• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červňátka 2008 z diskuze.rodice

(Zamčená)
29. března 2010 
Ahoj holky, jelikoz nam uz dost dlouho stagnuje web, kde jsme se schazeli predtim, tak zakladam tuto novou diskuzi, tesim se s vami navidenou tady. Pa pa jenni s Tynou.
14. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz
Ahojky, tak se hlásím do klubu.. Doufejme, že bude vše fungovat a dozvím se zase něco nového od vás..
My pořád na střídačku bojujeme s pláčem v noci a s průjmem.. Ale dnes jsem zjistila, že Honzíkovi asi vyjely nějaké zoubky, jen mi to nechce ukázat, tak snad je to tím..

Jinak kontrola u dr. proběhla poměrně dramaticky.. :unamused: Jen jsme vlezli do čekárny, tak začal Honzík pokňourávat a jak vylezla sestřička, tak bylo zle a ječel a řval jak hysterka, dokud jsme neodešli.. Málem rozbil váhu a celkově jsme byli oba zpocení až na pr..
Jinak váží 11900 g a měří 83 cm (asi.. těžko se ta svíjející a řvoucí potvůrka) měřila.. :wink:
14. pro 2009 ve 14:38  • Odpověz
Ahojky, konečně jsem se sem dostala, už jsem tu byla kdysi registrovaná, ale nepamatuju si nick ani heslo, a tak mě to nechtělo pustit přes můj mail :confounded:
Jinak u nás je nového to, že malá už spí v posteli v pokojíčku, teda snažíme se o to :grinning: . Dneska v noci to poprvé vypadalo dobře, akorát já furt byla vzhůru a čekala že se zas probudí a ona spala až do půl 6. Tak dneska se doufám vyspím.
Zkoušela jsem letos poprvé perníčky a cukroví, ale netušila jsem že je pečení taková dřina :stuck_out_tongue_closed_eyes: příští rok asi nic nebude :grinning:
14. pro 2009 v 16:35  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
Marti, tak to je super, ze spinka Niki uz u sebe v pokoji, to ta nase potvurka spi se mnou na posteli a Dan je chudak vyhosteny do obyvaku :grinning:
Ja zrovna dopekla druhou varku pernicku a teda bylo to docela narocne, testo se mi sice celkem povedlo, ale pak jsem nemohla pernicky sloupnout z peciciho papiru. Jine cukrovi uz tedy letos rozhodne nedelam...
Evi, teda tak Honzikovi se u dr nelibilo? Oni uz si toho hodne pamatuji, mala byla taky na 18m mirne plakaci, jsem zvedava, az tam pujdeme zase v breznu (doufam, ze driv ne, snad nam vydrzi pres zimu pekne zdrava :slight_smile: )
14. pro 2009 v 17:41  • Odpověz
Ahoj holky, taky se k vám přidám :slight_smile:
14. pro 2009 v 19:39  • Odpověz
Ahojky
tak jsem taky tu.
Už se mi po vás stýskalo a děkuji Jeni, že jste to tak pěkně zařídila

Marti, moc gratuluji, že malá spinká sama, je to velká šikulka a přeji ti, aby ses pořádně vyspala, je mi jasné, že jsi pořád poslouchala co bude

Evi, Honzíček je veliký chlapeček a na kontrole jsme dopadli podobně, s totálním řevem a taky dostal pichanec, ale tah ho dr., drápla, tak měl přes celý zadek šrám, měl tam jelito, no druhý den byl dost špatný, ale zvládl to.At jste zddraví!

Jeni ty jsi šikula, že tak pečeš, já jsem se k tomu ještě nedostala a ani nevím, zda se dostanu..

Moni, moc přeji, aby už byla Katuška fit!A ty fotky z pečení jsou opravdu krásné!

