• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
Ahojky,
teddaaa Mikco to jsi si pospala co?
vidis jakej je hodnej prdolka malej :slight_smile:

Ja mazu Katu olejem z lekarny delany je to olivovy pekne promastuje, ale ty tvare nic moc porad je ma suchy :unamused: v
4. led 2008 v 10:46  • Odpověz
Nikitco teda tak ti vubec nezavidim,manzel byl pred 5 rokama nebyl na te setrne ale s krecakama jsi uziva,ma jich dost chci ho znova poslat protoze mam strach aby jse mi ty zily nezanitily nebo nepraskly ma je hodne velke a silne.
Tak to ti drzim palecky at ti operace dopadne dobre a neboj mi na tebe budeme myslet :wink:
Urcite az se das i po operaci dohromady budete moc se zkouset o miminko.

Mikco ty se mas takhle me Davca ani jednou nenechal vyspat, tak si toho od neho vaz a uzivej si,ono to taky nebude kazdy den :sweat_smile:

Stanule ,To je supr ze mala je uz pomerne zdrava u nas to nevypada dobre,mame opet blbe obdobi ale co se tyka maleho naposledy marodil kdyz mu bylo pul roku takze to neni az tak caste.
Jo a prosimte prekvapeni jsem fakt po stromkem nenasla :angry:
Uz dlouho jsem premyslela ze jsi koupim elektricky kartacek na zuby tak jsem si ho prosimte sama vybrala a koupila :grinning: a o retizku jse mi nenapadne zminil ze mi ho koupil on je hroznej :cry:
jsem mu rikala pristi Vanoce jdu kupovat darky vsem vcetne sebe aby mu to nedelalo takovy problemy. Jo a dodala jsem ze kdyby mi raci neco vyrobil tak by byl originalnejsi nez kdyz mi rekne kup jsi to sama a nebo mi vyprdeli co od neho dostanu :confounded:
4. led 2008 v 11:27  • Odpověz
jo vlastně jo niki..ty máš tu opraci..tak at ti to dobře dopadne..a ty injekce jsem měla taky a ted jsem je chodila dokonce píchat kámošovi co je po nehodě..ten u toho vždy tak nadával...jak děsně pálí

jess..já si to užívám ono to nebude pokaždé naopak je to poprvé co je na světě..takže určo nějakej ulet..moc si od toho neslibuju

rencan zlatej on je..teda dnes má den :grinning: ..čistil si zuba , chvilku jsem ho nechala samotného v koupelně a už měl můj el. kertáček narvanej v puse..si ho sám zapnul a celej vibroval :grinning: ..a pak ho dám spát a on si potichounku vyndal špricle od postýlky a šel si hrát ...vůbec nebyl slyšet a já myslela že už spí :grinning: ..tak tam jdu a on tak na mě kouká jako že co tam chci ... :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2008 ve 12:58  • Odpověz
autor
Jesico já byla na té klasické ve 22 letech a za 3 roky jsem je měla znova. Po téhle operaci je zase nějaká menší návratnost. Uvidíme. Nejlepší je laser a ten stojí 19. tisíc jedna noha... Tak třeba někdy v budoucnu.
4. led 2008 ve 13:31  • Odpověz
tak to jsem rada, ze se tem vasim prdolkum dari lip :slight_smile: jen tak daaaal :slight_smile:

holky u nas je strsne pocasi strasne fouka a jsou snehova jazyky , koukala jsem v poledne na zpravy a nema se na Vysocinu jezdit vsude jsou zablokovany silnice na prijezdech do HB :unamused:
4. led 2008 ve 14:29  • Odpověz
Niki ty jedes nekam k Vlasimi na tu operaci ne?
4. led 2008 ve 14:31  • Odpověz
Mikco tak to znam to presne mi dela malej az na to ze si nevytahne sprdlinku s postele ale rovnou s postylky vyleze a bud sedi u pc a mlati do klaves a mebo lita po pokoji s panenkou.
A kdyz prijdu do pokoje kouka zarazene prevraci ocickama a jakoby chtel rist janic ja jsem svatej. :grinning: Ty deti si snas delaj totalni prcu vid? :grinning:

Nikitko-Tak to drzim palecky aby tomu opravdu tak bylo to je ale sila za tech 19 tisic tim laesrem .

Renca je vy se mate vy tam mate snih unas nic jen tady taky hrozne funi vitr a je zima ale hrozna.
4. led 2008 v 15:15  • Odpověz
autor
Renčo jo do Vlašimi to je 70 km od našeho baráku :slight_smile:

Jesico já za tuhle CHIVA metodu platím 7 tis. takže to také není super.. Ale jedu hned hodinu po operaci domů, bez narkozy s rychlejší dobou rekonvalescence a menší návrazností. Kdybych měla na laser jdu na něj, protože se mi stejně vrátí tímhle vytažením. Laserem je seškvaří zevnitř a málokdy se objeví znovu.
4. led 2008 v 15:23  • Odpověz
Jess odkud jsi?

