• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
autor
Teploty už nemáme a vyrážka pomalu mizí. Ještě máme trochu rýmu. Po 11. hodině budu volat doktorce, tak se zeptám jestlůi můžem po týdnu už ven.

Renčo že bych to sem nepsala :slight_smile: To už je 14 dní s tou ségrou, už to má zahojené. Hlídala mi Tobiáše a běžela a normálně zakopla a spadla na obličej. Měla jeden steh ve rtu.. A já se bála o Tobíka, nevěděla jsem, že mám mít strach o ségru :grinning:
5. lis 2007 v 10:23  • Odpověz
ahah tak už je mi to jasný s tím fusakem..vypadá moc pěkně..já mám kalsiku bez děr..no a ten pás mezy nohama jde vyndat to jo..i pěti bodový máme..ale chbí nám ty díry v tom pytli..tak je tam asi udělám násilím :grinning: ..
tak Niki to je fajn že už je malej OK a segra ..no tak to musela upadnout pěkně blbě teda..chudák..takže příšrě hlídání i pro ségru sehnat :grinning:
5. lis 2007 v 10:47  • Odpověz
autor
no to si ještě rozmyslím jestli jí ho dám zase pohlídat :grinning:
Zapoměla jsem naspat, že ho při tom pádu měla v náručí a bežela s ním. Když zakopla, tak dala Tobíka na stanu při tom pádu, že spadla na obličej. Kdyby ho nedržela dala by si automaticky ruce před sebe..
Ale hlavně s ním nemá co běhat...

Teď jsem volala doktorce a nemáme ještě týden chodit mezi děti a MHD. Jinak ven můžem na hodinu v kočárku..
5. lis 2007 v 11:03  • Odpověz
Teda niki ty ses tak tesila, ze ti segra pohlida, kdyz uz bydli tak kousek u tebe ne. Tak to je blby, takhle zakopnout, ze je to az na stehy. Ani radsi nechci myslet, co by se stalo malymu, kdyby padla nejak jinak.
5. lis 2007 ve 12:54  • Odpověz
autor
Tak snad příště už bude opatrnější :slight_smile:
hlavně že to dopadlo tak, že se to nestalo malýmu.
5. lis 2007 ve 13:16  • Odpověz
Chtela jsem se zeptat, uz davate nekdo normalni plnotucny mliko? Nebo se ma pockat az tak do 2 let. Mozna bych mu zkusila dat kozi mliko, ale neni jeste brzo?

Tady mam jednu kamaradku, ta uz dava normalni mliko od 7 mesicu proti zizni. Malou prestala kojit, Hipp nebo jiny mliko nechtela, tak ji soupla normalne pasterizovany a ta to pije po litrech :slight_smile: Prijde mi to teda dost brzo a ja bych to do roka diteti urcite nedala, ale ted uz si nejak rikam, proc ne. Co vy na to? K doktorovi jdeme az za 2-3 mesice, tak mi napiste, co vam na to rikaji cesti doktori, to me zajima. Diky
5. lis 2007 ve 14:50  • Odpověz
Sarajko mam dojem, ze se doporucuje normalni kravske mleko az od 3let, ale nevim ,jestli se nepletu, no Kata mi nepije mleko vubec :unamused:

