• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
tak to je fakt sila :slight_smile: , ale krasny :slight_smile: tak to jste meli manzelstvi na necisto a ted to bude na cisto :grinning: :grinning:
29. čer 2007 ve 22:53  • Odpověz
tak ja uz jduuuu do hajan doooobrou :slight_smile:
29. čer 2007 ve 22:57  • Odpověz
No hustý,jsem myslela,že už ani nemá cenu se brát....ale při dvou dětech...jak dlouho jsi ty s manželem?to bude podobný číslo ne?
tak jsem jeste tu
my jsme spolu teprve 6 let, Luky je z prvniho manzelstvi a s Petrem manzele nejsme :wink:
29. čer 2007 ve 22:58  • Odpověz
Jo ještě jsi nešla chrnět?já asi půjdu zase každou chvíli kojit,slyším jak se malá vrtí...a to ještě musím do sprchy :rolling_eyes: Tak to asi dneska ukončím...na srpnovkách je úplný ticho...bych chtěla vědět co všechny dělají.
29. čer 2007 ve 23:00  • Odpověz
Ty jo ty taky čekáš až budete spolu 11 let co? :grinning:
29. čer 2007 ve 23:00  • Odpověz
asi joooo :grinning: :grinning: jeste nevim , jestli se do toho vrhnout podruhe no musim to promyslet :slight_smile: :wink:
tak jo jdeme chrnet a ty jeste kojit :slight_smile: dobrou :slight_smile:
29. čer 2007 ve 23:03  • Odpověz
Jasnačka tak pá a hezky se vyspěte holky. :slight_smile:
29. čer 2007 ve 23:04  • Odpověz
teda holky vy jste včera ponocovaly co, jste to rozjely :slight_smile: ,já se ani nerozloučila, protože malej měl nějaké divoké sny, takže pořád řval, tak jsem odbíhala a najednou koukám vlezl mi na počítč MM a bylo a už mě tam napustil zaváhala jsem :grinning:
30. čer 2007 v 09:02  • Odpověz
autor
Ahoj holky, jen v rychlosti, protože odjíždímě.
Svatba byla super krásná, Marti a Renčo Vám jsem poslala 7 fotek co mi ráno poslal táta, zbytek budem mít až po dovče.
Mqějte se krásně a Renčo zavoláme.
Pappapa
30. čer 2007 v 09:28  • Odpověz
Ahojky,
ty jo Niki,tak jsem zvědavá až dáš nějaký fotky do alba...užijte si dovču a hlavně ať je pěkný počasí.
Mikco,já ti ani nevím jestli jsem ponocovala...chodím takhle spát často,ale je fakt,že poslední dobou odpadám už kolem desátý,takže včera jsem tak trochu přetahovala.Anetka tu teď u mě stojí a škube noviny,za chvíli jí jdu dát do kočárku.
30. čer 2007 v 09:41  • Odpověz
ahoj satnul já vyslala MM s malym ven a malá spala u tety takže maá vytoužený KLID :grinning: aspon na chvilku.já taky odpadám po desáte ale pořád dřepim na u PC tak to tady vždycky uteče a najednou koukám že je půl dvanáczé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2007 v 10:01  • Odpověz
Ahoj Mikco,ja taky uspala malou a druhou mám u babičky,takže mám trochu klid,ale ten musím využít na poklizení hraček a musím uvařit brambory...Ty jo a ty musíš mít docela záhul,když máš dvě malý děti co?Já si to moc neumím představit mít je taklhe za sebou.
30. čer 2007 v 10:25  • Odpověz
a já ´myslela že je to docela dobrý takovej věkovej rozdíl, já bych asi nezvládala třeba jak sem píše veruska ta má 11měsíční holčičku a už je těhotná to bude asi záhul, tuto decela jde malá už je tak nějak soběstačná
jinak já taky klohni a vůbec mi to nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ještě musim uklízet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2007 v 10:49  • Odpověz
No já taky tenkrát chtěla děti tak 4 roky od sebe maximálně,ale když Denče byli 3 roky,tak mi ještě připadala malá na to ,abych jí jakoby "odstrčila"...ale je fakt,že já jsem s mojí ségrou rok a třičtvrtě od sebe a taky to šlo.
30. čer 2007 ve 12:41  • Odpověz
Holky to vám musím napsat,normálně Anetka umí vědomě ovládat autodráhu a když jí vypadne autíčko,tak ho tam i na nasadí fakt síla,taky umí dát baterky do takový hračky...
30. čer 2007 ve 12:53  • Odpověz
ty jo to je šikula, super....máte autodráhu jo :grinning: dvě holčičky to je asi hračka pro tatínka ne :grinning: :grinning: :grinning:
to náš malej umí tak dokonale ze vším prásknout, ten asi technickej tip nebude :frowning2:
30. čer 2007 ve 13:27  • Odpověz
Vy jste se nejak rozepsaly. Nestiham to docitat. Druhy dite? No momentalne na to nemam vubec myslenky, kdyz vidim, co Florino provadi. Vypada to taky jako v chlivku. Vsechno shazuje na zem, jakoby uklizi po svym, ale to, ze mamince pridelava praci, to nevi :slight_smile: Vedome jeste nic nedela, aspon jsem si toho jeste nevsimla.