Dnes nebudu moc mluvná, ráno jsme byli v hudebce, bylo to fajn,a le pak mě chytla migrena.. no nedala jsem to, M musel po obědě přijet domů, měla jsem asi 6 týchvatů no děs... Musím M pochválit, byl s malý, šel s ním ven a nakonec jsme museli na pohotovost. Tam jsme čekali asi dvě hodiny, měli tam dvě rychlé, no dr. mi dal prášky, co jsem chtěla, už jsem dost hotová, M mi zajel ještě do lékárny. Tobík byl u našich, ještěže je máme, nevím, jak bychom to dělali. Jak mi bylo zle, tak Tobík brzo to dopoledne usnul, ani se nehnul, chudáček můj malý, asi se o mě bál.

Tak M šel uspat a já budu valit za ním.Dobrou, zítra bude líp pa Pavla
14. pro 2009 v 19:41  • Odpověz
Ahojky !
Tak konečně už zase v konatktu :slight_smile: To jsem ráda.

Marti - tak Niki už v pokojíčku ? Držím palce. U nás to proběhlo tak, že ani nevím jak...Dneska jsem madam budila v 8h. - teď jak je nemocná, tak déle spinká.

Evi - prohlídka byla docela drámo :frowning2: U nás to proběhlo poměrně v klidu, dokonce na závěr Dr a sestřičce dělala pá,pá. Ale Katy určitě nemá tolik zkušeností s doktory jako Honzíček - myslím, že kdyby je měla, tak by na 100% dělala rozhodně obrovský vyrvál, to si piš....

Jeni - perníčky, perníčky ? Tak na ty jsem se letos vybodla, dělaly jsem s Katy jen linecké - byla to rychlovka. Zbytek máme objednaný - možná jen udělám nějaké nepečené kuličky. A týnka ti aspoň "pomáhala" ? Když tak naše fotky z pečení jsou na rajčeti - album Berulik.

Pavli - zapomněla jsem na gratulaci ke konci kojení ! Jsi šikula :wink:

Tak my až do čtvrtka musíme být doma. Pak kontrola a uvidíme. Katy už je ale evidentně dobře. Nicméně ATB způsobily průjmíky a tak je opruzená. Dávám jí teď Biopron, tak se to zlepšilo. A jinak nového ?...nic. Moc všechny zdravíme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. pro 2009 v 19:43  • Odpověz
autor
Ahojky,
Moni, mazes Katy necim ty opruzeniny, Tynule je porad opruzena, moc se to nelepsi, tak uz nevim, cim ji mam mazat. Asi ji to ani neboli, nebo nesvedi, takze usuzuji, ze je to fakt jen opruzenina. Mam Bepanthen, Pithiol a Sudocrem, nic nepomaha :(
Pavli, teda ta migrena je ale potvora, jak ti je ted? M. je sikula, ze se o Tobika tak pekne postaral. Do hudebky chodite do Yamahy na Prvni krucky, nebo do Robatek?Tak jdu dokoukat Superstar, jsem zvedava, kdo vypadne.
Jo, psala Luci, zitra se uz tady asi take ukaze.
Pa pa, krasny vecer.
14. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz
Jeni - ve stavu zoufalství jsem jí na to dala Genciánku, jinak hodně mažu Rybilkou (ta jí v minulosti vždycky hodně pomohla)
14. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz
Ahojky,

tak už jsem taky tady. Škoda že to na těch rodičích takhle dopadlo. Pomalu jsem si tam začala zvykat.

Martínek má za sebou taky 1,5 roční prohlídku. Nejdřív to vypadalo dobře. Vlezl si ochotně na "dospěláckou" váhu, i když byl úplně nahatý a to on moc nemusí. Pak ho ale sestřička chtěla změřit takovým tím šoupátkem a to teda byl pokus o vraždu. Utekl jí a začal řvát. Takže měření proběhlo vleže. U doktorky už to pak nevylepšilo ani poslouchání ani očkování...
Míry: 12,2 kg, 85 cm
Dneska jsme stihli ještě zubařku a stříhání. A sice už byl na stříhání potřetí, ale tentokrát začal řvát jen co jsme ho posadili do křesla. Asi už těch zážitků bylo moc.

Druhá novinka je, že od včerejška máme ozdobený stromeček. Heč! :slight_smile:
http://www.volny.cz/ija135/Martinek/38_stromecek.jpg

Týnce, Katušce a Pavle přeju brzké uzdravení.

