• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
Ahojda,tak u nás je dneska zase vítr a celokvě zima.
Sarajko,jo píše se hned líp,když víme s kým co?Vás už jsem všechny viděla na fotkách,tak už zbývala jen Mikca.
Denča,když byla malá,tak měla taky atopickej ekzém,nesměla vůbec nic s kravskýho mléka,pořád jí testovali a brali krev a pořádně nevěděli nic,tak když jí byli třičtvrtě roku jsem se naštvala a dala jí normální jogurt a celkově jsem začala dávat mléčný výrobky a ekzém jí zmizel...Přijde mi,že když doktoři vidí ekzém,tak automaticky řeknou atopický a dál to neřeší...
No já mastím balit kufr,Denča dneska na večer odjíždí,tak sebou musím hnout dokud malá spí,zatím pá.
5. črc 2007 v 11:08  • Odpověz
My se prave vratili z venku, prijemne se ochladilo, ale myslim, ze odpoledne uz zase bude teplo.

My jsme bojovali od narozeni porad s necim, ekzemy, potnicky a ocni kanalky. Fakt nebyl tyden, aby neco nebylo. Uz jsem z toho byla zoufala. Mam tolik kremu a kapicek do oci, ze bych si mohla otevrit lekarnu :grinning: Meli jsme jit na vyplach kanalku uz davno a ne cekat az doted. Ale kdo rikal masirovat a cekat do roka, doktori. Priste uz budu chytrejsi.

Mimochodem Stanule, kdy ty das svoji fotku do albumu? :slight_smile:
5. črc 2007 v 11:28  • Odpověz
no jo sarajka to máš pravdu, já měla za to že jí tam stanule má :grinning: , tak doufám že to napraví
sarajka kde prosim tě bydlíš u nás je taková kosa a je hnusně pořád prší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. črc 2007 v 11:54  • Odpověz
My jsme momentalne v Sarajevu (to je v Bosne)jeste 1,5 roku. Jinak pochazim ze zapadnich Cech, kousek od Rokycan. Pak jsem taky byla v Praze a ve Vidni. No proste my budeme porad nekde na cestach :slight_smile:

Doufam, ze k nam ted nejde to pocasi od vas. Pristi tyden mi prijede kamaradka na navstevu, tak snad nebude prset.
5. črc 2007 ve 12:02  • Odpověz
ty jo to je pořádnej kus, já jsem od Plzně :slight_smile: , jinak koukám že to všechno odsud zdrhá co :slight_smile: , mého muže ségra se vdala do Makedonie, taky pěknej kus
5. črc 2007 ve 12:10  • Odpověz
No to je ca. 1000 km.

Tak ja jsem se vdala do Rakouska (manzel je Rakusak), je vzdycky nekam vyslanej od ministerstva, takze jeste ani nevime, kam pujdeme na dalsi staci :slight_smile: I kdyz vlastne jo, protoze je velkej fanatik do Balkanu, tak asi zustaneme stejne nekde pobliz. Mozna v Sarajevu dalsi 4 roky, nebo Belehrad.
5. črc 2007 ve 12:14  • Odpověz
chtela jsem se zeptat, co budete delat za dorty tem nasim oslavencum? Uz se to blizi a ja bych chtela udelat neco hezkyho, ale jeste jsem nikdy nedelala fakt pravej dort, treba ve tvaru nejakyho zviratka. Mate nekdo nejakej tip a hlavne recept co Martino? :slight_smile:

Ja nasla tady obrazky pro inspiraci, jeste kdyby mi tak nekdo rek, jak na to.

http://www.mima.cz/d_dets.php
5. črc 2007 ve 12:16  • Odpověz
Tady jsou i recepty, no tak to je super. To urcite neco vyzkousim...

http://www.raduzyrecepty.estranky.cz/clanky/dorty
5. črc 2007 ve 12:19  • Odpověz
tak ty dorty jsou boží, ale já bych je nezvládla to ani náhodou, ten s tim sněhulákem je uplně super :slight_smile:
já si dort objednala, ale uplně obyč :frowning2:
5. črc 2007 ve 12:35  • Odpověz
No ja zkusim neco vyrobit, pak vam to taky vyfotim :slight_smile:

Tady delaji taky uzasny detsky dorty, ale ty jsou silene velky a silene drahy. My nebudeme delat zadnou velkou oslavu, jenom par pratel pozveme na grilovani a posezeni. Flo z toho stejne jeste nic mit nebude.
5. črc 2007 ve 12:42  • Odpověz
Sarajko,jý mám tady album http://stana.rajce.idnes.cz/Anetka/ tak můžeš mrknout...Jak jsi se dostala do Sarajeva?Sortíka taky ještě nevím,ale na něco přijdu...
5. črc 2007 ve 12:56  • Odpověz
asi tak sarajka, u nás taky nic moc neděláme. jak říkáš klukum je to fuk.a kdy má Flo? náš už v pondělí :slight_smile:
5. črc 2007 ve 12:58  • Odpověz
Flo ma az 17.7., je to fakt sileny, jak ten cas leti. Vcera se nasemu kamaradovi narodil chlapecek, tak jsem z toho takova nameko.
5. črc 2007 ve 13:08  • Odpověz
Stanule mas moc krasny holcicky. Manzel chtel taky 3 holky a takhle jsme zacli :slight_smile: Mozna bys mi mohla dat typ, jak na ne, az budeme zadelavat na to pristi :grinning:

Manzel sem byl vyslany na ambasadu od ministerstva vnitra jako diplomat. Je to nase prvni destinace, predtim jsme zili a pracovali ve Vidni. Me to nevadi takhle cestovat, poznas dost zajimavych lidi z ruznych koutu sveta. I kdyz s detma uz je to potom tezsi kvuli skole a kamaradum, ale co mam okolo sebe lidi, kterym se deti takhle narodili uz v zahranici, tak to zvladaji perfektne. Berou to jako normalni zivot.
5. črc 2007 ve 13:13  • Odpověz
Sarajko,díky za pochvalu...no jak začít to fakt nevím,já jsem prostě chtěla dvě holky a mám je :grinning: ...ba ne zase nemáme kluka,ale vůbec mi to nevadí,hlavně,že jsem všichni zdraví ne?A Flo se to nenarodil v Česku?Ale je to fakt,poznáš hodně koutů,je to taky na povaze člověka...možná,že kdybych takhle cestovala s rodinou,tak by mi to taky nevadilo,ale sama asi ani za nic...jo a kdy plánuješ ty další děti?První máte kluka a teď ještě ty tři holky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ten rok těm mimčům strašně utekl co?Já si přijdu pořád jak když mám mimčo a ne skoro roční batole,je to fakt síla.
5. črc 2007 ve 13:56  • Odpověz
Flo se narodil v Rakousku. Sama bych takhle taky necestovala, ale kdyz mas s sebou rodinu, tak ti to ani neprijde. Ja jsem doma tam, kde je muj manzel a Flo a je to jedno, kde to je. Ale nerikam, ze bych se jednou rada nevratila do CR. Kdo vi, treba se tam jednou odstehujeme.

