• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
tak to si to uzijte u nas leze snich dolu a je strasne namrzlo :unamused:
10. led 2008 v 16:00  • Odpověz
Tady se podminky take posledni tyden zhorsily, zaprselo do toho a zrzlo to, takze sjezdovky jsou tvrde, ale porad v dobrem stavu. Tak bys taky mohla konecne vyrazit na lyze do Svycarska.
10. led 2008 v 16:20  • Odpověz
http://zpravy.idnes.cz/soutez_test.asp?id=107
holky jestli se mi to podarilo tak vam posilam test z CJ ja mela 24bodu a mela jsem co delat nekde jsem nevedela co po me vubec chteji :sunglasses:
10. led 2008 v 16:33  • Odpověz
jasne ze vyrazim :grinning: pisni kdy bude poradne nasnezeno a dorazime :slight_smile:
10. led 2008 v 19:29  • Odpověz
Renčo,tak jsme na tom stejně,taky jsem měla 24 bodů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2008 v 19:40  • Odpověz
hele a ja mela co delat s nekteryma otazkama a obcas jsem nevedela vubec o cem je rec tak jsem to odhadla co ty,
10. led 2008 v 19:56  • Odpověz
Co se to ted zase deje? Od vcerejska mame zase doma pekny teror a to v noci. Nevim proc se takhle budi, ale jede to zase v pul 1, kdy se vzbudi, zacne plakat, tak tam jdu, ze mu dam dudlika a to se rozdovadi jeste vic. Je uplne hysterickej, mlati s sebou na vsechny strany a nepomuze nic. Ani kdyz ho vyndam a chci ho chovat. Takze jsem mu vcera dala flasku, po ktere ovsem neprestal, jasne nemel hlad, ale tenhle hysterak se fakt nedal vydrzet. Flasku vypil, ale brecel dal. Pak asi po pul hodine teda zabral. To same v pul 6. A dneska nanovo. Mate to taky nekdo. Jsem uplne hotova, je to snad jeste horsi, nez kdyz byl uplne malej. Rve, jako kdyby mel zborit barak. Nevim, jestli to ma byt zase nejaka skvela faze, jak hrat na nervy rodicum, nebo jestli to mam spojovat se stolickama. Nenecha si nakouknout do pusy.

Jo jinak jist chce jenom rukama, takze uz mi nejak dochazi fantazie, co mu mam davat. Polivka uz to teda neni, pote co si v ni macha rucicky. Co jim davate treba na snidani?
11. led 2008 v 08:30  • Odpověz
Ahojky,
teda Sarajko to ti vubec nezavidim a lituji te :wink: my tohle meli nedavno najednou se v noci vzbudila strasne brecela a nedala se utisit ani kdyz jsem ji vzala k sobe do postele , ale nastesti to bylo asi jen 4 noci a pak to preslo :wink:
Kata ma k snidani kousek rohliku namazany maslem obcas ho sni obcas do nej ani nekousne a pak ma rozmackany banan a jahodu
11. led 2008 v 09:14  • Odpověz
ahoj..tak u nás dnešní noc v pohodě..poprvé od porodu se neprobudil celou noc :slight_smile: a to byl bez nléka:::..takže asi ho ta viroza tak zmohla, že to doháněl ve spánku...zadeček se přes noc zahojil..pytiol je skvělej :grinning: ..takže ted aby přestal kadit a bude dobře už snad... :slight_smile:
jinak sarajko tyhle záchvaty mi dělal bedávno taky ikdyž jsem si ho vzala k sobě do pelechu tak tam hysterčil jak praštěnej a valel se sem a tam..talk jsem na něj zařvala :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..a byl klid..on se jako probral..u těch hysteráků mi spal..jo a když tuto začal dělat a měl vypadlej dudlík a já mu ho dala , tal spustil ještě víc, takže ho nechávám jen trochu zatřepu z postýlkou a za chvíli je klid...no a k snídani náš malej dostává třeba chlaba namazanej žervé nebo máslem...nebo třeba kukuřičné lupínky s mlékem..teda ted momentálně má chudinka piškoty :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..jo a nebo když jdem do školky s klárkou, tak mu dám Kinder mléčný řez.. :slight_smile:
11. led 2008 v 09:19  • Odpověz
No tak kdyby to melo trvat tyden, tak to by se dalo vydrzet. Ale zase me to nejak prekvapilo. Tak u nas to muze byt spojeno zase s cestovanim, do toho ta nemocnice, mozna mu lezou zuby. Jen proste fakt v pul 1 v noci me to silene vytaci, kdyz ho nemuzes vubec uklidnit a je uplne jedno co delas. Presne i do postele k nam, tak to pokracuje. Dudlika ti hazi par metru z postylky no vzteklej je jako pes. Spis, jakmile do toho pokoje vejdes, tak teprve pekne slapne na plyn a rve jeste vic. Zkusim mu dneska mrknout do pusy, jestli to nejsou ty stolicky. Kamaradka mi pry da nejaky homeopaticky cipky, tak mu zkusim jeden soupnout. To mliko mu uz nedam, stejne nemel hlad a ani ho to neuklidnilo a tim si zase zadelavam, ze si na tu flasku zvykne a bude to pokracovat.

