• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
Kde jste vsechny? U nas je plno snehu, takze uz jsme 3. den zavreni doma. Teda vcera jsme vyjeli nakupovat a nemohli jsme se autem dostat do dvora. Nakonec jsme to asi na 20. pokus zvladli. Takze ted uz radsi nevyjizdime. Kocarem uz vubec nemuzu.
18. lis 2007 ve 12:59  • Odpověz
Ahoj holky,

hlásím se po dlouhatánské době, aby jste věděli, že ještě s Barunkou žijeme.
Já teď nic nestíhám. Věnuji se naplno té naší Barborce. Je to pořád ještě naše zlatíčko, i když je to pěkný švícko. Krásně mluví, hraje si, maluje, zpívá....akorát nás pořád zlobí s jejím jídlem. Nic moc pořád nechce jíst. Tak jsme jí těď koupili vitamíny multi sanostal, které by měli vracet chuť k jídlu, tak jsem zvědavá jestli nám to pomůže.
Chdíme pořád na plavání a na cvičení, i když teď jsme víc doma než venku, protože máme opět zase teploty. Byli jsme dokonce i v nemocnici, to když měla Barča 40,7 st. Já už jsem jí pomalu viděla ve febrilních křečích, ale nakonec nšechno dobře dopadlo. Druhý den nás pustili domů, protože v laboratoři ani nikde jinde jí nic nenašli. Vyslechla jsem si, jak jsem nezodpovědná matka, a kdybych tam nepracovala tak mě domu prý nepustí. Naštěstí jsem si zaplatila nadstandart, jinak bych tam vůbec nevydržela....no joooo prostě klasická zdrav. sestra.

Tak když jsem si tady včera přečetla Nikity trápení s očkováním, tak si jdu hned zítra nechat napsat receptík na tu placenou vakcínu. Očkování proti spalničkám máme totiž už potřetí kvůli nemoci přeložené.

V práci jsem skoukla všechny vaše videa....moc hezký. Sarajko, kde jsi koupila pro Floriána tu lžičku? Ta je fakt super. Noooo, já si vás v práci vždycky stačím tak akorát přečíst...

Už řešíte dárky k Vánocům? Barunka dostane nový kočárek s panenkou, kuchyň, boby, motorku a dál prostě nevím. Nějak mě nic nenapadá.

Tak se mějte moooc krásně....snad se zase brzy připojím :grinning:
18. lis 2007 ve 13:17  • Odpověz
Tak u nás se pěkně oteplilo,takže sníh už není vůbec žádný.Tak je všude bahno a to je ještě horší,takže se mi ani ven moc nechce...

Jinak já už mám pár dárečků,ale spíš pro Denču...já už vidím,jak to zase nakupujeme vše na poslední chvíli...jo,ale ty dárečky,co mám,tak ty už mám i zabalený :grinning:
18. lis 2007 ve 13:27  • Odpověz
Ahoj Jeane, no je to dost, ze taky neco napises :grinning: Nechapu, proc mas byt nezodpovedna matka, proc ti to rikaji? Za to, ze ma mala horecku prece nemuzes, to se stava, ze jsou nemocni.

Tu lzicku jsem koupila myslim v Tescu uz si to nepamatuju. To bylo uz v srpnu, kamaradka mi to poradila. Nebylo to az tak drahy.

Darky nemam jeste skoro zadny. Ted jeste ke vsemu fakt nemuzeme ani z baraku, tak se modlim, aby ten snih slezl.
18. lis 2007 v 18:28  • Odpověz
ahojte
sarajko já si spíš myslím že jeane nadávali za to že chce jít už druhý den domů a ne kvůli teplotám..
jinak u nás pěkně hnusně mlha mrholí.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já dárky sice už řeším, ale pouze řeším nic ještě pro malého namám..chci mu koupit nějakej dětskej telefon je ulítlej na můj..no a oby taky a pak musím vymyslet ějakej dárek kam bude něco moct dávat a zas vyndavat, pořád něco někam hází a pak to zas vyndavá..děsně se s tím zabaví.. :sweat_smile: jinak stanul já mám taky hlavně pro Klárku...nějak se pro ně nakupuje lépe co?? :slight_smile:
18. lis 2007 ve 20:10  • Odpověz
Jo taky nechápu co tím dokonalý doktoři mysleli,že je Jeane nezodpovědná....