Niki tak priste hlidani i pro segru :grinning:
5. lis 2007 v 15:54  • Odpověz
nahodou jsem k vam po dlouhem case zabrousila a zrovna se pise o mleku... svagrove mala (o tyden starsi nez moje,taky cervenec 2006) nechtela nez prso a pakbabicka taky presla rovnou na kravske.ja od roka sunaruju,ale ted chce rano kakao,takze jakmile jdeme na velky nakup,kupuju plnotucne pasterizovane mleko,aspon na to kakao.plnotucne kravske (zajimave,ze ne cerstve)je nejvhodnejsi,kdyz uz nechcete davat sunar.muze se od roka,ale spravne az od tri let.ja asi prejdu na to krabicove uz v roce a pul,ale uvidim.mozna do dvou letvydrzim.do tri ale v zadnem pripade,to mi prijde zbytecne.detska mleka jsou vhodnejsi kvuli dostatecnemu mnozstvizeleza,to mleko pro dospele neni tak vyvazene a vyzivne.
5. lis 2007 v 16:04  • Odpověz
Aha diky veru za vycerpavajici odpoved. Ja vim, ze treba hipp a ostatni detska mlika maji vsechno co prtata potrebujou. Ja taky myslela tak od 2 let, od 3 mi prijde prehnane dlouho. Pripadne driv dam to kozi mliko. Nebo spis kdyz delam ty jeho kasicky ze susenek a ovoce, tak mu tam treba od roka a pul dam trochu pasterizovanyho mlika a ne hippu. Diky
5. lis 2007 v 17:55  • Odpověz
autor
Je to sice hodně dlouhý článek, ale třeba když se budeš nudit :grinning:
Já s kravským mlékem klidně do 3 let počkám. Určitě zbytečně zatěžuje organismus tak malých dětí..
http://jakjime.php5.cz/clanky/mleko_oz.htm
5. lis 2007 v 18:58  • Odpověz
Ahojky,
u nas snezi :slight_smile:
6. lis 2007 v 10:11  • Odpověz
rencan to už jo :frowning2: ..já chci sních až 24.12 a pak at 25.12 roztaje :grinning: ...fakt nesnášim zimu
6. lis 2007 ve 12:51  • Odpověz
autor
cože?? ještě neeee
6. lis 2007 ve 13:32  • Odpověz
jo jo ja se rano vzbudila a byly jsme pod snehem cele dopo snezilo a ted sviti obcas slunicko tak to taje :wink:
6. lis 2007 ve 14:49  • Odpověz
kde jste dnes všechny??? to je ale hnusácký počasí co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. lis 2007 ve 12:21  • Odpověz
Ja byla dneska v detskym koutku, otevreli tady novy. Flo dostal hysterak, protoze jsem ho nechtela nechat lezt po skluzavce. Nemohla jsem tam poradne s nim a dost to klouzalo. No mel svoji hlavu a proste tam za kazdou cenu chtel. Maminka ho nenechala a tak jsme sli domu. Rval tam, prohybal se no hruza.

Jinak u nas rano snezilo a ted uz zase sviti slunicko. Jdu si uvarit kafe a dat nohy na stul, Flo ted spi.

Holky co je fakt s Martinou? Vite nekdo, a Jeane uz tady taky dlouho nebyla.
7. lis 2007 ve 12:25  • Odpověz
ahojky,
my byly na plavani :slight_smile: Kata tam je rada, ale nesmi na ni nikdo sahnout jinak se zacne mracit :unamused: no a mraci se na kazdyho :unamused: vcera , kdyz jsme byly na nakupu tak jsem za sebou slysela , jak si prodacky rikaly: videlas tu malou , jak se mraci? a to jsem vzdycky slysela , jakse na kazdyho smeje , jaka je pekna ... a ted :confounded: no hruza :angry:

Sarajko tak to jsi mela dopo veselo co? :wink: a co delas proti vztekani?
No doufam, ze tahle faze neprijde :unamused: staci to mraceni :confounded:
7. lis 2007 ve 14:00  • Odpověz
Renco, ja zkousela vsechno mozny, proste ho necim zabavit, nakonec ani dudlik nepomohl. Tohle jsem fakt uz dlouho nezazila. To byla hysterie. Proste jsem ho nechala rvat, nic nechtel, kopal okolo sebe, kdyz jsem ho chtela vzit, no hruza. Byla se mnou kamaradka, ktera ma 5-ti letyho syna a ted 16-ti mesicni holcicku a rikala, ze tohle je to sileny vztekaci obdobi, kdy ji to delal kluk taky a hlavne a predevsim na verejnosti. Proste nechat vyvztekat. Ja ho nakonec sbalila a utekla odtamtud. Ostatni deti na nej koukali, ja ho nemohla ani oblict, jak se vztekal. Nemluve o tom, dostat ho pak do autosedacky. A on ma docela silu. Doufam, ze ted si da pauzu, kdyby mi tohle mel delat vicekrat do tydne, tak utecu :grinning:
7. lis 2007 ve 14:21  • Odpověz
autor
My jsme dneska byli na půl hodiny na motorce kolem baráku. Hned nás to po týdnu zmohlo :slight_smile:
7. lis 2007 v 18:28  • Odpověz
ahojky, tak jsem konecne zavolala dr. ohledne ockovani v tech 15mes.a rikala, ze my se budeme ockovat az v lednu tou vakcinou od statu nebo si muzu prijit pro recept a oockujou mi Katu tou koupenou hned, ze teploty jsou po te i te akorat, ze obcas se vyskytnou priusnice po te od statu
8. lis 2007 ve 13:47  • Odpověz
no a jak jsi se rozhodla??
8. lis 2007 ve 13:52  • Odpověz
Ahojky,tak jsem tu zase po delší době,jsme malovali,tak je tu pořád co uklízet,už mi to leze krkem...Ty jo Renčo,to už tam u vás sněží?Tady je vidět taky,že je na horách sníh,ale u nás zatím nic...já ani sníh nemusím,brala bych radši hned léto.

