• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
Renco mama rika asi tak 100x za den. Musim se u toho vzdycky smat, protoze to rika tak jako kdyby neco chtel, tak se jako pta mama? Tata rekne jednou za den. Jak jsem porad cekala na to az bude rikat mama, tak ted by mohl na chvilku prestat :grinning: Nebo to omezit treba jenom na 50x za den.
29. říj 2007 ve 14:29  • Odpověz
tak to je u nas pomalu svatek :stuck_out_tongue_closed_eyes: , kdyz rekne mama :sweat_smile: nejcasteji je to kdyz ji hlida nekdo jiny a me vidi odchazet :dizzy_face: to spis rekne tata
Kata spis neco brumlat nez neco rikat :confounded:
29. říj 2007 ve 21:09  • Odpověz
Flo zacal opakovat slova az ted je to tak 2 tydny. A jde to ted hrozne rychle. Je to fakt sranda.
29. říj 2007 ve 21:44  • Odpověz
autor
Saraj videa jsou moc pěkná. Mama je jak u nás :slight_smile: taky malej furt dokola říká mamíí a já mu vždycky odpovím ano? Něco ccheš: copak ? :grinning:
30. říj 2007 v 09:39  • Odpověz
My jsme koukali na ty videa s malou a jak viděla malýho papat,tak říkala baštííí,papá...a staršně jí to zajímalo...ty ostatní videa jsou taky pěkný...
30. říj 2007 v 11:09  • Odpověz
Prave jsme se vratili zase z baby group. Dneska to bylo narocny, Florina nezajimaly ani hracky, ani deti, ale hlavne schody. A tech tam meli, takze jsme cely dopoledne stravili na schodisti, porad nahoru, dolu, nahoru dolu. Schody byly z mramoru, takze jsem musela fakt davat pozor, aby se nekde nebouch. Taky vam to ted delaji? Jak dlouho trva tahle silena faze?
30. říj 2007 v 11:52  • Odpověz
ahoj holky,
sarajko videa jsou boží..malej je kouzelnej a šikula..náš malej sice lžičku do pusy zvládne dát taky, ale nějak to s té lžíce nesní zůstává mu to tam :grinning: ..ale začal děsně kecat, fakt co mu řeknu tak napodobí..no a schody, tuhle mi po čtyřech vylezl půlku jednoho patra než jsem stihla uklidit kočár, takže fáze je uplně super, pozoruju, že od doby co se začaly víc hýbat, mají každý měsíc nějakou tu "fázy" :angry:
30. říj 2007 ve 12:59  • Odpověz
Nejhorsi je, ze nahoru to vyleze taky po 4 a pak se chce ritit dolu po 2. Uz aby se to naucili. A je taky sranda, Flo porad chce chodit vsude sam, ne za ruku, ale jakmile je nekde nejaka prekazka, schody nebo nerovny povrch, tak se zastavi, natahne ruku a rekne mama, jako ze mu mam pomoct. Jo na to sem mu dobra :grinning:
30. říj 2007 ve 13:39  • Odpověz
Jo Sarajko,tak u nás to je taky takhle...

Tak mě štve ten časovej posun...je brzy tma a pak nevím co celou tu dobu doma dělat...jé já nemám ráda zimu...já bych brala bydlet v teplích krajích...
30. říj 2007 v 17:27  • Odpověz
autor
My naštěstí schody nikde nemáme, ale když jsme třeba na plavání, tak je vyjde okamžitě, ale dolů by to nezvládl.
30. říj 2007 v 19:23  • Odpověz
autor
Dneska se Tobík vzbudil s horečkou 38,6, tak jsem mu dala brufen. Už večer měl 38. Asi to bude reakce na to očkování proti zarděnkám.
31. říj 2007 v 08:38  • Odpověz
My taky doma zadny schody nemame, ale jakmile prijdeme nekam na navstevu, nebo venku, tak to je konec.
Niki, tak at je to dobry. Myslim, ze po 7 dnech se objevi reakce ne?