Dneska jsem Anetce našla stoličky a rovnou 4!!!chudinka malá si vytrpěla,ale aspoň,že to šlo najednou.

Mikčo taky tu jsi po dlouhý době co?No já taky přemýšlela,že malý koupím něco jako jsou klíče,nebo peněženka,ale myslím,že stejně bude chtít zase jen to moje...No nakupuje se líp pro Denču,protože tím,že vše máme,tak nevím co pro malou...
18. lis 2007 ve 20:25  • Odpověz
To si piste, ze budou chtit jenom ty vase klice, penezky a proste vsechno. My jsme malymu dali nefunkci opravdovy mobil na hrani a penezenku, do ktery jsme mu nastrkali stary telefonni karty a nejaky vizitky a mysleli jsme, ze tim jsou nase penezenky a telefony nezajimave. No omyl. Ty jeho ho vubec nezajimaji a chce samozrejme zase nase. Pak vsude hledame klice a vsechno. Holky ja uz jsem z toho docela unavena.

U nas je porad bordel jako v tanku. Flo proste vyhazuje vsechno. Predevcirem nam zacal lezt na zidli! Ja myslela, ze me trefi, takze ted uz jsem odstehovala i ty, mame tu holobyt. Kdy tohle obdobi skonci? Spis se to nejak zhorsuje, nez zlepsuje. Jeste az mi zacne otvirat komodu se sklem, tak pak uz ho asi nekam zavru, tu uz totiz nikam odstehovat nemuzu.

Vcera jsem koupila takovou plastovou podlozku pod boty, ze na ni budeme v zime davat boty mokry od snehu. Co myslite, je to super hracka. Boty se vali vsude mozne, Flo ma mokry ponozky a lita s tou podlozkou po byte. Prosim pomoc, fakt uz nemuzu :grinning:
18. lis 2007 ve 20:30  • Odpověz
sarajkot tak tě můžu uklidnit, náš malej už skřín se sklem otvírá :angry: ..takže možná je to otázka času...jo a horolezec je taky..někdy už nemám sílu a rezignuju a prostě ho nechám...akorát čeho se teda fakt bojím, že se vyleze na bobíka a zvedá se do prostoru bez opory..to pak trnu...a nejhorši na tom všem je ..ŽE BUDE HŮŮŮŮŘ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
koukám že jsou fakt stejný...prostě si to prožívají vše podobně co :slight_smile:..stejné "hračky" stejné projevy.. :sweat_smile:

jo já málem zamoměla mám sedmý zub :grinning: ..tak snad tak kolozubej nebude..ale je fakt že i Klárce zuby rostly děsně pomal..teprve před půl rokem jí dorostly poslední stoličky..
18. lis 2007 ve 21:11  • Odpověz
Jo Sarajko,to samý jsme udělali my,a právě,že to malou bavilo jen chvíli...starý mobil vůbec nechtěla,protože už není funkční a peněženka jí bavila taky jen chvíli...takže dětskou kupovat nebudu.Dneska jsme vůbec nespala,malá nějak často plakala,asi ty posraný zuby se pořád prořezávají,má toho chudinka nějak moc najednou.
19. lis 2007 v 10:55  • Odpověz
To lezení v šude možně dělá i malá,musíme b ohužel hlídat....hlavně schody,už se mi kolikrát stalo,že jsem jen zalejvala kafe a malá stačila za tu chvíli vylézt 11 schodů---no síla.ale bojí se lézt dolů zatím,naštěstí.Taky mi vandá prádlo a jídlo prostě vše.Aspoň mě uklidňuje,že to není jen u nás.
19. lis 2007 v 10:57  • Odpověz
Jo diky za uklidneni, uz jsem si taky myslela, ze mame toho nejvetsiho bordelare na svete :grinning: Jenom si domu ani nikoho nemuzu pozvat, protoze je tady furt bordel. Uz to ani behem dne neuklizim, jenom vecer. Jinak bych byla fakt silena.