Anetka už se naučila další písničky,jde to teď všechno nějak rychle.Taky si pořád zkouší oblíkat sama boty a čepici tu už umí.

Sarajko s Martinou je relativně vše ok,jen nemá náladu psát sem,já to i chápu.

Tak já mastím zase poklízet,ať už to mám za sebou...
8. lis 2007 v 18:05  • Odpověz
Ahojky,tak u nás je zase hnusně,chvíli prší,chvíli padá sníh a zima je fakt šílená.Asi půjdeme plavat,jinak nevím,co by jsmne celý den zase dělali.Tady vám dám odkaz na Anetku...to bylo o prvních narozeninách,tak kdo chcete,tak mrkněte.Zatím páček a pište ať aspoň co číst.

http://www.myubo.cz/user_movie.php
9. lis 2007 ve 13:48  • Odpověz
Ahojky,
Stani ja Martu nevidim ani na skype :frowning2: , ze bych si s ni i napsala :wink: , nebo jestli jsem tady ,kdyz ona neni :dizzy_face:

Stani me se tam nedari registrovat :angry:
9. lis 2007 ve 14:28  • Odpověz
http://www.myubo.cz/user_movie.php

Zkus to teď Renčo,
jinak Martina je na skypu málo...má dost práce,ale sem tam si píšeme.
9. lis 2007 v 15:46  • Odpověz
HOLKY CETLY JSTE TO? UMRELO I DRUHE SIAMSKE DVOJCE TED V PODVECER
http://aktualne.centrum.cz/zahranici/evropa/clanek.phtml?id=513608
9. lis 2007 ve 20:46  • Odpověz
chtela jsem se jeste zeptat, co davate detickam k veceri, Kata odmita kasi , ale neco jineho si klidne vezme treba jogurt, teda ona zacala odmitat i jeji jidlo poledni, ale chce ode mejist z meho talire mame to takhle od vcerejska :confounded:
9. lis 2007 ve 20:49  • Odpověz
Stani tak jsem se tam zaregistrovala, ale zatim mi to nepovolilo pristup
9. lis 2007 ve 20:53  • Odpověz
Renco jo ted jsem to cetla. To je strasny.

Ja davam vzdycky kasi kolem 6-6,30 a pak dostava v posteli v 8 mliko. Jinak mame porad stejny stereotyp, rano susenky s ovocem, obed zeleninka s masem, testoviny, brambory atd, porad to nejak stridam, obcas ma jeste flasku, kdyz jsme venku.

Renco jo oni jsou zvedavi a mysli si, ze mas neco lepsiho, nez jim davas :slight_smile: Ja bych to resila tak, ze bud bych jedla, kdyz mala spi, nebo je nejak zamestnana, jako aby te nevidela, nebo bych dala na svuj talir to stejne, co mas ty, ale min korenene.

Flo mi treba neji ovocne sklenicky, teda ji, ale musi je mit ve sve misce :grinning: Jakmile mu to budu davat primo ze sklenicky, tak to nesni. Proste ma nejak zafixovanou jeho misku a pres tu vlak nejede.

Jsou to zase faze, jednou ji dobre, jednou ne. U nas ted je zase to, ze na zacatku chce, ze ho krmim, pak ke konci jidla me odstrkuje a chce si to davat do pusinky sam. Proste se mu prizpusobuju.
9. lis 2007 ve 22:18  • Odpověz
ahoj s těma dvojčátkama je to děs.. :frowning2:
jinak já dávám klasickou véču co jíme my..třeba chleba..nebo když mám eteplou tak třeba polévku omajdu a tak..no a pak ještě chce mléko..je to takovej malej otesan :grinning:
10. lis 2007 v 08:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.