• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
autor
Chudák malá, to ti neporadím. Jestli to nebude ráno lepší, tak rovnou k doktorce.
10. pro 2007 v 00:24  • Odpověz
renco
chudinka..dávej teplý obkládky na krk a určitě k mudře at napíše nějakou mast..a chce to čas..teda jestli to je opravdu přeležle
takže koukám že "aktivky" v pečení jsou tady u nás jasná co??? :grinning: :grinning: :grinning: Niki a stanul....a navíc Niki má cenu za výdrž ...péct do tří do ráná to je síla :grinning: ...v kolik pak druhej den vstáváš?? :grinning:
10. pro 2007 v 09:23  • Odpověz
Ahojky,
tak jsme byly u dr. hend nas puvodne chtela poslat do nemocnice, aůe nakonec mi napsala doporuceni, ze pri zhorseni stavu nas maji hned prijmout , nevi co ji je povidala, ze bud ustrel nebo zablokovany krk nebo netypicka meningitida, ze v dnesni dobe antibiotik je vse mozne... mame sledovat a zitra ne kontrolu pokud neskoncime dneska nebo v noci na detskym
10. pro 2007 ve 14:02  • Odpověz
niki ty zazvorky zkusim , jen jeste pockam s udelanim testa az bude KAta OK ,aby nemusela riti peceni z nemocnice :wink:
10. pro 2007 ve 14:33  • Odpověz
Teda Renco to jsem jeste neslysela, tak hlavne at nemusite do nemocnice a zlepsi se vam to. Chudinka mala fakt.

Ja se ted vratila z jednoho babineckeho sezeni. No co vam budu povidat, jsem uplne hotova, vsude jsem tam Florina honila, protoze samozrejme delal to co nesmel a zase chtel lezt na schody. Vrchol vseho byl, kdyz tam jedna holka donesla maleho psa, on se ho snazil teda hladit, ale spis mu vytrhaval chlupy. Ona dala psovi misticku s vodou a do druhe psi granule a Flo zacal ty granule brat a chtel je snist! :grinning: No jasne, ze zase rev jako blazen, kdyz mu to maminka zakazala ne. Ja uz fakt nemuzu. Urcite by mu chutnali, protoze jsou slany, ale co by po tom mel v kalhotech to si radsi ani nechci predstavit. Takze jsem musela byt jako ostriz. Ted uz spi a ja si jdu snad taky lehnout.
10. pro 2007 v 15:08  • Odpověz
Jo sarjko to s těšmq granulema je u nás stejný...moje ségra má štěně,tak má pejsaka doma...no a malá mi přinesla granuli a říká co to je?papat můžu?a divila se,že jí nenechám,když to vypadá jak křupka....hlavně,žeje sranda co?

Renčo moc držím palce,a´t je kačka brzy fit.

Niki,můžeš naspat recept na ty zázvorky?Zkusila bych to....
10. pro 2007 ve 20:35  • Odpověz
Stani je recept na predchozi strance od Niki
KAta granulema krmi psa , ale musi je jist od ni po jednom :grinning: a ve vode se vzdycky pomalu cela vykope a Arci nema nic :grinning:
10. pro 2007 ve 21:46  • Odpověz
No rekla bych , ze je KAta o neco lepsi, ale ma 3xdenne Brufen na bolest tak to je asi potom
10. pro 2007 ve 21:47  • Odpověz
Jo sranda s nima teda je :slight_smile: To je taky dobry, kdyz je musi jist po jednom. To musi bejt docela trpelivej pes. Kdyby to byl ten, co maji moji rodice doma, tak ten by teda necekal a sezral by Florinovi i ruku :grinning:

Flo teda vsem zviratum rika mimi - plati to na morcata, psi a kocky obzvlaste. Vzdycky za nima utika a krici mimi, mimi. Kocky vetsinou utecou, protoze se spis vydesi, nez aby se nechali pohladit. Morcatum mlati do klece a ty z toho teda taky radost nemaji. Nastesti teda my doma zadny zvirata nemame, tohle je vzdycky nekde na navsteve.
10. pro 2007 ve 22:28  • Odpověz
autor
KOukn i na odkaz na ty zázvorky, ale já právě čti vždy ty komentáře k receptům a fakt se musí minimálně 3 týdny před vánocema jako perníčky. Teď nejdou fakt ani ukousnout.
Ale přesto je jím :slight_smile: Jinak z té celozrné mouky mi chutnali víc.
10. pro 2007 ve 23:05  • Odpověz
Cau holky
jenom Vam sem na chvili vlezu,vcera jsem zadelala testo na zazvorky,vykrajela a dneska upekla.A musim Vam napsat,ze mi teda moc chutnaji a jsou fakt delikatni.Dik za recept.Ctu Vas prubezne ,protoze se aspon neco dozvim od me sestry na techto strankach ,jak se dari synovcovi a co neterinka vyvadi atd.
Mejte se krasne a at vam deticky delaji radost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. pro 2007 v 10:09  • Odpověz
Ahojky holky, koukam, ze se tady pece o stosest. Ja to mam letos bez prace, Jindra, co je u me, je vyucena kucharka, tak pro ni je to hracka.