Jeni ... neuděláš tabulečku?
14. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
Ivi, tabulku udelam rada, jen budu jeste potrebovat znovu data z 18m kontroly od Luci, Moni, Pavli a Marti. Takze, holky, napiste mi je prosim jeste jednou sem, ano?
Moni, tak ja teda budu take zkouset mazat rybilkou, dnes to mela trochu lepsi, ale dobre to porad jeste neni :(
Myslela jsem, jak bude Tyna pomahat s pernicky - tak to tedy vubec ne, jen mrkla na testo a pak zacala vsechna vykrajovatka shazovat na zem, kdyz se ji to povedlo, tak chtela hned odepnout ze zidlicky a sla si hrat...
Ivi, stromecek paradni - ja uz chci taky !!! A Martinek se nechtel nechat strihat? Jak to dopadlo, je ostrihany, nebo ne?
15. pro 2009 v 11:42  • Odpověz
Ahojky
Mončo,Jeni už mě nic jiného nenapadá na ty opruzeniny....Tobíkovi zabral ten Pitiol a ještě je dobrý Sucocrem a prý červená indulona, tak nevím.... no a samo větrat...Biopron mám pro malého taky, jak měl ten průjem a afty

Ivi, stromeček máte pěkný, to už jsou u vás hotové vánoce. My máme stromeček týden koupený, ale zdobit ho budeme až před Stedrým dnem.

Tobík vářil 10,85kg a měří 83cm

Pěkný den
15. pro 2009 v 11:59  • Odpověz
Ahojky !

Ivi - juuu teda vy máte už stromek ! Moc hezký :slight_smile:

Jeni - tak my máme 10,5 kg, 83 cm. Tak teď koukám na míry Tobíka a ten má skoro stejně, to jsem ráda, já myslela, že Katy bude nejhubenější. Pořád od tchýně slyším jak je hrozně hubená... Myslím si, že to není pravda a že tchýně přehání (jako vždycky...)

Pavli - to je mi tě tak líto s tou migrénou !! Chuděro...si vždycky tak užiješ... A Michal je šikula, že to s Tobíkem zvládli :wink:

Až do čtvrtka musíme být doma, nesmíme ven. Já si to asi ve středu večer půjdu hodit....Ještě že přes poledne madam 1,5h. spí. Už fakt nevím, co vymyslet za zábavu... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
15. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz
Mončo, tak já si to hážu dnes. Tobík prakticky od čtyř rána nespal, doted lítal jak čamrda až ted jsem ho vrazila do postýlky a momentálně tam řve, jezdil na motorce se sáčkem kolem krku... s dudlem v puse, pak si do postele přitáhl kabel od pc, pak zase lítal s tyčkou od střešního okna.... haaa ticho, tak žebych už šla konečně spat taky? Byla tu na chvíli tchyně, tak s ním byla chviličku venku

Jinak zábava - no tak my hledíme na auta z okna nebo si listuje v časopise o autech nebo se nudí a chce kramovat ve skříních, nejlepší je zábava, když třídím vyprané prádlo co budu a nebudu žehlit, tak v tom se rochní

Tak hlava je zase jak střep a to jsem si dala brufeny... hmm nějak to nepomáhá

Tak zatím papa už asi fakt usnul slavnostně,t ak jdu za ním se pomiláčkovat a poňuchňat

Luci kde jsi?????
15. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz
Ahojky
Ivi krásný stromeček já už se taky moc těším :slight_smile:
Jeni my jsme ještě na kontrole nebyli, jdeme až 22.12.
Dneska jsem byla na kontrole tak můžete mrknout na rostoucí fotky :slight_smile: výsledky budem vědět až zítra a pohlaví si moc jistá nebyla, tak radši nic
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=546327
15. pro 2009 v 17:10  • Odpověz
:cry: Ahoj tety!!!! tak jsem vás našla, já chytrá si totiž vymazala ten mail od Jeni, kde založila diskuzi, ale pak si vzpomněla na ten modrej konik :grinning:

tak jsem dočetla

Marti fotky z utz super, normálně tam vidim pindika :sunglasses: co myslela dr. spíš? a teda čučim, že už je Nikolka ve velký posteli, to je šikulka :dizzy_face:

Ivi stromeček máte pěkný, já ho chystám ozdobit 23. až malej usne a ráno bude překvápko.

