• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červňátka 2008 z diskuze.rodice

(Zamčená)
29. března 2010 
tak vsem tetickam take moc dekujeme za pekna pranicka a pridavame se k prani krasnych vanoc a skveleho noveho roku a stastnych chvilek s nasima rodinkama!!
tak pa a budeme se na vas moc tesit v pristim roce!
23. pro 2009 v 16:55  • Odpověz
AHOJ HOLKY
MOC BYCH VÁM CHTĚLA PODĚKOVAT ZA KRÁSNÁ PŘÁNÍČKA SMSKOU I MAILEM.

MĚJTE KRÁSNÉ VÁNOCE A OPRAVDU SI TY SVÁTKY KLIDU UŽIJTE!

PĚKNÝ VEČER
23. pro 2009 v 18:43  • Odpověz
JÉÉ TAK SE OMLOUVÁM, POSLALA JSEM TO DVAKRÁT, MYSLELA JSEM, ŽE MI TO NEODEŠLO :grinning:
23. pro 2009 v 18:45  • Odpověz
Ahojky,

všem děkujeme za přáníčka a přejeme hezký zbytek vánoc.
24. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz
autor
Ahoj holky, take vsem dekujeme za pranicka, potesila nas.
Tak jak probihal Stedry den? My byli ve skleniku Fata morgana, pak nakrmit zvirata na farme a kolem seste jsme se navecereli, pak Tyna rozbalovala darecky, uz to bylo uplne jine nez loni, to jeste byla takove miminecko, ted s darkama uz pekne radila. Velkou radost ji udelaly Littlest Pet Shop, drevene vkladacky zviratek a svitici broucek - plysak od Anne Gedes. dnes jedeme jeste k obeme babickam, takkze si rozbalovani darecku pekne zopakujeme. Stahla jsem nejake fotky, tak davam odkaz, pa pa, uzivejte zbytku svatku.
25. pro 2009 v 11:05  • Odpověz
25. pro 2009 v 11:16  • Odpověz
Ahojky
Luci super, že jste stihly bývačku do štědrého dne :slight_smile: Ale ty mandarinky by mi teda taky nedaly spát :frowning2:
Jeni my nemáme monitor už dlouho, ale pokud jsi klidnější že tam je tak to neřeš :wink: Parádní fotečky :sunglasses:
Ivi musíš hlásit kolikátý jsi týden, jak tu nejsou metříky tak jsem mimo :grinning:
Jeni prosím o zapsání do tabulky 11kg a 86cm. Jinak jsem ji nechala naočkovat proti meningokokovi, naštěstí reakce žádné. Vánoce proběhly v klidu, malá si rozbalování dárků užívala i stromek. Největší radost měla z houpacího koníka a mobilu :grinning:
Ale už mám těch návštěv po rodině docela dost a hlavně toho jídla :stuck_out_tongue_closed_eyes: se na nový rok neunesu
27. pro 2009 v 16:39  • Odpověz
autor
Ahoj holky, Marti diky za miry a vahy u Niki.
Je fajn, ze se male Vanoce libily, s temi navstevami Te uplne chapu, kazdy ma neco jineho dobreho uvareneho nebo upeceneho a clovek proste neodola. Ja si takhle pochutnavala u svagrove a tchyne na vanocni stole.
Tak a tady je snad kompletni tabulka, seradila jsem deti podle vahy:
Samik od Pidi: 10,20 kg 83 cm
Katy: 10,50 kg 83 cm
Tobisek: 10,85 kg 83 cm
Nikolka: 11,00 kg 86 cm
Tynka: 11,00 kg 84 cm
Honzik: 11,90 kg 83 cm
Martinek: 12,20 kg 85 cm
Samik: 12,75 kg 88 cm
28. pro 2009 v 11:53  • Odpověz
Ahojky tety,
dodatečně všem moc děkuji za přáníčka..
A jen v rychlosti.. Vánoce byly super.. souhlasím s Jeni, že je to už úplně jiné, než vloni, že? .. Honzík si to moc užil.. Největší radost měl z obrovského plyšového medvěda, taky z mobilu :wink: a samozřejmě z autíček..
Až stáhnu fotečky, tak dám nějaký odkaz..