Renco, co mala, jak to vypada?
11. pro 2007 v 10:30  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsme cele dopo stravily po cekarnach lekaru a stejne nevedi co ji je :confounded: pred chvilkou jsme prijely a dala jsem ji akorat spat a jdu sem
byly jsme u nasi dr. ta nas chtela dat hned na detska nakonec nas jeste poslala na ortopedii tam rekli at jeste pockame 2dny a kydyz se to nezlepsi tak na detsky, ze to muze byt ustrel krcni patere, ale ze to muze byt i reakce na ockovani tak davame na krk teply suchy obklady a brufen , ale rekla bych ze uz je dneska lepsi
doktorka povidala, ze nevidela nikdy takovouhle reakci po ockovani, ale ze to uz nejspis nezjistime no mame prijit na kontrolu ve ctvrtek rano + ze ji udela nabery na zanetlive faktory tak uvidime jak bude :wink:
11. pro 2007 ve 14:25  • Odpověz
MArti Jindra u VAs bude i na vanoce? nebo pojede domu?
11. pro 2007 ve 14:25  • Odpověz
Sarajko Arci je stene a KAte mu porad strka prsty do tlamy a on ji je musi olizovat a pk se tomu Kata strasne smejea ona ho proste od te misky odstrci a jemu nic jineho nezbyva , kdyz se chce najist , ze je ma pojednom :grinning:
11. pro 2007 ve 14:30  • Odpověz
Renco chudak stene, ani se poradne nenazere :grinning: Nasi maji psa uz 12 let, je to loveckej pes a spis se na lidi riti a jakmile vidi neco k zradlu, tak je konec a zboril by barak.
11. pro 2007 ve 14:39  • Odpověz
No já jsem pako...čtu to tady a vůbec jsem si receptu nevšimla...tak to teda taky zkusím...to už jsem říkala,že péct nebudu :dizzy_face:

Tak to je dobře,že už je Kátě líp,snad to do těch dvou dnů bude úplně v pohodě.
11. pro 2007 ve 14:48  • Odpověz
renco tak doufám že se malá ryyychle uzdraví a že to nic nebude..hele a neměla jsi náhodou tu "šetrnou" vakcínu??
tak já už zmákla perníčky linecky..to je teda děsný, ale k jídlu je..dál ježky a pak nějaké skořicové cukroví a kuličky...jsem z toho mimo :angry: ..vůbec mě to neba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2007 v 17:22  • Odpověz
Tak ja ted teda z jineho koutku, ne o cukrovi :slight_smile:

Jak moc jste prisni na ty nase prdolky? Posledni dobou se setkavam s tim, ze mi vsichni rikaji, ze mam byt prisnejsi. Ale je to teda napr. moje mama, ktera nas vidi jednou za 3 mesice a ktera ma porad predstavu, ze deti jenom doma sedi a poslouchaji na slovo.

Momentalne je kramovaci faze, kdyz vyhazuje vsechno doma ze supliku ja pak vzdycky vecer chodim a uklizim. Prijde mi to jako normalni faze a nemyslim si, ze bych mu mela byt kazdou sekundu za zadkem a vsechno mu zakazovat. Jasne, ze pokud dela neco, co ho muze ohrozit, nebo si s necim takovym hraje, tak zasahnu, ale jinak bych si prisla jako prehnane pecujici matka, ktera svemu diteti nedovoli se ani otocit. Ja nevim, co si o tom myslite? Zacinam pochybovat o tom, jestli prece jenom ostatni nemaji pravdu a ja prosvihnu nejake obdobi, kdy ho mam zacit vychovavat. Je to mozna blbost, jenom tak o tom proste premyslim.
11. pro 2007 v 18:13  • Odpověz
sarajko tak období krááááámovaní máme tak též...já mu taky nezakazuju krámovat..mám tu vždy nehoráznej bordel...nejspokojenější je když má vyházené uuuuplně všechno...nevidim důvad proč by to neměl dělat je to normální..když mi bude třískat věcma o zem, tak zazáhnu, ale když je jen vytáhne tak je zas uklidim.....a myslím si že to nejhorší období nás zatím ještě čeká tohle je čajíček :confused: ...tak kolem toho druhého roku to jim budem muset být za zadekm aby si něco neporvedli...takže já v tomto ohledu nezakazuju

tak nad tím přemyšlím, ani nevím jak bych mu to zakázala..to bych se ulítala když bych měla pokrýt všechno kramažení..jen at poznávají ... :slight_smile:
11. pro 2007 ve 20:16  • Odpověz
No prave, ja taky vzdycky oponuju tim, ze mu to stejne rikam pokazdy, ze se neco nema delat, ale stejne je to jako mluvit do dubu. Jenom me proste nervujou rady druhych.

