• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
Veru ja cvicila asi tak 3x :unamused: hned po prvnim cviceni me bolely brisni svaly a tak jsem je nechala odpocivat no asi za dva dny jsem znova delala sedy lehy a dalsi den znova, ale jelikoz mam vseho nad hlavu vecer pdam unavou tak se mi proste nechce.
pritel chodi vecer z prace a ja potom fakt nemam naladu cvicit asi kdyby bylo velke chteni tak treba ,a le proste se mi nechce tak mam vytahane bricho :angry:
29. čer 2007 ve 21:47  • Odpověz
No Renčo,hanba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,chudák kačka,takhle jí šidit o čokoládu...Do který třídy ti jde Luky?a on je ve Francii na prázdninách?Deniska jde teď do třetí třídy a měla samý jedničky.Holky díky za pochvalu fotek.Renčo pošli taky odkaz na albumík...já jsem líná něco dávat sem,radši budu dávat dál na to rajče a pak dám vždycky odkaz sem.
29. čer 2007 ve 21:47  • Odpověz
jé veru my měli taky upírka nejdřív nám vyrostla jednička dole, a pak dvě dvojky nahoře a ted dorůstá jedna jednička, takže to neni takové, ale jeden čas to byl nefalšovanrj upír :slight_smile:
jo a to dostaneš nové šaty co, tak blahopřeju
29. čer 2007 ve 21:49  • Odpověz
Stano Luky je ve 4tride :slight_smile: v pololeti mel jen 2 dvojky z cj a prirodovedy no tu prirodovedu opravil , alema dvojky navic z matyky a ajiny :unamused:
Ve Francii je s moji mamkou na dovce uz se budou v nedeli vracet. Luky jezdi s mamkou uz 5 let na dovcu 2x byli v Recku, 2x v Chorvatsku a letos ve Francii.
29. čer 2007 ve 21:52  • Odpověz
ja taky objevila prvni zub a nic jsem nedostala :unamused: no koupila jsem si radsi sama nejake veci :wink:
Jinak k prvnimu zoubku blahopreji :slight_smile:
29. čer 2007 ve 21:54  • Odpověz
http://rodina.cz/scripts/album/album.asp?f_id=9202
tak tady je odkaz na fotky z miminek , kde jsme byly driv :wink:
29. čer 2007 ve 21:55  • Odpověz
Ty jo vy jste toho napsali,já nestíhám číst....jdu mrknou do albíka.
29. čer 2007 ve 21:58  • Odpověz
Stano a jake prstynky jste si objednali? a kdy bude svatba?
a pritel te pozadal o ruku nebo se jen tak zeptal co by jsi na to rekla, ze by jste se vzali?
nooo koukam , ze tu budu asi jedina nevdana :unamused:
29. čer 2007 ve 21:58  • Odpověz
Renčo a kam vyrážíš ty na dovču?To bych chtěla taky takovou babičku,která by mě brala k moři :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2007 ve 22:00  • Odpověz
renca, já taky objevila u obou první zub a taky jsem nic nedostala zůstalo jen u slibů :stuck_out_tongue_closed_eyes: jé a kdy já si něco sama koupila..... pořád to cpu do ostaních a na sebe prdim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2007 ve 22:01  • Odpověz
my jedeme nekdy okolo 21.7 do Trebone na kola a co ty?
29. čer 2007 ve 22:01  • Odpověz
mikco ja taky porad kupuju Petrovi , Lukymu Kate a sama nic tak jsem se nastvala a ted jak jsme byli v Praze tak jsem si koupila mikynu a 2 tricka a predtim dlouhoooo dlouhoooo nic
29. čer 2007 ve 22:03  • Odpověz
Ty jsi hasička? :confused:
My jedeme do Chorvatska koncem srpna...Původně jsme chtěli do Itálie a cestou tam se zastavit u Martiny v Bernu,ale byl plný ten termín co jsme chtěli...tak to vypadá,že Martina přijede k nám,protože z Chorvatska by to byla fakt síla ta cesta.Na těch kolech to musí bejt super co?Máš chariota jako lenka viď?