Chleba mi Flo neji. Rohlik namazanej taky ne, kdyz je suchej, tak to zboucha 4-5, tady delaji takovy mini rohlicky pro deti do ruky, jsou uzasny. Jinak mel dneska na snidani 3 platky sunky, ale to mu taky nechci davat kazdej den. Jinak jsem jeste vypozorovala, ze jakmile mu dam jidlo, ktere neni tolik korenene jako nase (vzdycky mu odendam a pak nam prisolim a opeprim atd.) tak on mi to nechce a chce to nase. Vi presne, ze jsem mu to osidila. Ti jsou fakt tak chytri az hruza.

Jinak se silene rychle uci. Ukazu mu jednou, jak se neco otvira, nebo macka a uz to presne vi. Umi uz i jak dela kravicka, kachnicka, rybicka atd. Kdyz pocitam jedna, dva tak sam rekne pak tri, ctyri. V tomhle jsou zase k sezrani, jak nas dokazou prekvapit. Je tak malej a nemuzu tomu uverit, ze uz si pamatuje tolik veci a rozumi.
11. led 2008 v 09:28  • Odpověz
autor
ty bláho já mám 27 :wink: a to jsem asi ve třech případech nerozuměla otázce.

Jinak stehy mám vyndané . Vyndaval mi je pan doktor osobně a na kontrolu už nemusím :cry:
11. led 2008 ve 12:26  • Odpověz
vau tak to jsi se mu asi taky libila co? :wink: to jste byli ve Vlasimy nebo byl v nemocnici v Pze? Skoda , ze uz nemusis na kontrolu co? k takovymu sympatakovi to by jsi sla jeste 3x :grinning: :grinning:
Niki gratuluju k 27 :wink: ja tem co jsem nevedela co po me vubec chteli jsem mela i blbe treba u toho pridavnyho jmena :unamused: nebo jak volam na poslance a soudce :confounded: no vzhledem k tomu, ze na ne nevolam tak jsem je mela blbe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2008 ve 13:36  • Odpověz
autor
i 10 x :grinning:
Ježiš to jsme maminky s pěknejma roupama :grinning: :grinning:
11. led 2008 v 19:06  • Odpověz
Ahoj holky budu psat vseobecne ke vsem.

Ve stredu jsme byly na pohotovosti to nevim jestli jsem psala kazdopadne pres den teploty nemame jen na vecer nam to vyskoci na 39 takze hruza tak bereme leky a dopujeme se vitaminama.
Dekuji vsem za Davidka ze na nas myslite.
Posledni dobou jse furt klepe jestli ma nakou zimnici ,dr nam dnes rano rekla ze jse priklani k zubum ale pokavad do nedele teploty neklesnou tak rano v pondeli jdeme na sedimentaci.
jinak dort s narozenin mel opravdu vsude :grinning:
Stim nocni placeni to mi malej udelal s uterka na stredu ale je fakt ze jemu rostou ty stolicky tak to muze byt ten plac stoho ,mlicko urcite nepodavat spise cajik ,nas Davidek dudlik nikdy nemel takze dudlikovani nezname jen flaskovi :unamused:
Co martinek jak je na tom?
Skus floriankovi udelat medunkovej cajik jestli ho mas ale ne silnej odvar jen slaboulinkej ten sklidnuje ale opravdu male mnozstvi at se mu nerozhazi zaludek.Ale pokavad to ma silny jako nas Dada tak ani medunka nezabere.
Holky drzim vse palecky at mrouskove jsou zdravi a az bude vice casu na mrknu i ja kvam do galerky.

