• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
Jess ty mas teda potize s ti zaludkem snad uz ti bude lip :wink:
7. led 2008 v 15:24  • Odpověz
autor
Teda co vás nezajímá maminky :grinning:

On na tý fotce nevypadá tak dobře jako ve skutečnosti a neusmívá se tak a není cítit jak byl příjemný :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.sosporodnice.cz/poradny.asp?rubrika=4&stranka=1&idp=28
7. led 2008 v 17:28  • Odpověz
autor
Já viděla svojí nohu a nadšená nejsem. No asi je to tím že je brzo. Mám tam 4 řezy na různých místech které jsou přelepené jen náplastí a pak tři řezy které jsou sešité jedním stehem a jeden řez se dvěma stehy v tříslech... Takže 8 nových jizev
No snad budou malinké...
7. led 2008 ve 21:09  • Odpověz
Niki vypada dobre, strasne sympaticky :grinning: a doooost dobre, skoda, ze nemam krecaky :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2008 ve 21:11  • Odpověz
Niki to je jeste brzo delat takovehle zavery, uvidis, ze se ti to hezky zhoji. Jsi teda statecna, zes to vydrzela nazivo, to ja bych se zblaznila.

U nas je takovy smog, ze normalne nemuzete vyjit ani ven. Vcera odpoledne jsme vyjeli nakupovat a nevideli jsme na krok. Silenej smrad, ze ani nemuzu otevrit okno. To jsem tady fakt jeste nezazila.
8. led 2008 v 08:06  • Odpověz
autor
saraj já měla umrtvenou tu žílu, ale cítila jsem to asi jako když si necháš u porodu dát epidural. Místo řezání jsem cítila píchání jako jehlou, tahání a takové prima věci :grinning: Z toho mi bylo právě mdlo , že mi museli otevřít to okno a mokrý hadr na hlavu. Myslím si, že kdyby byl doktor hnusenj děděk, že bych i brečela a omdlela. Nějak jsem se držela :slight_smile: Tak on se mnou i mluvil, rozesmíval a prostě to byl fešák.
Nejlepší bylo když řekl Petrovi ať jde otevřít auto, že mě přivede :slight_smile: Musela jsem se chytnout pevně kolem jeho ramen a dokonce i po schodech. Už se těším na příští pátek na kontrolu :grinning:
Jo a taky mi oblíkal kalhoty a botu :grinning: :grinning:
8. led 2008 v 09:11  • Odpověz
Teda niki ty ses teda mela, ze te i oblikal :grinning: Petr z toho ale asi nadsenej nebyl, co? Ted tady budeme vsichni litovat, ze nemame krecaky :slight_smile:

No tak to bych tam asi omdlela, ja to taky nemusim, takovy jak kdyz citis tahani a tyhle veci. Fuj, mam z toho uplne husi kuzi.
8. led 2008 ve 14:10  • Odpověz
Ahoj Holky tak ten pitomi konik mi sel az tedka fotky bych rada vlozila ale stranka mi nabiha 3hodky a na to ja fakt nemam nervy.
Nikitko ono po tom zakroku ta noha nebude krasna ale neboj zahoji se to a budes mit hezke nohy,,jo a jeste ze jsi mela spestreni toho dr ale muj typ to teda neni takze moje bodvani dr je nic moc ale lepsi nez dratem do oka :grinning:
Holky co pomaha vasim ditkam na zoubky ja vim ze jsi to kazde ditko musi vytrpet ale to je hrozny davculka celou noc proplakal a dnesni den totez mazu mu dasne beby dentem a nic je to chvilkovy a na noc dostava cipek na sklidneni.Nemate nakou fintu?Jo a chladive kousatko odmita
8. led 2008 v 17:28  • Odpověz
autor
já mazala Calgelem a to mu asi pomáhalo. Vždycky se sklidnil
8. led 2008 v 19:27  • Odpověz
Jess ja mela babydent to co mas ty v kapkach a mazala jsem to a pomahalo to
8. led 2008 ve 20:28  • Odpověz
Ahojky,tak mě taky jde blbě otvírat koník.

Niki ten mudr. je teda sympaťák,fakt,že jo...to potěší viď?

Anetka už je zdravá.Už má jen slabou rýmu.A máme období vztekání,takže jsem jí 2x už naplácala zadek...To ale přejde,aspoň doufám,Denča to taky měla,ale dneska je zaltá...teda jí to tenkrát přešlo taky rychle,takže te´d strach nemám,asi to patří k věku....

