• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
Tak my to nedalo a změřila jsem Anetce teplotu a má 38,4 taže bez pěti to je 37,9 :frowning2: Dala jsem jí brufen sirup a taky začíná kašlat...no to je v prdeli,že už musím bejt sprostá...co jí můžu dát k brufenu ?myslím na kašlík?Prosím poraďte... :confounded:
28. pro 2007 ve 14:57  • Odpověz
Ahojky,
Stani , jestli odkaslava tak mucosovlan sirup a jinak nevim :unamused: , tak at je brzo zdrava :wink: treba uz bude zitra lip :wink:

my jsme ted byli odpo s Lukym a jeho kamaradem lyzovat v novem meste na morave, celkem to slo i lidi nebylo tolik a pak se jim rozbil odecitac bodu tak jsme jezdili 3 jizdy zadarmo :slight_smile: , ale pak uz jsem byla stejne vymrzla a po 17h jsme jeli domu
28. pro 2007 v 19:12  • Odpověz
Renčo,díky za radu...já ještě s tím kašlíkem počkám,třeba to zítra bude lepší...ale teď jsem jí ještě dala brufen sirup,zase byla teplá...tak doufám,že nebude další šílená noc.

Jezdíte lyžovat?ty jo já nebyla snad od 15 na lyžích :frowning2:
28. pro 2007 ve 20:02  • Odpověz
autor
Nazdárek, to Tobík šel dneska spát ve 14 hodin a spal do 16, ale ve 20 spát nechodí. Snad mu to zase vrátím zpět. To je tím, že jsem si teď po Vánocích přispala párkrát a Tobík samozřejmě se mnou. A to většinou vstanu v 10 a leknu se že ještě spíme a musím ho vzbudit.

Odkaz na fotky je tu :slight_smile:
http://rodina.cz/slachovi
28. pro 2007 ve 20:12  • Odpověz
Tak to máš teda dobrý...to já kdybych si chtěla přispat,rtak nemám šanci..malá prostě vstane ve svojí dobu,to je od 8-8.15...Jdu mrknout na ty fotky.
28. pro 2007 ve 20:25  • Odpověz
Niki super,takový kostky,kdysi dostala Denča...taky byla stavitel.Jo a v tý košili to Tobíkovi sluší,fakt jak velkej chlap :wink:
28. pro 2007 ve 20:32  • Odpověz
Ahojky,tak dneska jsme měli šílené ráno....malá měla horečku jako blázen,křičela a měla jakoby febrilní křeče...když jsem jí vzala do ruky,tak usínala...zakláněla hlavičku a zavírala oči.Taky jí šli sliny s pusy...holky já mylsela,že se zblázním...brečeli jsme tu s Denčou jak malý holky...jeli jsme na pohotovost a tam naměřili 39,5,dali jí tam čípek a taky nám dala mudr. doporučení k hospitalizaci...Jela jsem domů,malá hned usnula a pak se probudila,tak jsem jí dala napít a chtěla piškoty a hrát si,tak jsem jí změřila a měla už jen v zadečku 38,2...tak te´d pořád volám mudr. a nějak to tam nikdo nebere....do nemocnice nepojedu,když je na tom takhle.Ty jo já se zblázním...to je pořád něco,je to tak hrozný,když to vidíte u svýho dítěte a nemůžete mu pomoci.A holky,kde všechny jste?Pište...já jdu za těma mojema holkama a zkoušet volat tu doktorku...fakt síla,že to nikdo nebere a ani jinam se na celou polikliniku člověk nedovolá.
29. pro 2007 ve 12:21  • Odpověz
ahojte
ty stanul já ti nevím, ale určitě bych s ní jela..ten čípek začal působit a tak mám menší teplotu, tak je jí hej, ale kvůli něčemu takové teploty vznikli, tak by chtělo přijít proč je má..kort když jsou takové---přece nechceš tuto hrůzu zažít znovu...já bych určo jela, aspon jí udělají náběra pořádně jí vyš...
jinak vánoce u nás celkem v klidu, malého nejvíc zajímaly prskavky, dokud prskaly apak jen jíííídlo :grinning:
29. pro 2007 ve 13:20  • Odpověz
No Mikčo,já mám taky strach...ale nevím pořád...doktorka ten pitomej telefon nebere...sama si nebyla jistá,jestli mám jet nebo ne...teď malá spí,tak uvidíme do večera...každopádně můžeme jet kdykoliv,doporučení mám doma na tu hospitalizaci...Teď mě trápi,že nechctěla oběd,ale dopoledne měla piškoty a chtěla pečivo(van.rohlíčky).Dala jsem jí brufen sirup.
29. pro 2007 ve 13:56  • Odpověz
Ahojky,
teda Stani to je k zblazneni to asi byly febrilni krece :unamused: ma k tomu jeste neco treba kasel nebo ten uz nema?
hele jestli ji ta horecka zase vstoupne tak tam upaluj zpatky a uvidis co ti reknou jo?
29. pro 2007 ve 13:58  • Odpověz
autor
Teda Stanu držím palce ať to odejde jak to přišlo.