Evi malej u dr. taky vždycky pěkně řval, pak si tam oblíbil počítadlo, tak už je hodnej, i se směje na dr. a ještě dostane obrázek tak je šťastnej.

Pavli s tou migrénou je to síla. Já nikdy netušila, že je to až tak hrozný až jsem nedávno narazila na článek o migréně a byla jsem z toho zděšená. Já myslela, že je to jen bolest hlavy a když mi švagrová vyprávěla jak zvrací tak jsem si řikala, že přehání

Moni vydržte do čtvrtka! Samík si od té chřipky zvykl koukat na pohádky, vydrží u toho už dost dlouho, jinak se zabaví nejvíc, když mi může s něčim pomáhat, tak teď má co dělat, jak balíme a balíme...

Jeni Samík měl 12,75kg a 88cm. Jo a dostal od dr. ribomunyl na posílení imunity, víš o tom něco? dík :wink:

No a tetky snad o víkendu nás konečně čeká to stěhování. Naštvali mě ty schody, měli být 12.11. a prý je budou dělat zítra, tak tajně doufám a věřim, že jo. Na ty jediný čekáme, pak nějaký malý dodělávky, ale to už tam můžem vegetit. Už tam topíme v krbových kamnech a je to paráda. Jen tam zatim budem bez netu, tak doufám, že vás stihnu dočítat u našich.

tak zatim pa
15. pro 2009 ve 22:07  • Odpověz
ahojky,
tak jsme tady taky..
doctu pozdeji, jen jsem si vsimla, ze tu jsou marudci - tak brzke uzdraveni!
ivi, ze uz ma stromecek a maci krasnou fotecku mimca - uplne se mi vratily vzpominky na nase fotecky..
a nahlasuju miry samika - koukam, ze samik je asi nejlehci tj 10,2 kg a to vemte, ze se narodil bezkonkurenccne nejtezsi :slight_smile: a vyska 83 cm..
jo a luci zavidim stehovani, tak at to probehne jak ma :wink:
tak zatim pa
15. pro 2009 ve 22:55  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak tady je slibena tabulka s vahami a mirami nasich drobecku v 18m:
Honzik: 11,90 kg 83 cm
Tobisek: 10,85 kg 83 cm
Tynka: 11,00 kg 84 cm
Katy: 10,50 kg 83 cm
Samik: 12,75 kg 88 cm
Samik od Pidi: 10,20 kg 83 cm
Martinek: 12,20 kg 85 cm
Nikolka: ? ?
Luci, psala jsem ti mailik a ty uz ses sem dostala i bez instrukci, sikulka :slight_smile:
Ten pripravek, co vam dala dr., by mel byt v pohode, jen po nem deti obvykle prvnich 14 dni vice slini :slight_smile:, jinak je to prevence zanetu hornich i dolnich cest dychacich a stredousi. Drzim palce pri stehovani, urcite uz se do sveho tesite moc a moc, vid? Bylo by to super, oslavit Vanoce uz taklhe pekne v novem.
Marti, fotecka super, take se priklanim k chlapeckovi. Miry Niki zapisu do tabulky potom, vubec to nevadi.
16. pro 2009 ve 12:03  • Odpověz
Ahoj holky
Moničko, tak ještě dneska a už je to domácí vězení za váma!!Tady ted začalo sněžit, tak jak se malý vzbudí, ten bude čučet!

Jeni , děkujeme moc za tabulečku, ty jsi šikulka naše! Myslím, že ty míry jsou dost orientační, ony ty hádata nejdou změřit, takže bych se nedivila, kdyby měl Tobík tak 80cm haha

Luci ježiš jak já vám přeju, at jste nastěhovaní, to budou vánoce a doufám, že ti chlapi dojdou ty schody udělat, ani nevíš, jak vím, jak se cítíš!

