• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
Ahojky,

taky jsem to četla s těma dvojčátkama,ale dalo se to i čekat,je to hrozný.

My večeři řešíme stejně jako Mikča,malá má pokždý to co my,nebo,když zbyde od oběda,jak kdy....ona i loudí něco jinýho,je strašnej žroutík.

Renčo,myslím,že ta registrace se ti potvrdí až když ti přijde mail a tam musíš kliknout na odkaz a pak už to jde.Mě to šlo hned,jinak nevím proč se to nezobrazuje...
10. lis 2007 v 11:27  • Odpověz
Cau,
holky dik za tipy :wink:
uz zase ji kasi , ale odmita jist tak nejak vsechno, takze ma treba obed jeste po spani, protoze sni tak pulku :unamused:
Vcera jsme jeli do Brna veletrh sportovniho obleceni a vseho jineho mozneho :wink: jediny co jsem koupila byly lyzarske bryle pro Lukyho , ktery si vzala mamka pro Lukyho k narozkam , ma je ve stredu no tak, ze ja jsem zase bez darku :unamused:
a pak k vanocum kratasy Petrovi tot vse a stravili jsme tam od 10h do 16h byli jsme uchozeny a pak jsme byli radi , ze uz jsme doma , ale jen co jsme se blizili domu tak strasne chumelilo a chumelilo, mame asi 15cm snehu , ale odpo do toho zacalo dneska prset tak je brecka :angry:
11. lis 2007 ve 20:44  • Odpověz
Sarajko to uz delam , ze jim az po Kate nejdrim dam jist ji, ale protoze nesni vsechno a pak jim ja tak stejne somruje :grinning:
11. lis 2007 ve 20:47  • Odpověz
Flo taky somruje, i kdyz to co treba vecerime mu vubec nechutna a stejne, kdyz mu das kousek, tak te odstrci, nebo to pohodi nekde na zem :grinning: Pak jdu a tamhle salam, tamhle syr, kousek susenky, no hruza.

Holky u nas nesnezi! My jsme meli uzasny slunecny vikend. Teplo teda zrovna nebylo, ale jsem rada, ze se nechumeli. Pak asi budu muset zase vybalit normalni kocar (ja mu rikam tank) :grinning: Uz jsem si pekne odvykla, ale s golfkama ve snehu to asi nepujde.

Jak ted Florimu vylejzaji ty 4 spicaky najednou, tak ma silenej prujem a dneska taky moc jist nechtel. Uz jsou videt malinkaty spicicky zoubku. Pak uz teda jenom stolicky a mame to za sebou. Jen doufam, ze ty stolicky pockaji tak do 2 let. U nas ty zuby vylezly nejak rychle. No jo, kdyz sly vzdycky po 2 a po 4, tak to je raz dva.
11. lis 2007 ve 21:22  • Odpověz
Ahojky,
Sarajko tak to ti zavidim to pocasi :slight_smile: u nas porad snezi a snezi a kdyz jsem ted prisla z mesta tak jsem zjistila, ze mame sluzbu na odklizeni snehu na chodniku :confounded: a ma cely tyden chumelit a chumelit ted jsem pred barakem rozbijela led a odklizela ho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak to uz ted bude lepsi ne , kdyz uz jseu vudet spicky zubu co? :wink:
12. lis 2007 ve 13:08  • Odpověz
ty jo rencan vy se máte..u nás zase jen prší a prší a fouká a fouká :angry: :angry: :angry:
ty jo nám se nějak růst zubu zastavil..máme jich šest a nějak to ani nevypadá že by měla nějaký přirůst..asi budem pizizubky se šesti :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2007 ve 13:24  • Odpověz
Tak u nas dneska dest se snehem, takze z toho nastesti nic nezbylo a hned to roztalo. Ven jsme ale mohli az ve 4, prestalo prset, ale to uz zase byla pomalu tma, takze je to na nic. Holky co s tema nasima detma budeme delat, kdyz ted bude tak sileny pocasi? Doma je to k nevyrzeni :astonished: Zitra je zase baby group, tak tam asi pujdu, jinak se to fakt neda. Doma ho hracky moc nezajimaji, ty uz vsechny zna.