Niki taky drzime palce a pisni jak jak ti je jo? jestli ne sem tak pisni na mobil :wink:
4. led 2008 v 15:35  • Odpověz
autor
Asi ti Renčo písnu na mobil. První dva dny nesmímchodit, maximálně na wc a i kdybych jen chtěla maminka by mě k pc nepustila. Jen když tu je na návštěvě tak mi nadává že furt sedím u počítače se skrčenýma nohama, že to se nemá s křečákama... Maminka tu bude 14 dní takže myslím že se sem moc nedostanu :grinning:
4. led 2008 v 19:05  • Odpověz
Nikitko taky ti drzim palecky a urco Rence napis jak jsi dopadla at vime od tebe nakou zpravu.To je ale sila jak je to drahe hotova hruza.A neboj mi tady na tebe budeme cekat i 14 dni a budeme se na tebe tesit :grinning:

Renco ja jsem s Prahy vychod presneji -Masojedy
4. led 2008 v 19:13  • Odpověz
Holky kde jste vecer uz jste se neukazaly, ja pujdu delat obidek poklidit a pak opet dat malimu obklad a poslat ho spat :unamused:
co mate dneska v planu?
Dneska jse muj mrzout blbe vyspinkal je celej mrzutej. :angry:
5. led 2008 v 09:19  • Odpověz
Ahojky,tak Niki snad už to máš za sebou.Dej brzy vědět jak na tom jsi.

Jess,malej má teplotu?

U nás už to jde,ještě má Anetka trouchu rýmu,ale je o mnohem lepší,tak snad už se to nevrátí.
5. led 2008 v 11:11  • Odpověz
ahojky Stanule jojo ma 38 kalse jak starej dedek hruza a nejhorsi to je kdyz lezi.
No uvydime jak bude vecer pripadne jse rozjedeme na pohotovost. :frowning2:
5. led 2008 ve 14:45  • Odpověz
Ahojky,
tak pisu cerste zpravy od Niki uz je doma ma to za sebou a povidala, ze hned tak na druhou nepujde , ze se na to musi zapomenout jako na porod, ale byla nadsena z dr. :grinning: psala, ze byl sexy :grinning: :grinning:
5. led 2008 v 16:03  • Odpověz
Stani to mam radost, ze je Anetce lip :slight_smile: ,
ale zase pro zmenu Davidek, tak at mu je lip prdouskovi malymu :wink:
5. led 2008 v 16:04  • Odpověz
Kata dneska spalal az do 9:30 :dizzy_face: zlaticko a ted odpo pro zmenu nemohla usnout lezela jsem tam s ni hodinu pak jsem to vzdala a tak sel Petr a asi ve 14:45 usnula tak ji za chvilku otevru dvere do loznice, aby se nenasilne probouzela :dizzy_face:
5. led 2008 v 16:07  • Odpověz
Ahojte zdravim po delsi dobe. My jsme nemeli ten nejlepsi zacatek noveho roku. Flo dostal jeste v CR strasny prujem, ktery nesel nicim zastavit. Vubec uz pak nepil a nejed, takze jsme pak v Rakousku nastoupili 1.1. do nemocnice na infuzi. Zhubl na vahu, kterou mel v zari. Nic na to nezabiralo a v nemocnici mi potvrdili, ze je ted toho vsude plno, ze maji plne oddeleni deti s prujmem. Dostaval infuzi 2 dny a v patek nas pustili domu. Vcera jsme dorazili do Sarajeva.

Jo a v nemocnici se silene rozjed, takze ted nestiham varit, ten sni co najde.
6. led 2008 v 11:43  • Odpověz
ahojte
teeda co se s těma lééétovýma dětma děje??? ted prosinec jim nějak nesedí ne...všechnz to odmarodily..děsný..
našemu martasovi tak teče z nosu, že má chudák celej nos odřenej, nejde mu to vůbec odsát, jen si to tak vytéká..no a kašel už je lepší....
6. led 2008 ve 12:05  • Odpověz
Ahojky všem,

Sarajko,vítám tě po delší době....teda to je fakt děs běs,co s těma našema prckama je...my taky mále skončily v nemocnici...třeba to döčteš zpátky a zjistíš co bylo u nás...Chudák Flo,tak malinekej a už měl infuze...halvně,že je vše v pořádku.On teď dojídá všechno co?To já měla s malou taky...

Mikčo,konečně se malýmu ulevilo co?Anetka už má jen tu rýmu,zaplať za ty dary...

Renčo díky za podporu.Až budeš psát Niki,tak jí pozdravuj od nás...chudák si taky užila...