Jess,až to půjde tak frkni ty fotky...já taky nemám nervy,když jede net pomalu...to radši vypínám pc.
8. led 2008 ve 22:09  • Odpověz
Ja mazu kreme Osa, ten mam z Rakouska, mazu mu to vzdycky na dudlika, protoze si to na ty dasne nenecha. Vzdycky ho to uklidni, je to takovy bylinkovy peprmitovy. A mas pravdu, ze si to ti chudacci musi nejak vytrpet. Nastesti jsme nikdy nemeli teplotu, jinak bych dala asi taky ten cipek.
8. led 2008 ve 22:13  • Odpověz
Renčo,tak jsem konečěn zkoukla tvoje fotky.Super...teda a ten osvětlenj dům vypadá dobře.Jo a co Luky?co říkal na kolo?Hele a Kátě to v šatičkách slušelo....jo a ještě jsem chtěla napsat,že ti je Luky pěkně podobnej....
8. led 2008 ve 23:03  • Odpověz
Niki doktor dobrej... :slight_smile:
jinak já teda ničím dásničky nemažu ani kláře jsem nemazala....a pohoda oba to zmákliy--spíš se teda v noci budili, ale nějak oc neplakaly... :slight_smile:
jo fotky jsou super z vánoc..no a u nás se normálně nefotilo :angry: :angry: :frowning2: :frowning2: ..jen jsme něco natočili na kamerua asi dvě fotky dětí a víc nic, bych si nafackovala, ale vůůůbec jsem nestíhala fotit...držela jsem Martina aby nevlítl do dárku jak torpédo no a malá byla zas tak nedšená, že jsem nestíhala jiné věci kolem..no a MM toho to nějak natrápilo že nebudou fotky :angry: ....tak nsad příští rok :grinning:
9. led 2008 v 11:01  • Odpověz
Ahojky,
Stani ja vim Luky je mi strasne podobnej a Kata zase na Petra , ale zase kdo znal me jako malickou tak rika, ze je mi taky KAta podobna :wink:
tak uvidime jaky budou az vyrostou :slight_smile: :slight_smile:
Luky byl z kola nadsenej :slight_smile: tak jsem zvedava , jak se mu na nem bude jezdit :slight_smile:

Kate se ted prorizly spicaky a ani jsem o nich pomalu nevedela nejhorsi u nas byly stolicky :unamused: ty jsem mazala tim babydentem

Mikco u nas kdyby nefotil Petr tak taky nejsou zadny fotky ja jsem rozbalovala s Katou tak jsem taky nemela cas :wink:
9. led 2008 ve 14:23  • Odpověz
Ahojky, hlasim se zase po delsi dobe, koukam, ze tu mate veselo, to je dobre. My jsme zase otevreli restauraci, tak je plno prace.

Jinak Adamek je zlaticko, umi se nekdy pekne vztekat, ale vetsinou je moc hodny. O zubech vubec ani nevime, ze mu nejake rostou, uz mu chybi posledni stolicky a ma vsechny. Celkove si timto obdobim proplouva tak nejak v pohode.

Pres prazdniny jsme byli trochu lyzovat, tak jsme si to uzili.

Niki, tobe drzim palce, at se ti nohy brzy zahoji.
9. led 2008 v 18:13  • Odpověz
Ahoj holky tak dnesni noc byla asi ze vseho nejhorsi malej usnul na 10 minut pak jse probudil a pul hodky plakal a pak zase usnul takhle to bylo az do rana.Rano jsem ho merila teplotu nemel v 13hod odpoledne mu vyskocila na 39 tak jsem hned dala cipek po dvou hodina byla stale horecka vubec se nesrazila ,celou dobu jse trasl a byl rozpalenje,tak jsme jeli na pohotovost ,primar nam rekl ze ma virozu spojenou ze zoubkama tak nam napsal panadol beby a ibulprofen beby sirup na snizeni teploty mam mu to davat na stridacku a diazepan aby nechytl svalo krece tim chvenim a na sklidneni,myslela jsem jsi jestli jse dr nezblaznil takovy driak mu dat a tak jsem raci volala nasi dr a ta me uklidnila ze mu to musim davat aby nemel svalove krece ktere by mohli prejit i k epilepsii.Tak ted uz spinka tak ja to jdu zabalit na dnesek jsem vubec nespala tak at aspon spim chvilku ve 4 musim dat leky. :unamused:
9. led 2008 ve 21:01  • Odpověz
no tak jess něco podobného máme taky zuby a navíc mi začal dnes zvracet a mů i průjem tak mám docela strach...v noci je zvyklý pít mléko, tak mu ho dávat nebudu :frowning2: ..to bude asi řevu...já jen doufám že se to uklidní, když vysadím mléšné vyrobky :frowning2: ..
9. led 2008 ve 21:07  • Odpověz
Jezis Jessi to je hrozny, tak aby se to hlavne zlepsilo. Me prijde fakt, ze ted prujmujou vsichni. Ja skoupila celou lekarnu od hylak kapek pres smectu, ale nam teda nic nezabralo. Dulezity je hodne pit. Kazdopadne jsem z nemocnice dostala cely lejstro, co mam delat pri prujmu, tak pokud by nekdo potreboval, rada vam to sem napisu. Mam to teda z Rakouska. Ale u nas byla kazda rada draha. Proste musi hlavne hodne pit a dokonce cemu ja vubec neverila je dobry zustat u jejich mlika, na ktery jsou zvykly a nedavat zadny specialni proti prujmu. To jsem totiz koupila taky a malej mi to pil jenom v noci, ale pres den poznal, ze je to jina chut a odmital mi i to.
9. led 2008 ve 21:45  • Odpověz
Holky to je děs...to je pořád něco.Teda Jess,tohle jsme měli my i s těma křečema...radši to dávej tak jak ti to předepsali...nezávidím vám to...já jsem si to pěkně probulela...ať už jsou ty naše děti zdravý.

