• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červňátka 2008 z diskuze.rodice

(Zamčená)
29. března 2010 
autor
Ahoj holky,
Moni, Tyna na kresleni vetsinou maluje prstovymi barvami, deti tam dostanou bud obrys nejakeho jednoducheho tvaru (treba zelva, ryba, snehulak), nebo ten tvar primo slozi z kousku barevneho papiru a pak vybarvuji okolo, do galerie jsem vlozila jeden obrazek Tyny, je to myslim z listopadu (ma to byt podzimni strom), ja jsem ji nalepila ty hnede vetve, zbytek delala sama.
Je super, ze to Katy v jeslickach taklhe paradne zvlada. Ty tedy pracujes od ledna na plny uvazek? pochopila jsem to dobre?
My byli vcera a dnes bobovat, Tyne se to libi, jen je hrozne mokra, tak doufam, ze nenastydne. Je tady hodne snehu, tak at si ho uzije.
Luci, hlavne, ze se sem dostanes aspon od sestry, byla by skoda, kdybys sem nechodila.
Holky jsem sklerotik nic vic si nepamatuji..
9. led 2010 v 11:34  • Odpověz
Ahoooj !

Jeni - já to nějak v tom albu nemůžu najít...pošleš mi link ? Ne, ne - pracuju jen částečně, Katy chodí do školičky jen 1 den v týdnu. Zbytek práce dělám doma. Opravdu si myslím, že na plný úvazek je dost času. Ten čas už pak nejde vrátit a já si toto všechno podruhé už užívat nebudu... Joo - a ještě dotázek - Týnka jezdí na bobech sama ? My dnes byli na sáňkách a já jsem jezdila s Katy - ale moc ji to nebavilo. Možná kdyby jela na bobech sama tak by se jí to líbilo víc...Ale nevím, jestli by mohla jet sama (máme tady jen malý kopeček).

Luci - tak to by mohla být docela dobrá knížka. A co Kacha ? Jak se má ? Nemáš nějkou fotku Miušky ?

Tady v noci sněžilo, odpoledne prašlo a teď začíná mrznout - no zítra to bude fakt chuťovka. Ještě že nemusíme někam jet. Holky zeptám se - chystáte se teď v zimě někam na hory ? Nějaký dobrý tip by jste neměli ?
9. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
Jeni - to zní moc dobře, takovéhle malování pro mrňata. Škoda že u nás nic takového asi není. Malému jsem teď od rodičů přivezla alespoň nějaké staré voskovky, a jen co taťka přinese z práce nějaké potištěné papíry, tak mu to zkusím ukázat.

Moni - každé dítě je jiné, a jestli Katy sáňkování nebere, tak s tím asi moc neuděláš. Pochybuju, že by ji bobování bavilo víc... Martínka sáňkování baví hodně, ale jezdí s taťkou. Nedovedu si moc představit, že by jel sám... A baví ho to tak půl hodiny a pak radši ťape ve sněhu a běhá z kopce a do kopce.
Na druhou stranu - boby snad od někoho na jedno odpoledne seženeš a za pokus nic nedáš.

