• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
Mikco, tak to jsi napsala hezky. Oni prave nejvice davaji prave rady ti bezdetni. Tak by si ty nase drahousky meli na tyden pujcit a pak by hned obratili :slight_smile:

Ja dokoupila posledni darky a jdu dobalit. Zitra letime ve 3, tak mam nastesti jeste zitra dopoledne.
12. pro 2007 ve 13:20  • Odpověz
Renčo,tak já to taky tak udělám...a z moučky...jo jdu zadělat na těsto...
12. pro 2007 ve 13:25  • Odpověz
Renčo,jak ti to jde?mě to teda sere...vůbec mi nejde spojit těsto...no a už vůbec si neumím představit,že by se to mělo válet...
12. pro 2007 ve 14:38  • Odpověz
Stani me to taky neslo tak jsem tam dala kapku masla a jeste jedno vejce
12. pro 2007 ve 14:57  • Odpověz
normalne jsem to mela jak drobenku tak to zkus
12. pro 2007 ve 14:57  • Odpověz
Jo Renčo,já tam taky dala ještě jedno vejce a to jsem tam zase pak musela přidat všechno :angry: ,tak jsem si říkala,že tam fouknu to máslo no a Ríša přišel udělal pár tahů a bylo těsto jak malovaný...ty jo,ale tuhý,že bych musela mít sílu za dva...teď už jsou vykrájený...kdy budeš péct?Zítra nebo ještě večer?No a taky jsem u toh kejchala :grinning:
12. pro 2007 v 17:04  • Odpověz
Stani budu pect az zitra
Rano jdu s KAtou na kontrolu tak jsem zvedava co mi dr. povi , KAta uz je lepsi a uz se kaplku otoci
12. pro 2007 ve 23:00  • Odpověz
autor
Tak to koukám jde, ale na červencovky jste taky písly :slight_smile:
Aspoň se to tam trochu oprášilo, je to hezký ty metříky tam zase :grinning:

Hele já ty zázvorky taky měla těsto jako drobenku,a le silou jsem to uválela a nic nepřidávala. Ještě z té celozrné mouky to šlo snad hůř.
A dělaly jste je z bílé mouky, nebo celozrné?
14. pro 2007 v 16:49  • Odpověz
je ja jsem sem nahodou zabrousila a koukam uz to funguje :grinning: a mas pravdu je to tam takovy krasnejsi co? ty metrky a tak, ale uz jsem si tady zvykla tam je to takovy barevnejsi :slight_smile:

Niki ja to delala z zitny a pohankovy a strasne se mi to drobilo tak jsem tam dalal kapku masla a vajicko
14. pro 2007 ve 21:09  • Odpověz
vytvorila jsem si tam i novy metrik :grinning: takovy prace mi to dalo
14. pro 2007 ve 21:12  • Odpověz
autor
Já taky :grinning:
14. pro 2007 ve 22:01  • Odpověz
koukala jsem , jak to tam Tobimu sluselo :slight_smile:
14. pro 2007 ve 22:05  • Odpověz
joooo zapomela jsem napsat, ze si segra mela delat ve stredu tehu test a bohuzel vysel neg. a ve ctvrtek jela do Brna na krev a taky nic :unamused:
14. pro 2007 ve 22:06  • Odpověz
a jeste jedna jobovka :angry:
Luky ztratil klice :confounded: no na odstrel :unamused: tak jsme vymenily zamky a jeste navic nachmelilo tak ze je ani najit nemuze :confounded:
14. pro 2007 ve 22:18  • Odpověz
autor
tak to je škoda že byl negativní :frowning2:
jé já se tak těším na další těhu :grinning:
14. pro 2007 ve 23:50  • Odpověz
rencan to je mi moooooc líto se segrou.. škoda :frowning2: tak přeju hodně sil a štěstíčka do dalšího snažilkování..
jo s těma metříkama..můžete se je udělat i tady v albumech..ale nevím jak :frowning2: , vím jen že to tu spousty holek má a nádherných...já si teda na to vůůbec nepotrpím, takže fakt nevím jak na to :angry: ..ale určo tu házel někdo nějaký odkazy na stáhnutí :slight_smile:
15. pro 2007 ve 12:52  • Odpověz
http://diskuze.rodice.cz/viewtopic.php?t=13&postdays=0&postorder=asc&start=6630