Jako ted na te navsteve v pondeli. Tam jsem mu teda za zadkem byt musela, protoze byl v minute v kuchyni u horky trouby, nebo lezl po silene strmych schodech nahoru, vytahoval klice z komody a pak je nekam zahazoval, strhaval ozdoby ze stromku a to se fakt na navsteve nedela :slight_smile: Byly tam zase nektere chytracky, ktere mely pocit, ze za nim litam moc, ale nechej ho lezt po schodech a koukej se na nej az spadne. Fakt jsem nekdy nastvana, ze se jeste musim obhajovat, ze davam pozor na vlastni dite, ze se mi nezabije.

Ted ve ctvrtek letime do Cech, tak uz to v letadle vidim. Tam jsou zase chytraci, kteri me upozornujou na to, ze se ma pri vzletnuti napit. No tak kdyz nechce, tak mu to proste do krku nasilim nenaleju.

Asi se nad to musim povznest a nevsimat si jich. Tak jsem se zase vypovidala :slight_smile:
11. pro 2007 ve 20:50  • Odpověz
Jo, cos myslela tim, ze tohle je zatim jeste cajicek? To bude jeste horsi jo? Ja uz nechci, me uz to staci. Hur snad uz byt ani nemuze. Holky ja se ted tak tesim az ho predam babicce a dedeckovi a vyrazim proste na celej den nekam nakupovat a tak.
11. pro 2007 ve 20:51  • Odpověz
Sarajko KAta taky kramuje a tak ji necham a az kdyz jde spat tak to uklidim, nekdy me ale depta to ze odchazime ven a doma je vse rozhazena tak se to snazim uklidit a kata vyuzije chvilku a kramuje zase od jine strany :slight_smile: nechapu , jak nekdo muze mit uklizeno :slight_smile:
11. pro 2007 ve 21:28  • Odpověz
manzel za tebou prileti nebo letis VAma?
11. pro 2007 ve 21:29  • Odpověz
Diky holky, ze jste me uklidnily. Ja myslela, ze je to tak hrozny jenom u nas :slight_smile: Tak to je Renco jako u nas doma pres kopirak. Proto ja uz ani neuklizim, az kdyz jde vecer spat.

Manzel za nama prijede pristi patek autem. Ja letim driv, abychom potesili babi a dedu, protoze manzel nema tolik dovolene a muze zustat jenom 3 dny. Takze za nama prijede pozdeji a pak odjizdime autem navstivit druhou babicku. No vanoce budou pro nas zase jenom cestovani, ale aspon svatky stravime s rodinou. Doted jsme slavili vzdycky sami a pak jeli za rodicema. Ted si rikam uz kvuli malymu to bude letos jiny a bylo by mi to lito slavit jenom ve 3. At si ho taky uzije nekdo jinej :astonished: :grinning:
11. pro 2007 ve 21:48  • Odpověz
holky k tem zazvorkam mam dotaz , kdyz jste je nekdo delal z hnedeho cukru tak jste mely krystal? u nas jiny nemaji :wink: tak v tom mam ted zmatek :dizzy_face:
11. pro 2007 ve 22:05  • Odpověz
autor
Ahojky? jo dělala jsem zázvorky z hnědého krystalu.
Hlavně se nelekněte toho množství zázvoru, je ho tam opravdu 20 g. Ono to v tom pečivu vyprchá a nepálí.

O krámování ani nemluvím :grinning: Než uklidím v obýváku vytahané CD , videokazety a převrácené knížky tak Tobík vytahá věci z kuchyně a v pokojíčku...
Uklízím průběžně celý den, ale není to poznat :slight_smile:
11. pro 2007 ve 23:18  • Odpověz
sarajko ¨jo mslela jsem to tak že to bude horší..to je bude zajímat právě to pro ně nebezpečné...
já ten bordel moc neřeším, ikdyž me sejří, ale kdo přijde a má nebo měl děti tak mu to divné nepřijde a kdo děti nemá..tak se taky nepo..ne :grinning:
12. pro 2007 v 10:46  • Odpověz
Ahojky...tak se zase hlásím...chtěla jsem už včera psát,ale malá zvracela a zvracela...tak jsem k pc už ani nešla...

Tak to krámování je i u nás...malá vytahá všechno a pak si s tím třeba hraje...někdy když jí řeknu,aby to zase uklidila tak to uklidí,ale většinou to dělám já...a nezakazuju jí to,jsou to všechno věco,který jí nijak neohrožují...Sarajko,děkej si to jak chceš ty a nikoho neposlouchej,je to tvoje dítě a ať si kyždej myslí co chce...

No tak ty zázvorky už nestíhám myslíte?Já bych je dělala až zítra...a z bílýho cukru to nejde?
12. pro 2007 ve 12:29  • Odpověz
Ahojky,
Stani prave jdu zadelat testo a recept ja z bileho cukru moucka :wink:
12. pro 2007 ve 12:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.