Jinak tady sněžilo přes den, ale na to že je všude v okolí kalamita, tak my jsme v pohodě. V poledne jsem bez větších problémů dojela na bazén a to jsem "nížinný" jezdec. Je tu necelých 10 cm. Kdyby nefoukal vítr, tak už by to silničáři měli dávno uklizené. Teď večer do toho ale začalo pršet, tak jsem moooc zvědavá, jak to bude vypadat ráno.
Co u vás? Snad jste nikdo nezapadl a užíváte si zimní radovánky...
9. led 2010 ve 21:17  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
Moni, tak to jo, ja prave myslela, ze Kagty bude ve skolicce cely tyden, tak mi to prislo docela brzo. Jinak te uplne chapu, ze si chce clovek tohle batoleci obdobi pekne uzit.
Jinak mala tedy bobuje sama, asi dvakrat jsem to sjela s ni, ale pak uz me uplne vytlacovala z bobu, ze tam bude sama, tak mam smulu a uz se asi nesvezu, mame za domem kopecek na jednom konci je pozvolny a na druhem prudky - no my samozrejme jezdime na prudkem, Tyna uplne vyska radosti. Kdybych mela srovnat boby a sane, tak mne prijdou bezpecnejsi asi boby, kdyz se z ni vyklopi, tak aspon nepada z takove vysky. Sane, ktere ma kamarad, jsou docela vysoke a tam sice Tyna take jela sama, ale prece jen jsem se trochu bala.
Davam odkaz na ten Tynin vytvor, je tam i fotka z tech bobu (jen jsme ted vylepsili tu kombinezu, aby ji nesnezilo na nohy.
Luci, tak Stmivani vypada dobre, asi si ho pujcim v knihovne, pokud to uz budu mit.
10. led 2010 v 11:45  • Odpověz
10. led 2010 v 11:48  • Odpověz
Ahojky
Moni moc děkuju za pochvalu :slight_smile: Katuška je teda parádní s těma jesličkama, jaké jsou tam nejstarší děti?
Luci já ty dva díly z té ságy viděla, ale knížku jsem četla, prý je knížka suprová. Jako i film se mi líbil :grinning:
Jeni my chodíme u nás do kloboučku a tam děláme něco podobného, děti si nejprve hrají a pak se vždycky něco vyrábí, už máme doma sbírku :slight_smile:
Moni malá na sáňkách vydrží tak max 5 minut a bobách klidně celý den. Je v nich uplně v sedmém nebi :grinning:
10. led 2010 v 16:37  • Odpověz
Ahojky holčinky !

Ivi - tak u vás jsem si zrovna myslela, že budete úplně zapadaní sněhem - vždyť podle toho co bylo v telce, tak by si to tak člověk moh myslet.

Marti - jsou tam děti do cca 3,5 roku, starší jsem tam myslím neviděla. I když je to pro dětio až do 5 let. Jsou tam ale i mladší jak Katy. No - teď ve středu to bude zkouška, jestli všechno za ten týden nezapomněla. Přece jen minulý týden tam byla pondělí 3h, úterý 4h a středa 6h., takže to měla takové postupné.

Jeni - no obrázek úplně parádní ! A na fotečce z bobů vidím, že taky máte stejný problém s vyhrnujícíma se nohavicema. Jak jste to pořešili ? Nám se taky furt vyhrnují a leze mi to na nervy. Napdá mě jedině tam našít gumku a tu dávat pod botičku...

Ad boby - no budu to muset vyzkoušet. Ty sáňky ji moc neberou...

My jsme včera vybírali letní dovolenou a máme vybráno.http://www.plavalaguna.hr/Hotels/Laguna_Molindrio/Photo_album. Asi poprvé v životě pojedu na dovolenou s polopenzí - vždycky jsem si vařili a nebo chodili po restauracích a tak teď si užiju trochu pohodlí. Snad nám vyjde počasí - termín jsme vybrali v srpnu. Kdyby se chtěl někdo přidat k nám, budeme rádi - pak to bude s více prckama větší legrace :slight_smile:
11. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
Ahojky
Moni to je nádhera, já bych jela hned :slight_smile: Já už se těším na teplo :sunglasses:
11. led 2010 v 17:59  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
Moni, no my jsme zjistili, ze kdyz dame Tyne k te kombineze vyssi boty, tak ze ji ty gumy kolem nohavic pekne drzi a tesni vne boty, no proste ma puncochace, pak lem boty a pres tohle cele jeste nohavici od kombinezy Snih uz se ji na puncochace nedostava. Dovolena vypada naprosto paradne, hned bych jela. My zatim tak nejak predbezne mluvili o dovce trebaq v kvetnu, ze by mala jela jeste zdarma- vetsinou meli zdarma dite jen do dvou let veku, resp. do jeho 2. narozenin.
Pido, moc se omlouvam, ze jsem v pondeli uz neodepsala, take jsme malovani se cvicem malem nestihly, toho snehu byly vsude mraky:slight_smile:
12. led 2010 v 17:31  • Odpověz
Ahoj holky! tak už jsme připojení :grinning:

Moni tak letní dovča vypadá super!!! já bych jela do teploučka hned, bohužel na to letos asi zas nezbude, máme toho tolik ještě na dodělání :unamused: no a na hory se nechystáme, mě zima vůbec nebere a stačí mi to u nás. S Kachou jsem si zrovna včera volala, chtěla jsem je pozvat do baráčku, ale oni bydlí na kopečku a jsou dost zasypaný, tak Kacha taky nevyjíždí. Až přijedou na návštěvu tak dětičky vyfotim :wink:

My jsme zapadaný slušně. K mamce se brodíme přes louku, tam je tak půl metru sněhu, no je to sranda. A Sam je asi po mně páč ho sníh moc nebere, nechce se mu v něm ani chodit. No a já v tomhle ani nevyjíždím, taťka nás vozí do solné jeskyně a na nákupy
:slight_smile:

Co naše těhulky? jak se zvládá těhotenství s prckama? už máte pohyby? a je pravda, že u druhého vyleze bříško rychle?no jsem zvědavka co mě taky čeká :wink:

tak jdu prohlídnout vaše fotečky z Vánoc, naše jsem ještě nestihla dodat, tak pa
12. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
teda nejak nam to tady vazne.
My dnes byly na cvicu a na malovani, sesly jsme se tam jen 3, asi se nikomu v tom snehu ven nechtelo. :slight_smile:
V Praze uz zacina snizek tat, je i celkem teplo, tak jsem rada, ze uz snad pujde jezdit lip s golfkama, u nas nebylo moc protazeno, tak to bylo spis na boby nez na kocarek :slight_smile:
Holky, co nocnik a odplenkovani? Jak to u vas vypada, u nas na bodu 0.
18. led 2010 v 11:49  • Odpověz
Ahojky !

Tak my jsme dnes zavaleni sněhem a jsem ráda, že dnes nikam nemusím autem. Jirka měl dnes ráno velké problémy vůbec odjet z parkoviště. Byli jsme jen pěšky v sámošce, taková procházka před oběděm. Pořád tady hodně chumelí.

Jeni - nočník o ničem. Sedí tam 10sec pak stoupne a řekne: není a peláší pryč. Zato oblečená si na nočník sedá velmi ochotně :grinning: . Je vidět, že furt ještě nechápe o co jde...

Zítra s plavčem ještě uvidíme - jestli bude tak nasněženo, tak asi nikam nevyjedem. Jen doufám, že do středy budou silnice ok - nerada bych zase do práce jela hodinu...

Kočky - jak to u vás vypadá s papáním ? Myslím, jestli už se prcci pokoušejí jíst sami. Katy občas lžičku chce a chvíli papá sama. Ale to je tak 10 lžiček a pak už musím dávat já. Ale skutečně jen občas - mám dojem, že madam je pohodlná a je pro ni jednodušší se nechat krmit.
18. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
autor
Moni, tak to mala by se krmila sama velmi rada a porad.
Ja ji to dovolim jen tehdy, kdyz mame dost casu, to pak ji lzickou nebo detskou vidlickou sama a sni tak pulku sve porce, zbytek ji bud dokrmim, nebo uz proste dal jist nechce..
Drzim palce, at muzete ve na plavco a ty do prace, snad budou silnice sjizdne. Ja mam zitra Bulovku, ale jedu klasicky MHD, autem se porad bojim.
Pa pa, pekny vecer.
18. led 2010 v 18:30  • Odpověz
Ahoj tety!

my jsme taky zavaleni sněhem, bobujem nebo se brodíme, ale už se to malýmu začlo i líbit, tak to jde. Zítra teda ráno jedu sama autem do solný, taťka bude čekat žumpaře, tak snad to zvládnem :slight_smile:

Jinak nočník nic, ani nezkoušíme, pořád si řikám, že začnem a vždycky na to nějak zapomenu :unamused: U nás je teda novinka - náš největší problém jak měl Sam pořád dudu, tak min. týden jsme byli u zubaře a doporučily nám to odnaučit. Tak jsem malýmu řekla, že dudu je jen na spinkání, když se vzdubí tak ho dáme do postýlky a zatim dobrý, párkrát se zeptá, tak mu řikám že to pan doktor řekl a je klid. Akorát chce pořád jíst :grinning: pořád slyšim jen ham ham....asi si to vynahrazuje. Sám lžící nejí, teda někdy mu ji pujčim, ale je to pak všude, tak ne.

