• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
Ahojky,
tak ja se uz hlasim :slight_smile:
Jeanes to jsem rada, ze je tatinkovi lip :slight_smile: drzime pesti
My byli vcera na celodennim cyklovyletu a vecer , kdyz jsme prijeli jsem se jen vysprchovala uspala Katu a sla jsem za ni do hajan :wink: .
Dneska jsem jela s Katou pro Lukyho a mamku do Tabora vratili se uz v 9 a ja teprve v 9h vyjizdela z Brodu a tak tam cekali hodku, nez jsem se tam priritila a to jsem nerespektovala vubec predpisy, kdyby dneska policajti chytali tak mi sebrali vsech 12bodu :slight_smile: a taky bych byla o par tisicovek lehci, no jenze jsem pospichala :grinning: :grinning:
1. črc 2007 ve 14:11  • Odpověz
ted uz jsme vybalili a uz to peru a az to povesim tak pujdeme na pohar za vyzo :slight_smile:
1. črc 2007 ve 14:12  • Odpověz
sarajko ten recept zní fajn, já bych ale potřebovala někjakého černocha co by mi ho upek
rencan jakej byl pohár
1. črc 2007 v 19:47  • Odpověz
Ahoj holky, ja ted nejak nestihala, mela jsem tu segru, uz odjela, v sobotu prijede druha, tak mame veselo. Dneska jsem byla splavit jednu reku, docela to slo, jsem rada, ze v tom budu moct pokracovat.

Nikito, diky za fotky ze svatby, moc vam to sluselo.
1. črc 2007 v 19:51  • Odpověz
Čauky,já tu měla včera zetku :grinning: ,byli jsme slavit narozky od neteře..Renčo jakej jsi dělala pohár?A jak se líbilo Lukymu?
Už ,aby se vrátila Niki,jsem zvědavá na ty fotky.
Tady dneska celý den prší,tak nic moc nálada,budeme muset vymyslet nějaký plán co dělat...třeba žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2007 v 08:55  • Odpověz
teda stanul, nechceš přijít i k nám na to žehlení mám toho tu mraky :stuck_out_tongue_closed_eyes: tady taky prší je tu pěkně hnusně, my jedem dnas s malym k doltoru budou ho zase nabírat to bude zase řev už se na to fakt těšim tak snad to bude v poho, nikdy mu nemouhou najít žílu jak je tlustej :grinning:
2. črc 2007 v 09:05  • Odpověz
Ahojky,
hoooolky , kde to bydlite? u nas je nadherne slunicko prazi , vyprala jsem dalsi pradlo a uz je na balkone , jinak bych taky uvitala nekoho na zehleni :sweat_smile:

Mikco, proc budou maleho nabirat?

Nikite to fakt strasne moc sluselo :slight_smile: na tech fotkach :slight_smile:

Stano Luky byl nadseny a rikal, ze priste jedou zase tak nevim, nevim :grinning: na poharu jsme byli v restauraci venku na zahradce ja si dala ledovou kavu a a Luky cokoladovo- orechovy pohar :grinning:
2. črc 2007 v 09:51  • Odpověz
Bartejsko a jak je? JAk zvladas? Kde jsi byla na rece?
Segra taky prileti nebo prijede autem?
2. črc 2007 v 09:56  • Odpověz
ahoj rencan, já jsem ze zapadnich čech a je tu pěkně hnusně... to k vám teprve přijde :grinning: malého budou nabírat, protože jsme s ním v jednom výzkumu na cukrovku víš tak každé 3 měsíce ho nabírají a on je poněkud obtloustý (teda co začal chodit tak něco schodil) a nemůžou nikdy najít žílu...takže štouraj a mě je malého vždy tak líto :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ten pohár zní dobře :grinning:
2. črc 2007 v 10:01  • Odpověz
Tak malá chrní,mastím žehlit a taky se mi nechce...Já bydlím v severních čechách a prší víc a víc a nevypadá to,že by mělo přestat.Ten pohár bych si taky dala,ale tu ledovou kávu radši.
Mikco,co je to za výzkum?Chudínek malej.

Renco to je fajn,že se malýmu líbilo,já už se dovči nemůžu dočkat.No a to sluníčko ti závidím,pošli sem trochu. :dizzy_face: :grinning:
2. črc 2007 v 10:10  • Odpověz
2. črc 2007 v 10:16  • Odpověz
tak tady je radar a je videt jak u vas prsi a zene se to k nam :angry:
2. črc 2007 v 10:17  • Odpověz
stanul neboj nejsou to žádný pokusy :grinning: , je to nějaá studie vliv kravského mléka na vznik cukrovky, manža má cukrovku víš tak si dětičky hlídaj a tuto spočívalo v tom, že první půl rok nemohl jíst níc co bylo z kravského mleka , UM nám dodavyli jejich teda to byl hnus, ale já kojila takže ho nemusel mít, naštěstí normálně se mi z toho jejich mléka zvedal kufr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2007 v 10:17  • Odpověz
tak to mel Martinek stesti, ze jsi kojila a nemusela jsi mu davat to UM :slight_smile:
2. črc 2007 v 10:21  • Odpověz
holky co budete kupovat detickam k tomu slavnemu :slight_smile: roku?
2. črc 2007 v 10:23  • Odpověz
já vůbes nevim mám byt zahlcenej hračkama,tak asi nic moc belkého jestě z toho stejně nemá rozum.asi nějaké auto a nějakej hadřík a tím to končí, ten náš si stejně moc nehraje pořád leze za mnou :grinning:
2. črc 2007 v 10:30  • Odpověz
ja ted objednala trikolku :slight_smile: taky jsem nevedela co :unamused:
2. črc 2007 v 11:17  • Odpověz
to je ona :slight_smile:
2. črc 2007 v 11:20  • Odpověz
Renco, to je jedna krasna reka asi 20 km od Bernu, je to v kanonu, je tam fakt nadherne, jmenuje se Sense.