Marti, tak já myslím, že to tentokrát budeeeeeeeee HOLČIČKA :wink: :grinning: Hlavně, ať jste v pořádku!

Pido - jeden Samík tabulku otevírá a druhý uzavírá.Moc tě zdravím

Lucince přeji ještě dodatečně všechno nejlepší k svátku!!Doufám, že je už Sofinka zdravá!

Dneska jdu do kosmetiky, přijede na chvilku pohlídat tchyně než přijede manžel z práce. Hlava mě pořádně bolela ještě včera, jsem se nadopovala brufenama :sunglasses: Tobík je zatím v pohodě, tak musím zaklepat. V pátek jdeme na poslední cvičení tohoto roku, tak budou asi děti dostávat perníčky, po těch se jistě zapráší

Přeji všem marodkům ať jsou brzy fit!Pěkný den
16. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz
jeje, ja si dnes uvedomila, ze jsem vubec nepoprala lucce k svatku.. tak se moc omlouvam a zpetne prejeme vse nej nej!!
jeni diky za tabulku a jeste jednou moooc dekujeme za darecek!! samik se hned doma chlubil tatinkovi :slight_smile: tak diky!
a vsem ostatnim aspon posilame pozdrav!
16. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz
autor
Pido, neni vubec zac. Mala je z darecku od vas take nadsena (porad taha za ty okraje, aby se ji zviratka schovavala a zase vykukovala).
Pavli, tak na kosmetiku bych zasla take hned, pujdu po novem roce ke zname, ma pronajate kosm. luzko kousek od nas, tak to k ni pujdu vyzkouset. Chce 400 za 80min., tak mi to prijde vcelku dobra cena.
Luci, sice take opozdene, ale prece: VSE NEJLEPSI K SVATECKU. :slight_smile:
16. pro 2009 v 16:53  • Odpověz
Ahojky !

Jeni - tabulečka skvělá - aspoň jsem se zbavila komplexu, že mám podvyživené dítě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Pavli - doufám, že sis užila kosmetiku (já si užila v Ově a bylo to super)

Maci - já tedy na fotkách z UTZ určitě nepoznám co to bude - ale vždyť je to úplně jedno, hlavně aby miminko bylo zdravé, to je nejdůležitější !

Luci - no ty krbové kamna potichoučku závaídím, to musí být super paráda !! Jo a ještě ti už dlouho chci napsat, že ten příbor co jsme od vás dostali na srazíku je u nás absolutním favoritem, hlavně lžička je nejoblíbenější. Tak ještě jednou moc děkujeme ! A držím palce na to stěhování :wink:

Dneska to uběhlo celkem rychle, táta měl 1/2 dne dovolené, byli jsme na očkování s naším hafanem atd. tak to šlo. Zítra jdeme na KO. Tady sněží jak o dušu a jezdit autem je docela zážitek. Budu si muset zase zvyknout na sníh. :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
Já hlava dubová jsem zapomněla...

Luci - opožděně vše nejlepší k svátku !!
16. pro 2009 v 19:51  • Odpověz
Ahojky,

taky se stydím a přeju Luci vše nejlepší k svátku. A to mám Lucinku neteřinku...

Stříhání dopadlo dobře. Malej sice řval, ale držel, takže mu to zase moc sluší.
Maci ... máš moc pěkný fotečky. Když si pohlaví netroufne tipnout MUDr., tak to já teprve ne. Špatně se v těch obrázcích orientuju, i když se to hýbe. Natož pak na fotce.

Jinak stromeček nám Martínek pomáhal ozdobit a myslím, že je to fajn, protože teď ví, že ty ozdobičky tam "patří" a tudíž za ně netahá. Akorát chodí zvonit na rolničky. To ho hrozně baví.
A ještě vám musím napsat, co dneska malej večeřel. Byli jsme u tchánovců a oni vařili vepřové packy na sulc. Tak jsme to tam tak obírali a malej do toho furt to svoje "hamamam...". No, nakonec dostal a chutnalo mu to tak moc, že toho zbaštil pěknou hromadu. Ani doma nechtěl kaši. Ale snad mu po tom nic nebude. Je to koneckonců jenom želatina...