Mikčo a teda dáš malýmu místo mlíka čaj?

Martino,konečně jsi sem taky naspal...že ti to,ale trvalo.
9. led 2008 ve 22:02  • Odpověz
autor
Jesico posílám ti sílu a drže se. Hlavně ať je je malej v pořádku.

Marti no konečně. Pšli aspoň nějakou fotku Adámka jakej je chlapák. Co Vánoce byla jsi v čechách?
9. led 2008 ve 22:09  • Odpověz
ahoj holky dekuji za podporu :slight_smile: dnesni noc byla dobra malej vecer hned usnul sice nechtel mliko ale usnul,pijemi akorat caj a obcas jsi vezme banan nebo jablicko ale nic jineho nechce:frowning2:
V noci spinkal celou dobu ve 4 jsem ho budila na leky a pak usnul a vstaval az v 9hod vypada to ze mu leky zabiraji tak jsem rada.

Myslela jsem na Vas a rano jsem stala driv jelikoz nemam tolik strpeni a cekani me ubiji tak jsem ne sem ale na jine strasnky dala Davidka dam vam odkaz tak se kouknete

http://jeessiiccaa.rajce.idnes.cz
10. led 2008 v 11:39  • Odpověz
ahoj..tak noc byle děěěěěěsivá..malej vyzvracel vše co do sebe dostal..i vodu po lžičkách mi vyzvracel, navíc začal teplotovat a srajdila za noc asi 5krát...už jsem se s nim viděla někde na kapačkách..kort když k ránu dostal tu teplotu a pít nemohl protože to v sobě neudržel :angry: :angry: :angry: :frowning2: ...ale ráno už byl celkem v pohodě, už nezvracel ..zbaštil deset piškotů a zůstaly v něm..ale srajdí pořád..navíc má dietu..což u našeho malého bude nadlidský výkon...sunar má uplně zakázanej..takže si v noci opět užijem...jo a ještě z těch průjmů má tak zapruzenej zadek...že je mi ho až líto.....takže jsem uuuuplně KO....já nevim co ted řádí je to fakt děs :angry: :angry: :angry:
10. led 2008 ve 14:14  • Odpověz
jess malej je kouzelnej..kort tam jak má narozky..ten dort měl asi uuuplně všude co :grinning: ..fakt krásnej :slight_smile:
10. led 2008 ve 14:23  • Odpověz
Ahoj holky, teda co se to deje, ze porad tak marodite? Nam se nemoce vyhybaji obloukem, musim zaklepat.

Niki, na vanoce jsme zustali tady, puvodne jsem chtela jet do Ceska, ale nakonec jsem si to rozmyslela. Navic prijeli na par dni Stanovo kamaradi ze Slovenska, tak jsme jeli lyzovat a celkove jsme meli docela rozruch, byla jsem docela i rada, pomohlo mi to prekonat vanoce docela bez problemu. Hlavne ze deti byly spokojene, to je dulezite.

Fotky uz sem nejake vlozim, polepsim se :wink:
10. led 2008 ve 14:43  • Odpověz
Ahojky,
teeda holky co se to deje, ze mate male porad nemocne :unamused:
Mikco Z eho to MArtinek zase ma? a ma opruzenou prdelku au au au KAta ji mela taky po atb mela prujem tak jsem ji davala Nutrolib b nebo tak nejak
Tak at je brzy MArtinkovi liiiiip :wink: posilame pusinku
10. led 2008 v 15:33  • Odpověz
teda Jess, jsem rada, ze je Davidkovi lip a snad uz teploty nebudou drzime palce :wink: a taky mu posilame pusinku :slight_smile:
10. led 2008 v 15:38  • Odpověz
Marti jak jste si zalyzovali? my jsme byli taky kapku lyzovat jen tady v okoli :wink:

marti jooo joooo vloz nejake foto Adamka, at koukneme jak vyrostl :grinning:
10. led 2008 v 15:42  • Odpověz
DAvidek je krasnej kluk na tech fotkach :grinning: as tou boruvkovou presnidavkoou je uzasnejjj :grinning:
10. led 2008 v 15:46  • Odpověz
Renco, lyzovacka byla super, v sobotu se chystame zase.

Fotky vlozim hned, jak mi nekdo opravi velky pocitac, mam tam nejakou zradu a momentalne je v haji.
10. led 2008 v 15:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.