od února začínáme taky chodit do yamahy, tak jsem na to zvědavá.

zatim pa tetky a písněte!!!
18. led 2010 v 18:43  • Odpověz
Ahojky,

u nás dneska taky docela napadlo. Tak jsem dopoledne v té největší chumelenici vzala malého a skočila s ním na nákup. Byl nadšený. Samé dobrodružství ... shazování sněhu z laviček, smekání se na uklouzaném chodníku a hlavně - brodění prašanem až po kolena! :slight_smile:
Myslela jsem, že odpoledne ještě vyrazí s taťkou na sáňky, ale bylo tak mokro, že jsme to odpískali.
Je ale fakt, že mít "městské" golfky a muset jezdit častěji s kočárkem, tak bych taky tak nadšená nebyla. Tady naštěstí většinu zvládneme pěšky. Jenom minulý týden jsem musela kočárek vytáhnout (přední "malá" kolečka cca 20 cm v průměru) a myslela jsem, že mne odvezou. Leckde jsem musela po silnici a třeba na náměstí se u nás musí objíždět roh radnice, zatímco ostatní chodí po schodech do podloubí - a ten roh samozřejmě nebyl proházený. Bylo tam cca 10 cm rozježděného sypkého sněhu. Evidentně se o to stará nějakej chlap. :confounded:

Moni - Martínek sice lžičku jakž takž ovládá, ale rozhodně dává přednost tomu, aby ho někdo krmil. To už musí být něco fakt dobrýho, aby jedl sám. Napadají mne jen dvě věci - čočka a knedlík.

Jenni - nočník zvládáme jen za předpokladu, že je Martínek jen v tričku a čas od času mu nočník připomínám. A stejně se tu a tam stane nehoda. Zatím jsem ráda za to, že si občas vzpomene sám (a to už to pak hoří) a že si uvědomuje, že by neměl dělat loužičky. Byla bych ráda, kdyby byl do jara bez plenek, ale nevím nevím, jestli se to povede. Pak už to bude špatný, protože na něj nebudu mít tolik času...

Luci - to je super s tím dudlíkem, že to Samík takhle rychle pochopil. :slight_smile:
Jinak jelikož jsem 28+x tt tak už si pohyby užívám. :unamused: Mrňousek už bohužel občas dosáhne až na žebra.
18. led 2010 ve 20:25  • Odpověz
Ještě jsem si vzpomněla, že jsem se chtěla zeptat, jestli jste někdo nechával očkovat proti klíšťové encefalitidě. Původně jsem to měla letos v zimě v plánu, ale úplně jsem na to zapomněla a teď nevím, jestli se to ještě stihne... A taky jestli to má smysl, když se kvůli miminku moc mimo město nedostaneme...
18. led 2010 ve 20:28  • Odpověz
Ahojky
Jeni tak u nás zase sníh včera napadl :slight_smile:
Luci tak já mám rozhodně rychlejc břicho venku než v prvním těhu :grinning: A já pohyby zatím nee, sice včera cosi bylo, ale ještě ne ty pořádné
Odplenkování - myslím, že slečna moc dobře ví co se po ní chce, ale nějak stávkuje :angry: sedí na hrnci a na velkém záchodě a pohoda, zavolá si, sedíme tam dlouho, ale jak se jí chce tak sleze a vyčurá se klidně hned vedle :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže shrnutí nočníku na body tak -5 :grinning:
Papání - tak jednu domu jsem jí nesměla do pusy nic dát, pořád chtěla jíst sama, ale naštěstí to přešlo, protože skoro nic nesnědla :unamused:
Luci to je super s dudlíkem :slight_smile: malá taky furt něco žvachle. Já jsem se té yamahy trošku bála co to bude,ale je to tam super.
Ivi tak my když je takhle tak kočár ani nevytahujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: beru místo toho radši boby :grinning: včera jsem si s malou udělala takovou delší procházku, taky byla nadšená, pořád dělala stopy rukama fakt úžasné, metr chůze se proměnil v půl hodinu :grinning: Očkovat jsem ji nenechávala.
19. led 2010 v 07:01  • Odpověz
ahoj holky,
ja jen na skok, protoze unavou uplne padam :frowning2: jsme cela rodinka nemocna.. pritahl to tatinek a my ted hrozne kasleme, ryma atd.. samca chropti a do toho se mu dere stolicka - ma tam bouli jak blazen :unamused: v noci spal tak 4 hodiny, mel teplotku atd.. no proste si uzivame.. ja ani nepamatuju kdy jsem byla takhle vyrizena..
takze jsme zase nebyli ani s tynkou na cvicu a kresleni a ani zpivat a plavat nepujdeme.. ty dny jsou fakt dlouhe.. to tu mame nove boby a ven taky nemuzeme :frowning2: a jeste jsem musela zrusit preockovani na zloutenku..
no uprimne doufam, ze u vas je to mnohem lepsi, uzivate snehu, tehulky brisek a i kdyz deticky obcas zlobi, tak hlavne, ze jsou zdrave.. toto je opravdu des :frowning2:
tak se mejte krasne a az se dame do kupy, pisnu optimistejsi zpravicku :wink: pa
19. led 2010 v 11:52  • Odpověz
Ahojky tetky,
koukám, že zimu si všichni užíváme.. U nás sněhu plno.. tlačení kočáru k nám do kopce je fakt utrpení.. Boby jsme koupili.. Honzík doma na nich seděl a nechtěl slézt, ale venku na nich vydrží tak minutu a jinak chce ťapat..
Takže na nějaký nákup nebo do Slůňátka musíme pořád s kočárem..