U nás taky začalo sněžit (konečně), tak jestli něco napadne, tak hned ráno letíme "na sníh". Už se těším, jak se malej bude tvářit.
16. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz
Ahoj holky!

děkuji moc za přáníčka k svátku!!!

Moni tak super, že příbor využijete. U nás taky vede, s tou lžící se mu dobře nabírá.

Ivi tak malej se zas takhle nafutroval min. pátek u strejdy na zabijačce a nic mu nebylo. Za to po mandarinkách se mi pozvracel. Jsem vám ani nepsala, to byl děs. Snědl v 18h asi dvě mandarinky, pak v 19 si dal mléko, normálně unsul a za 5 min šílenej řev, tak tam jdu, rozsvítim a chuděra celej pozvracenej, všude mandarinky, no hrůza. Já pak nemohla usnout, když jsem jen pomyslela, že se mohl udusit... :cry:

Jo a naše těhulky, jaký máte jména vybraný?

No tak u nás je hrozně sněhu, včera nás musel i Tomáš vézt do solné jeskyně, já se v tomhle bojim jezdit. No je to naprd, jsem chtěla jet zrovna za babičkou a tátou popřát.

A schody dělají už 3. den, no snad to stihnem o víkendu odstěhovat.

tak zatim pa
18. pro 2009 v 07:52  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak jak se vsechny mate?
U nas z vladne predvanocni atmosfera, dnes jsem byla naposledy v tomto roce v praci, od zitra mam dovcu.
luci, tak co schody, mate je hotove?
Ivi, tak hlavne, ze Martinkovi chutnalo :slight_smile:
Mala ted uz take sem tam zbasti neco, co neni tak uplne nejzdravejsi..
Luci, teda tak mandarinky Samikovi fakt nesedly, Tyna je basti tedy ve velkem.
Opruzenina nam uz mizi (konecne), nakonec jsem to musela zacit natirat ATB masti.
Pavli, co kosmetika, uzila sis to nalezite? Co maly, jak zvladl hlidani?
Moni, tak z muzete choit s Katy v klidu ven?
U nas je pekna zima, teda obzvlast vcera to byl des, dnes jsme se sly projit, resp. dat zkrmit na farme me nepovedene dynove cukrovi - fakt se nedalo jist, ale zviratkum chutnalo moooooc.
Pido, nez na to zapomenu- cviceni zacina 4.1. v 9 hod, bylo by fajn, kdybys sebou mela hned i penize na cely kurz (paklize se vam tam bude libit), je to 1 800 na vsech 12 lekci. Kdyztak vezmi Samikovi nejake horsi obleceni na to malovani, aby si neznicil nic pekneho. Byva tam teplo, takze Tyna je obvykle v body, teplacich a tenke mikce. Kdybyste nemohli prijit z duvodu nemoci, tak je nutne se omluvit na cisle, ktere je na webu do 8 hod dne, kdy mate cvico a malovani. Zapsaly jsme vas s Tanou minuly ctvrtek.
21. pro 2009 v 17:05  • Odpověz
autor
Jo, holky, jeste jsem se chtela zeptat, mate nektera jeste monitor v postylce? My tedy ano, ale mala v ni spi jen pres den, v noci je u mne, rikam si, ze snad ted uz nic nehrozi. Ale zase kdyz ctu o Luccine Samikovi, tak mam takovy lepsi pocit, kdyz vim, ze monitor mala ma.
21. pro 2009 v 17:07  • Odpověz
Ahojky,

u nás už je taky úplně vánočně. Včera jsem poslala poslední email do práce a ode dneška už otvírám notebook jenom kvůli diskuzi a bazárku. Navíc máme doma taťku, tak je to úplně super.