Jinak nechce vubec nic jist, takze jsme stale na UM. Zkousim to kazdy den, ale spis to ma ve vlasech, v ocich a je to na zemi, nez v jeho puse. Mate nekdo podobny zkusenosti? Fakt uz nevim, co mam vyzkouset. Treba dneska ale ode me jedl kureci maso (silne koreneny), ktery jsem delala pro nas. No tak pak si vyber. Nebo ma rad sunku, ale to mu nemuzu davat porad. Ovoce nechce zadny, pije obcas vodu, ale zadna slava. No ja nevim, my snad pujdeme i do skoly s flaskou.

Doktor mi rikal, ze hlad je nejlepsi kuchar. No ono se mu to mluvi. Flo si nakonec vzdycky vyrve flasku a muzu se treba postavit na hlavu.
30. čer 2007 v 16:06  • Odpověz
Ahoj holky,
tak tu jsem zase po týdnu. Tenhle týden byl hodně hektický a náročný. Taťka se má dobře. Sice pořád leží na JIPce, ale už vypadá "zdravě".
Jste hodné, že jste na mne tak mysleli.

Barunka už taky pěkně chodí, zvládá práhy a už i rychle utíkat. Akorát teď máme nějaké plačtivé období. Minulý týden nám vylezl pátý zoubek, tak jestli jí třeba neroste nějaký další...nevím, do pusinky si teď sáhnout nedá.

Nikito, gratuli ke svatbě. Ať vám to dlouho vydrží. Já jsem si Pepču brala po pěti letech.
30. čer 2007 v 16:46  • Odpověz
Já bych chtěla být třeba teď hned těhotná, ale druhé miminko zatím také neplánujeme. Těhotenství bylo moc krásný. Ale druhého ďáblíka k Barunce si nějak neumím představit.
Přesně jak píše Juli. Barča také uklízí po svém a já z druhého koutu místnosti můžu vesele pokračovat dál :grinning:
30. čer 2007 v 17:28  • Odpověz
Jeane, to jsem rada, ze se tatkovi dari lepe.

U nas zaprselo a ja jdu opet delat neco sladkeho :slight_smile: Pecu neco skoro ob den.
30. čer 2007 v 18:40  • Odpověz
Sarajko,to jsi dobrá,že to stíháš,mě poslední dobou ani nějak nebaví péct,ale budu muset začít,když to mají taky rádi :confounded:
Jeane to je fajn,že je taťkovi líp,aspoň,že to dopadlo takhle.
30. čer 2007 v 18:57  • Odpověz
Stanule, ja to miluju neco pect a hlavne zkouset nove veci. Chudak muj manzel je jako pokusny kralik. Ale uz jsem objevila par veci, ktere jsou fakt dobre a ktere delam casto. Dneska jsem delala jenom rychle satecky z listoveho testa s marmeladou. Uz to vidim, jak zitra z toho nic nezbude :grinning:
30. čer 2007 v 19:20  • Odpověz
Mě to dřív taky bavilo,ale jak se narodila malá tak peču nějak málo,ale zase začnu.Pošli nějaký dobrý jednoduchý rychlý recept,ať mám nějakou inspiraci.Manžel není chudák,když mu chutná tak co :dizzy_face:
30. čer 2007 ve 20:30  • Odpověz
No nekdy nechutna, ale diplomaticky rekne, dobry, ale uz to prosimte nedelej :astonished:

Tak tady z toho udelame maly receptar :slight_smile: Ja cerpam hodne z internetu. Ted jsem nasla vynikajici:

Jablečné placičky
40 dkg polohr. mouky, 18 dkg cukru krupice, 25 dkg másla (rozehrat) ,4 celá vejce,1 vanilk. cukr, 1 peč.prášek,1/2 lžč skořice,1 kg jablek pokrájených na malé kostičky, hrst posekaných vlašských ořechů
-vejce,cukr,a máslo našlehám, vmíchám ostatní a na pečící papír kladu hromádky ( rozpečou se) a peču na prostř. roštu cca 15 min. při 180 dozlatova. Nejdřív spodní pečení a když vidím že okraje placiček zlátnou, přepnu na horní. Z tohoto množství je 5 plechů po 25 ks. Taky by se to dalo upéct jako placka, ale není to ono, je to moc vysoké a chybí tam ta " opečenost".
Placičky jsou měkké, vláčné, chutí připomínají hraběnčiny řezy.
30. čer 2007 ve 20:40  • Odpověz
Sarajko díky já to vyzkouším...já taky čumím na net,ale radši dělám vyzkoušené recepty na doporučení...
30. čer 2007 ve 21:23  • Odpověz
Kde je dneska celý den Renca?
30. čer 2007 ve 21:30  • Odpověz
Stanule je to fakt jednoduchy a hlane jedly :slight_smile: Ja to delala jenom z polovicni davky a porad jsme chodili a uzobavali az vecer nebylo vubec nic. Takze pokud maji doma radi jablkove veci, tak se neboj a klidne to z ty cely davky udelej.
1. črc 2007 v 08:27  • Odpověz
Sarajko,já to zkusím teď v tejdnu,Denča jede na dovču,tak jí udělám něco na cestu.
1. črc 2007 v 09:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.