Mikco tady je odkaz na tu diskuzi co jsme tam byly, tak koukni
15. pro 2007 v 19:07  • Odpověz
jo vypadají moooc hezky hodně barevně :slight_smile: ...asi jde o zvyk mě nejvíc vyhovuje tady ta kobyla :grinning:
16. pro 2007 v 17:13  • Odpověz
Cauuu, kde jste vsechny?
uz nevim kam mam psat jestli sem nebo na starou diskuzi?
co delate, ze nepisete?
my jsme byli vcera v Plzni nakupovat darky teda ja jsem nakupovala a Petr tam byl sluzebne a dneska tam je taky
byla jsem se dneska podivat na kola musime koupit Lukymu nejake vetsi a ja to samozrejme shanim na posledni chvili :wink: no nejake jsem objevila a je jen za necelych 5tis. vertas je to od slovaku tak je takovy levny
17. pro 2007 ve 14:26  • Odpověz
autor
jsem tu :slight_smile: Já byla dneska na tom předoperačním v Motole, kde mi to udělali zdarma.
Kolo za 5. tis a levný jo :grinning: Tak možná za 3. tis. by mi levný přišlo. Třeba nějaký takový http://www.global-sport.cz/cyklo/jizdni-kola/detska-kola/detske-kolo-galaxy-neptun-20-torpedo---y.html
Asi je ta mlůadší generace náročnější. Já koukala nedávno po kolech kolem trojky že by jsme si je s Petrem koupili.
17. pro 2007 v 17:44  • Odpověz
ahooojte už jsem mylsela že jste se zdejhcly na starou diskusi...
rencan, tak m já razím do Plzně nakupovat ve čtvrtek..už se moooc těším na ten chaos a vánoční náladu nasranejch lidí, co schání dárky na poslední chvíli, jako já :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. pro 2007 ve 20:10  • Odpověz
autor
To já budu dokupovat asi o víkendu. Petr jezdí domů kolem 18. hodiny a to už nemá cenu někam vyrážet. O víkendu bude hlídat a já někam zajedu.
17. pro 2007 ve 21:20  • Odpověz
Niki ja musim koupit kolo , aby neco vydrzelo no snad za ty penize neco vydrzi vsichni mi nabizeli kolo okolo 7tis. a ted jsem tam prisla to zase obhlidnou, jestli nedali nejake jine slavy a oni jim dovezli nejaky novy tak jsem rada hned jsem tam jedno modry zamluvila ma i odpruzenou vidlici a duralovy ram snad to nebude za ty penize nejaky smejd :wink:

Petr volal pred chvili ze ted z Plzne vyjizdi a nevzal si klice tak musim pockat az prijede asi okolo 23h , aby se dostal domu :wink:

jinak taky jezdi domu okolo 18h a dyl tak ja nakupuju s Katou :wink: coz neni nic moc
17. pro 2007 ve 21:36  • Odpověz
no a jeste Kata mela zase odpo horecku 38,6C dala jsem ji brufen a nez sla spat tak mela jen 37,5C vubec nevim od ceho to ma :angry: snedla jsem z toho cele baleni tofie -no ja zhubnout nemuzu ani kdybych se stavela na hlavu :confounded:

no jdu zehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2007 ve 21:39  • Odpověz
tak v noci zase mela 38,6C a ted jeste spi
18. pro 2007 v 09:26  • Odpověz
Niki ja tam dala taky Kate automaticke opakovani a hralo to porad :grinning:
18. pro 2007 v 09:27  • Odpověz
Ahojky,tak my taky pouštíme Renčo ten tvůj odkaz opakovaně...má to úspěch....jinak taky vede mašinka od Turbulenc...

Jak je Kátě?a co ten krk?už to má dobrý?

Ty jo já píšu na starou diskuzi a vy sjte tady...

Anetka bude taky asi nemocná...v noci nespala moc pořád pila,snad 2 litry...a měla zacpanej nosík.
18. pro 2007 v 09:42  • Odpověz
autor
No renčo já kolám tolik už nerozumím. Jezdili jsme hodně na kolech s expřítelem, pak jsem kolo prodala a nezajímala se..
Petr a kolo nejde dohromady, ale pak bych chtěla kvůli dětem začít jezdit na společné výlety.. Akorát že nemáme kam dát kola to je horší..
18. pro 2007 v 10:51  • Odpověz
autor
Holky tady to máte v nezkrácené verzi...
Tobík furt brečí eštěěěě před počítačem

http://www.youtube.com/watch?v=gC0sIwcAi1A
18. pro 2007 ve 12:06  • Odpověz
koukam, ze jsem o mela v hooodne zkracene verzi co? a co ma medved klipu :grinning: Kata je z nej taky nadsena a posadila jsem ji pred PC a koukala a koukala :grinning:

Stani krk uz ma OK , ale ted najednou z niceho nic teploty :confounded: dneska se zatim drzi a nic jsem zvedava na vecer :wink:
A co Anetka? je lepsi? ma rymu?
18. pro 2007 ve 14:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.