• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
23. lis 2007 ve 20:22  • Odpověz
rencan dostal čípana a bylo..no ted už nekašle štěkavě, už to má vlhký..ted chrupe a ještě ani jednou nezakašlal..tak snad to bude dnes v noci dobrý...doufáááám
23. lis 2007 ve 20:28  • Odpověz
Ahojky,
tak zitra budou davat segre zpatky 2embria ty jsou ctyrbunecny ty dalsi 2 jsou jen dvoubunecny tak ty asi necha dal delit :slight_smile: tak zitra v 8 rano drzte palecky :slight_smile:
24. lis 2007 v 18:03  • Odpověz
Ahojda,tak jsem moc zvědavá,jak jí to dopadne a držím jí všechny palce...

Tak včerejší noc jsme měli snad nejhorší co vůbec malou máme.Bolelo jí bříško,tak probulela celou noc.Dneska se 2x vykadila,tak doufám,že to bude ok.
24. lis 2007 v 19:45  • Odpověz
autor
Ahojky, včera jsem se sem nemohla dostat.
Ono s těma čípkama to máš třeba tak, že už jste asi nějaký záchvta měli a víš čemu předcházet, ale Tobík se k tomu záchvatu nedostal. Budil se kašlem a trošku sýpal, ale záchvat to žádný nebyl. Trvalo to vždy chvilku a hend jak jsem mu dala prso přestalo to. Oni ty čípky taky nejsou super, nějaký ty nežádoucí účinky tam píšou, tak to nebudu dávat při kašli. Měli jsme asi jen ten lehčí průběh. Já sama si neberu prášky ani když mě bolí, nebo břicho. Zkouším to nejdřív bez toho, než do sebe narvu chemii.
Doktorka mi taky říkala, že mám dávat ten fenistil a kdyby to nezabíralo, tak dáme čípky, nebo ATB. Každopádně už to máme skoro pryč. Tobík má už vlhčí kašel. Dnes jdeme na kontrolu.
Jinak přemýšlím o prodeji kočárku. Jezdím s ním max. jednou za týden a to s ním spíš vyjedu a pak mi překáží.
26. lis 2007 ve 12:15  • Odpověz
tak já na čípky nedám dopustit :slight_smile: ..žádné nežádoucí učinky tam nejsou pokud je používáš tak jak máš..a dávám je už když ten štěkavej kašel má, aby se mu to do toho záchvatu nedostalo...nechci to riskovat je to pak hnus mému synovci se s toho vyvinula jednou epiglititda a skončil na JIPce...jinak náš malej už je taky celkem v pohodě, jen dostal mega rýmu, takže odsáváme jak drací.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2007 ve 12:23  • Odpověz
autor
tak to záleží na dítěti ať ty nežádoucí účinky co píšou na příbalovém letáku i ta nemoc. Jak píšu Tobík dvakrát zakašlala a dostal prso. Doktorka říkala , že v krku to má dobrý, tak nám ty čípky nedala.. Asi měl tvůj malej třeba ten kašel jinej. Nebudu mu to ordinovat sama. :slight_smile:
26. lis 2007 ve 14:27  • Odpověz
Ahojky, tak ja jsem povesila dneska pradlo, protoze svitilo slunicko a kdyz jsem uspavala KAtu tak zacala silena chumelenice , ze mam pradlo úplne zachumeleny na balkone tak cekam az to prejde a dam si to domu jeste vic mokry nez jsem to dala na balkon :unamused:

Stani tak co Anetka uz je dobra? nic uz ji neboli?
No NIki a Mikco jeste , ze uz to ty vase ratolesti vsechno opustilo a je jim lip :slight_smile:
26. lis 2007 ve 14:42  • Odpověz
Segra uz ma zpatky v sobe ty maly embrijka :slight_smile: ja jim 3,5 dne tak snad to bude dobry :slight_smile:
26. lis 2007 ve 14:44  • Odpověz
niki tak to je jasný, já bych mu je taky nedávala sama od sebe..ale tím že to namá poprvé amá to docela "hustý", tak nám je už píše do zásoby...jinak příbalové letáky neber moc vážně :slight_smile: ..vyrobce je povinen tam napsat jakýkoliv učíínnek, byt je jen 0.1 procentní...
26. lis 2007 ve 14:45  • Odpověz
Ahojky,tak já jsem se sem taky včera vůbec nemohla dostat a teď až na po druhý....