Luci, doufám že se neozýváš protože stěhujete ostošest... :wink:

Dneska u nás konečně napadlo trochu víc sněhu, tak Martínek vyrazil s taťkou na sáňky. Prý se mu to hrozně líbilo, tak jsem ráda, že budou moct takhle vypadnout častěji. Zato večer byl pak malej úplně k nevydržení. Byl už unavený, tak byl otravnej.
Zítra dopoledne nám držte palce. Uděláme si výlet do ZOO. Snad tam nezmrzneme.

Pokud jde o mrňouse, tak v pátek dopadlo dobře oGTT, dneska kontrola, takže všechno v pohodě a jak má být. Jména ještě vybraná nemáme. Ještě jsme ani nezačali vybírat.
21. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz
ahojky,
predne jeni diky moc moc za info a prihlaseni, uz se tam moc tesime :wink:
moni - ted bych mela mit asi komplex ja, ze je sam podvyziveny, ale opravdu si myslim, ze je tak akorad pekne staveny a nikdo mi nikdy nerek, ze je hubeny.. bude klucik stihly po tatkovi :slight_smile:
ivi - nam se na sankach taky moc libi a zoo si uzijte!
luci - tak na vas myslim, jak to jde.. musi to byt dost narocne a ty mrazy do toho.. no posilame spoustu energie, o to lepe se vam tam pak bude odpocivat :slight_smile:
pavli - kosmetiku bych si taky dala libit :sweat_smile: urcite sis to pekne uzila..
tak zatim pa a pozdrav vsem!
21. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz
Ahoj holky
tak vidím, že u vás vládne vánoční atmosféta a to je dobře. Na letošní vánoce se hrozně těším, už se nemůžu dočkat, až se bojím, aby se něco navyvrbilo!!
Luci, pořád na vás myslím, jak stíháte to stěhování do vánoc!Jak píše Pida, ta zima je velká, tak snad jste se tím stěhování zahřáli a možná i vnitřně,že? A chudák Samíček, to musel být hrozný zážitek, taky bych nespala. Ted byla známá s malou na pohotovosti, že měla laryngitidu - nevím, jak se to píše. tak hlavně rychle obléct, zabalit a ven na studený vzduch - kdyby se něco nedejbože stalo
Jeni, Tobík taky jí občas to, co nemůže už to tak nehrotím. A nepovedlo se ti nějaké cukroví? Hlavně, že je měl kdo sníst
Moni, tak co, užíváte si procházky? Jak se Katušce líbí sníh?
Ivi, to je mooc dobře, že maličké v bříšku roste tak jak má a jste oba v pořádku a tatínek doma není nikdy k zahození, tak šup šup, at jsou chlapci pěkně venku a sánkují
Kosmetiku jsem si moc užila a Tobík hlídání zvládl dobře. JInak před chvilkou jsme se s Míšou vrátili z koncertu Hradištanu, nevím, jestli tu skupinu znáte. Tak jsem se tak rozněžnila, poplakala si, byla jsem naměkko, miluju jejich koncerty před vánoci. Každý rok jezdíme do kostela na Velehrad, to je pak superdoják. Malého hlídali naši, zvládli to super. my jsme malého jako vždy vykoupali, dostal mlíčko a jeli jsme. Děda malého uspal, spal za chviličku, ani si na nás nezvpomněl, jen prý když viděl v televizi nějakou blondýnu, tak říka máma.Jinak jsem pekla perníčky, natírala linecké, Tobík mi pomáhal, udělala jsem nějakou výzdobu, dneska jsme byli v Yamaze, pouštěli jsme po vodě svíčky, vyráběli zvonečky, jedli cukroví, myslím, že se to dětem moc líbilo.

Tak dobrou noc tety
21. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz
MILÉ TETY,
PŘEJEME VÁM KRÁSNÉ VÁNOCE PLNÉ POHODY, LÁSKY A ROZZÁŘENÝCH OČÍ DĚTIČEK!

DĚKUJEME ZA KRÁSNÁ PŘÁNÍČKA POSLANÁ MAILEM I SMSKOU

PAVLA S RODINOU
23. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 6
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.