Musim jit prebalovat, nekdo mi tady voni po nosem :grinning:
31. říj 2007 v 10:57  • Odpověz
muže až po deseti dnech..tak držím palce niki at se toho brzo zbavíte..jak snáší takové teploty??

už zkoušíte dávat prcky na nočnajs, náš malej mi hoi bojkotuje..prostě se sedne pak se zvedne a pak se počůrá na zem krása :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...asi je ještě na něj brzo
31. říj 2007 ve 13:02  • Odpověz
autor
my jsme 9 dní po očkování. Je takovej prostě hodnej když má horečku.
Na nočník zatím nedávám. Malej si zatím uvědomí když se pokakal. To utíká k vaně, ale dopředu to neví.
Nočník objevil sám a dává si do něj autíčka, tudíž ho na něj dávat ani nemůžu.. Má ho půl roku na hraní, tak po něm nemůžu chtít aby do "hračky" kakal.
Budu ho učit rovnou na wc, koupíme prkýnko.
31. říj 2007 ve 13:43  • Odpověz
Ahojky,
Niki cim jste ockovali? tou koupenou nebo tou od dr.?
Katu davam na nocnik jen kdyz se probudi tak ze rano a odpo po spani jinak ne
Dneska jsme byly zase na plavani a bylo to super dneska se Kata potopila tak snad uz to nebude bojkotovat :wink: mela jsem celkem obavy tam jit, ze zase nebude chtet pod vodu no ale zvladly jsme to :grinning:
31. říj 2007 ve 14:15  • Odpověz
autor
http://www.youtube.com/user/nikitice

Tady mám 6x video Tobíka :slight_smile:
31. říj 2007 ve 14:36  • Odpověz
My nocnik jeste vubec nemame a planuju ho az na pristi leto. Ted se tim vubec nezabyvam. Asi ho pak budeme ucit taky rovnou na zachod, takze mozna nocnik nebude potreba.
Niki jako krabice na auticka to je fakt dobry :grinning:
31. říj 2007 v 17:26  • Odpověz
autor
Holky už máme 39,6 :frowning2:
31. říj 2007 v 19:08  • Odpověz
Niki koukalla jsem na videa krasny :slight_smile: :grinning: jen jsem nepoznala Tobika , jak je to s kamarady to byl ten jak byli na strane postele jen 2 a on byl vpravo?

Niki drzim palce, co mu davas na teplotu? Kata je taky vzdycky strasne hodna, kdyz ma teplotu a porad spi
tak se mi ani na to ockovani nechce skoro kazdy ma po nem 8, 9 den horecku :frowning2:
31. říj 2007 ve 21:06  • Odpověz
Jezis Niki, to je nejak moc, neni nemocnej? Na reakci po ockovani je to dost vysoky ne. My jeste teplotu nemeli, ale dala bych cipek Mexalen, nebo sirup Nuroflex a zabaly.
31. říj 2007 ve 22:13  • Odpověz
autor
Renčo Tobík je ten co tam tlačí ten smích u toho domácího sluhy :slight_smile: Třískne hlavou na postel.
31. říj 2007 ve 22:25  • Odpověz
autor
Já dala paralen čípky a brufen sirup. Doktorka říkala že je to po tom očkování.
Zjistila jsem že jsem jediná z pražand co šla na tohle obyčejné.. Holky si platily to nějaké šetrnější a měly to bez reakce ..
31. říj 2007 ve 22:26  • Odpověz
autor
ještě jsem tam dala jedno
31. říj 2007 ve 22:29  • Odpověz
Jak merite teplotu? V zadecku a pul stupne odecist?

Niki skoukla jsem ti ty videa, tak tanecnik je fakt nejlepsi. Jak tam krouti tim zadeckem, to je fakt uzasny. Jo a uz ho ucis i nemecky vid - "hajs" :grinning:
31. říj 2007 ve 22:29  • Odpověz
autor
jasně :grinning:
Já měřím podle rady doktorky teplotu v podpaždí. Tam nemusím nic odečítat.
a to Tobík tancoval v tý horečce, když měl těch 38,6 takže to pořádně nerozjel :slight_smile: Jindy válí víc :slight_smile:
31. říj 2007 ve 22:49  • Odpověz
aha, a to zusane v klidu, kdyz mu to meris? Ja mam teda ten rychloteplomer, ze cekas par sekund, ale presto si neumim predstavit, ze by Florina nezajimalo, co mu to davam podpazi a nechtel by to vyndat :grinning:

Jak mu je dneska, uz je to lepsi?
1. lis 2007 v 10:51  • Odpověz
Ahojky,¨
Tak co Niki jak je Tobikovi?
1. lis 2007 ve 13:48  • Odpověz
Holky prosim vas mate nektera hraci nocnik s kacenkou? Jestli jo pisnete mi cislo baterie. ja ji vyndala a nekde ztratila a ted nevim jaka tam ma prijit :unamused: Diky
1. lis 2007 ve 13:56  • Odpověz
tak to jsem si myslela spravne, ze je to Tobik :wink:
1. lis 2007 ve 13:59  • Odpověz
rencan tak to nemám to tam nějaká specíální..já vím že segra mívala hrcí nočnajs, ale bez kachny :grinning: ..a ta měla devitivoltovku..
1. lis 2007 ve 14:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.