• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
Preji pekne rano.
No s tou tepnou to byla sranda, bylo to pred desatou rano, byli jsme v kuchyni dva, jinak v cele restauraci nebyl nikdo. Otvirala jsem sul nozem a sesmekl se mi primo do zapesti. Cisty vpich, tepna durch. Krev trochu strikala, tak jsem si tam vrazila prst, rekla zmatkujicimu kolegovi, at mi tam udela uzel z uterky a odvezla jsem se do nemocnice. Polevka uz nastesti byla uvarena :slight_smile:
Jinak u nas uz se zacalo lyzovat, ale neni mi to nic platny, s tou rukou stejne jeste nemuzu.
Tak vam preji krasny den a hlavne bez urazu.
20. lis 2007 v 07:47  • Odpověz
ahoj holky
bartejsko tééda ty jsi kádr ještě se sama odvézt do nemocnice s propíchlou tepnou...copak ti na to řekli v nemosnici :confused: ..tak at se to brzo zahojí.. :slight_smile:
20. lis 2007 v 09:32  • Odpověz
Vlastne me nakonec pochvalili, ze jsem dobre a rychle reagovala, kdybych si zavolala sanitku, trvalo by nejmin 15 minut, nez by prijela, takhle jsem tam za stejnou dobu byla.
20. lis 2007 v 09:54  • Odpověz
Ahojky,
Marti ty jsi proste sikula sikovna :slight_smile: :slight_smile: a odvezt se sama do nemocnice no jen ziram :slight_smile: kdy te pustili?

Holky ja k obedu delala musaku a byla mnammmm tady je recept
http://www.femina.cz/recepty/musaka-tajemstvi-recke-kuchyne-na-vas-stul/articles.html?id=2412
20. lis 2007 ve 13:43  • Odpověz
Ahojte, tak se opet hlasim a prezila jsem. Jak jsem predpokladala, prisly vsechny maminky, takze jich tady bylo asi 20. Udelala jsem par fotek, ale to uz jich dost odeslo. Byl to totalni blazinec a strasny rev, tamhleten chtel stejnou hracku a ti druzi mu ji vzali. No ale vcelku to bylo fajn. Ted jsem poklidila a mezitim se zbudil Flo. Nezbylo tady ani po psu co hodit, nakoupila jsem 20 rohliku, a nejake precliky, pak detske susenky, delala jsem jablkovy kolac a jeste jsem koupila nejaky slany maly pecivo z listovyho testa. No nemam tady uz nic :grinning:

Pak vam sem hodim odkaz na fotky.
20. lis 2007 v 15:23  • Odpověz
Renco, pustili me hned ten den vecer, jak jsem zacala citit ruku, chtela jsem domu, uz jsem se tam nudila.
20. lis 2007 v 15:45  • Odpověz
Tak dnešní noc byla opět hrozná,malá věčně byla vzhůru...Do toho měla víckrát za den kakání,takž je trochu opruzelá,což mě sere....si připadá člověk hned jak kdyby se o ty děti nestaral,no a to jdeme zítra ještě na očkování....
20. lis 2007 v 18:35  • Odpověz
No Martino ,to teda musela bejt fakt sranda...Hlavně,že tu bude ok..

No Sarjko to máš palác ne?že se vás tam vešlo tolik :grinning: :grinning: Na fotky mrknu později,teď musím připravit véču a koupáníčko,zatím páček.
20. lis 2007 v 18:39  • Odpověz
Stanule palac rozhodne nemame, musela jsem kvuli tomu prestavet obyvak. Prala bych ti ale videt, co maji jiny za palace. Uplne jsem se stydela je k nam pozvat. Vetsina je ale americanek a ty si holt potrpi.
20. lis 2007 v 19:16  • Odpověz
Sarajko fotecky jsou pekny :slight_smile: a koukala jsem byli tam i tatinci?
20. lis 2007 ve 20:15  • Odpověz
Sarajko,nevím proč by jsi se měla stydět...každý přece nemá luxus...navíc nejsou blbý ne?jo a fotky jsou bezva...hned jsem koukala na všechny,protože jsem je vůbec neviděla.Já teď žehlím,blééé.
20. lis 2007 ve 21:36  • Odpověz
autor
Renčo recept už mám v oblíbených a zlusím to brzo.
20. lis 2007 ve 22:57  • Odpověz
Jo jeden tatinek pravidelne doprovazi maminku, ale jenom z duvodu, aby kontroloval, jestli dela vsechno spravne. To je teda sileny, ma obcas takovy blby poznamky, ze bych ho musela nekam nakopat. A druhy mladsi tatinek se opravdu stara o syna, protoze manzelka pracuje. Vcera byl mezi nama zenskyma poprvy a nevim, jestli jeste prijde :grinning:

