme sli s Petrem na koncert Hudby Prahy a Echtu no skvely to bylo :grinning: :grinning: znate nektera ty kapely?
jinak je venku pekna zima a ani se mi nechce chodit ven dneska jsem sla s Katou odpo jen na pul hodky a vratily jsme se uplne vymrzli
21. říj 2007 ve 22:15  • Odpověz
autor
Já tu měla o víkendu zase všechny..mamku, tátu, ségru, synovce, neteř... Prostě přelidněno :slight_smile:
Holky já jsem to už 10 dní nedostala. Ale dělala jsem si už dva testy a je tam jeden proužek tak to bude asi porucha.
22. říj 2007 v 11:57  • Odpověz
Ty jo Niki a plánuješ něco?
22. říj 2007 ve 13:31  • Odpověz
Niki tak to je divny mas takovy poruchy casto?Ja myslim, ze Niki palnuje az pristi rok ne? Ted ma v planu tu operaci :grinning: v prosinci nebo jedine ze by to zmenila :grinning: :grinning:
zkus si udelat test znova :slight_smile:
22. říj 2007 ve 14:10  • Odpověz
No jo,změna je život....Tak co Niki? :sweat_smile:
22. říj 2007 v 18:09  • Odpověz
autor
Přesně jak píše Renča. Teď plánuju operaci křečáků a příští rok v létě se chceme začít pomaloučku snažit, nebo možná až další na jaře..
22. říj 2007 ve 20:18  • Odpověz
Ahojky,
co vsechny delate?
u nas je strasna zima a fouka vitr, dopo jsme byly s KAtou venku ted jsem vytrela a musim se jit ucit anglictinu zitra mam hodinu tak musim nasrotit slovicka :unamused: dokud Kata spi a Luky je venku
23. říj 2007 ve 14:56  • Odpověz
autor
U nás také není nic nového..Třetí test zase negativní :grinning:
Holt porucha :unamused: Dneska jsem tam tu druhou už nějak chtěla...
23. říj 2007 v 15:03  • Odpověz
No Niki,ti říká,že změna je život....proto i kupuješ ty testy,že tajně doufáš co?

Renčo,tady je taky kláda...já byla venku s malou jen chvíli...to se nedá v tý zimě.
23. říj 2007 v 19:37  • Odpověz
autor
já je koupila minulý týden najednou když jsem to nedostala.. Koupila jsem si dva a v každém balení byly dva kusy :slight_smile:
Dneska mi říkala kamarádka, že je to při kojení normální.. Taky to měla asi 3x pravidelně a pak 2 měsíce vůbec..
23. říj 2007 ve 20:48  • Odpověz
autor
Dobré ranko, tak jsem to dostala. Sice už jsem se nějak těšila na to prožívání všeho znovu, ale ještě je čas. Nejdřív musím na operaci ..
24. říj 2007 v 08:59  • Odpověz
jeee Niki ty uz jsi se tesila co? :slight_smile:
my jsme dneska byly po 14dnech na plavani a Kata se zapomela potapet :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak snad to bude priste lepsi :wink:
jinak jsme dneska meli strasnou noc Kata se vzbudila v 1 a do 3 byla vzhuru porad lezla v posteli, kdyzjsem ji dala k nam spat tak jsem ji dala po chvili zpatky do jeji postylky no to se ji nelibilo tak kricela a usnula az po 2hodinach a to jsem ji musela hladit po tvaricce
24. říj 2007 ve 14:10  • Odpověz
Ahojky,my máme už dvě noci za sebou taky nic moc...asi zuby,na malý je vidět,že chce spát,ale budí jí to chudinku...

Ty jo,já myslela,že když se mimčo naučí potápět,že to jen tak nezapomene :confused:
24. říj 2007 ve 14:34  • Odpověz
Stani KAta to jeste nema moc zafixovany byly jsme tam teprve 6x dneska se potapela a mela otevreny oci a otevrenou pusu tak kdyz jsem ji vyndala tak kaslala prdelka mala jak se napila :slight_smile:
24. říj 2007 v 15:07  • Odpověz
Ahojte holky, zapomnela jsem vam napsat, ze se chystame do Rakouska, dneska jsme dorazili zpatky. Tak se zase hlasim. Nestiham docitat, mam asi 6 pracek pred sebou, nevim, kdo to bude zehlit :slight_smile:

Flo ma 2 nove zuby, spicaky, takze jsem si zase docela uzili.

