• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
Mikco to jo, kdyz prijedou se segrou nebo my k nim tak je hhoooooodne veselo :grinning: :grinning: Luky k nim strasne rad jezdi a ma je strasne rad :slight_smile: no ja koneckoncu taky :grinning: vid brouku Lubo :grinning: :grinning:

Niki to je sileny ted je Tobik porad nemocny , nejdriv z vakciny a ted tohle to ma laringitidu?Posilame Tobikovi pusinku , aby mu bylo lip :slight_smile: :slight_smile: Tak zira pisni jak mu je :wink:
21. lis 2007 ve 20:36  • Odpověz
Jo jeste Mikco zitra jedou na odber vajicek do Uniky v Brne tak jim taky drzte palce, at se taky dockaji miminka :wink:
21. lis 2007 ve 20:39  • Odpověz
Jo Sarajko,občas je potřeba použít méně slušných výrazů a ono to uleví,to je jasný,kdyby jsi ještě někdy s nějakým várazem potřebovala pomoct,tak dej vědět,něco mám v zásobě :grinning: :grinning: :grinning:

Já bych tomu dítěti Renčo taky plácla a to při nejmenším... :grinning:
21. lis 2007 ve 20:56  • Odpověz
Jo tak to já mám pro změnu šváru pěknýho debila....no,ale naštěstí s ním nežiju já,že?

Jo vyřiď ségře,že na ní všichni myslíme Renčo a držím všechny palce...a určo to vyjde...moje kámoška byla několikrát na umělým oplodnění,pak na tůzných operacích a nic,až teď ve 34 letech se konečně zadařilo a je těhu...

Tobíkovi držím palce,ať je brzy v pořádku,je to fakt hnusný,když jsou dětičky nemocný.
21. lis 2007 ve 21:01  • Odpověz
autor
Asi máme Renčo. Tobík chrastí a kašle. Nemá rýmu ani horečky. Pročítám si o tom na internetu.
Renčo my jsme dostali jen Fenistil. Nepříjde mi že by to pomáhalo. Doktorka říkala, že při záchvatu rovnou do nemocnice.. No hrůza
Pokud něco o tom víš, tak mi to napiš.
21. lis 2007 ve 21:54  • Odpověz
Niki, taky prejeme at je vsechno dobre. Vy mate ted fakt trapeni. Je to hrozny, kdyz ti drobeckove stonaji. Clovek jim to nemuze ulehcit.

My ted mame silene vztekaci obdobi. Jakmile mu neco nedam, zrovna to, co chce a samozrejme nesmi, tak zacne hrozne rvat, svihne s sebou na zem, pak zacne bouchat hlavou o zem, to zacne plakat jeste vic, protoze ho to samozrejme boli, boucha se rucickama do obliceje. No hruza. Po vyspani po obede je hodne tulivy, vubec se me nechce pustit, jakmile ho chci oblict, nebo prebalit, uz se mu zase kutaleji slzy po obliceji, chce se porad jenom tulit - coz mi teda nevadi, ja si to uzivam :slight_smile: Ale tohle ma byt jako ta vztekaci faze? Snazim se ho ignorovat a odejit, zatim to pomaha, kdyz vidi, ze nema divaky. Ale je to teda sileny.
21. lis 2007 ve 21:59  • Odpověz
Ty jo laringitidu měl můj 4 letej synovec,bylo to hnusný....Snad to nebude ono Niki...Prej jak se dítě začne dusit,má se otevřít mrazák a strčit tam co nejblíž hlavu dítěte ,aby mohlo dýchat...

Sarajko,ono to má každý dítě jiný to vztekání....ale zase to přejde..
21. lis 2007 ve 22:25  • Odpověz
Niki zvlhcuj vzduch nap postylku mokre rucniky a na topeni talky , aby mel hoooodne vlhej vzduch asi yvlhcovac nemas co? a sleduj !!!!!ho , jakmile by se zacal dusit okamzite do nemocnice a fenistil je dobrej ver mu
21. lis 2007 ve 22:36  • Odpověz
jestli mas vyprane pradlo sup s nim do pokojiku na susak a zvysenou polohu horni casti tela
21. lis 2007 ve 22:38  • Odpověz
autor
Už jsem si o tom našla dost a díky.

http://www.babetko.sk/user/view_page.php?page_id=32308
21. lis 2007 ve 22:46  • Odpověz
autor
O tom prádle tam Renčo zrovna píšou, že to nemá být vyprané prádlo, z něho čpí aviváž a prášek na praní. Že se mají dát vymáchané ručníky..
Jenže s tím vlhkem u nás tohle ani nejde.. my s tím právě bojujem. Zvlhčovač fakt nemáme :grinning: Naposled nám dal táta vysoušeč :slight_smile: Máme v obýváku mokré zdi do metru. Teď jsem tu právě asi 14 dní sušila prádlo doma a splesnivěla zeď v chodbě i půlka zdi v pokojíčku.. Už je to vystříkané savem, ale je tu mokro a vlhko. Prádlo muselo ven. Jen v obýváku něco dosušuji. Ono když dám do pokojíčka mokré prádlo, bude tam plíseň, takže si nevyberu. Potřebujem, aby to tam vyschlo. Mám tam nedovřené okno, takže tam je chladno a hlavu má podloženou. Akorát že se hned otočí na břicho.
21. lis 2007 ve 22:50  • Odpověz
Preji pekne rano. Nikito co Tobik, uz je mu lip?
22. lis 2007 v 07:24  • Odpověz
Ahojky,
jooo ja zapomela, ze ma byt to pradlo bez avivaze :unamused: bo je blby , ze mate vysouset zdi a jeste tam mate plisen
a co jak mu je?
22. lis 2007 v 08:53  • Odpověz
tak rencan držím mooooc palce at vše ségře se švárou vyjde a at se mimíska dočkají...