Jess a jak je Davčovi?

Holky dejte fotky z vánoc...
6. led 2008 ve 12:26  • Odpověz
Ted nestiham docitat, mrknu se pak pozdeji, takze vsem do noveho roku asi hlavne zdravi, ostatni prijde samo.

Jo mel infuzi, ale bez ni by to nebylo mozny, nemel v sobe uz 2 dny zadny tekutiny, takze by nam brzo doma zkolaboval. On jeste k tomu moc nepije, takze o to to bylo horsi. Sli jsme do nemocnice po 8 dnech fakt silenyho prujmu, kdy mu to teklo skrz body, teplaky az na zem, no bylo to sileny a nic v sobe neudrzel. V nemocnici jsem myslela, ze mu daji neco na zastaveni prujmu, ale nic se nesmi davat. Jenom infuze a dal podavat to stejne mleko co mu davam. Byla jsem z toho uz nestastna a nechtela jsem verit, ze to fakt prestane samo. Ale za 2 dny se to rapidne zlepsilo. Telo se pry s tim musi vyporadat samo a vyloucit to.
6. led 2008 ve 12:34  • Odpověz
Ahojky,
tak dneska jsme zase vstavali v 9h a to jsem Katu simrala, aby se probudila :slight_smile:
Teda Sarajko vy jste si teda ten novy rok uzili co?
No hlavne , ze je malymu lip :wink:

a to je super, ze se tam tak rozjedl :wink: asi mu tam chutnalo co?
6. led 2008 ve 20:42  • Odpověz
Mikco teda Martinek si ty nemoci uziva co?tak at je ta ryma uz lepsi :slight_smile:

Nikce pisnu a budu ji pzdravovat :grinning:
6. led 2008 ve 20:47  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak dneska poprvé chodím sama a došlapuji na celé chodidlo. Večer si můžu sundat obvazy a osprchovat se. Už se moc těším :slight_smile: Pak si už můžu vzít punčochy.
Operaci jsem zvládla bez oblbovačky, ale s otevřeným oknem a mokrým hadrem na hlavě. Nějak jsem tam málem omdlela. Nebylo to zrovna příjemné a trvalo to celou hodinu. No hlavně teď už je to všechno dobré. Výsledek uvidím večer ve sprše až to sundám, ale podlitiny zmizí do měsíce. Mám 2 stehy v tříslech, které mi vadí asi nejvíc. Nemůžu ani dosednout na wc. V pátek jdu na vyndání a další pátek na kontrolu. To se domluvíme ještě na druhé noze, ale tu mám docela dobrou, takže by mi to udělali asi jen sklerotizací.
Jinak otěhotnět můžu nejdřív za 2 měsíce takže to je ještě dřív než chci. Chtěla bych rodit na jaře.
7. led 2008 v 08:36  • Odpověz
Jee cau Niki prabe ti pisu sms :grinning: :grinning: a ty jsi tu
7. led 2008 v 09:52  • Odpověz
Ahoj holky tak ja jse po vykendu ozivam ,Davidek nema uz teplotku jen ma ten kaslik ale dase rict ze oprotim zacatku jse mu radikalne lepsi,prozmenu ja jsem vcera byla na pohotovosti chytl me silene opet zaludek tak jsem si tam polezela 3 hodky na kapacce a pak me nastesti pustily domu.
Teda to je hrozny na kazde diskuzi ctu ze jsou ditka nemocne tenhle novy rok neprinesl nic noveho vsem detatkum preji at se brzo uzdravej a maminkam pevne nervy.

Nikitko tak to je dobre ze uz to mas za sebou ja teda vzdy pri nakem hroznem vysetreni vzpominam na poro a rikam jsi zlate porod jsice jsem rodila 3 dny ale oproti vsem jinym bolestim co v posledni dobe mam jsi rikam fakt zlatej porod,Tak drzime palecky at se ti to brzo zahoji.
:slight_smile:
7. led 2008 v 11:28  • Odpověz
čaues holky
jess super že už je malej OK..tal se nám s toho snad ty prdovlové pomalu dostávají..zaklepem to klep klep...jo jess proč si nedáš do albumu nějaké fotečky..chcem vidět taky Davídka :slight_smile:

jinak niki prý jsi tam měla nějakého sexi mudra..tak povídej přeháněj :grinning: :grinning: :grinning:

tem kůn mě začíná dost dožírat, pořad jde pomalu jak šnek :angry: :angry:
7. led 2008 ve 12:23  • Odpověz
oprava sexy mudra :grinning:
7. led 2008 ve 12:25  • Odpověz
Mikco taky jsem na nej zvedava tak Niki pis :grinning:
7. led 2008 ve 14:37  • Odpověz
tak jsem dala nejaky fotky do alba
7. led 2008 ve 14:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.