• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
Niki bud rada, ze nevs co to je za film , ja bych ted taky byla rada, kdyz bych ho neznala :unamused:

Marti , vy jste tam byli cely vikend? u nas se otepluje a snich mizi :stuck_out_tongue_closed_eyes: zacatkem unora asi pojedem na den do Alp si zalyzovat, ale jeste nevim jak to vyjde , volala i segra , jestli nechcem jet s nima od ni z prace (dela v rakousku) na 3dny do Alp , ale jeste nevim co by to stalo tak si snad nekde poradne zalyzuju :wink:

Niki s ms ti taky neporadim beru porad Antiko tak problemy nemam

Jess tak zitra pisni, jak jste dopadli na te sedimentaci :wink: jo zeptej se jestli by mu mohli udelat i CRP to je zanetlivy faktor a ten je podrobnejsi a urci to jiste , jestli je v tele zanet, drzim palce delali mu vytery? takhle to mela KAta pred vanocema teploty jen vecer a mela Haemofila a dostala antibiotika
13. led 2008 ve 21:43  • Odpověz
Na to už nemám nervy....já budu tady.Tak zatím pá,nefunguje to a nefunguje. :frowning2: :frowning2:

http://diskuze.rodice.cz/viewtopic.php?t=13&postdays=0&postorder=asc&start=6630
13. led 2008 ve 21:53  • Odpověz
autor
Holky díky. Našla jsem na netu že se to fakt může v době těch plodných dnů stát při uvolnění vajíčka. Zítra zajedu na tu gyndu.
13. led 2008 ve 21:54  • Odpověz
tak vidím že už jste to tady vzdali a sli jste na starou diskusi :frowning2: ..b koula jsem tam, ale mám v tom nějakej chaos..nějak se nevyznám..najede mi o příspěvky z 20 prosince. :stuck_out_tongue_closed_eyes: .tak nic...třeba se tu ukážou nějaký červencoé koníkařky
15. led 2008 ve 21:04  • Odpověz
Ahojky Mikco dole vpravo jsou stranky tak klikni tam na posledni
pojd tam taky .... cekame
16. led 2008 ve 14:19  • Odpověz
mikco nebo nahore nad diskuzi je jdi na stranku 446
16. led 2008 ve 14:30  • Odpověz
tak jsem se na té staré diskusi zaregostrovala , ale stááále čekám na nějaké schválení od admina a stááále nic :angry:
17. led 2008 ve 12:10  • Odpověz
ahojky,
Mikco ja uz nevim jak to probihalo , ale registrace urcite prijde zatim muzes psat bez prihlaseni :slight_smile:

Jess co je s tebou , prijd taky
17. led 2008 ve 14:36  • Odpověz
Ahoj holky tak jse podrzte v pondeli jsme byli dat moc ja myslela ze mu vezme i krev a ta krava dr to neudela a rekla nam at prijdeme v utery rano tak jsme dolsy vzala mu krev a rekla at jsi odpoledne zavalom na vysledky s moci ,tak sjem volala po telefonu mi rekla ze hladina moci je vysoko ale co toj je jsem se nezdovedela a tak jsme sedli do auta a jeli jsme s patky k dr tam mi rekla to same co potelefonu a ze mame jit na rtg plic a nosnich dutin tak jsme sli rtg plic jsme udelali i kdyz to dalo fusku nosnich dutin ne neslo to.
zpatky jsme se vraceli a ja ji rikam at mu udela aspon ty vytery a ona ze ji nemam poucovat co ma a nema delat a ona ze mu da antibiotika kdyz jsem se ji znova ptala co mu je nedokazala mi odpoved ,tak to skusil manzel ale ona rekla ja presne nevim co mu je tak ji rikam proc nasazuje antibiotika mllcela a blbe cumela ,zadala jsem ji o kartu Daviidovou ze nechci aby jse mi po strance zdravotni starala o dite ze jsi najdu schopnejsiho pediatra a ona ze mi ji neda az ukonci nemoc u davida.Tak jsem se nastavla volala jsem od svagrove brachovi a ten se mi pokusil vyzadt kartu ale marne takze rikala jsem mu co david dostal za antibiotika mrknul se mi na neho a rikal mi ze malej ma zanet hornich cets dichacich tak aspon jsem rozumna ta krava nerekla nic jinak krev a rtg jsou v pordku jeste 4 dny je budeme uzivat a pak kontrola a pujde na kontrolu ke dvou lekarum k te nasi puvodni a jeste od svagrovy Bracha jsi ho prohlidne
A po uzdraveni menim lekare to mi slibila ze i kartu da tak doufam ze tomu tak bude.
Manzel je tedkom pryc odjel na servisy takze jsem doma sami.Jo a davca uz horecky nema
17. led 2008 v 16:48  • Odpověz
17. led 2008 v 16:58  • Odpověz
Ahojky maminky, hledám tu nějaké mamči s podobně starým prckem jako máme my - sice narození srpen 2006, našla jsem i takovou diskusi, ale tam moc lidí nechodí tak to zkusím tady na pokec :slight_smile: Snad nevadí :wink: Právě jsme se vrátili z maškarního, co pořádali tady v takovém mateřském centru tak je malý utahaný a spí jak kotě...to je najednou klídeček.
25. únor 2008 ve 12:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.