No Renčo díky za zeptání.Malá už je lepší,tak jsem ráda...

Ty jo,tak ségra už má třídenní embrijka to je bezva.

Jak máte počasí? Tady chvíli sněží a chvíli je teplo,takže sníh nevydrží...
26. lis 2007 ve 20:27  • Odpověz
tak to u nas je nasnezeno, zitra ma taky snezit a ja jedu s obema detma na to ockovani dost i fouka tak uvidime jak bude vypadat zitrek

Sarajko Kate jsem koupila tu samou lzicku co mate vy a KAta se s ni pekne krmi no obcas mi u toho tecou nervy, protoze nechce ten umely brindak tak ji davam normalni latkovy a to je najednou spotreba :slight_smile:
26. lis 2007 ve 21:44  • Odpověz
Anetka taky nemá moc ráda ten umělej bryndák...jsou dětičky mazaný...oni nechtějí to ce by jsme chtěli my :grinning:

Holky tak jak je vašim dětičkám?co Mikčo a Niki?
26. lis 2007 ve 22:00  • Odpověz
Flo nema rad vubec zadny bryndaky. Umelej mam taky, tak ten jsem mu dala jenom jednou a po tom revu jsem presla zase na latkovy. Ale nesmi to byt na suchy zip, jinak se mi z toho behem vteriny vyslikne :grinning: Takze ja mu davam ty zavazovaci na snurku, on za to vzdycky taha a kdyz pak pozna, ze to nejde dolu, tak da pokoj. No rikam si, diky bohu za to, ze ji a co je okolo nebo na nem, tak se holt uklidi a prevlikne.
27. lis 2007 v 08:33  • Odpověz
Ahojky,
Sarajo my mame taky ty zavazovaci za krk , treba ty jak maji rukavy taky nechce a ten umelej to je revu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , kdyz ji ho dam tak je zase uklizeny :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky u nas je spousta snehu :slight_smile: doufam, ze to hned neroztaje a nebude brecka :angry:
27. lis 2007 v 08:42  • Odpověz
ahojte .stanul díky za optání už je to lepší, akorát ta rýma je dost velká. :angry: .ale kašel pomalu polevuje..je dobře že už je i tvá malá v pohodě :slight_smile:

tak já bryndáky nedávám..malej je okmažitě serve, takže hoood ně převlíkáme..jinam u nás je taky sních neni ho moc, ale je pod nulou, tak snad to vydrží..jo rencan držím ségře pěsti s embrijkama resp. mimčama :slight_smile:
27. lis 2007 v 08:50  • Odpověz
autor
Já dávala dřív plínu kolem krku, teď už nedávám nic.
Co jinak budete kupovat dětem k vánocům?
Tobík od našich dostane nový stan, protože ten doma už má celej rozlámanej a dětský piano, od nás kostky, autíčka a kolo a od šváry asi nový dvd přehrávač na pohádky :slight_smile:
27. lis 2007 ve 12:50  • Odpověz
tak uz mame po ockovani Luky to zvladnul na 1 ani ndcekl a Kata musela byt pichnuta na 2x protoze se nam cukala a nemohly jsme ji udrzet tak dr. vyjela jehle tak jsem ji musela drzet vic sestricka ji lehla na ruku :confounded: , ale je to za nama hend jak jsem ji pustila na zem tak se rozebehla za dr. do naruce a ja jsem ji mela honit :slight_smile:
27. lis 2007 v 15:10  • Odpověz
Mikco porad na Martinek rymu jo? ty mas tu odsavacku na vysavac nebo tu normalni co je do mamciny pusy a odsavas ty? tak at se brzo uzdravi :slight_smile:

Niki Kate jsme objednali MP4 prehravac, protoze mi jde strasne po tlf a chce poustet videoklipy tak jsem rikala, ze to bude nejmladsi uzivatelka MP4 :grinning: , ale me by brzo tlf doslouzil pri jejim uzivani :stuck_out_tongue_closed_eyes: no jeste koupime boby taky uvazuju o tom stanu , ale jeste nevim :wink:
27. lis 2007 v 15:15  • Odpověz
autor
ten stan je fakt super. Tobik do něj všechno tahá, hraje si na schovku.. Úplně ho zrasil.
To kolo koupím asi tohle http://www.i-obchod.cz/product.asp?productid=103172
Myslím, že je se to brzo naučí. Na odrážedle jezdí fakt dobře. Normálně se na chodníku vyhýbá lidem, sloupům, čeká na přechodu. Minule jsme dorpovázeli mamku na vlak a mamka nejdřív nechtěla, aby jsme jí brali, že je lepší kočár. Pak byla překvapená. I v tramvaji pochopil, že nemůže jezdit.
27. lis 2007 v 15:27  • Odpověz
tak to je dobrej :grinning: Kata dostane pdrazedlo ted od nasich k vanocum
27. lis 2007 v 15:37  • Odpověz
autor
Malej už má tři :slight_smile: Nejprve jsem mu koupila přes mimibazárek auto, ale pak jsem zjistila, že je to auto blbý, že na něm má nožičky moc od sebe a nedošáhnul na zem. Sousedka mu půjčila tu motorku a on na jí jezdil perfektně, tak dostal od dědy motorku a před týdnem jsme ještě jedno auto zdědili.
Teď chci už jedno auto prodat, protože motorka je nejlepší.
27. lis 2007 v 17:34  • Odpověz
autor
jestli na to nezapomenu, tak ho zítra natočím a vložím na youtube. Dneska jsem natočila Tobíka u aut. :slight_smile:
Jdu to tam vložit.
27. lis 2007 v 17:37  • Odpověz
autor
http://www.youtube.com/my_videos

ty poslední dvě videa auta jsou ze dneška :slight_smile:
27. lis 2007 v 18:14  • Odpověz
autor
ŠPATNÝ ODKAZ.. TENHLE PLATÍ http://www.youtube.com/user/nikitice
27. lis 2007 v 18:20  • Odpověz
Od nas dostane k vanocum dreveny puzzle, zatim nemam nic jinyho. Nebo spis koupila jsem uz tolik darku, ze mu je schovam k vanocum, ale znate to. Manzel prisel, ukaz mi tu hracku a bylo :grinning: A hrajeme si s ni uz vsichni.

Kazdopadne letos slavime vanoce u nasich a moje mamka uz ma drevenou masinku, pyzamko, xylofon a plno detskych CD-cek. Ty jsem si prala, abychom meli nejaky detsky pohadky.
27. lis 2007 ve 20:25  • Odpověz
ahoj, tak jám pro něj hraci telefonek, nejdřív jsem chtěla ten od fischer preis..teda ale dát ze to pětikilo se mi moc nechtělo tuten stoji něco málo přes dvě stovky, není to teda mobil, ale splní to učel..jo nějakou tu hrací knížku se zvukama,m..no a ještě takovej malou zvukovou hračku, vypadá to jako noudbook, ale je to malé, ale jsou tam tlačíteka, zavírá se to a hraje to..no a apk nějakej ten hadřík na sebe a nějaké větší auto..no apak už nevim
28. lis 2007 v 11:10  • Odpověz
Ahojky,
Niki koukala jsem , ze si Tobik vybiral jen samy teranaky na normalni osobaky nesahal :grinning: :grinning:

ja uz jsem si zacala psat co mam komu koupit , protoze pak to zapomenu a marne premyslim co jsem to vymyslela ach jo ta moje skleroza :astonished:
28. lis 2007 ve 14:01  • Odpověz
autor
my moc nikomu kupovat nic nebudem ani mezi sebou si nic nekoupíme, jen něco symbolického. Jdu hned 5.1 na tu operaci, která stojí 7. tis a doktorka mi říkala, že si budu muset platit i všechny předoperační vyšetření a nejsou vůbec levná :unamused: Vzhledem k tomu, že nemám ani těch 7. tisíc, tak vánoce budou jen pro Tobíka. Koupíme to kolo za tisícovku to je všechno. Petr mu koupil dřevěné kostky a autíčka už asi před měsícem, ale bylo za pakatel.
Renčo nevíš jestli je to opravdu tak ? Mě je divný že si to musím platit sama na operaci, kterou mám nutnou..I když na tu nutnou mě posílali na tu klasickou asi co? Ale stejně se mi to nezdá.
28. lis 2007 ve 14:24  • Odpověz
Niki zeptam se ti
28. lis 2007 v 15:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.