Jo a chtěli jsme Honzíka ostříhat a jen viděl nůžky, spustil hysterickej řev a opět se nestihl nadechnout, tak zas hlavou dolů a ránu mezi lopatky.. chjo.. je to děsný.. :cry:

Jeni.. monitor už taky nemáme.. měli jsme asi do roka.. a on by nám asi pořád pípal.. Ale jak píše Marťa, jestli jsi klidnější, tak proč ne..
28. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz
Ahojky holčinky !

Předně - všem děkuji za přáníčka ať už přišly mailem nebo sms - měla jsem ze všech velikou radost ! :slight_smile:

Vánoce byly skvělé - Katy měla tolik dárků, že kdybych jí nepomohla s rozbalováním, tak se s tím morduje do půlnoci :grinning: . Asi největší radost měla z golfek pro panenky - lítá s tím tady jak šus a vozí v tom kde co. 25.12 jsem byli na návštěvě v Beskydech a pak už jen lenošili doma. Až dám fotečky na rajče tak dám vědět.

Jeni - monitor jsme měli do 6 měsíců, ale taky jsouhlasím s názorem, že pokud jsi klidnější tak si ho nech. U nás by to asi taky byly samé poplachy - Katy sebou ve spánku poměrně mele.

Evi - no to teda musí být zážitek ten "hysťák" - máš můj obdiv, že to zvládáš

Všechny moc zdravím a mávám pá,pá
28. pro 2009 v 19:29  • Odpověz
Ahoj tety!

zdravime zatim od našich!

tak v baráčku jsme už týden, stěhování bylo opravdu náročný, nábytek se stěhoval v -16, kluci byli zmrzlí pěkně, kdybych je nepopoháněla tak se na to vykašlali.

no a pořád máme nějaké návštěvy, už jsem z toho dost unavená. Ale Štědrý den jsme si užili, večer přijela jak moje tak Tomáše rodina, no Samík šel spát v půl 10!!!! to je u něj výkon.

teď nás čeká ještě dovybalit oblečení, pak uklidit jednu místnost po dělnících a bude hotovo.

moc vás všechny zdravíme a snad se brzy připojíme!!!
29. pro 2009 v 10:48  • Odpověz
Ahoj holky!
Evičko, teda vy máte takové šoky s Honzíkem!Napoprvé je to asi fakt šok, ale jak se mu to stane víckrát, tak to děláte automaticky a hlavně, že mu to pomůže. Ale je to fakt síla!

My jsme měli monitor asi půl roku, ale T stejně cestoval. Pro klid duše bych ho tam klidně nechala i ted!

Luci, to je paráda, že to ti chlapi stihli do Vánoc!Stěhování v takových mrazech nezávidím, ale jsou to kluci odolní a jistě to nepromarodí!

PŘEJEME KRÁSNÉ VKROČENÍ DO NOVÉHO ROKU, Ať VY I VAŠE RODINY, DĚTI JSOU ZDRAVÍ A TĚHULKÁM PŘEJI POHODOVÉ TĚHOTENSTVÍ, HLADKÝ POROD V RÁMCI MOŽNOSTÍ A ZDRAVÁ MIMINEČKA!

Dnes jsme toho moc nenaspali, snad to je úplnkem, tak půjdeme s malým spát po obědě. Poslední dny moc nechce jíst, tak nevím, čím to, jestli nemá na to čas nebo co :unamused:

Přeji pěkný den a myslím na vás
31. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak jak jste si uzily Silvestra? Ja jsem normalne v 9 h usnula s Tynou, vzbudila jsem se asi v 0:13, tak jsme si poprali vsichni a zase jsem sla pokracovat ve spani :slight_smile:
Mala vstavala dnes hned v 7, tak to me moc nepotesila.
Pavli, mala ted take ji nejak hur, resp. mi prijde, ze si hodne vybira co jist bude a co ne.
Evi, teda tak to ja bych mela urcite pekny strach, kdyby nedejboze Tyna zapominala pri vztekani dychat. Zase je fakt, ze pokud uz to clovek vi dopredu, tak se asi uz tolik neboji.
1. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
Ahojky v novém roce!
jeni, já jsem ti úúplně zapoměla pochválit fotečky z vánoc!Moc vám to holky sluší a Tynka se úplně mění, jak už jí rostou vlásky!Tobíkovi ted taky celkem porostly, už nemá vzadu jednu, ale čtyři kudrliny. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale plánujeme, že ho na léto necháme sjet strojkem, jestli se teda nechá, protože to má pořád ty miminkovské vlásky a každý vlas jinak dlouhý.
My jsme šli spát asi v jedenáct a dali jsme si malého mezi sebe a stejně jsme nespali. Bouchalo to tady po půlnoci asi jen půl hodiny, ale byly to rany fakt velké. Malého to naštěstí nevzbudilo. Vstávali jsme taky v sedm, což je u nás fajn.
dopo jsme byli na procházce, ale T se nechce vůůbec chodit. doma lítá jak šlak, ale venku v kombinéze nee, tak mě tím rozčiluje fakt teda :unamused:
Tak se opatrujte a odpočívejte
1. led 2010 ve 12:50  • Odpověz
Ahojky kočenky !

Tak ještě jednou všechno krásné v novém roce - hlavně zdravíčko, radost z našich drobečků a těhulkám pohodu a krásná zdravá miminečka.

U nás Silvestr klasická papučová kultura u telky s chlebíčkama, o půlnoci přípitek a pak jsme šli po 1 hod. spát. Katy byla potichu až do 8,15h. což byla celkem pohoda. Dneska ale ani vycházka nebyla neb je tady tááák hnusně, že se nikomu nechce ani nos vystrčit.

Tak se všichni opatrujte !
1. led 2010 ve 14:20  • Odpověz
Ahojky,
zdravím v novém roce a přeju Vám i drobečkům vše nejlepší!
My byli na silvestra u známých, bylo tam plno dětí a Honzík byl zlatej.. Kupodivu ani nebrečel, jak má teď ve zvyku, když přijde k někomu na návštěvu.. Krásně si hrál.. o půl deváté zalehl a spal celou noc až do rána.. Úplně jsme koukali.. Zato dnes v noci si to vybral..
Takže silvestr se povedl..
Nějaké fotečky z vánoc a ze silvestra jsou tady: http://picasaweb.google.cz/honzicek.novotny/19Mesic#

Jinak s tím Honzíkovým "nedýcháním" .. se bojím vždycky, když se rozhuláká.. A když se to stane, tak je mi ještě hodinu potom blbě.. :confounded:

Jo a další novinka je, že Honzík vůbec nechce pít mlíko.. Takže už ho vlastně nepije ani kolem té páté ráno.. takže nevstáváme..
2. led 2010 ve 14:42  • Odpověz
Ahojky
Všem přejeme krásný Nový rok :sunglasses:
Evi s tím nedýchám chápu že to musí být hrozné ikdyž to není poprvé, a z čeho to Honzík má? Možná už jsi to tu psala, promin. Parádní fotečky, Honzík si to s dětma užívá :grinning:
My jsme byli na Silvestra u sousedů, malá šla spát v 11 a spala do půl 10 takže super, akorát o půl 8 mlíko, ale to už je vteřina :slight_smile:
Ještě že už je po svátcích já už nechci nic ani vidět, ikdyž Petr má za chvíli narozky, ale asi bude půst :grinning:
2. led 2010 ve 20:09  • Odpověz
Ahojky
tak vidím, že už jsme fakt všichni přežraní.. ale nám to skončí, za chvilku najedeme na normální režim bez tatínků a vysedávání...

Evi, fotečky moc pěkné!Ale byla dětí kupa, vidíš, Honzíček vás mile překvapil!Je to šikulka. Mě přijde, že když je kolem moc dětí, tak se ty děcka fakt pěkně zabaví. Když jsem s ním sama, tak se jakoby nudí.Honzík dostal obr medvěda, myslím, že je to jeho největší kamarád a parták,že?

Marti, mám obavy, že najedete na půst :grinning: A jakou máš fintu na vaření mléka? Jako já tu vodu převařuju v konvici a pak to chladím... no nemám to cosi furt vymakané. Nikča ti spala fakt pěkně!

My jsme byli dnes u M rodiny, mají holčičku, děti se mají zjevně moc rádi, protože řádili jak pominutí.NO a Tobík se tam nechal dokonce i uspat, což jsme ani nečekali, no byl tak vyštavený...