Segra prijede v sobotu rano autobusem a hned odpoledne mame v restauraci velkou oslavu zalozeni, je to 7.7.07 a presne 7 tydnu od Stanovo smrti, nevim, jak ten den preziju.
2. črc 2007 v 11:52  • Odpověz
My jsme koupili k narozeninam takovy auticko, na kterym taky muze sedet a to sedatko se da odklopit a muze si tam davat nejaky veci. Pak dostane takovy ty blbosti na pisek a asi udelam dorta a mozna pozveme nekoho na grilovani. Nebude to ale nic velkyho.

Martino uvidis, ze ty lidicky, ktery budes mit v ten den okolo sebe, ti to trochu ulehci. Budeme na tebe myslet.
2. črc 2007 ve 14:34  • Odpověz
Renčo,to jsi se mohla mrknout i na MMb,dá se tam sehnat i levněji,ale je pěkná.Taky jsem o ní přemýšlela,ale ještě nevím...my slavíme rok o měsíc později :slight_smile:

Marti ty jo ty sedmičky jsou nějaký totálně prokletý...tolik semiček najednou a ještě 7.7. a Stanovi bylo 37...fakt síla.No já budu na tebe myslet,my ten den budeme ne tý svatbě.

Mikco,to je dobrý,ještě,že není z malýho pokusný králíček :sweat_smile:

Jo ani nevím nevím jestli jsem včera sem napsala,že Anetka udělala 6 kroků.
2. črc 2007 v 15:12  • Odpověz
ahoj holky tak už jsme zpět byl to boj jen jsme vlezli s martasem do výtahu tak zpustil a přestal až když jsme jeli dom, náběr byl dnes opět děs,ikdyž ho namazali mastičkou aby ho ten vpich nebolel, tak se trefily až po štourání,navic mě počůral tak sem si užila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
rencan ta tříkolka je krásná, já takové věci mám ještě po malé...chudák martas bude dědit no jo to je uděl druhorozenat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2007 v 16:50  • Odpověz
Ahojky,
Marti to je nejak strasne moc sedmicek a nejhorsi je ta posledni :cry: , budu na VAs myslet a posilam Ti moc energie a pusinku na srdicko , aby se lip hojilo :slight_smile:

no ja jsem uz tu trikolku objednala mela by prijit zitra tak uz se na ni tesim :slight_smile:
3. črc 2007 v 10:00  • Odpověz
Marti a co Robin a Zuzka , jsou v pohode? a Adamek?

A gratulujeme Anetce k prvnim kruckum :slight_smile: je sikula :slight_smile:
3. črc 2007 v 10:06  • Odpověz
jooo a zapomele jsem Vam pisnout Mikco a Stano , ze u na svcera prselo az vecer :slight_smile: nejako se nam to vyhnulo a zacalo prset az okolo 20h :slight_smile:
3. črc 2007 v 10:35  • Odpověz
rencan, zato u nás pršelo asi do osmi večer bylo to děsný, ale dnes je tu docela dobře
bartejska, nevím co se stalo, ale nebylo to nejspíš nic příjemného, taky ti přeju hodně síli a spoustu energie, budeš jí potřebovat
stanul, taky blahopřeji k tapaní, za chvíli pošlape sama...to teprve začne,náš malej už má rozšvihlou hlavu podruhý pořád někam naráží :grinning:
3. črc 2007 ve 12:31  • Odpověz
Renco, rekla bych, ze deti jsou v pohode, zpracovavaji to rychleji nez dospeli. Adamek nema o nicem ani poneti, nastesti je jeste malicky. Ale jednou mu budu vypravet, jakeho mel skveleho tatu. Starsi deti to resi po svem, rekla, bych, ze nekdy dokonce zneuzivaji situace, citi, ze jim ted vic povolim, navic nemam takovou autoritu jako chlap, takze budu muset asi pritvrdit.

Mikco, opravdu se nestalo nic prijemneho, pred necelymi dvema mesici mi umrel manzel, stalo se to pri splavovani reky v kajaku.
3. črc 2007 ve 13:12  • Odpověz
bartejska to je mi moc líto, fakt hrozný tak ti tam ještě šinu jendu dávku energie a síli potřebujete jí mnohom víc než já ted,drž se.
3. črc 2007 ve 13:51  • Odpověz
Ahojky,
tak kde se vsechny toulate?
Ja vcera vecer zehlila a zehlila a zehlila :unamused: no uz to mam za sebou :wink: na stesti :wink:
4. črc 2007 v 10:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.