• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
Ahojky, tak ja uz mam nakoupenych tolik darku, ze ani nevim, co vsechno mam. Navic uz je mam i zabalene, moc mi toho opravdu nezbyva. Jak jsem ted s rukou doma, tak jsem to vyuzila a nakupovala.
28. lis 2007 ve 20:57  • Odpověz
ahojet
teda bartejska, tomu říkám vzroná příprava na vánoc, už i zabalený... :grinning:
já byla ještě něco dneska dokupovat..nejhorší u nás je, že je nás jak hudečků a všichni dávají na prcky peníze a kupte jim něco za nás..a člověk už neví co má pořád kupovat....samozřejmně že všichni chtějí hrčky, aby děti nebyli zklamané až k nim pak přijdem..ani toho doma nemám moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2007 v 10:24  • Odpověz
29. lis 2007 ve 13:54  • Odpověz
Ahojky,
teda ten Tobiasek je ale motorkar :grinning: :grinning: i v zime :grinning:
29. lis 2007 v 15:10  • Odpověz
Holky uz jste byly na socialce s tema papirama - zadostma o rodicovsky prispevek?
JA tam byla dneska a daly mi to zpatky, ze s nima musim jeste do prace :stuck_out_tongue_closed_eyes: a uz jste se rozhodly , jak dlouho budete doma?
29. lis 2007 v 15:13  • Odpověz
Ahojky,jsem tu po dlouhý době...ty jo nějak nestíhám...Já ještě nebyla na sociálce...ještě ani nejsem úplně rozhudnutá co tam vůbec napíšu,akorát mám vztek,že to takhle udělali...nechápu,jak můžu vědět,jak dlouho chci být doma...a to s tím ještě chodit do práce jo?no to se mi už vůbec nechce.Renčo a jak dlouho budeš doma ty?Já asi 3 nebo 4 roky,právě,že to ještě na 100% nevím...
29. lis 2007 v 17:35  • Odpověz
čau tak já tři zaměstanvatel mi místo drží jen do třech let malého...no a 4 roky je na prd..kort u nás, když by jsme do 21 měsíců dostávali 7600, ale pak až do 4 let 3800...no a na dva roky to si nechytáme už vůbec
29. lis 2007 v 17:57  • Odpověz
ja uz jsem rozhodnuta 3roky no a budu doufat, ze se to v praci kapku zmeni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2007 v 18:22  • Odpověz
no ataky mi drzeji misto do 3let a tobe Stani?
29. lis 2007 v 18:23  • Odpověz
Mě místo nikdo nedrží...dělala jsem v práci od roku 1995 a pořád sem tam celou dobu dostávala smlouvu na dobu určitou...takže,já kdybych se chtěla vracet na stejné místo,tak bych už po třetí nastupovala jako úplně nový zaměstnanec...nejlepší je,že tím pádem se musíš znovu vypracovat na lepší prachy....ale na druhou stranu tě berou i jako zaměstnance,co už tam dělal určitou dobu,tudíž po tobě chtějí,aby jsi vše zvládala okamžitě...no jsou to hajzlové....takže vůbec nevím,jestli se mám někam hnát....i když 3800 Kč je teda síla....
29. lis 2007 v 18:56  • Odpověz
kde jsi delala?
Mikco kde mas praci ty?
29. lis 2007 ve 20:51  • Odpověz
No já dělala rok v nemocnici,tam odsud jsem odešla....to je ,ale na dlou¨ho vprávění...no a pak jse, šla do sklárny jako dělník,jediný co mě tam celou tu dobu byly prachy,i když pravda je,že tvrdě vydřený....

Mikča je taky sestřička ne?
29. lis 2007 ve 23:00  • Odpověz
autor
Holky a to Vám přišly už ty papíry domů? Mě ještě nic nepřišlo. Nebo si to mám někde vyzvednout?
30. lis 2007 ve 02:12  • Odpověz
ahoj... tak mě to už došlo dom..točí mě že to musím ještě posílat do práce..niki měli by ti to poslat