Jo, tak já jsem si nechala naježit krémečky, však mi po nich olezla pusa a to jsou z lékárny, mě asi omyjou.Zítra jdeme ještě na návštěvu, tak doufám, že to nebude zase žranice, protože to už je fakt děs. Dnes jsem říkala M, at zapomene, že v lednu budou teplé večeře, že budeme jíst střídmě. Tak bylo mamkoooo to nééééé !Cccc
Tak vám se hodím taky odkaz na web, tak se kdyžtak mrkněte http://picasaweb.google.com/home

Tak kočky dobrou noc
2. led 2010 ve 21:40  • Odpověz
Pardon, cosi mi to přeskočilo, tak znova http://picasaweb.google.com/tobik.bures2
2. led 2010 ve 21:42  • Odpověz
Ahojky,

tak se hlásím zase zpátky doma. Od Štěpána do Nového roku jsme byli u našich a tam jsem net ani nepouštěla. Bylo to docela fajn. Martínek tam měl většinu času nějakou společnost a my jsme si mohli odpočinout. Silvestra jsme strávili se známými, takže pohodička.

Palonko, taky se moc netěším na ten "normální" režim. Konec ranního polehávání v posteli, konec se "zásilkovou službou" (doručení zdrhajícího mrňouse na určené místo)... :frowning2:

Stihla jsem už zkouknout fotečky. Máte moc pěkné.
3. led 2010 ve 20:30  • Odpověz
Ahojky a pozdrav vsem v novem roce!! :slight_smile:
my domu dorazili az vcera, a dnes meli cely den navstevu, takze nejak nestiham.. :confounded:
ale videla jsem fotecky a moooc pekne :wink: ja casem taky nejake dodam! a fajn, ze luci uz bydli!
zitra jdeme poprve s jeni malovat a cvicit, tak se moc tesim..
tak zatim pa a mejte se krasne..
3. led 2010 ve 21:38  • Odpověz
Ahojky !

Tak jsem koukala na fotečky - no vidím, že prcci si užívali :slight_smile: A to je moc dobře - letošní vánoce byly zase o chlup zajímavější než ty minulé - to byli přece jen ještě dost malí. Ale i tak to všechno je s těmi dětmi o hrozně moc veselejší a zajímavější (můžu posoudit - těch vánoc bez dětí jsem zažila docela dost...).
Naše fotky jsou tady: http://berulik.rajce.idnes.cz/Vanoce_2009_a_Novy_rok_2010/#

Tak jsme dnes absolvovali opět tréning ve školičce - 2,5h. bez problémů. Zítra bude spinkání přes poledne (tak držte palce) a ve středu se už jde naostro. Tedy pokud bude Katy všechno dobře zvládat.
Tady od rána sněží a je nějak pošmourno - takže nic moc....
Jooo - a opět začínám chodit cvičit (3 týdny jsem teď nebyla) - po těch vánocích je to děs a hrůza !!!!!
4. led 2010 ve 13:04  • Odpověz
Ahojky
Tak už nám to začalo :slight_smile: Dnešek jsme zatím přežily, ale jsem hrozně unavená :unamused:. Už se těším na večer :slight_smile:
Moni krásné fotky, Katuška už má pěkné háro :sunglasses:
My máme fotky tady http://picasaweb.google.com/nikol.martincova/19Mesicu# a video ze silvestra :grinning: http://www.youtube.com/user/nikolmartincova
4. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
ahojky..
moni a marti - fotecky uzasne :wink: uz fakt nemame zadna mrnata, rostou pred ocima, co? :slight_smile:
nam se jinak dnes mooocl libilo s jeni a tynkou na cviceni a malovani, i kdyz samca se chvili musel rozkoukat a ze zacatku teda odmital cokoliv delat.. byl tam taky chudacek jediny chlapecek :slight_smile:
no ted hlavne proc jsem tady - opet na skok - ale dnes jsem si jen uplnou nahodou vzpomnela na dusicku z mimina a rychle tam mrkla a uz je to tehulka :grinning: tak moc ji to preju!! jeste ji jdu rychle pogratulovat, protoze se za chvili asi vzbudi to moje zvire..
tak pa
4. led 2010 ve 14:49  • Odpověz
Marti - na fotce č. 23 vám to děsně sluší !!!
4. led 2010 v 19:32  • Odpověz
Ahoj tety!