Tobík ty kostky už má dvoje i s mašinkama a tohle jsme mu dokoupili :slight_smile: Petr si sním furt staví baráčky, letadla a všechno co ho napadne. Já na to moc nejsem.
30. pro 2007 v 16:27  • Odpověz
Ahojky dostala jsem kvam pozvani od stanule tak doufam ze vam tady nebudu vadit ,jinak preji krasny vecer
30. pro 2007 v 19:51  • Odpověz
Ahojky Jes,to je dobře,že jsi tady...aspoň nemusím psát všechno 2x...

Holky jen na vysvětlenou...s Jes jsme byli jediný dvě na srpnovkách,tak jsem jí písla,že bude jednodušší,když bude psát sem,aby jsme nemuseli spát samy dvě na srpen,tak snad vám to nevadí.

Teď k Anetce...včera jsme byli nakonec v tý nemocnici...sice malá už neměla horečku,ale po odpoledním spaníčku se probudila a strašně plakala,úplně se válela po čtyřech...jsem z toho už bala hotová,tak jsemjí popadla a jeli jsme...Tam mi hned u příjmu sestra oznámila,že jestli chci s ní bejt v nemocnici tak mám smůlu,protože je nebitý oddělení.Nejdřív nás mudr. poslala na ušní,aby vyloučila zánět středního ucha...když to uši nebyli,tak mi řekla,že si tam malou nechají,ale že pro mě to místo není...ani neměla snahu volat jinou nemocnici a zeptat se jestli nemají místo tam.Musím ,ale říct,že mudr. byla buď stejně stará jako já,nebo o něco mladší,ale hrozně hodná...Řekla,jsem,že teda,když tam nemůžu být s Any,tak tam nebude ani ona,že jí tam prostě nenechám...jsem brečela jak želva..ta hnusná bezmoc...nechat jí samotnou?nebo vzít domů a riskovat,že jí je něco vážnýho a není v odborný péči?No každopádně jsem se musela podepsat s tím,že nesouhlasím s hospitalizací...děs běs...Jeli jsme domů a malá byla chvíli v pohodě...i v noci spinkala jakž takž,Budila se jen na čajík.Ráno konečně po dvou dnech kadila.Celý den byla v pohodě a ž na to,že chytla strašnou rýmu,takže jí to jde krkem,tím pádemcelý den pomalu nic nejí a to mě taky trápí,aspoň,že pije...včera toho taky moc nesnědla...obědy vůbec.No a te´d večer,měla opět TT 38,2.Zítra jdeme k OL,tak se tam docela těším,že to probereme se svojí doktorkou.Ty jo se tu omlouvám za ten román,ale jsem se musela vypovídat.
30. pro 2007 ve 21:01  • Odpověz
Ještě jsem se chtěla zeptat jestli se vám nesatalo něco podobnýho:ráno jsem dala malou na nočník a když jsem jí zvedla,tak tam nebylo nic krom 4 úplně oranžových teček,nevíte co to mohlo bejt?Mělo to stejnou barvu jako brufen...ale ten jsem jí dávala den předtím v osm večer...

Jo a ještě Jesi,přeji všechno nej Davídkovi k jeho svátečku.
30. pro 2007 ve 21:04  • Odpověz
autor
Teda Stanul tak to vůbec nevím co to může být. Sice bych se bála si Tobíka domů na vlastní riziko vzít, ale asi bych ho taky vzala. Kdyby jí bylo aspoň o rok víc, tak už se jí to dá vysvětlit. Ta představa že tam 24 hodin brečí "máma" je hrozná.
31. pro 2007 v 09:21  • Odpověz
autor
jeessiiccoo vítám tě a určitě nám tu vadit nebudeš :wink: Nějak nás tu ubývá. Davídkovi také přeji vše nej k svátku.