Jo a mam navrh ja chodim jeste na diskuzi Damu nevim jestli to nektera znate ale navrhovala bych jestly by jste vsechny souhlasily ze bych zalozila diskuzi jen pro nas a sly by jsme tam me stoho kone asi totiz picne mam kolikrat problemy jse sem dostat tak se domluvte .
Papa ja jdu na kute
11. led 2008 ve 21:57  • Odpověz
autor
Jesico mi máme ještě jeednu diskuzi kam jsme chodili tady http://diskuze.rodice.cz/viewtopic.php?t=13&postdays=0&postorder=asc&start=6630&sid=f1c811c8e3fbe659cca687d225aab3ff kam jsme chodili a chodíme když to tu vypadne, tak na třetí by jsme už nešly :slight_smile: Právě jsme přemýšlely že by jsme se tam vrátili a nějak se to neodhlasovalo ... Tam se můžou vkládat fotky a vůbec je to tam lepší. odešly jsme protože to tam blblo, ale už to je v pořádku.
11. led 2008 ve 22:24  • Odpověz
autor
Jinak Tobík spí už týden s Petrem v pokojíčku s tím, že Petr spí vedle postele na matraci a jde jim to pěkně. Tobík spí od 20-6:30. On Petr v těch 6:30 vstává tak se naučil i Tobík.
Normálně už řekneme dobrou a chytí Petra za ruku a jdou do postele, Tobík si přitáhne peřinu a do 3 minut je tuhej.
11. led 2008 ve 23:13  • Odpověz
haoj tak Martas je už v pohodičce ..celkem..všichni říkají jakmi zhubl :frowning2: ..tak snad to dožene spátky...jsme stále bez mléka a spinká celou noc..tak se domluvím s mudrou jestli ho má znova na mléko navést , dkyž ho pil jen na naoc...
jinak jess na jinou diskusi já nejdu..kůn mi naprosto vyhovuje :slight_smile: ..mají nějaký trable se severem..takže proto se to tak vleče...mrkni na diskusi pomalý koník, tam to bob vyvětluje...ale dnes kůn šlape jak dřív :grinning:
12. led 2008 ve 13:03  • Odpověz
Aha to nevadi je jsem to navrhla o nic nejde ,vporadku nic se nedeje.
Mikco to je dobre ze Martinek uz je zdravy a neboj urcite to dozene,Davidek mi tedkom taky hubne a mliko mi nechce vubec tak snad potom bude chtit.
Uvydime Nikitko a jak se citis ty?
Tobik je sikulka :sweat_smile:
12. led 2008 ve 13:14  • Odpověz
autor
Já se cítím skvěle :slight_smile: Ráno jsem nakojila a odjela do krámu. Když jsem přijela Tobík už spal. Jsem ráda, že už je takovej straší, že si nechá spoustu věcí vysvětlit.

Mikčo Martínek to nabere určitě zpět.
12. led 2008 ve 13:42  • Odpověz
autor
Teda mě ten kůň taky furt blbne. Dneska mi to nešlo celý den se sem dostat.

Holky tak co s tím přechodem? Za sebe jsem zpět na starou diskuzi. Je to tam i hezčí.
12. led 2008 ve 22:29  • Odpověz
ahojky,
ja jsem se sem vcera taky nedastala :unamused:
Ja bych taky sla na starou, ale jestli neprejdeme vsechny tak je ot blby tam jit co vy ostatni? :slight_smile:

Holky byli jsme s Petrem v patek v kine na chytte doktora :astonished: hruza a bes strasny :confounded:
13. led 2008 v 10:16  • Odpověz
ja taky ne, vcera to cely den blblo. Me je to jedno, na jake diskuzi budu, klidne prejdu na starou. Jen sem pak hodte link, uz nevim, ktera to byla :slight_smile:
13. led 2008 v 10:39  • Odpověz
holky vždyt jsem psala že jim blbne server :frowning2: ..takže včera to nejspíš davali do kupy...jeatli zdrhnete tak se nedá nic dělat ,já nejdu...bude si mi stýýýýskat, ale jsem velká já to zvládnu... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. led 2008 v 10:55  • Odpověz
Ahojky,teda já jsem rozhodně pro starou diskuzi...Včera mi to nešlo celý den,den předtím pomalu...a to nesjou jen tyhle dva dny...

