• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
autor
Hola, hola diskuze volá :grinning: Kde jste všechny?
22. pro 2007 ve 12:37  • Odpověz
Co se tady deje neka prechazite? Tak tady pak nechte nejakej odkaz kam, at vas pak najdu.

Tady se nekdo ptal, jestli je z nas nekdo tehotnej tady z diskuze? Za me teda muzu jenom rict, ze jste se zblaznili a ja teda ani nahodou :grinning: Zustavam u toho, ze az bude mit Flo 2 roky, tak se o tom zaciname doma bavit. A z mluveni se deti nerodi, nebo aspon myslim :wink:
22. pro 2007 ve 12:43  • Odpověz
22. pro 2007 ve 12:53  • Odpověz
hele nikam jinam nezdrhejteeeee :frowning2: . přece mě tu nenecháte ne...já bych už jiný stránky nestíhala..hajtra zabere i tak dost času....jinak já taky teda těhu nejsem a doufám že už nebudu...co doufám..prostě už nebudu ... :slight_smile:
22. pro 2007 ve 12:56  • Odpověz
autor
Já taky ne, začnu se o to snažit na jaře a to může trvat nějaký ten pátek.
Mě právě teď Tobík usnul asi bude zase ponocovat.
22. pro 2007 ve 14:01  • Odpověz
Ahojky,
holky ja cele dopo nakupovala :unamused: hruuuza a des v ulicich a marketech prijela jsem do kauflandu a kdyz jsem videla co jetam lidi normalne se mi chtelo utyct :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale nakonec zvitezilo to , ze stejne nakoupit musim tak jsem tam sla pak jsem dojela domu na obed, doufala jsem ze Petr neco uvari a jela jsem zase do hypernovy a lidi vsech uplne vsech mam plny zuby :confounded: no snad jsem vsechno nakoupila

dojela jsem taky k mamce pro zbytek cukrovi ona dela neco a ja taky neco a pak si dame kazda pulku tak mame dohromady asi 17druhu :confused: a to jsem ji rikala, ze letos budeme delat maximalne 7druhu, jsem zvedava, kdo to bude jist
22. pro 2007 v 17:14  • Odpověz
Niki me taky Kata ponocuje ted par dnu po sobe vstavala az v 16h a vecer nevi co je to spanek :grinning: no se ji ani nedivim :grinning:
22. pro 2007 v 17:16  • Odpověz
no to je sqely ze je Brod dalekoz Prahy , ale Praha od Brodu je co by kamenem dohodil :grinning: :grinning:
tak MIkco a Stani, kdy zajedem do Phy?
a co ty MArti?
22. pro 2007 v 17:18  • Odpověz
Sarajko no to mas pravdu , ze se z mluveni deti nerodeji, ale 2roky jsou uz za pul roku :grinning:
22. pro 2007 v 17:19  • Odpověz
Renco 17 druhu cukrovi jo? Kdo to u vas ji, tolik druhu snad ani neni mozny udelat.

Jo ja vim, ze uz je to za pul roku a uz z toho zacinam mit nocni muru :grinning: Kecam, me by stacilo, kdyby to nase zvire aspon zacalo zase normalne spat, ted se mi tady zase budi ve 2 rano a vriska. Kdyz si predstavim, ze by to melo za 1,5 zacit nanovo a kazdy 3 hodiny v noci vstavat no tak teda nevim. Nejak na to nemam silu.
22. pro 2007 v 18:23  • Odpověz
tak u mě Praha nehrozí rencan..já jsem schopná se dopravit tak do Plzně.... :frowning2:

dnes mám nervy z Martina..má den :angry: :angry: :angry: ...had jednen...4krát už mi dnes něco vylil..po čtvrtý už teda dostal, fakt už jsem neudržela :angry: ..at žije púředvánoční atmosféééra :angry: ..jo a navíc mi zašlapal banán do koberce.... :angry: :angry: :angry: :angry:
22. pro 2007 v 19:19  • Odpověz
vau Mikco to on ti ?MArtinek pomaha :wink: ja mam taky vzdycky vztek , ale KAta vse zadelava do sedacky caj takovy ty syrovy lizatka od Kidibu ....
22. pro 2007 ve 20:45  • Odpověz
autor
Mě Tobi vstával v 16 hodin a je tu ještě se mnou.. Právě "uklízí" jukněte http://rodina.cz/scripts/album/photo.asp?id=1352318
22. pro 2007 ve 21:26  • Odpověz
Ahojky,
tak co vsechny delate?
Me prave KAta spi , stromecek jsme ozdobili vcera vecer , yaby to mela KAta jako prekvapko rano a rano chodila a delala hmm ach hu...... :grinning: a strakala do ozdob :grinning:

Tobik je sikula jak uklizel an vedel, ze tak jsi to jeste neuklidila tak to musel jit uklidit sam :grinning: :grinning:

Kata taky vstava odpo dlouho a davam ji do postylky okolo 21h a to tam pak jeste vyska :grinning: :grinning:
24. pro 2007 ve 14:31  • Odpověz
holky preju krasne vanoce , bohateho Jeziska , hodne lasky a usmevu :slight_smile: :slight_smile:
zitra pisnete co jste dostaly jo? a co deticky
24. pro 2007 ve 14:32  • Odpověz
Nazdaaar
tak kde jste vsechny?
26. pro 2007 ve 20:04  • Odpověz
Ahojky,Renčo já jsem tu teď...jsem nějak nestíhala...to víš,samá návštěva a asi to bude u všech stejný...Jak se máš?A co ježuch?U nás super...máme nějaký fotky,ale je fakt,že na focení až tak čas nebyl...dám sem odkaz na rajč,tak se mrkni a taky vložte fotky.Zatím páček...
27. pro 2007 ve 14:09  • Odpověz
autor
Ahojky, no u nás to samé. O vánocích tu byla ségra se synovcem až do 2, na první svátek od rána do večera naši a na druhý přijeli hned ráno tychýně s tchánem, Petrovou sestřenkou, neteří, tátou... A byli tu až do večera, takže včera jsem jen uklízela.
Pár fotek jsem taky vložila na slachovi.
My jsme dostali hlavně nový super vysavač s vákonem 2400W takže skoro zvedá dlažky do stropu :grinning: Malej dostal ty dva stany s průlezem, piáno se zvuky, plyšáky, xylofon, kostky, auta....
27. pro 2007 ve 14:22  • Odpověz
http://stana.rajce.idnes.cz/Vanocni_den/

Tak tady jsou ty fotky,málem jsem to zapomněla vložit :grinning: :grinning:
27. pro 2007 ve 14:30  • Odpověz
no nazzzdaaarrrr,
konecne od obeda sem koukam a nikde nikdo, :grinning: no my to meli taky takovy zanavstevovany 25 tu byla segra a tyky u nas byli do pulnoci
26 jsme byli venku
Kata mela nej radost z odstrkovadla motorky mluviciho psa noa asi tak nejak ze vseho, hlavne vsechno hraje tak jsem rada, kdyz jde spat je je klid :grinning:
Luky mel radost z kola a in lin brusli a taky tak nejak ze vseho :grinning:
27. pro 2007 ve 14:34  • Odpověz
no a dneska jsem varila obed a Kata byla v obyvaku a ja si tak rikam , jaky je klid a tak se sem jdu kouknout a ona sedi na kresle u stromecku a trha cokoladove sisky vybaluje je a zivi se s nima :astonished: mela kousek cokolady u pusy a papirky pod kreslem :grinning: :grinning: byla jsem smichy mrtva tak jsem ji to vzala a dojedla a za chvilku prisla do kuchyne s dalsi siskou :grinning:
27. pro 2007 ve 14:35  • Odpověz
joo a luky jeste dostal vrtulnik na ovladani tak porad lita a ze se ma ucit slovicka z angliny tak na to neslysi :wink: , protoze porad vrci vrtulnik

no ja snad taky vlozim nejaky fotky , ale musim je zmensit tak mi to bude trvat :unamused:
27. pro 2007 ve 14:37  • Odpověz
jeee koukam, ze Deniska dostala mobil a asi byla nadsena co?

Anetka je v te cepici rozkosna :grinning: a ma taky v ruce mobil :grinning: :grinning:
27. pro 2007 ve 14:42  • Odpověz
jee koukam co dostal Tobik kostek :slight_smile:
27. pro 2007 ve 14:45  • Odpověz
Niki a co segra uz bydli?
27. pro 2007 v 15:04  • Odpověz
No já sem dala příspěvek a vůbec se nevložil :angry:

Tak Denča měla radost ze všeho,mobil,mp3,brusle ,různý hry,ale i z kabátu...no říkám ze všeho...měla toho jak mrkay...a pěkně draho nás vyšla můra :grinning: :grinning: :grinning: ,ale co by člověk pro ty naše dětičky neudělal...no a Anetka měla radost z trakaře,kočárku,médi,kuželek a knížky a asi taky ze všeho,jo a líbili se jí prskavky.
27. pro 2007 v 15:07  • Odpověz
http://www.myubo.cz/movie_detail.php?id=7634

Snad vám to půjde,když ne,tak pošlu mailem,to jde a na skypu,ale ten nemám na vás.

Renčo taky si Luky hraje?to je fajn viď?Malá ještě je taky teda ne malá ale větší,taková hračička...dostala i plno kreativních her a ty může ze všeho nejradši...jo a nažehlovací korálky,ale vůbec to nefunguje :angry:
27. pro 2007 v 15:10  • Odpověz
jeee Stani to je sikula :slight_smile: :slight_smile: jak krasne mluvi :slight_smile: :slight_smile:
Kata vubec nemluvi :unamused: nechce se ji asi nebo nevim
27. pro 2007 v 16:04  • Odpověz
autor
Teeedaaa nejenže mluví, ale i zpívá :slight_smile:
28. pro 2007 v 01:59  • Odpověz
Čauky,kde jste kdo?Mě malá teď usnula,udělala si trochu jinej režim,takže už nechodí spát kolem 11.30 ale 13.00,hlavně,že usíná večer pořád na tu 20.00 hodinu.Holky díky za pochvalu Anetky,ty jo ona fakt už mluví dost dobře a říká i celkem dost vět,asi to má po Denisce,ta byla stejná,lidi e vždycky diví,že není nic vidět,ale slyšet... :grinning: :grinning:

Dneska v noci mi připadala,že je nějaká teplá,ale neměřila jsem jí teplotu...doufám,že z toho nic nebude...přes den byla normální.

Niki,dej sem odkaz na ty tvoje fotky jo?Tak já jsem se tu nějak rozepsala...musím jít něco dělat...vařím polívku,už mi nějak dochází inspirace,co pořád vařit,tak dejte tip.Zatím čusky.
28. pro 2007 ve 13:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.