Pokud jde o nočník.. tak on ví, že se do něj má dělat "ee".. vždycky na něj ukáže a to je tak všechno.. Pořád chudák slyší: Nechceš na nočníček? Pojď si sednout na nočníček.. ale je to houby platný.. občas si ho teda podá, oblečenej si na něj chvíli sedne a má radost, jak je šikovnej.. ale svlečenýho ho na něj nedostanu.. Takže u nás taky nic..

Papání.. Honzík sám nejí.. vždycky si vezme lžičku.. pošťourá se v jídle a podá mi ji.. Taky to asi bude trochu mou pohodlností.. že nechci, aby všechno zaflákal jídlem.. :wink:

Včera jsme konečně po dlouhé době zase ostříhali.. Zase akce měsíce.. Můj brácha ho držel, Robert ho bavil a já stříhala.. a Honzíček řval jak tur.. No, ale je to za námi..
19. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
Jo, a Luci, Samík je šikulka s tím dudlíkem.. Krásně to pochopil..

Pido.. koukejte se brzy uzdravit.. snad Vás to brzy přejde..

Těhulky, vy dávejte na tom sněhu pozor.. opatrně!! :slight_smile:
19. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
Ahoj holky
ted jsem vás pořádně přečetla a slibuju, že vám podám pořádné hlášení a budu reagovat na všechno večer!

Pěkný den!Dávejte pozor!
19. led 2010 ve 14:08  • Odpověz
Ahoj holky
moc vás všechny zdravím!

Vy co jste sem daly fotečky, tak jsou moc krásné!Dětičky rostou před očima, šikulky!

Pido - mrzí mě, že jste takoví marodci, ať jte brzo fit, ale jak to chytne jeden, tak pak je to jak lavina!Dřzte se!
Evi teda malému ty vlásky ale rostou, vy ho fakt stříháte každý měsíc ty jo!To je neuvěřitelné!
Moni, ta dovča vypadá super, určitě si ji moc užijete. Katy má teda taky ty vlásky, culíčky juj!
Luci - to se to bydlí v novém,že? to je paráda!A Samíkovi to ani nepřijde,že? Strašně gratuluju k postupnému odbourávání dudlíku!Samík je rozumný chlapeček, že si to tak nechal vysvětlit!To u nás nehrozí, ba naopak se mi zdá, že je to čím dál horší, fakt už z toho začínám být na nervy!
Ivi - ty brdo, ty už jsi tak mooooooc těhulka, to tak strašně letí, to není ani možné!

Nočník - tak zatím ho tam nějak neposazuju, max si tam sedne oblečený, ale poslední dobou mu hrozně vadí, když je pokakaný,tak to začne strašně řvát a plácat se po plínce a řve a a no a tak pak čučí na ten nočník s takovým jakoby provinilým pohleeem, že to nezvládl nebo co...