rencan jak píše stanul jsem zdravucha..takže FN Plzen to za dvaroky jistí, když neseženu nějakej šolich tady u nás u soukromníka
30. lis 2007 v 11:12  • Odpověz
autor
a to tam v těch papírech píšou, že se mám rozhodout teď jak dlouho budu doma?
30. lis 2007 v 11:27  • Odpověz
máš tam tabulku z možnostmě dav roky..což mi už nemůžem a nebo tři roky..jen to zaškrtáváš...no a dostaneš potvrzení pro práci,aby ti tam napsali kolil jsi měla PPM..prostě opět byirokracie jak vyšitá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. lis 2007 ve 12:31  • Odpověz
Jeziz jeste, ze se me tohle netyka. Sleduju to jen tak zdalky a je to teda peknej chaos.
30. lis 2007 ve 12:48  • Odpověz
Mikco a ty mas Plzen blizko?
Niki me to taky prislo domu , ale moc se v tom nevyznam neco jsem vyplnila neco ne , spoleham na to , ze mi tam poradeji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. lis 2007 ve 14:21  • Odpověz
autor
tak doufám, že mi to taky příjde domů.
Takže tam si vyberu jestli chci být doma do tří let věku, nebo čtyř teda jo?
Tak to zaškrtnu ty čtyři äsi, kdyby se mi nepovedlo do té doby otěhotnět :slight_smile:
Budem se snažit příští rok, tak se to do té doby snad povede :slight_smile:

Renčo budu moc ráda, když se mi zeptáš na to předoperační vyšetření. Budu na něj muset nejpozději druhý týden v prosinci.
30. lis 2007 v 19:17  • Odpověz
rancan no moc blízko jí nemám 30km :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale nic jiného mi nezbyde než tam jít... :frowning2:

Niki, je tam pouze varianta dva roky nebo tři roky....když nezaškrtneš nic, tak automaticky spadáš do pomalého čerpání, ale je to děsně nevýhodné...vem si že budeš do 21 měsíců dostávat 7600, ale pak už jen 3800 do 4 let...
30. lis 2007 ve 20:09  • Odpověz
autor
a když teda zaškrtnu 3 roky, tak do 3 let budu mít těch 7600 pokud to dobře chápu. A když do těch tří let porodím druhé,tak budu brát těch 7600 ještě další tři roky??
1. pro 2007 v 10:29  • Odpověz
jo když zaškrtneš tři roky, tak máš nárok na tři roky 7600, teda pokud si měla nárok před porodem na mateřskou z práce...no a když porodíš do tří let druhé, tak si budeš opět moct vybrat na to druhé..jak dlouho budeš chtít zůstat na rodio. dov
1. pro 2007 v 11:24  • Odpověz
autor
Takže to je vlastně o.k. :grinning:
1. pro 2007 v 19:27  • Odpověz
autor
Kde jste všechny?

Tak mi nakonec to kolo sehnali na mimibazárku za 430,- kč, tak nebudem kupovat nové. V sobotu si pro něj jedu, tak snad bude tak hezké jako na fotce.
3. pro 2007 v 16:42  • Odpověz
heeej tojo kde se všehcny touláte co????
to už určo nakupujete na vánoce co a nemáte čas :grinning:
5. pro 2007 v 10:10  • Odpověz
Ahoj, ja jsem tady, jen materska v Cesku se me zrovna netyka, tak jsem si vas jenom cetla. My tady mame dneska slunicko, vypada to na krasny den.
5. pro 2007 ve 12:08  • Odpověz
Já jsem tady teď moc nebyla.ale koukám,že není co dočítat...

Malá zase špatně spí a to přes den i přes noc,opět jí trápí zuby,tak už chci,aby to bylo za náma....
5. pro 2007 ve 12:11  • Odpověz
autor
my máme asi taky zuby. DRuhou noc jsem měla hroznou. Tobiáš byl vzhůru snad každou hodinu.
Dneska mi přišly ty papíry, tak to večer vyplním.
5. pro 2007 ve 13:16  • Odpověz
tak já musím říct že ikdyž těch zubů moc nemáme :grinning: , tak nám tolik zabrat zas nedali..doufám že se toho budou držet...
niki mě přišli taky..a nějalk se mi do nich vůůůbec nechce..nevíc to musím bud odnést neboi poslat do práce..to mě točí nejvíc.. :angry:
5. pro 2007 ve 13:25  • Odpověz
autor
to mě taky..už tam není ani ta kolegyně se kterou se dalo mluvit. Já to tam pošlu poštou určitě.
5. pro 2007 v 18:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.