Jinak jsem postrehla Nikity nadeje na tehotenstvi, tak to ja se teda pridavam. Asi je nejaky blby mesic nebo co, u me porad nic a 2 testy negativni. Je mi blbe v aute (to mi v zivote nebyvalo) a jsem hrozne nervozni a tak jsem si myslela, ze jsem fakt v tom. No nic, je fakt ze se na to clovek zacne po prvnim soku, ze by to mohla byt pravda tesit, ale asi u nas nic. Musim zabehnout na gyndu, uz jsem to mela jednou po porodu.
24. říj 2007 v 18:48  • Odpověz
Jeee Sarajko tak ty by jsi taky chtela mimi? :slight_smile:
24. říj 2007 ve 20:33  • Odpověz
Sarajko tak to uz ma Flo vsechny zuby vepredu?
Holky ja dneska delala Kate k obedu zemlovku no vubec jsem s ni nepochodila :rolling_eyes: krcila na ni nos a odstkovala mi ruku no nejdriv jsem si myslela, ze ji necham vyhladovet, ze to pak sni no a pak mi ji bylo lito tak jsem vytahla sklenicku a tu celou snedla :wink:
24. říj 2007 ve 20:47  • Odpověz
autor
Tobík taky nechce sladká jídla. Možná je to akorát dobře. On nechce ani dětské sušenky, ani piškoty, ale takové samotné těstoviny když mu dám na talířek to miluje :slight_smile:
Vařím mu ty největší co máme a dám mu jich třeba 6 na misku a on je má místo sušenek :slight_smile:
24. říj 2007 ve 21:39  • Odpověz
Rencan chtela jsem jeste rok pockat, byl by to fakt sok, kdybych byla tehotna, ale na druhou stranu by se taky nic nestalo :slight_smile: Nejak uz jsem se fakt zacala tesit, no ale test byl negativni, tak nevim. Dneska jsem se probudila s bolenim hlavy a zase mam takovy ten pocit na zvraceni. Nevim co to na me leze.

Ted mu vylezli 2 spicaky jeden nahore a jeden dole. Tak mu chybi nahore a dole jeden a jasne stolicky a pak uz to mame za sebou :grinning: Ted to byla teda fakt sila. On je vzdycky 2 tydny silene protivnej tak jako pobrekava, ale celej den a to uz bylo nekdy fakt k nevydrzeni.

Tak susenky jsou u nas hit, nebo rohlik, to muze mit porad. Moc mu to ale mezi jidlem nedavam, protoze toho pak moc nesni.

Nechce se mi vubec nic. Vybaleno mam, pred prackou hora spinavyho pradla, neschne to. Nejradsi bych si sla lehnout.
25. říj 2007 v 08:51  • Odpověz
Ty jo Sarajko,tak to je divný,třeba máš jen nějakou poruchu...kdyby jsi byla těh,tak to by se už test potvrdil...

Jo tak Anetka baští naprosto všechno a ve velkým,takže problém s jídlem není...spíš,aby nebyl problém s její váhou,ale zatím má jen bříško a tlusťoška to není :grinning:

Dneska jdeme s denčou na preventivku,to jsem zvědavá,jestli bude zase vyvádět...Taky jsem našla Anetce molusky,tak je hned ukážu mudr. a doufám,že jí je strhne a nebude nás posílat kvůli třem moluskám na kožní.Tak mě to tak sere.....tak já už mastím,jdeme se najíst a pak vyrážíme...zatím čauky.
25. říj 2007 ve 12:08  • Odpověz
No tak tehu 100% nejsem, uz se mi ta navsteva dostavila :grinning: Mozna to bylo i zmenou prostredi, nevim. Ale fakt jak me bylo v aute blbe a furt mi bylo na zvraceni, byla jsem totalne unavena.

Stanule co jsou to molusky?
25. říj 2007 ve 12:18  • Odpověz
Tak ještě čekám až Ríša přiveze písek a pak už jedeme....
Sarajko,tady je článek o moluskách,ale dá se jich najít víc,tenhle byl první,kterej jsem našla,tak poslám,jestli si to chceš přečíst.

http://www.vasedeti.cz/clanky.php?k=A&clanek=1758
25. říj 2007 ve 13:07  • Odpověz
To jsou jako bradavice jo? U takhle malych deti, to je hrozny. Ja jsem si s nima uzila v dospelosti a jsem rada, ze je to za mnou. No tak at vam to brzo zmizi.
25. říj 2007 ve 14:57  • Odpověz
tak jsem byla u mudr. a ta potvrdila molusky,takže jsme dostali objednávku na kožní...No než,abych tam čekala,tak jsem udělala pokus a malý to vše strhka sama....ani o tom nevěděla,je to šikulka....

Jo jo jsou to takový bradavičky a jak se nestrhnou,tak se rychle rozlazou....no,ale na kožním, to dělají skalpepelm nebo lžičkou...já je podebrala a utrhla nehtem,to mi poradila moje ségra,protože ta si jich s klukem užila ažaž.Tak jsem ráda,že nemáme trauma z mudr.
25. říj 2007 ve 21:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.