Kazdopadne bych mela takovou zajimavou otazku. Jestli znate nejakeho tatinka, ktery taky takhle vychovava dite, myslite si, ze to, ze je dite zle k ostatnim detem (ze je strka a mlati), ze to muze byt tou "muzskou" vychovou? Nechci, aby to tady vyznelo nejak divne, ale jenom jsme se o tom vcera bavili s kamaradkou, protoze syn toho tatinka to dela a je to fakt neprijemny, proste se vam vrhne bezhlave na deti. Kamaradka prave rikala, ze zna taky jednoho tatinka a dite to dela taky. Ze si mysli, ze je to tim, ze chlapi deti neupozorni na to, ze se neco nedela, jako to delame my. Tak nevim, nechci tady zlehcovat roli tatinku, hluboce pred nima smekam, ze maji tu odvahu zustat doma, ale zajimal by me vas nazor.
21. lis 2007 v 09:16  • Odpověz
jéé sarajko já jsem si říkala co to tam je za otrlého tatku, ketrý je mezi tolika ženskejma :grinning: ...a tatku co dohlíží na maminku jestli dělá vše správně bych taky asi poslala do patřičných míst....
a jak píšeš to s tima tatkama..mám známou, které má holčičku a je s ní skoro pořád ona, protože manža hodně pracuje..a ta rasí děti jen co se k nim přiblíží...oni to prostě zkouší a je pak na rodičích jestli to včas zastaví..prostě v tomto případě důslednost...je fakt že tatkové v tomto směru důslední být nemusí, ale na druhou stranu i ty mamči je někdy prostě nechají...a výmluva že jsou hyperaktivní že s ní nic neudělá mi přijde poněkud zvláštní :frowning2:
21. lis 2007 v 09:30  • Odpověz
No jen si na to vzpomnenAhojky,já eda úplně souhlasím s Mikčou a to do puntíku,neboť mám podobnou zkušenost a to v hodně blízkém okolí...naštěstí je ta doba už pryč a vše je ok....nejvíc mě sralo a to vyloženě,když jsem měla sama Denču hodnou a vždy vyloženě odsrala od jednoho dítěte pro ni za nic vše a to i když si jen hrála...no hrůza,třeba dostala autíčkem a ne umělým po hlavě a nic se nedělo...no to jsem měla nervy....ale dejte cizímu dítěti přes ruku nebo ho okřikujte,když tam má svojí ignorující matku,která než ,aby okřikla,tak radši dělá,že se nic neděje. :angry: :angry: No jen si na to vzpomenu a mám nervy...

Jinak dnešní noc byla další na dvě věci,doufám,že zuby brzy vyrostou,jinak se snad nevyspíme...
21. lis 2007 v 10:01  • Odpověz
Koukám,že mi tam nějak přeskočily řádky,ty jo holky tak se omlouvám,snad to přelouskáte.. :confounded:
21. lis 2007 v 10:03  • Odpověz
Tak to mate asi pravdu, ja jen, ze jsem se s tim jeste v takove mire nesetkala a byla jsem z toho trochu vydesena, jak se tam na ty deti vrha. On to nemyslel nejak zle, spis to vypadalo, ze je chce jako obejmout a pritom je srazil na zem. Nebo pak prisel a proste do nich strcil. Takze taky nemam chut se s timto tatinek a synem videt nejak casteji. Ja mela chut mu taky neco rict, ale jasne, ze na cizi dite si clovek nedovoli. Pak bych byla jeste vinna ja.

Stanule omlouvam se za to tema, nechtela jsem te rozcilit :grinning: Cisi z tebe jeste ziva zkusenost :slight_smile:
21. lis 2007 ve 13:09  • Odpověz
je tak ten popis toho chování uplně sedí na jednu naší malou kámošku...ona se tak vždy vehementně rozběhne a šup a děcko leží..včera takle našeho malého sejmula asi třikrát..navíc jsou jí dva roky pryč a měly by jste vidět jak jak si vyskakuje na 4letý holky..ale nějak nemaj šanci...maminka jí sice přes zadek dá, ale není to nějak nic platný..tak jsem se včera neudržela, a okřikla jí sama...to nečekela byla vykulená :confused: ...a pak toho nechala..toho strkání myslim, malého zlobila vesela dál :angry: ..je to fakt těžký asi je to o celkévé výchově a hlavné té DŮSLEDNOSTI..ta je uplně nej.. :slight_smile:
21. lis 2007 ve 13:22  • Odpověz
Dobre, tak timto se omlouvam vsem tatinkum na materske :grinning: Asi mate pravdu, ze nektere maminky to proste berou laxne. Jo ted si vzpominam jeste mame v baby group jednu a ta vzdycky necha holcicku behat, kde se ji zlibi, vubec si ji nevsima a povida si cele hodiny s ostatnima. Mila holcicka vcera u nas doma vlezla do plastoveho domecku a triskala s tema dvirkama sem a tam a srazila tim nekolik deti a nekolik jich dostalo dverma i do hlavy. No myslite, ze to tu maminku zajimalo? Ani nahodou.

