• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
Jo Mikčo,já taky musím do práce s těma papírama,ale vyřeším to tím,že to dám ségře,aby mi tam skočila,taky tam dělá.

Ty zuby jsou na hovno...když rostly Denče,tak jsem o tom taky ani nevěděla...je vidět,že každý dítě je jiný.

Jinak jakej byl Mikuláš?my jsme byli na mikulášský,takže dnes jsme dali jen balíčky a mikuláše nazvali.
5. pro 2007 ve 22:20  • Odpověz
autor
My jsme žádnýho neviděli :unamused:
5. pro 2007 ve 22:55  • Odpověz
stanul, tak ty to máš dobrý, ale stejně je mi divný že mám dokládat něco co už tam mají..nejdřív se asi zeptám na socce..teda jestli budou chopní mi odpovědět...
U nás Mikuláš s čertama byl..malej byl vykulenej :grinning: ..amalá se chudinka bála..já zlá matka jsem jí naprášila čertům že se nechce oblíkat...chudinka až mi jí bylo líto :frowning2:
6. pro 2007 v 09:06  • Odpověz
autor
Tady jsou fotky nového Tobíka bez vlásků :slight_smile:
http://rodina.cz/scripts/album/album.asp?id=73019
6. pro 2007 v 11:21  • Odpověz
No Mikčo,to je sice fakt,ale taky je fakt,že i o rodičák jsme si žádali...jsou to pitomci...Ještě mi tam stejně nakonec vynadají,protože jsem ani nebyla nahlásit změnu příjmení...
6. pro 2007 ve 12:03  • Odpověz
Niki,Tobíkovi to sluší,vypadá už jak velkej kluk...ty jo,jak tu vidím vaše fotky jednou za čas,tak pak si říkám,že už nemáme vůbec mimča...to je fakt síla a já jí mám pořád za mímo...no letí to a za chvíli půjdeme zase do práce,nebo něketrý z vás na další mateřskou.

No Mikčo,ty si macecha,takhle staršit děti :grinning: asi pošleme čerta i na tebe co? :grinning: :grinning:
6. pro 2007 ve 12:06  • Odpověz
stanul on by mě neunesl :grinning: ..ale dala jsem pár fotek z čertů do alba tak mrkněte :slight_smile:
6. pro 2007 ve 12:13  • Odpověz
Ahojky,
tak konecne jsem se sem dostala, nejdriv se mi konik nechtel vubec spustit pak mel Petr PC v praci a neco si tam predelaval a ted uz to mam zprovozneny tak hned koukam sem :slight_smile:
Dneska jsem byla u zubare strasne jsem se bala,a le nakonec , ze mam zuby OK :grinning: , ale jeste mi udela RTG a za tyden si mam zaviolat, jestli se mi tam neco neobjevilo :confounded:
6. pro 2007 ve 14:20  • Odpověz
Niki , jestli jdes na nabery pred tou operaci ke svemu obvodnimu ,tak by jsi je nemela platiot, ale jestli jdes na tu klinuku tak pry asi jo :unamused:

Tobik vypada , jak vellliiikej kluk :slight_smile: bez vlasku :slight_smile: ta masina je uzasna, tu jste malovali nebo je tam nalepena?
6. pro 2007 ve 14:22  • Odpověz
Mikco, Klarky mi bylo lito , jak jsi ji mela v naruci a ona se bala, ale Luky to mel tenkrat taky tak , taky se strasne bal a ja jsem na nej taky zalovala :wink:

MArtinek byl asi v poho co? ten mel zajem o ty lentilky asi? taky vypada strasne velikej , uz to holt nejsou takovy mimca jako byvaly :slight_smile: :grinning:
6. pro 2007 ve 14:25  • Odpověz
My jsme byli s KAtou vcera na namesti a samozrejme zapomela doma fotak ,a le KAta si z certu nic nedelala :slight_smile: a sla kolem nich ani si jich nevsimla :grinning: :grinning:
Luky sel za certa :slight_smile:
MArti jsou u VAs taky certi?
6. pro 2007 ve 14:28  • Odpověz
Mikčo hezký fotky...Klárka má pěkný očíčka.

Tak holky už pečete?já už mám hotový linecký,košíčky,ořechy a vanilkový rohlíčky.

Renčo,mě minule taky vůbec nešel koník otevřít.
6. pro 2007 v 19:24  • Odpověz
autor
Stanule taky jsem nehlásila změnu příjmení :frowning2:

Renčo mašinu maloval Petr a bude ještě na druhou zeď malovat letadlo.

Na předoperační vyšetření a odběry jdu k obvodní a ta mi právě řekla, že si to musím zaplatit a že to je drahé..
Jetě mě napadá zavolat do své pojišťovny. Tam zítra asi zavolám.
6. pro 2007 v 19:35  • Odpověz
rencan mě jí bylo taky líto, chtělo se mi brečet za ní...ale nakonec jsme to nějak zmákly obě :grinning: ..malej byl v těžký pohodě, akorát vykulenej..jo jen se nechtěl foti, ale to je u něj normální......příští týden s ním jdu k holiči, tak jsem na něj zvědava..má už ty vlasy jak pořádnou helmu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...

tééda stanul ty jsi dobrá já mám jen linecky a dnes se asi vrhnu na ježky....a to jako ještě něco hodláš péct??..jo a kůn nešel nikomu celej den..zas asi něcoupravovali
6. pro 2007 v 19:45  • Odpověz
Teda mikco Martina je kus chlapa :grinning: Kolik vazi?
6. pro 2007 ve 20:49  • Odpověz
Niki,tak v tom nejsem sama,ale ať si trhnou co?Jako by nebylo jedno,kdy se to nahlásí...ještě aby člověk kvůli tom ujezdil zvlášť na socku...

