• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
tak ted jsem zjistila, ze ma KAta opet teplotu tak zitra jdeme k dr. at to nenechavam na svatky
18. pro 2007 ve 20:00  • Odpověz
no to je taky hnus co?já taky přemýšlím,že ještě půjdeme s malou na ušní....ono jí to asi nějak moc nebolí,ale sem tam se za to ouško chytá...a teď začíná mít rýmu,tak aby to nebylo na píchání
18. pro 2007 ve 21:18  • Odpověz
autor
Dobré ranko,
tak jsem včera konečně proštudovala pořádně ty papíry na rodičovskou. Už toho mám po krk. Myslela jsem že to stačí do toho 21. měsíce věku dítěte a ono se to musí do ledna.
Takže ten fialový papír se má poslat do práce, pak musím čekat až ho poslou zpět vyplněný a pak vše poslat na úřad jo??
19. pro 2007 v 08:34  • Odpověz
tak já tam byla s papírama dnes :angry: ..je to na palici... :angry:
tak co jak ty vaše malé slečny už jsou OK..teda takle před vánocema co :frowning2: ...tak přeju aby do ježíška byli v pohodičce..
19. pro 2007 v 10:41  • Odpověz
Holky jsem tu na skok...jen v rychlosti...včera jsme byli v noci nakonec na pohotovosti,asi jsem to přivolala...Anetce píchali ouško,mi jí bylo tak líto,jsem celou noc nepslai...já musím rychle poklidit...dala jsem jí spinkat,tak mažu,snad se sem ještě dostanu
19. pro 2007 ve 13:44  • Odpověz
Ahojky,ja taky travila cele dopo u dr.vzala ji krev a posĺala nas na vyter tak zitra mam volatjianak Kate krom tech teplot vecer nic neni

Anetce posilame pusinku na bolave ousko, at ji ji uz dneska lip :slight_smile:

ty papiry nestaci dat na socialku az v lednu? myslela jsem , ze mam do 21mes. cas
19. pro 2007 ve 14:31  • Odpověz
jo a Niki zapomela jsem se zeptat, jestli jsi volala te sve dr. proc by ti mela udelat predpo. vys za poplatek? nebo jsi sla rovnou do Motola?a kdy jdes na tu operaci?
19. pro 2007 ve 14:45  • Odpověz
autor
Renčo vykašlala jsem se na ní. ten doktor mi řekl ať bez nějakých diskuzí jedu do Motola..
Na operaci jdu 5.1.
Papíry se snad mají odeslat do konce ledna..

Tobiáš dneska plaval sám bez mámy. Samozřejmě měl pásek a kolečka na rukou. Ale sám :slight_smile: Bylo to krásné, dojemné.. Předtím jsem ho musela přidržovat za pásek a dneska už lovil zvířátka a doplaval k plavčiči a házel je do košíku.
19. pro 2007 ve 21:48  • Odpověz
Ahojky,
tak to je uz Tobik sikula :slight_smile: , ze uz takhle plavci sam :grinning: :grinning:
20. pro 2007 v 09:29  • Odpověz
Ahojky,
tak konik zase nefunguje achch joooo :confounded:
Kata ma antibiotika ve vyteru ma haemofila tak odpo je musim vyzvednout v lekarne, zrovna jsem nechala Luykyho taky vytrit tak jsem zvedava, co ma v krku on
no uz jsem zase psala na starou diskuzi tak jsem to okopirovala sem :wink:
20. pro 2007 v 17:50  • Odpověz
Holky zdravim z Cech. Nemam moc casu, jenom jsem chtela poprat krasne svatky. Nestiham docitat, totalne si to tady uzivam, rodice hlidaji a ja jsem porad nekde po kamaradkach a obchodech :grinning: Utratila jsem uz tak nehorazne penize, ale kdyz jsou ty vanoce ze jo, tak ma clovek duvod.
20. pro 2007 v 19:22  • Odpověz
autor
Jé ahoj Saraj. To víš vánoce jsou jednou za rok.

U nás to vůbec vánočně nevypadá, trochu nestíhám.
20. pro 2007 ve 21:27  • Odpověz
Ahojky,ten koník mě taky už pěkně štve...dneska mi nešel celý den...

Renčo,ty jo co to je haemofil?To slyším poprvé...

Taky díky za podporu s malou...zatím vypadá dobře..sice má rýmičku,ale už chrníkuje aspoň v noci...
20. pro 2007 ve 21:39  • Odpověz
Jo Renčo u nás na starý diskuzi je dost těhulí a na zářijkách taky....u vás nikdo z holek co už nepíší asi ne co?
20. pro 2007 ve 23:01  • Odpověz
Cauky,
Stani asi ne nam se to nejak rozpadlo u nas pockame az na Niki :grinning:

Luky ma taky HAemofila tak ma taky antibiotika :angry: no co se da delat
Stani haemofil je celkem rozsirena bakterie v krku a snadno se siri zabiraji na nej atb , ikdyz ted dr. nechteji zadny davat na nej, ale protoze Kata se uz v tom patla 14dni a Luky by to doma siril dal tak nam dala atb.
myslim , ze ho mame stejne cela rodina :confounded:

A mam takovy dojem , ze v te Hexavakcine co jsme si platily tak byl i haemofil budu se muset zeptat dr. jak to ze to dostala, kdyz je proti nemu oockovana :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2007 ve 13:33  • Odpověz
Sarajko ja taky utratila strasne moc penez az jsem se divila , kdyz mi prisel zustatek na mobil :wink: a taky si rikam vanoce jsou jen jednou za rokkkk :wink:
21. pro 2007 ve 13:35  • Odpověz
No tak to máte doma taky radost co?Ty jo já jsem taky nachcípaná a to totálně....už jsem v tom stádiu,že se mi motá hlava a lehnout si nemůžu...to nevím jakou by mělo uzvu u malý :unamused:

Ty jo a koukám,že nakonec ty hexa jsou blbý ne?minule jsem taky někde četla,že měl někdo po tomhle očkování velkou reakci....tak,aby to nebyl nakonec jen tahák peněz :angry:

No já se jdu nadopovat něčím co by mi mohlo aspoň trochu pomoct...Zatím pa...

Jo a myslíš,že Niki bude první těhule?Sarajka by taky mohla,taky má jen jedno mímo :sweat_smile:
21. pro 2007 ve 14:05  • Odpověz
no tak by mohly byt obe :grinning:
Stani ty jsi taky onemocnela? tak se drz a at ti je lip at nekychach na stromecek :grinning:
21. pro 2007 ve 14:31  • Odpověz
No tak jsme jim to pěkně naplánovali co?

Jo budu prskat ještě asi dlouho...nejelpší je,že nejem celý rok nemocná a teď o chytnu od Ríši...ty jo...tak jim za trest naprskám do salátu :grinning: :grinning:

Holky co s vámi je?to jste všechny tak zaměstnaný? A Mikču jsem tu dlouho neviděla.
21. pro 2007 v 16:45  • Odpověz
no ja nejsem zamestnana kapku jsem uklidila, ale to stejne nema cenu, darky zabaleny nemam no a nakoupeno taky neni Petr neni porad doma vcera prisel az ve 20h tak treba zitra dojedu nakoupit nebo v nedeli?
21. pro 2007 v 17:03  • Odpověz
jooo Stani spravne naprskej jim do salatu :grinning: a rizku a tak :grinning:
21. pro 2007 v 17:04  • Odpověz
ahoj holky jsem tu ...jsem nějak zničená z vánoc..je totiž nemusím..absolvovala jsem hypermarket tour a jsem oddělaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..lidí blázní..takže at už je to za námi
jinak koukám že tu marodíte už i velký..nějak se to ted rozjelo co..tak at jste brzo zdryví ..hlavně dětičky at si užijou ježucha
jinak já jsem to z uklízením taky vzdala..fakt to nemá cenu, pokud je martin vzhůlru..ztakže u nás je nejvíc uklizeno v osm hodin večer :grinning:
21. pro 2007 v 18:06  • Odpověz
Mikco u nas taky :grinning:
21. pro 2007 v 19:30  • Odpověz
me teprve hypermarket ceka a vubec se mi tam nechce
21. pro 2007 v 19:31  • Odpověz
Jo tak já mám v osm večer taky nejlíp uklizeno,je vidět,že to je všude stejný...

Já teda zase vánoce mám ráda,od tý doby co mám děti,tak snad ještě víc...se možná těším víc jak oni...

Ty jo Renčo,ty jsi hustoušek...necháveš to na poslední chvíli co?No já taky ještě jdu zítra dokoupit dárky pro oboje rodiče a pak už mám vše...ale nejhorší je,že nevím co :angry:
21. pro 2007 ve 20:25  • Odpověz
stanul já mám rada taky vínoce ale děsně mi vadí ten chaos před...24.12 je to paráda. těším se taky hodně kvůli dětem, ale ten maskr v ulicích to je děs.....jen dnes jsem byla nakoupit někjaký jídlo. a lidi nervní jak prase se prali o košíky a tak podobně..rpostě tuto mi děsně vadí :angry:
21. pro 2007 ve 20:29  • Odpověz
Jo no to je fakt na prd...lidi šílí,přitom to niíkdo nemá rád a stejně všichni nakupují na poslední chvíli.
21. pro 2007 ve 20:55  • Odpověz
Mikčo,hledám tu diskuzi,jak jsi kdysi založila na téma trapsy našich dětí...nevíš kde ji najít?Nějak se mi nedaří....jsem si chtěla počíst. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2007 ve 21:14  • Odpověz
autor
Proč čekáte na mě???? :grinning:
Přejdem na tu starou nebo co?? To by jsme musely všechnyyy
21. pro 2007 ve 23:19  • Odpověz
autor
Já taky dělám vše na poslední chvíli.. Jako každý rok.
Dneska jsem potkala kamaráda po deseti letech a bylo to skvělý někoho takhle potkat prostě. :grinning: On žije se svým přítelem už asi 15 let a je takovej správně prdlej.

Holkyyyy kdy dáme nějaký sraz ? :grinning: PRAHA PRAHA :grinning: :grinning: Renčo neříkej že sem někdy nepojedeš :wink:
Budu mít od ledna novou nohu tak se můžes zajet podívat :grinning: Jsme co by kamenem dohodil, akorát ten Brod je od nás daleko :grinning:
21. pro 2007 ve 23:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.