rychle jsem dočetla, vidim, že jste všechny pěkně přepapkaný ze svátků, u nás to samé. Taky u nás pořád pokračují návštěvy, takže dneska zas chlebíčky, dortíčky...

těhu dusicky mě moc potěšilo :slight_smile:

holky nevíte jak je to s rodičákem od nového roku?kámoška mi už 2x volala, že ho měli snižovat, ale nějak to nemůžu na netu najít? :unamused:

net v baráčku ještě nemáme, zatim ani mít nebudem, dostala jsem od Ježíška ságu Stmívání, tak mám po večerech co dělat :grinning:

zatim pa a juknu zas od našich
6. led 2010 ve 14:40  • Odpověz
Ahoj,

teda Luci, pokračovat teď s chlebíčkama, tak už se ani nehnu... :confused:
S rodičákem si nedělej starosti. Snižovala se jen mateřská. Rodičák se nemění.

Koukám, že už jsem skoro poslední, kdo sem nedal nějaké ty fotečky ze svátků. To se budu muset polepšit...

To že prckové rostou před očima, už mi ani nepřipomínejte. Přes vánoce jsme museli koupit nové zimní botičky - už velikost 25. A teď ještě musím sehnat větší kombinézu.
6. led 2010 v 19:26  • Odpověz
autor
Ahoj holky, fotecky mate vsechny paradni.
Moni, Katy ma naaadherne vlasky a uplne paradni oci, je to princeznicka roztomila. Co jeslicky, jak tam zvladla spani?
Pido, nahodou Samik byl moc sikovny na cvicu a hlavne to malovani se mu asi fakt moc libilo, tesime se zase na pondeli.
Luci, jo jo, rodicak se nemeni.
Ivi, teda tak martinek uz ma nohu 25? Tyna ma ted tak 23.
O Dusicce jsem take cetla, moc ji drzim palce, at ma pohodove tehu a zdrave mimi.
7. led 2010 ve 12:52  • Odpověz
Ahoooj !

Jeni - moc děkujeme za pochvalu :slight_smile: Jesličky zvládla skvěle (včera už tam byla 6h i se spinkáním). Všechno spapala (a to jsem jí toho dala s sebou o hodně víc, než by jedla doma - co kdyby náhodou) a já jsem pro ni přišla a madam měla všechno spapáno. Mám dojem, že když vidí, že ostatní děti papají tak papá bez problémů taky. Spinkání taky naprosto v pohodě - no sama jsem byla překvapená. Chtěla jsem se tě zeptat - co vlastně děláte na tom malování ? Pokud jsi to už psala, tak se omlouvám, že se znova ptám, ale asi mi to nějak uteklo.

Ivi - téda, tak zima sotva začala a vy už další kombinézku ? Martínek roste jak z vody ! Katy má taky boty sotva 23 (jako Týnka).

Luci - sága Stmívání - co to je ? Knížka ? O čem ?

Tady je krásně nasněženo, vylízá sluníčko, ale Katy právě usnula a než se vzbudí, tak asi bude po sluníčku. No, tak snad zítra.
7. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
ahojky!

holky díky kvůli tomu rodičáku, jak jsme stěhovali a teď pořád ty návštěvy tak nestíhám vůbec zprávy, taky bez toho netu jsem odstřižená od světa :grinning:

Moni tak Katuška je fakt šikulka jak to zvládá ve školičce!Ta sága Stmívání je o holce, která se zamilovala do upíra. No takhle to zní jak kravina, ale je to super psaný. Ten první díl jsem přečetla za 3 dni, doporučila mi to Kacha. Ty další 3 díly jsem dostala od ségry. No a dva díly už jsou zfilmovaný, ale chci se kouknout až bude mít dočteno.

Ivi tak Samík má 25 botičky a chystáme se na větší a na novou kombinézu to taky vidim páč zima bude asi ještě dlouhá :unamused:

fotečky zhlídnu až budeme mít net doma, ségra to má hrozně pomalý, jsem ráda, že se dostanu k vám. Pak taky dám fotky od nás.

tak zatim pa
8. led 2010 v 11:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.