Renčo,díky za fotky,jsou super...ty jo a Káťa kolik má vlásků,to Anetka má malinkato,snad jí taky brzo dorostou :slight_smile:

Niki,ty jo to je tvůj manža hotovej malíř,by se tím mohl živit,mašinka je fakt pěkná.

Mikčo,ještě budu dělat jednu várku lineckýho,protože to se jí nejvíc a já udělala málo,no a pak už jen vosí hnízda a koule v kokosu...to už je nepečený,takže to je v poho.Ale jsem teda na sebe pyšná,jak jsem to letos zvládla :sunglasses:
6. pro 2007 ve 21:16  • Odpověz
Niki jeste jednou jsem se ptala dr. a ta rikala , ze predpoeracni vys, mas mit zadarmo nic neplatit a ty predop.vys. musis mit nejdyl 8dnu stary tak ze tak tyden pred operaci na vysetreni, a obvodakovi nic neplat a kdyby to chtel platit tak rekni, ze chces preventivni prohlidku na kterou mas narok jednou za 2roky zdarma a ty vysledky si vem mely by byt stejny.
6. pro 2007 ve 23:42  • Odpověz
no sarajko má něco kelm 12 kil..a to už zhubl :grinning: ..má děsně tlustý stehna, ale to měla naše Klárča to samé....je to trochu řimbuch :grinning:

stanul fakt jseš akční...tolik cukroví..mě to tak nebaví, vždycky jsem doto nadšena, ale pak mě to rychle přejde :angry:
7. pro 2007 v 08:47  • Odpověz
autor
Renčo moc děkuji, po tom co jsi mi napsala jsem zavolala na mobil tomu doktorovi co mi bude tu operaci provádět. Zvedla to stejně asi sestra a potvrdila to co píšeš, že to platit nemám...
Takže v pondělí jdu za tou svojí doktorkou...krávou jednou pitomou.. a už tam pak chodit nebudu..
Kdybych měla peněz jak želez tak bych to neřešila a zaplatila bych si to a ona by to měla asi do kapsy kráva jedna..
Ona mě štve už dlouho.
7. pro 2007 ve 12:49  • Odpověz
Mikčo teda akční nejsem vůbec...zaháním tím starosti,jinak bych to taky určo nechala na posldní chvíli.Dneska jsem zadělala ještě na perníčky.
7. pro 2007 ve 20:49  • Odpověz
autor
Tak už máme kolo :slight_smile:
Ještě to potrvá než na něm malej bude pádit jako na motorce, ale je dobré.
http://rodina.cz/scripts/album/photo.ASP?id=1341988&from_fid=8968&from_kid=0
8. pro 2007 v 16:42  • Odpověz
Ahojky,
Niki kolo je paradni :slight_smile:

JA dneska ted vecer taky pekla mam linecky tmavy a cast svetleho jeste me ceka druha pulka uz se mi nechtelo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My dneska meli strasny den dopo to bylo OK a odpo jsem KAtu uspala , ale za chvilinku se probudila a porad brecela zase na malinkou chvilku usnula a zase zacala brecet takhle to slo asi 2,5h a pak byla zniceho nic strasne horka tak jsem ji zmerila a mela 39,1 tak jsme dali Brufen a sedela jsem s ni v kresla a houpala jsem ji , aby se kapku vyspala a ted je taky kazdou chvili vzhuru , vubec nevim co ji je :unamused: bublince maly :frowning2:
8. pro 2007 ve 23:33  • Odpověz
autor
Snad to bude ráno dobrý. Tobík usnul teprve před půl hodinou, hrozný.
Já teď pekla kokosky a mrkvánky a zadělala jsem na rohlíčky, ale už je nezvládnu jdu spát. Zítra budu dělat zázvorky. A pak před vánocema ještě nepečené.
9. pro 2007 v 00:51  • Odpověz
autor
Tak jsem to zvládla a jdu spát . :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2007 ve 03:17  • Odpověz
autor
Mě tu voní celý byt zázvorkama. Včera jsme je vykrájela a nechala přes noc sušit a dneska je peču. Minulý rok jsme je dělala podle receptu a tenhle jsem dala místo hladké mouky celozrnou a hnědý cukr a jsou o hodně lepší.
http://recepty.atlas.cz/recept.asp?id_receptu=JPDROMLOD&id_kategorie=JNLQIRH5
9. pro 2007 ve 12:51  • Odpověz
Tak zazvorky vubec neznam. Ja letos nic nepecu, protoze budeme travit vanoce u nasich. Tak jsem to vyresila elegantne :grinning: Ale vyzdobeny byt mame.
9. pro 2007 ve 14:58  • Odpověz
autor
my to máme obráceně.. O první svátek přijedou naši a o druhý tchánovic. Jsme první rok bez auta, tak musí všichni sem.
9. pro 2007 v 15:48  • Odpověz
Tak já už mám napečeno a nazdobeno,příští týden už jen vosí hnízda a prdím na to.
9. pro 2007 v 19:59  • Odpověz
Ahojky,
holky potrebuju radu Kata si asi prelezela nebo zablokovala krk a asi ji to pekne boli , jae strasne plactiva a porad se budi nevite nekdo co s tim?
uz jsem ji kroutila palcem,aby se ji krk uvolnl , ale nepomaha to :confounded:
Dneska byla bez teploty ,ale porad breci , jak ji boli ten krk :confounded:
9. pro 2007 ve 21:38  • Odpověz
Renčo to je hnusný,chudinka malá...si umím představit jak jí to musí bolet :frowning2: Al teda radu nemám...musíš k mudr. to bude asi pro ní nejlepší.TAk pá a držím palce ať je vše ok co nejdřív.
9. pro 2007 ve 22:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.