Mikčo,ty stejně šmejdíš i na jiných tématech,tak myslím,že by rpo tebe neměl být problém zajítna naší starou diskuzi...Jen místo toho,že vlezeš na jiný téma,tak nahodíš jinou adresu...Mě tohle fakt už nebaví.A byla by škoda o tobě nevědět,když jsme si na tebe zvykli...
13. led 2008 ve 12:56  • Odpověz
no právě stanul že šmejdím na jiných diskusích, tak proto už bych nestíhala lezt jetště na jiné stránky..nemyslale jsem to tak že nemám čas...ale kůn mě "vytěžuje" max....tak třeba tam párkrát juknu..ale spíš budu tady....ale je to škoda..bob psal, že už koupil vykonější server že už jde o to ho nainstalovat, takže už by to mělo šlapat...ale píšete že vaši stará diskuse je lepší, což je pochopitelné..ale to samé mám já..já začala tady na konovi a zdá se mi lepší kůn :slight_smile: ...tak snad se tam občas ukážu ale tak se můžete ukázat i vy tady co??, :slight_smile:
13. led 2008 ve 13:25  • Odpověz
autor
Stanu tady máš odkaz a mikčo jukni na to. Když si to dáš do oblíbených tak už jedno na co klikneš. Já taky chodím na dvě diskuze zárověň.

Renčo ani nevím co to je za film a od koho.

Včera jsme si udělali pěknou prochajdu přes staromák a karlův most, tak jsem nohu pěkně rozproudila.

Zítra si musím sehnat v Praze gynekologa, svého mám pořád v Neratovicích a to je teď daleko.
Holky už se mi druhý měsíc stalo, že přesně v půlce mezi dvěma menstruacema půl dne krvácím.. Je to přesně období plodných dnů kdy se uvolňují vajíčka. Myslíte že se to může stát jen tak? Stalo se to někomu? Neberu antikoncepci. Vím že se to u prášků právě stát může, ale neberu je. Minulý měsíc se mi to stalo a tím že to bylo půl dne tak jsem si řekla že to mám asi dostat a pak jsem na to zapoměla a dneska znova.. Zítra zkusím obvolat pražské gyndy jestli mě někam vezmou, protože s tou nohou neůžu až do Nera, ale nějaká rada bude dobrá dřív :slight_smile:
13. led 2008 ve 14:10  • Odpověz
Ahojky tak jestly teda pujdem jinam tak jse pridavam.
Ale nebudu moct casto teda po tu dobu nez dada bude nemocnej stale mame 39 rano jedeme k dr na tu sedimentaci tak podam zpravu jak jsme dopadly. :unamused: Doufam ze bude vse ok.Uz nevim co by to mohlo bejt.
Nikitko to je dobre ze jse citis fajn . ale stou tvou ms ti moc neporadim to me se osobne nikdy nestalo.Mam to tak pravidelny ze ani vic nemuzu mit i kdyz po porodu jse mi stalo ze ms nedobehla jak mela a mela jsem spozdeni 3 mesice ale to je jina vec
13. led 2008 v 16:53  • Odpověz
niki, tak to ti taky neporadim, me se tohle taky jeste nestalo. Spis mam ted problem, ze to mam obcas treba taky az za 40 dni a vice a taky nevim proc.
13. led 2008 v 18:43  • Odpověz
Ahoj holky, my jsme se ted vratili z lyzovacky, bylo krasne slunicko, ale vitr, ze nas to malem odneslo. Ale zajezdili jsme si i tak dobre, kvalita snehu je zase vynikajici.

Jinak je mi celkem jedno, na kterou diskuzi budeme psat, ja se sem stejne nedostanu tak casto, takze az se domluvite, ja se prizpusobim.
13. led 2008 v 19:38  • Odpověz
Ahojky,
mikco ..................................... pojd taky................................ pojd taky :cry: bude tam bez tebe smutno uz jsme si na tebe zvykly a mebylo by to tam bez tebe ono a nevdely by jsme co s VAma je a tak ........................
13. led 2008 ve 21:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.