29. čer 2007 ve 22:06  • Odpověz
jooo jasne jsem dobrovolna hasicka za Vesely Zdar. :slight_smile: kazdy rok jsme vitezily a letos jsme skoncily druhe :unamused: nevyslo nam to o jednu sekundu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mame Chariota a jsme s nim spokojeny :slight_smile: je sice drahej :angry: , ale jezdi se s nim sqele tam na tech fotkach jsme v Chorvatsku na ostrove Uglan, kam jedete vy?
29. čer 2007 ve 22:10  • Odpověz
No to verim, ze by to byla strasne cesta z Chorvatska pres Svycarsko nam stacila do Cech :wink: Kam jste chteli do Italie?
29. čer 2007 ve 22:13  • Odpověz
No chtěli jsme je t původně do Riccione,to by bylo k Martině zajížďka 500km,ale říkali jsme,že by jsme to sfoukli...takhle jedeme do paklenice a to už je 1000 km,takže to ani není zajížďka,ale další štreka...já jsem si ještě neprohlídla všechny fotky,abyla jsem kojit.
Ještě k tomu vysvědčení,já myslím,že doku jsou dvojky tak je to ok.
29. čer 2007 ve 22:16  • Odpověz
no tak to jestli Marta dorazi tak doufam, ze prijedete Jo?
29. čer 2007 ve 22:17  • Odpověz
No ona radši nic neplánuje,ale jestli přijede,tak až v září.Já myslím,že se bude snažit vše obejít.Ty jo taky bydlíš dost daleko...
29. čer 2007 ve 22:22  • Odpověz
Kačenka je krásná...ty jo vy jste byli už pěkně veliký na vítání občánků co?A kolik má vlásků,to Anetka nemá pomalu nic.
29. čer 2007 ve 22:24  • Odpověz
no rikam si, ze je sikovnej jeste ve treti tride mel same jednicky no a ted ve ctvrte uz jsou dvojky :unamused: no co se da delat :wink: ja je mela taky sice jen 2 , ale mela :wink:
29. čer 2007 ve 22:24  • Odpověz
na vitani ji bylo 7mes. nejako na ni zapomeli :angry: a tak jsem tam musela dojit se pripomenout :wink: , ale u nas se vita tak v 6mes. kdy jste byli vy?
29. čer 2007 ve 22:27  • Odpověz
Tak jsem si ty fotky konečně prohlídla...koukám,že jste si to rezdělili co?Luky je po tobě a malá po tatínkovi... :grinning:
My jsme byli na vítání těsně po šestinědělí,ale tady to dělají jednou za uherák,takže jsme měli štěstí...po nás vítali snad i tříletý děti :confused: Jo a Kačenka je hezoučká princezna.
29. čer 2007 ve 22:31  • Odpověz
Kam zmizela Mikca?asi šla spát co?
29. čer 2007 ve 22:32  • Odpověz
Stani dekuju :slight_smile:
Deniska na tom aerobiku to i zavodeji? Ja si rikala, ze mela Anetka vitani taky dyl to jak je tam v tech princeznovskych satickach :wink: a to byl myslim unor?
29. čer 2007 ve 22:35  • Odpověz
asi jo :slight_smile: ja cekala na Uvolnete se prosim a ted tu sedim a pisu si s vama :grinning: :grinning:
29. čer 2007 ve 22:36  • Odpověz
tak jak to je s tema prstynkama? :slight_smile:
29. čer 2007 ve 22:37  • Odpověz
Anetka měla růžový manžestráčky na vítání...ještě se mrknu kdy to bylo.No s těma prstýnkama-dneska mě Ríša zatáhla jako,že se jdeme podívat jen dovnitř(o zlatnictví,šli jsme okolo)no a hned říká na prodavčku ať nám ukáže prstýnky a mě řekl ať vyberu no a já vybrala...zaplatili jsme zálohy a za 14 dní si je vyzvedneme...no a svatba?Asi letos,ovšem takná,nechci to říkat nikomu...chci jen dva svědky...
29. čer 2007 ve 22:47  • Odpověz
tak to gratuluji :slight_smile: jak dlouho jste spolu?
29. čer 2007 ve 22:48  • Odpověz
no právě...teď mi Ríša říkal,že mi chtěl ty prstýnky dát k výročí,ale to máme 4.červencë,takže to nestíhá...no a to jsme spolu 11let...síla co?
29. čer 2007 ve 22:49  • Odpověz
vau :slight_smile:
29. čer 2007 ve 22:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.