Mikco, tak my mame s temi 4 spicaky 16! zubu.
12. lis 2007 v 17:50  • Odpověz
MY MAME 12ZUBU :slight_smile:
12. lis 2007 v 18:06  • Odpověz
no tak my jsme teda proti vám bezzubáci :frowning2: :grinning: ..ty jo sarajko to už vám jen zbývají stoličky co???
12. lis 2007 v 18:36  • Odpověz
Jo to je dobry rict "jenom" stolicky. Ty jsou myslim nejhorsi ne. To si jeste uzijem, jestli nam zase vylezou vsechny najednou :slight_smile:

My mame problemy porad s cistenim zubu. Mam spatny svedomi, docela to flakam, ale kdyz si nenecha sahnout do pusy. Ma kartacek na hrani, parkrat do nej hryzne a tim to konci. No rikam si, ze se to snad casem zlepsi. Reknete mi, ze jste na tom stejne :wink:
12. lis 2007 v 18:47  • Odpověz
to je pravda "jen" stoličky :slight_smile: ....ale třeba zrovna o nich nebudete vědět..
já s tím čistěním zubů jak jsem byla spokojená, tak už nejsem :angry: ...sice si veme kartáček s pastou do pusy a když vidí Klárku, tak se snaží dělat pohyby po ní...ale od mě už se nenechá vyčistit...no musím být sakra rychlá, abych mu aspon nějak přečistila ty nahoře..ale je to zlomek vteřiny a už mi rve kartáček s ruky a nechce se ode mě nachat :angry: ....až jich bude mít víc(jestli vůbec někdy)..tak jsem na to zvědavá
12. lis 2007 v 19:52  • Odpověz
13. lis 2007 v 09:46  • Odpověz
no tak rencan..ta je uplně nádherná. :grinning: ..to bude nějaká rockerka..no fakt jí to super jde...
13. lis 2007 v 10:11  • Odpověz
Renco fakt ji to jde :grinning:

Holky ja mam dneska nejakej den blbec. Blbou naladu, i kdyz nam sviti slunicko. Asi pujdu odpo behat, aby se mi vyplavily endorfiny :slight_smile: Jdu ulozit dite a pak si dam nohy na stul a uvarim si kafe.
13. lis 2007 ve 12:43  • Odpověz
Ahojky,
takhle Kata parila vcera , nasi rikaji , ze to ma po me :grinning: :grinning:
Jinak s cistenim zubu mam taky problem a ciste svedomi nemam . Kata odmita otevrit pusinku a tak kdyz se mi konecne povede strcit ji tam kartacek tak to jen posmrdlam :unamused:
dopo jsem si povidala s jednou znamou a rikala, ze u nich je to uz v pohode, ze koupili el. kartacek a Ondrasek si krasne necha vycistit zuby. tak nad tim zacinam uvazovat jako o darku k vanocum :wink:
13. lis 2007 ve 14:34  • Odpověz
Sarajko taky mam kafe :slight_smile: driv jsem to nestihla vytirala jsem, a v poledne jsem byla odhazovat snih s Katou a taky mam blbou naladu, protoze se porad sype a sype tak to vypada, ze az se Kta vzbudi tak pujdeme znova :unamused:
13. lis 2007 ve 14:36  • Odpověz
Jo, tak doktorka mi taky doporucila elektricky kartacek, tak jsem ho koupila, ale mame jiny problem, Flo se totiz boji toho zvuku a zacne brecet. Tak, nez ho koupis, vyzkousej to, jestli se nebude bat. U nas to ma Flo z vysavace, protoze mam tu odsavacku na rymu, ktera se da na vysavac a on ma uz fobii ze zvuku vysavace a podobnych zvuku.

Takze elektricky kartacek to nevyresil. No jsem rada, ze v tom nejsem sama a proste asi musime pockat az to budou vic chapat. Ja mu bez pasty cistila zoubky od 6. mesice a jak jsem mu na to zacala davat pastu, tak je najednou konec. No aspon si to vezme do ruky a zuzla si na tom chvilku.

Holky byla jsem behat a hned se citim lip, ted jeste vyrazime s kamaradkou ven, sice uz je tma, ale co doma, kdyz chlapi jdou do hospody ze :grinning:
13. lis 2007 v 16:54  • Odpověz
Ahojky,
kdo ti hlidal Florianka?
jak jste si to s kamoskou uzily?
my jdeme s Katou na plavani tak se kouknu az odpo.
kam se nam podela Niki?
Stani zadny email mi neprisel, abych si otevrela to video :frowning2: heeelp
14. lis 2007 v 08:42  • Odpověz
Manzel hlidal. My se vzdycky stridame, on prijde z prace, ja jdu behat, pak jde on - driv jsme chodili spolu :slight_smile:
14. lis 2007 ve 13:02  • Odpověz
autor
já jsem tady. Trochu teď nestíhám.
Katka je nádherná, posíláme s Tobíkem hubičku :slight_smile:
14. lis 2007 ve 23:37  • Odpověz
Tak my jsme se probudili do 30 cm! snehu. To je teda neco. Tak premyslim, jestli mam jit ven. Tady se totiz zasadne silnice neprotahujou, tak si umite predstavit, jak to venku vypada. A sanky jeste nemame :unamused:
15. lis 2007 v 09:27  • Odpověz
Ahojky,
za hubicku Niki a Tobiku dekujemmm :grinning: , muzeme se rovnat Tobikovi? ten taky tancuje a ma taky ruce nad hlavou?