Asi se nevyhneme temto situacim, jenom je to vzdycky k nasrani (diky Stanule, hledala jsem vhodne slovo :slight_smile: ), ze ja litam za Florinem, aby nahodou nekoho necim neprejel, nebo nekomu neco neudelal a ostatni to vubec nezajima.
21. lis 2007 ve 14:05  • Odpověz
Ahojky,
tak mame prvni plavani za sebou teda prvni kurz a pristi tyden zaciname hned druhy :slight_smile:
Mikco to jak jsi psala o tom strkani tak to Kata sotva chodila tak byl na hristi kluk a tak nejak porad nekomu ublizoval, strkal, tak jsem ho porad okrikovala ja, protoze se mi to nelibilo a maminka si ho vubec nevsimala , hrala si v klidu s tatinkem tenis vedle, no kdyz jsme odchazely tak kluk sel jako taky a prisel ke Kate a normalne do ni strcil ta samozrejme spadla tak jsem kluka popadla placla jsem ho po zadku , kluk koukal a odesla :wink:
21. lis 2007 ve 14:26  • Odpověz
no melo tam byt a ja jsem odesla :grinning:
21. lis 2007 ve 14:27  • Odpověz
no a ja musim rict, ze Kata zase na vsechny krici , nikdo se k ni nesmi priblizit nebo ji neco brat , jakmile to nekdo udela tak se mraci a krici :unamused: uz nevim co s ni, aby se to odnaucila :angry:
21. lis 2007 ve 14:29  • Odpověz
Renca N.:
No na to je ségra nejlepší lepící páska. Dobrý jsou kobercovky zkrz který může dítě jěště trochu dýchat, ale brání jim to ve vyluzování nepřátelských nebo nepříjemných zvuků. Nedoporučuje se ale dítěti lepit pásku i přes nos, když trochu zvuku uniká nosními dírkami, protože by došlo k zadušení a zfialovění dítěte. A přiznejme si, kdo by chtěl mít doma fialový dítě?

Potud domácí rádce spokojené maminky.

Měj se hezky ségra :o)))

Lubosh(ek)

Upozornění:
!!!Návod na snížení hladiny decibelů dítěte je pouze teoretickou, ale logickou dedukcí autora. Nebyl vyzkoušen ani nebyl proveden test na pokusném jedinci!!!
21. lis 2007 v 15:52  • Odpověz
vis ty co lubo?asi to nejdriv vyzkousim na tobe co ty na to?
21. lis 2007 v 17:12  • Odpověz
holky to je muj svagricek :grinning: :grinning:
21. lis 2007 v 17:12  • Odpověz
kdy ze prijedete? ja jen abych si koupila tu pasku :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2007 v 17:13  • Odpověz
koukám rodinná diskuse co :grinning: :grinning: :grinning: teda musím říct že mě dostalo luboshovo motto..je super...jo a koukám že se snaží otěhotnět :grinning:

rencan máte doma asi veselo...jinak jsi docela akční že si tomu malýmu snráděti jednu pustila..sis koledovala, kdyby tě víděla maminka, už vidím tu reakci :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..známej "starostlivé" matky.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. lis 2007 v 18:04  • Odpověz
autor
My byli dneska doktorky. Tobiáš úplně chrastí. Včera trošku chrčel, ale dneska ráno se vzbudil už jako chrastítko. Má suchý kašel a lapá po dechu. Nejhorší jsou prý první dva dny, kdyby se dusil máme jet do Motola. Má hlavně mít studený vzduch a hodně pít. Celou noc jsem kojila a dneska budu taky. Budil se furt kašlem.
Měli jsme jít dneska na náhradní plavání a zítra na další lekci.. Máme už 3 lekce k nahrazení a zítra bude čtvrtá. Pak poplavem asi týden v kuse :slight_smile:
21. lis 2007 v 18:18  • Odpověz
autor
Jinak tatínka co vychovává sám dítě znám a má asi nejtišší dítě v okolí. Ono fakt záleží na povaze tatínků i maminek.
Třeba můj Petr kdyby byl doma na mateřské s Tobíkem tak by byl možná lepší než kdejaká máma.
Zrovna mám kamarádku u kterých se doma hádají s manželem že si neumeje ruce když šáhne třeba na peníze, nebo nechá malýho lézt kdekoliv venku atd.. To já byla s Tobíkem a Petrem někde v dětské koutku když byl Tobík menší a Petr mu tam furt utíral ručičky a neustále se mě ptá jestli mu není zima, nebo teplo.. Venku mu furt šteluje čepičku, aby mu nefouklo do ucha a někdy mě už šve s otázkama typu "a myslíš že nemá hlad" " neměla bys mu dát ještě svetr" :grinning:
21. lis 2007 v 18:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.