A všem krásný Silvestr a štastný Nový rok.
31. pro 2007 v 09:23  • Odpověz
stanul týýý jo to je děs :frowning2: ..chudinka malá..doufám že´budfe v pohodě, teřba je to nějaká agresivní viroza, děsně to ted řádí.....a ty tečky to čůrala nebo kadila??..jestli kadila a jka píšeš že nic nejí, tak to ten brufen mohla kidně být..a nebo málo pije a má hodně tmavou moč, ..takže bych jí nutila hooodně pít, jíst jí nenut...vzpon si na sebe, když ti neni dobře, tak toho taky moc nesníš, hlavně at dost pije...teda holka, ale "užíváš" si..vlastně obě, tak at už je to za vámi
jinak jess ahoj..taky přeju vše nej ..Klárka měla včera 4 roky, tak jsme taky slavili :slight_smile:
31. pro 2007 ve 12:35  • Odpověz
Stanule-No teda to je hruza ze se k Tobe tak zachovaly a uz vis co te male je?Vcera jses tu ptala co na kasel mi mame docela dobre overenej steptusin je i pro dospele.Bobek malej drzim palecky at je brzo zdrava a je ji dobre,drobecek malej.
a taky doporuciji hodne pit to je velmi dulezite.
Podej info co male je.jo a dekujeme za pranicko pro Davidka

Nikitico-dekuji za privitani a dekuji za prani pro Davidka

Mikco- dekuji i tobe a Klarce prejeme dodatecne vsechno nejlepsi k narozeninam hlavne hodne zdravicka stesticka a lasky a at se usmiva stale na svet tak to detem nejvic slusi :slight_smile:

Teda holky jste jedine ktere jste jsi vzpomeli na Davidkuv darek ja mu vcera udelala ovocny pudink a rekla jsem mu nic jsem ti nekoupila nikde jsem nebyla tak aspon ten pudink a muj muz co mu chces kupovat dit uz byly Vanoce vubec si nevzpomel ze jeho syn mel svatek pritom jmeno vybiral on.no a rodina jsi taky nevzpomela ale co to je jedno hlavne ze naneho myslimi maminka a tety :slight_smile: :wink: :grinning: :sweat_smile: dekujeme
31. pro 2007 ve 14:39  • Odpověz
Ahojky,
vsemmm prejeme krasny rok plny zdravy a lasky :grinning:
1. led 2008 v 09:23  • Odpověz
Jeessiiccoo taky te vitam a dodatecne prejeme Davcovi vsechno nej... :slight_smile:
Klarce taky prejeme vsechno nej... uz je to velka holka 4roky :grinning: :grinning:
1. led 2008 v 09:26  • Odpověz
Stani, jestli nic neji Anetka tak ten brufen mohl protect no uvidis jak ji bude dneska, co rikala dr.?
1. led 2008 v 09:27  • Odpověz
Holky jak jste oslavily Novy rok? Byli jste nekde?
My jsme byli doma a ja jsem se asi prejedla a boli me zaludek :wink: tak ted piju matovy caj uz druhy , perotoze ten prvni mi sebrala KAta a pije ho lzickou :wink:
1. led 2008 v 09:30  • Odpověz
Rencan .dekuji za privitani.,mi jsme meli silvestr takovy nejaky ja sedela u pc manza sedel u hlidace ,Davidek spinkal o pul noci jsme se slezli pritikly a sli jsme spat,meli jsme jet ke znamym ale jelikoz jsme marodi jsme doma.

dodatecne vsem preji mnoho stesticka zdravicka a lasky doufam ze jste dnes vykrocily tou spravnou nohou a totez i vasim detickam. :sweat_smile:
1. led 2008 v 11:41  • Odpověz
Ahojky,holky díky všem za podporu.Pořád to stojí za prd...malá má ještě kašel...chuť k jídlu nic moc,hlavně,že pije...Mudr. nám dala jen atb na rýmu...jinak nic,zítra musím donést moč,toť vše.Dneska se mi zsea zdá teplá,je mrzutá,očíčka malý...

Mikčo,ty tečky nevím jestli čůrala nebo kadila,protože krom toho v nočníku nic jinýho nebylo...doktorka na to neřekla nic.