Teda Sarajko to je mazec s tim snehem :unamused: to se jako uchodi a ujezdi, kdyz ho neodklizeji?
My meli rano zase strasnou ledovku , potrebovala jsem do mesta, tak jsme radsi jeli kocarem.
15. lis 2007 ve 14:31  • Odpověz
Ahojky...nemám moc času,ale jakmile se vše sklidní tak se tu ukážu,jen jsem chtěla písnout,že jsem Renče poslala ,ailíka,tak zatím páček holky a mějte se hezky...my malujume,takže je co dělat----
15. lis 2007 v 15:23  • Odpověz
Tady se maximalne odklidi ta hlavni ulici, ta je jenom jedna a ti ostatni maji smulu. Bud mas kontakty a pak ti prijedou uklidit i v tvoji male ulicce, nebo mas proste smulu. Jinak se porad jezdi v brecce. Dneska jsem chtela rano do mesta, ale nemela jsem sanci, vsude to klouzalo a tolik snehu, to bych ten kocar neuvezla. Tak doufam, ze do zitra nenapadne dalsi, jinak jsme doma zavreni i zitra a to by me fakt odvazeli.

Tak jsme aspon vyrazili na zahradu, Flo ze snehu nadsenej vubec nebyl, spis mu vadilo, ze po nem nemuze poradne chodit a chtel radsi domu. To u nej vubec neznam, normalne chce bejt porad venku. Takze jsme se rano pul hodiny oblikali do kombinezy, byli 10 minut venku a pak zase svlikali. No zazitek. Rukavice vubec nechce, to se se mnou pere a porad krouti rukou.
15. lis 2007 v 18:02  • Odpověz
Renčo,je tam ještě jedno video u moře,tak to můžeš skouknout...Ty jo už mám plný zuby bordelu z malování...doufám,že už máme zase na dlouho vybráno.
15. lis 2007 ve 20:16  • Odpověz
Ahojky,tak jsem tu zase :grinning:
Renčo,tak jsem koukala na Káťu a super video fakt,ty jo a kolik má vlasů,to Anetce teprve začínají pořádně růst.
16. lis 2007 v 11:52  • Odpověz
Ahojky,
Stani koukala jsem na to video u more uzasny :slight_smile: Anetce se v mori viditelne libilo a vlny ji vubec nevadily co?v mori byla v sandalkach :slight_smile: a to mela neco pod zadeckem nebo byla nahata, ze ji nevadily ty kameny?a tak spokojene si je tam hazela :slight_smile:
16. lis 2007 ve 13:42  • Odpověz
dneska jsem si byla vyzvednout tu vakcinu Pirorix doplacela jsem 559Kc, :confounded: no hlavne , ze neonemocni jako Tobik
16. lis 2007 ve 13:44  • Odpověz
Renčo,jo chodial v sandálkách,protože tam nylo milón ježků,ale kameny ostrý nebyly,tak jí ani nevadilo,že sedí nahatá na šutrech.Dokonce olizovala vodu a vůbec jí nevadilo,že je to salný.

Ty jo to není nic levnýho ta vakcína...já myslí,že Tobík byl jedním z mála kdo onemocněl,tak snad Kačka bude v pohodě.

Jak je u vás?Tady mrzne,takže aspoň není bahno a svítí sluníčko,tak jdeme na chvilku ven.
16. lis 2007 ve 13:54  • Odpověz
u nas je stale pod mrakem a taky mrzne , byly jsme venku dopo a za chvili pujdeme zase.ani se mi do toho mrazu nechce
Vecer jdeme s Petrem a kamarady na koncert Vlasty Redla, ale nejradsi bych sla spat Kata dneska vstavala pred 7 a ted uz je zase vzhuru a ja porad zivam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2007 ve 14:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.