jinak náš malej měla laringitidu už asi 5krát..a ráno pokaždé když si zakašle, tak to má štěkavé..už to na něm poznám, když to má přijít, takže má tak ledovej vzduch v pokoji že skoro lituji..taky nemáme zvlhčovač..obložím mu postýlku mokrýma osuškama..a dostane čípana a je klid...ale je to fakt hnusárna, naše Klárča´na ě trpěla taky, ale vyrostla z toho ..doufám..zaklepávám klep klep...
Sarajko Martas sebou taky vždy třískne na zem..ale nemlátí hlavou o zem, na to se má moc rád(celej tatínek :grinning: ) ,ale vždy hledá něco s čím by švihnul...a vždy se na mě tak podívá..jako a ted jsem ti to ukázal...jsou to hadi :grinning:
22. lis 2007 v 09:40  • Odpověz
autor
Dnešní noc byla mrazivá. Spali jsme při otevřeném okně. Když mě vzbudila zima, okno jsem zavřela a do půl hodiny se malej vzbudi kašlem a dušením. Hned jsem ho zase otevřela a dala mu prso do pusy, lemtal jak divej a pomohlo to a vždy usnul. Tak to bylo do rána. Je tu vymrzlý celý byt.
Sice už jsem v noci nekojila a budu ho to pak muset znovu odnaučit, ale v noci jsem za to kojení děkovala.
22. lis 2007 v 11:39  • Odpověz
NIki a mudra ti nenapsala čípky???...náš malej je po nich okamžitě v pohodě
22. lis 2007 ve 12:12  • Odpověz
Ahojky,
Mikco jaky mate na laringitidu cipky?
22. lis 2007 ve 13:40  • Odpověz
rectodelt
22. lis 2007 ve 14:09  • Odpověz
autor
ne, máme jen ten fenistil Já četla na té diskuzi na internetu že ty čípky jsou při záchvatu, nebo když jsou horečky..Ono záleží na průběhu.
22. lis 2007 v 19:25  • Odpověz
niki jakmile slyším že se mu trochu hůř dýchá a má k tomu štěkavý kašel, tak ho mám dávat a dávám...nenechám to dojít až k že by se nemohl nadýchnout..prostě ho dostane a vím že mu už nic nehrozí..nikdy k tomu teploty neměl..je to prostětaková první pomoc...plus samozřejmně studený a vlhký vzduch...
22. lis 2007 ve 20:26  • Odpověz
Ahojky vsem, Nikito co Tobik, je to lepsi? Ja nastesti musim rict, ze Adamkovi se nemoci vyhybaji, kdyz nepocitam tu strevni chripku pred pul rokem. Jinak je vsechno v pohode.
23. lis 2007 v 10:22  • Odpověz
Ahojky,jo Mikčo,to je rozumný...taky bych nečekla na záchvat...to bych měla nervy,kdy to přijde,tohle je jistota co?
23. lis 2007 ve 13:15  • Odpověz
Ahojky,
tak vcera odebrali segre 8 vajicek, 2 nebyly zraly a 2 to vzdaly tak uz maji jen 4 vajicka tak zitra jim zavolaji jak to vypada
23. lis 2007 ve 14:00  • Odpověz
v utery jdeme na tu vakcinu Priorix s KAtou a zrovna mi prisla pozvanka i na Lukyho ockovani tak jsem to spojila a dohodla se se sestrickou , jestli to neva a pujdu s obema :wink: no nevim koho budu utesovat vic
23. lis 2007 ve 14:13  • Odpověz
jo a ja za chvili odjizdim ke kadernici :grinning: zase budu krasavice radost pohledet :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2007 ve 14:14  • Odpověz
segruska sorry,musim te opravit,ne vajicka ,ale uz embryjka ,2 to vzdaly a 4 nam jeste zustaly a uvidime zitra.Sorry ze jsem sem tak vlezla :slight_smile: :wink:
23. lis 2007 ve 14:45  • Odpověz
No Lopko,držím moc palce všechny co mám,snad to dobře dopadne...

Renčo,já jít na očkování s Denčou,tak nevím nevím...asi by to tam zbourala...S ní musí Ríša,já nemám šanci jí udržet....No včera jsme byli s malou na očkování a šlo to dobře,tak jsem ráda.Zatím páček,snad ještě dneska nakouknu.
23. lis 2007 v 15:05  • Odpověz
řau holky....lopka taj držím moc palce at vše klapne :slight_smile:

tak jsem se rozhodla že už nebudu sem psát něco o nemocech..náš malej měl dnes v noci laryngitidu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..tak nevim jestli jsem si to nějak nepřivolala...ale většinou když tady něco napíšu, tak druhý den je to naprosto jinak :grinning: ...zajímavý

jo stanul, je to jistotta ty čípky můžu pak v "klidu" usnout...
23. lis 2007 v 16:12  • Odpověz
jo segra ajo :slight_smile:
23. lis 2007 ve 20:15  • Odpověz
Mikco a co uz je Martinek dobrej? a to jsi dala cipek a byl v pohode?
23. lis 2007 ve 20:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.