Jinak Silvestra jsem neslavila,byla jsem doma jens dětma Ríša měl noční...Já tomu stejně moc nedám...mě Silvestr netankuje.

Klárce taká dodatečně vše nej,hlavně teda to zdravíčko.

Díky,že jste vzali mezi sebe Jes.

A všem vám přeju do Novýho rouku jen to nejhezčí,všechno co si přejete,bay se splnilo a taky nejvíc zdraví.

Niki,já bych malou v tý nemocnici nenechala samotnou ani za nic...kdybych měla u tý postýlky stát,tak by mě domů nedostali....na to mám nárok,takže jediný hrozný,je to,že sjem si představövala jak by tam bulelaa v noci jak často pije,kdo by jí dávala tolkrát pít?a méďu by hledala a nikdo by jí honepodal...nenene samotnou bych jí tam nenechala.To podepsání je hnus,ale co...jsou i jiný nemocnice,kdyby něco,že?
1. led 2008 ve 13:02  • Odpověz
stanule.-urcite je dobre ze jsi malou v nemocnici samotnou nenechala taky bych to nedokazala dite tam nechat samotneho,jaky kasel ma mala suchy drazdivy jaky?A davas ji panadol na tu teplotku?Ja teda nevim jo ale zad jse mi divny ze doktorka vam dala pouze leky na rymu a ne na kaslik :unamused:
Nevim co bych ti mohla poradit jen asi zatim to povadej male caje neslazene muze i mit i chripku teba i strevni pro to nechce papat.muze to byt cokoliv jen nevim jak ti mam zatim poradit moc toho nevim co ji presne je ,ty asi taky ne vid :unamused:
Drzim vam palecky at jste brzo zdravi :pensive:
1. led 2008 v 16:13  • Odpověz
stanul teda ÄTB na rýmu to slyším poprvé...to jí dělala nějaké výtěry??...chápala bych na ten kašel jak píše jess...no hlavně at je už malá v pořádku...já bych jí taky dítě samotné v nemocnici nenechala...a nenechala bych tam ani Klárku ikdyž je starší..bych radši spala u její postele na židli.....

jinak silvestr u nás docela nuda..byli jsme doma v televizi prd...ty debilní estrády mě ser..takže jsem byla votrávená jak hadí zub..a v jednu jsem šla spát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. led 2008 v 18:22  • Odpověz
autor
Ona ta televize fakt stála za prd i přes vánoce a svátky. My tu měli neteř s přítelem, ve 3 přišel švára a šli jsme spát v 5 ráno :grinning:
1. led 2008 ve 20:28  • Odpověz
holky souhlasim svama letost v tv davali uplne houby.JEste ze mame ten internet :grinning:
Mikitko-tak to jste meli veselo kdyz jste sli spat az rano,teda ale mi rekni jaksi fungovala rano kdyz se ti malej vzbudil to jsi byla mrtva ne? :sweat_smile:
1. led 2008 ve 22:00  • Odpověz
Ahojda,
Mikčo,Atb fakt divný na rýmu viď?jsou to kapky do nosu,co se dávají po třech hodinách jsmenují se pamycon.Výtěry jí nedělali žádný,jen zítra nesu moč do laborky..dneska byla zase trochu teplá,ale teď je v poho...Kapky asi pomáhají,protože i spinká v klidu a neteče jí už tolik z nosu.Na kašel dávám stoptusin,asi taky zabrali,prootže te´d vůbec nekašle,včera prokašlala celou noc.

V tý telce včera nic moc..a tak nějak bych řekla,že celý svátky nic moc program nebyl.Ale stejně nemám čas přes den koukat.Včera jsem koukala jen na hádej kdo jsem a pak před půlnocí na toho Karla Svobodu,ten se mi líbil.
1. led 2008 ve 22:23  • Odpověz
autor
Jesico mrtvá jsem byla, ale nejčilejší ze všech. Narozdíl od nich jsem skoro nepila, takže jsem byla hlavně ospalá. A jak vidíš jsem zvyklá. Doteď jsem tu měla ségru a klábosily jsme o jejích láskách neláskách že je půl třetí :slight_smile:
Já jsem na to ponocování zvyklá :slight_smile: Malej vstává taky pozdě takže mě to na vyspání stačí.
2. led 2008 ve 02:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.