• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červíci 2009-kojíte ještě?plánujete letos další mimi?

(Zamčená)
12. února 2011 
ptám se jen jestli na to nebudu sama? :dizzy_face: kojím teda ještě pořád bohužel usíná u prsu a v noci se budí mockrát,tak jsem si myslela že si tělo trochu odpočine,tak snad nebude problém otěhotnět....¨
ahojte petra
11. únor 2011 v 19:06  • Odpověz
Ahojky, ja jsem Lucku odstavila v devatenacti mesicich. Tedy rada bych kojila i dele, ale poprve jsem mela velke problemy s otehotnenim a bojim se, abych se druheho mimca vubec dockala, tak jsem to s tezkym srdcem ukoncila. Kazdopadne ted uz si nevzpomene a taky daleko lepe usina, ke konci si uz strasne vymyslela, jenom spis uz cucala a moc nepila... :frowning2: Tak drzim moc palce, at vam druhe mimco vyjde i s tim kojenim a kdybys nahodou uz prestala, tak to taky zadna tragedie nebude:slight_smile:
12. únor 2011 v 10:01  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: tak my jsme s kojením skončily bohužel už ve 13. měsících. Ráda bych kojila dál, ale malá se ostavila sama. Po tom roce už začla bumbat míň, jen s tím blbnula a pak už neměla ani zájem. Tak jsme přešly na UM. Zpočátku jí to chvilku trvalo, než si na tu chuť zvykla, moc jí to nejelo, ale teď už jí to chutná až moc :grinning:
Jinak se letos taky chceme pokoušet o další mímo.

12. únor 2011 ve 13:48  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.