Ja planuju dalsi dite, myslim, ze budou stacit 2. Manzel porad doufa, ze jich bude vic. Nejdriv jsem myslela tak az bude mit Flo 3 roky, ale ted je mi to nejak brzo. Kdyby bylo na me, tak zustaneme mozna u toho jednoho. Prece jenom s jednim mas jeste trochu nejakou volnost, a to jedno ti lehce nekdo pohlida, ale 2? Nejak se nechci vzdat te volnosti a trochy svobody, kterou jeste mam :slight_smile: Zni to mozna sobecky a blbe, ale ja to tak citim.
5. črc 2007 ve 14:02  • Odpověz
Jo já taky původně chtěla mít rozdíl maximálně 4 roky,ale když byli Denisce 4 tak mi přišla ještě malá na to ,abych ji "odstrčila".Teď jsou od sebe holky 8 let,ale je to zase jako další jedináček,ale to nevadí,mám takhle víc času a až budou velký tak ten rozdíl už vnímat nebudou...No a jedno dítě možná,ale zase já mám ségru taky a jsem ráda,když vezmu,že až jednou tu nebudou rodiče,tak budeme mít jedna druhou...na druhou stranu jednomu dítěti dáš toho víc,ale to taky není vše.No obojí má pro i proti.
5. črc 2007 ve 14:08  • Odpověz
jé holky a já si to ted "odbudu" a pak budu mít klid :grinning:ale je to samozřejmně na každym jak si to zařídí :slight_smile:
5. črc 2007 ve 14:11  • Odpověz
Mikco to mas naprostou pravdu, jaky si to udelas, takovy to mas :slight_smile:
Ja momentalne myslenky na druhy dite vubec nemam, ale to je tim, ze je Flo fakt sileny drak uz to je od 8. mesice a nekdy uz toho mam fakt plny kecky. Manzel me vzdycky uklidnuje, ze druhy dite bude strasne hodny a bude spat celou noc :grinning: ha, ha na tohle me fakt nedostane. Je mi jasny, ze se je to jenom momentalni stav a ze se to snad zlepsi a uklidni a pak mozna.....
5. črc 2007 ve 14:14  • Odpověz
No to je taky jedna varianta,ale já si to fakt neumím představit mít dvě tak maly děti,zase kdybych je měla tak bych to taky až tak neřešila...každopádně vím,že další už nechci...to bych musela bejt třeba za deset let hodně opuštěná,abych si dala říct...ale spíš ne,to už je pohodlnost,takhle už jsem se do všeho znovu musela dostat...přeci jen Denča už byla úplně samostatná.
5. črc 2007 ve 14:15  • Odpověz
Ahojky holky,
ja se prave zivim pernikem, pred chvili jsem ho dopekla :wink: a ted jsem se dala do trideni fotek :unamused: mamejich 170 jsou udelane od vanoc tak je davam do albumu :wink:
Dneska jsem varila obed a mel byt veprovy platek s jen tak na prirodno a nejak se mi nedarilo no nakonec jsem prvni omacku co na nej mela prijit vylila :confounded: a az ta druha se dala jist :grinning: porad mi dneska pada neco z ruky no den blb :zipper_mouth: uz at je vecer ajdu do hajan.
Dneska u nas porad prsi jsou prehanky vzkoukne slunicko a najednou z niceho nic prsi a prsi tak asi ani nepujdeme ven .
|Kata dneska vstavala pred 8h a dopo nechtela usnout tak sla po obede a tad spi :slight_smile:
5. črc 2007 ve 14:15  • Odpověz
Renčo,to jsi jak perníkářka... :grinning: :grinning: :grinning: To jsi dobrá,my tím,že máme všechno v pc,myslím ty fotky,tak nemáme ani jednu fotku normální...taky mě to štve,musíme nechat nějaký udělat...Stejně se mi fotky líbí víc,než to mít na cd.
5. črc 2007 ve 14:19  • Odpověz
Já se flákám teď chvíli na pc,ale jdu taky uspat malou,dopoledne jsem uklízela ,balila a te´d už taky mastím,jsem tu jak nějaká závislačka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. črc 2007 ve 14:20  • Odpověz
Stanule, Rencan tomu rikam odvaha jeste jedno male decko po tak dlouhe dobe. To se prave bojim, ze by se mi pak do toho uz vubec nechtelo, kdyz uz mas jedno 8 nebo 10-ti lete samostatne dite.
V Sarajevu je na to ta spravna doba mit deti, protoze tady nesezenu praci :slight_smile:
5. črc 2007 ve 14:21  • Odpověz
stanul :grinning: , také si tak připadám i manža mi tak říká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. črc 2007 ve 14:22  • Odpověz
Tak me uz se to tady budi, tak bezim. Dneska jsem to cely proflakala na PC, misto abych konecne vyzehlila a poklidila.
5. črc 2007 ve 14:22  • Odpověz
musim jít něco dělat tak zatim holky :frowning2:
5. črc 2007 ve 14:23  • Odpověz
No vidíš,tak do toho skoč hned a je to.. :sweat_smile: :sweat_smile: .Já jsem chtěla druhý mimi hlavně kvůli Denisce,aby nebyla sama.A teď jsme z ní všichni posraný,je hodná.Ty jo já už jdu.
5. črc 2007 ve 14:23  • Odpověz
s tema detma jak tady ted pisete jsem rada, ze je Luky samostatny a ja se tak muzu venovat Kate :slight_smile: i kdzy je mi ted strasne lito, ze jsou tak strasne daleko od sebe , asi bych nekdy chtela Kate poridit sourozence , abz mela nekoho blizko sebe, ale vzhledem k tomu, ze mame jen 3+1 tak zase nemam to 3 dite kam dat :unamused: no proste v tom jeste sama nemam jasno
a Petr taky rika , ze maly byt no uvidime casem jakto dopadne
5. črc 2007 ve 14:26  • Odpověz
Jezis Renca uz tady uvazuje o 3. diteti. No ja uz fakt radsi jdu :grinning:
5. črc 2007 ve 14:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.