Ted jsem byla venku, vytahla jsem teda normalni kocar a mela jsem co delat, abych to utahla. Dolu to klouzalo a zpatky domu jsem myslela, ze mam pred sebou 100 kg bagr a jeste mi podkluzovali boty. No supr trenink, jsem totalne zplavena a zitra si to jeste dobre rozmyslim, jestli pujdu ven :grinning:
19. lis 2007 ve 12:32  • Odpověz
No já mám většinou návštěvy,co mají taky děti,takže je to pochopitelný...

U nás svítí sluníčko a je celkem teplo,tak chvíli půjdeme s malou na procházku.Celý den doma by bylo šílený.Tak mě se probudila Anetka,tak jdu za ní.
19. lis 2007 ve 12:52  • Odpověz
Jo ja malem zapomnela u me je zitra dopoledne baby group, tak me opatrujte vsichni svati. Jestli prijde tak 15 maminek s ratolestma, tak jednak nevim, kam se u nas vejdou a jednak to tady pak asi muzu rovnou podpalit :slight_smile:

Kazdy tyden je to u nekoho jinyho doma, tak jsem se taky nabidla.
19. lis 2007 ve 13:04  • Odpověz
no sarajko tak si to užij..bych si to asi hodila :grinning: ..tak nějak mi stačí ten náš bordelář....já taky neuklízím..našeho malého děsně vytáčí, když je něco na svém místě..jakmile to vidí, tak jde vyhodí to na zem a víc ho to nezajímá..takže se věčně o něco přerážíme... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
19. lis 2007 ve 13:49  • Odpověz
No Sarajko,to je tak,dkyž je někdo aktivní :grinning: :grinning: ...né nemyslím to blbě,ale zítra poreferuj jak bylo.Jo a Aneteka i uklízí...,když jí řeknu ať jde něco vyhodit do koše tak to udělá,ale asi mi tam vyhodila jednu adiasku a toho jsem si nevšimla...no musím kontrolovat než vynesu koš,jestli tam není něco co tam být nemá...
19. lis 2007 ve 14:03  • Odpověz
Ahojky hoĺky,
Sarajko ja dneska taky prisla z mesta totalne zplavena mame naledi po cestach pro chodce a knem domu je to do kopce a Kata sla za ruku a ja tlacila kocar, jenze mi boty podklouzavalya Kate taky kocar jsme nemohla udrzet no hruza , byla jsem rada, ze jsem dosla domu cela :slight_smile:
19. lis 2007 v 15:39  • Odpověz
a u nas je taky porad bordel uklizim, jen kdyz jde KAta spat tak ze okolo 14h a pak az vecer, oblibila si ty penove puzzle vyndavat a vyndava je komplet cely a kdyz je slozim zpatky tak to hned zpozuruje a hned mi je zase vyndava :wink:
19. lis 2007 v 15:41  • Odpověz
Stani tak to aby jsi boty zrovna vyhodila co? :slight_smile:
19. lis 2007 v 15:42  • Odpověz
holky ja mela dny blbec :unamused: v patek jsem nabourala auto :cry: no odnesl to jen spojler, ale i tak oprava bude draha :confounded: Petr byl na me nastavanej :unamused: nPetr byl nastesti celou sobotu a nedeli v praci no aja jsem v sobotu nelenila a vydala se hledat opravare no a tak jsem mu to vylicila a on potom volala Petrovi at nejni nastvanej, ze se to muze stat kazdymu, coz jsem nevedela a bylo mi divny , ze uz se se mnou bavi :sweat_smile: tak jestli sehnal spojler tak mi to snad ve ctvrtek opravi :wink: no uvidime
19. lis 2007 v 15:49  • Odpověz
no a ted pecu strudl a pecu ho z zitny mouky a mam je vsechny popraskany :unamused: vytyka mi z nich stava z jablicek. Nevite nekdo jak se pece z zitny mouky? uz testo mi porad praskalo tak jsem to porad lepila a myslela jsem , ze jsem utesnila vsechny diry , ktere mi zabalenim vznikly a ono neeee :confounded: :angry:
19. lis 2007 v 15:53  • Odpověz
no tak ze strudl vypada tak, ze ho asi budeme muset jist lzickou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2007 v 16:04  • Odpověz
týý jo rencan co jsi dělala že jsi nabourala auto?? a to jsi vezla i děti?? tak hlavně že jste v pořádku a odnesl to jen spojler....

