• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
je tam normalni baterka takova ta mala kulata jako do hodinek , ale maji ruzne velikosti tak nevim jakou koupit :confused:
1. lis 2007 ve 14:25  • Odpověz
Renco u tveho dotazu jsem se pobavila :grinning: Promin, tak se mrkni na internet, treba to tam nekde najdes, nebo vem ten nocnik do prodejny a oni ti poradi.
1. lis 2007 v 16:55  • Odpověz
Ahoj maminky. Babyportal.cz spustil soutěž o nejkrásnější fotku miminka v kočárku. Přihlásila jsem i našeho Honzíka. Děkuji všem za pripadne hlasování:slight_smile:) Naše fotka má soutěžní číslo 200. Soutěž probíhá na www.babyportal.cz/soutez jen do 4. listopadu. Díky moc všem;) Jana a Honzík
Honzík se narodil s celkovým levostranným rozštěpem a kočárek by nám ulehčil život, zrovna v pondělí nastupujeme do FNKV na další operaci. Díky!
1. lis 2007 v 18:52  • Odpověz
autor
Ahojky, Tobina měl v 6 ráno 38,8. Chudák celej rozpálenej musel do vlažný vany. Dneska mi doktorka poradila panadol 125 tak uvidíme. teď má 38,4. Pokud to prý do zítra nepřejde máme přijet k doktorce. Další očkování proti zarděnkám můžeme až po roce a to doporučuje to šetrné když máme takovou reakci. Malej už je celej opupínkovaný.
1. lis 2007 ve 20:00  • Odpověz
Teda Niki to je strasny, chudak malej. A jakej je rozdil mezi tema vakcinama, tu setrnejsi si musite platit?

Ja totiz nevim, my mame na vyber jenom jednu, urcite je to ta setrnejsi a plati ji stat, takze jsem se o to dal nezajimala.
1. lis 2007 ve 20:09  • Odpověz
autor
jo ta šetrnější se platí.
To je stejné jako normální očkování nebo hib a hexa..
1. lis 2007 ve 21:53  • Odpověz
Ahojky ,
teda NIki ja si snad tu vakcinu uhradim, kdyz Vas ctu :frowning2:
2. lis 2007 ve 14:14  • Odpověz
Sarajko uz jsem nad tim uvazovala , ze ho snad veznu do nejake prodejny a at mi tam daji baterku :grinning: :grinning:
2. lis 2007 v 15:04  • Odpověz
Holky uz se dlouho neozvala Marta- bartejska co? Marti, jestli nas ctes pisni :slight_smile: :wink:
2. lis 2007 v 15:16  • Odpověz
Dneska jsme mely zase s KAtou nahrazovaci hodinu plavani a uz vim cim to je , ze se nechce potopit - mely jsme jinou tetu na plavani a Kata k ni nechtela do naruci, jakmile na ni sahla tak zacal kricet a mracit se :unamused: a me se chytla kolem krku a nechtela ode me :confused: a to se mame pristi tyden fotit na potapeni tak nevim jak to dopadne :sunglasses:
2. lis 2007 v 15:22  • Odpověz
autor
Renčo jdi do té šetrné!!!!!
My máme spalničky.
Prý už se jim to dlouho nestalo. Je to lehčí průběh, když se dostanou takhle po očkování.
Mám stahovat horečku a hlídat uši. Prý se občas rozvinou v zánět středního ucha.
Ptala jsem se na to jestli se od Tobíka může nakazit jiné dítě a když to má takhle z očkování, tak prý nemůže. Chodí k nám občas malej Péťa, tak jsem se chtěla ujistit.
Ale mi nemůžem stejně nikam kvůli horečkám.
Jinak já kdybych to věděla tak jdu do té šetrné rovnou.. Já jsem prostě nevěděla, že je nějaká šetrnější.. Vím o tom klasickém očkování místo kterého jsme dali hib, ale o tomhle jsem prostě nevěděla. Doktorka nám někd yv srpnu řekla " tak se uvidíme až v říjnu, to příjdete na očkování proti zarděnkám, spalničkám, příušnicím" . Neřekla mi že můžu zvolit něco šetrnějšího. Doporučovala mi ten prevenar za těch 2500,- do kterého jsem řekla že možná půjdem.
Takže jsem z toho smutná a naštvaná že jsme takhle dopadli.
2. lis 2007 v 15:58  • Odpověz
Teda Niki, to je k vzteku. Vy se jdete ockovat proti spalnickam a pak je dostanete? To je teda sila. To jsem teda jeste neslysela. To ale pak znamena, ze uz je pak v budoucnu nemuze dostat, nebo jo?
2. lis 2007 v 16:34  • Odpověz
autor
myslím že je celoživotní imunita.
Ale je to fakt hrozný...
2. lis 2007 v 17:09  • Odpověz
ý zgh
2. lis 2007 v 17:38  • Odpověz
to pisla Kata
2. lis 2007 v 17:39  • Odpověz
autor
Renčo tady je o tom krátká diskuze http://www.emimino.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=17243 . Měli úplně stejnou reakci.
2. lis 2007 v 18:19  • Odpověz
čau Káto...doufám že to byl pozdrav :grinning: :grinning: :grinning:

hm niki tak to je mazes teda--a to ti takle bouřlivě reaguje i na ostatní očkování..náš malej musim zaklepaz..klep klep ..zatím naprosto bez reakcí..a jak jste ted na tom??
3. lis 2007 ve 13:14  • Odpověz
Ahojky,
tak jak tak ctu jsou reakce na tu i na tu :unamused: , ale jen na tu hrazenou statem je mozne asi dostat spalnicky :angry: v pondeli zavolam dr. , jestli na nas nezapomela a domluvim se s ni
3. lis 2007 v 17:12  • Odpověz
Holky uz jste vytahli fusak pro ty nase prtata? Ja dneska jenom takovej lehci, protoze jsme byli odpo venku a bylo jenom 5 stupnu, me teda byla zima. Ale asi jsem ho navlikla (mel body s dlouhy rukavem, slabej rolak, svetr a pletenou silnejsi bundu) a v tom fusaku a byl teda zpocenej. Ja uz to zase neumim odhadnout.
3. lis 2007 v 18:52  • Odpověz
autor
Mikčo na všechna očkování jsme právě žádnou reakci neměli až na tuhle.
3. lis 2007 ve 23:10  • Odpověz
hm niki holt mu nějak nesdla..tak sad to příště už bude lepší s tou šetrnější..

sarajka já žádnej fusak nemám a ni bych ho neměla kam dát, mám golfáče a tam se prostě dát nedá..a hlavně by mi v něm neseděl..takže dostane v zimně vyteplené kalhoty a deku a bude.. :slight_smile:
4. lis 2007 ve 12:24  • Odpověz
Ja mam taky golface a koupila jsem ten fusak od emitexu a je super, je prodlouzenej. Az fakt zacne poradna zima, tak mi prijde deka malo. A taky do sanek ho budu potrebovat.
4. lis 2007 v 16:38  • Odpověz
autor
Já mám taky od emitexu ten prodloužený. Měli jsme ho už minulou zimu. Zatím mám v těch golfkách jen spodní díl na kterém leží. Až budou mrazy, tak mu dám i vrchní díl.
4. lis 2007 v 17:40  • Odpověz
Jo niki ten je super. Je dost teply a celou minulou zimu v nem byl a dokonce jsem ho skoro kazdy den nechavala spat venku, tak potreboval teplo. Dneska si rikam, jak jsem ho tam mohla nechavat, ale on byl na to zvykly a nebyl vubec nemocny. Jo to byly casy, kdyz mi usnul kdykoli v kocaru.

Vidis to me nenapadlo dat tam jen ten spodni dil. To je dobry napad.
4. lis 2007 v 18:20  • Odpověz
holky já si ho tak nějak neumim předtavit..jak ho tam dáváte...náš malej má mezy nohama popruh aby nevypadl....jinak já mám do sáněk klasickej, ale do gofek jsem zatím žádnej neobjevila...
4. lis 2007 ve 20:30  • Odpověz
Ja mam golfky peg perego (http://home.vr-web.de/~zema/Pegp3mint.jpg) s 5-ti bodovym pasem a fusak ma taky 5 der, takze je to jasny :grinning:

Jo ty mas asi ten popruh mezi nohama pridelanej na tom prednim madle. No tak to je blby. Peg perego se prodavaji jeste jako completo uz s fusakem, ale jsou pak zbytecne drahy a ten fusak se mi taky nelibil. Tak proto jsem si dokoupila v cerno-zeleny barve ten od emitexu (http://www.prodeti.com/fusak-combi/foto-fusak-emitex-combi-2006-sv-modra-tm-modra.htm?photo=1)
4. lis 2007 ve 22:17  • Odpověz
autor
Já mám taky v golfkách pevné popruhy, ale ten fusak od emitexu tam má díry. Do alba jsem přidala dvě fotky z minulého roku.
http://rodina.cz/scripts/album/album.asp?id=57770
4. lis 2007 ve 22:55  • Odpověz
Ty fusaky jsou super, ze najdes i k barve jakehokoliv kocarku. Ja teda hledala dlouho, protoze se cerno-zeleny uz normalne nedela, ale nakonec jsem nasla a dokonce pod 1000 Kc ve vyprodeji novy.
5. lis 2007 v 09:24  • Odpověz
Ahojky,
Niki co delela segra , ze ja na ty fotce tak odrena?
Co teploty uz nemate?
5. lis 2007 v 09:33  • Odpověz
Ja mam fusak takovej starej, jeste po Lukym je taky bez der , ale v mym kocare to neva , golfky nemam a v tom mem kocare mi nikam nesjede :wink:
Jinak KAta je ted prikryta jen dekou zatim to snad staci , az bude okolo 0C tak vytahnu fusak :wink: a pres deku nanoznik
5. lis 2007 v 09:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.