stanul tak ná Martas taky uklízí má v oblibě rozdrolit jídlo na kousky a hodit je na zem..tak pak uklízí do koše...mě tuhle vyhodil klíče, ale naštěstí jsem byla u toho :slight_smile:
19. lis 2007 v 17:08  • Odpověz
ahojte, ja dneska chtela zkusit novy jablecny kolac, recept jsem nasla na internetu a co myslite, testo skoncilo v kosi. Pak jsem udelala druhy testo a to taky nedopadlo nejlip. Taky to vybiram lzickou. To melo byt zitra dopoledne ke kafi :astonished: Tak to asi nenabidnu, zabila jsem tim cely odpoledne, dneska je fakt den blbec. Zitra rano musim bezet neco koupit.

Uz jsem vsechno v obyvaku prestavela a pripravila, uz vim o 3, ty prijdou urcite. A bude jich asi urcite vic. Zitra poreferuju. Tak na me myslete od 9,30 do 12. Jo nektery jsou taky dobry prijdou v 11,45 na navstevu, tak ty asi rovnou vyhodim :slight_smile:

Jo puzzle uz jsem zandala, to me taky nervovalo, v minute to bylo rozebrany a vsude pohazeny.
19. lis 2007 v 18:38  • Odpověz
Preji vsem krasny vecer, hlasim se po hodne dlouhe dobe, nejak jsem se sem nedostala a taky mam porad sama se sebou co delat. Ted navic jeste marodim s rukou, v praci jsem si propichla tepnu tak, ze to museli operovat, jeste nejmin 2 tydny s tim budu doma. Jinak Adamek je zlaticko, dela mi jen samou radost, i kdyz vztekat se umi taky, to ostatne delaji vsichni, ono to zase prejde. Ted sem snad uz zajdu casteji.
19. lis 2007 ve 20:08  • Odpověz
No nazdárek Marti,konečně jsi se tu ukázala,tak doufám,že to bude častěji.

Renčo já dělá štrůdl nejradši z listovýho těsta,naposledy jsem dělala normálně z mouky a bylo to suchý a drobivý,takže zůstanu radši u toho listovýho.Dneska budu dělat bábovku...

Anetka chrní,tak jsem na dnešní noc zvědavá...
19. lis 2007 ve 20:31  • Odpověz
Je Martino je fajn, zes napsala. A prejeme brzke uzdraveni a davej na sebe pozor. To zni hrozne proriznout si tepnu. Cos delala?

Strudl delam taky jenom z listovyho, to je jistota :slight_smile:
19. lis 2007 ve 20:34  • Odpověz
Sarajko ona to Martina určitě udělala schválně :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2007 ve 20:43  • Odpověz
Caaaau Marti zdravime Te a posilame pusinku na bolavou ruku a at se ti to dobre hoji :slight_smile: :slight_smile: , ktera je to ruka?a kde jsi si ji propichla? to jsi potom delala krvavou polivku vid? :grinning: :grinning:
jooo jasne udelala to Stani schvalne, aby se sem za nama konecne dostala vid? :grinning: :grinning:
19. lis 2007 ve 21:10  • Odpověz
Mikco jsem blbec jen jsem se chtela poradne zaparkovat, abych neprekazela a uz to bylo a jasne byli jsme v aute vsichni vcetne deti i Petra :unamused:
19. lis 2007 ve 21:38  • Odpověz
autor
Ahoj všem,
Martino zdravím tě, už jsem si říkala co se s tebou děje. S toun tepnou to muselo bolet.uf
Renčo já Tobíka budu muset natočit, on válí taky dobře. Hlavně bokama a rukama :slight_smile:
Od včera už bydlí vedle ségra. Zatím nemá ještě sprchu jen umyvadlo. Včera se vykoupala doma ještě, dneska v posilovně. Zítra jí to přijede táta dodělat.
Pak už to bude v pohodě a už tu nebude víkendový blázinec. Byl to stres pro všechny.
20. lis 2007 v 01:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.