Yamaha - tak tam stále chodíme a je to čím dál lepší, děti jak jsou starčí, tak už čím dál víc chápou a začínají různě tančit, prostě se hýbat do písničky, bude ted karneval, pak nějaké vystoupení, no moje nervy. Tam a i v druhém cvičení máme i výtvarku, tak to se s maminkama vždy orosíme, co to těm ratolestem pomůžeme vytvořit za umělecká díla.

Očkovat jsem ho nenechávala, má zatím ta základní očkování

Jíst sám - no tak lžičkou jíst tak nějak umí, snaží se a má z toho radost, ale spíš ho krmím já ale když si umane, tak kolikrát jíme dvěma, já ho krmím a on se v tom rýpe tou svou

Ale s čištěním zubů máme problém, tak momentálně nečistíme :unamused:

Před pár dny se asi malý přejedl hroznů i se slupkama to jedl, tak tak divně prděl - že to tak musím napsat a trochu měl i průjem, no a pak jsem dostala průjem i já a zvracela jsem, tak si můj bral paragraf.Pro jistotu šel s malým k dr, udělala mu výtěr, ale nakonec byl v pořádku, dnes jsem volala na výsledek a byl ok, v pá spolu byli ve cvičení a byli nadšení oba, tak jsem na ně byla pyšná, že to zvládli. Musela jsem M pochválit, já nebyla schopná dělat nic, tak vypral, uklidil, postaral se o malého, já spávala v obyváku.Ale už jsme zdraví, tak fajn.Taky jsem na neurologii dostala prášky na migrénu, tak je beru každý den, aby se to všechno poléčilo, tak se uvidí a pak v dubnu půjdu na vyšetření.tož tak u nás.

Jo a taky se malému vůbec nelíbil sníh, fnukal, nechtěl sedět na bobech, saních, furt jsem ho tahala na rukách, vždy jsem byla zmožená a naštvaná, že mu dělám zábavu a nakonec chtěl být raději doma nebo co, ale tam se taky nudil. Ale dneska mi udělal radost, sánkoval, boboval, tak fajn

Tak jsem se vykecala!

Přeji dobrou noc, snad jste dočetly :wink:
19. led 2010 ve 20:49  • Odpověz
Ahojky!

jsem si pěkně početla :slight_smile: :wink:

Pido ať je brzy líp!!!

Pavli tak vy jste si taky uživali :frowning2: Michal je fakt šikula! ať ti hlavně prášky na migrénu pomůžou :wink:

Ivi jak píše Pavla, tak tvoje těhu fakt letí! já se nemůžu dočkat co budete mít :wink:

Tak Samíkovi se sníh začal taky líbit, normálně skočí do sněhu a leží, pak viděl našeho psa jak žere sníh, tak ho začal ochutnávat taky :grinning: Včera u nás byla Kacha s Miou a já blb zapomněla fotit. Miuška je tak hodná holčička! to ten náš drak ji dával zabrat :slight_smile:

tak dobrou!
20. led 2010 ve 22:19  • Odpověz
autor
Teda Pido, tak at jste zase brzo fit.
Pavli, snad te uz migrena nebude trapit, to musi byt hruza, Misa je sikula, ze se takhle pekne postaral o maleho a Tebe.
Luci, Samik je sikula, ze si nechal vysvetlit ten dudlik.
Jdeme ve stredu k zubari, tak asi bude muset na Tynu take zapusobit, nejak si posledni dobou nechce moc cistit zoubky. Asi ji uz koupim nejakou pastu, treba se ji to pak zalibi..
Jo, jsem rada, ze na odplenkovani to zatim nevypada u nikoho nejak extra jinak nez u nas. :slight_smile:
Ivi a Marti, take mi prijde, ze ta vase tehotenstvi utika strasne rychle.
Pa pa, dobrou noc.
21. led 2010 ve 21:04  • Odpověz
Ahojky,

jenni - jo jo, pasta je moc dobrá věc. Mňamka. :grinning:

Napadá mne - co používáte za zubní kartáčky? My měli nejdřív nějaký z DM (byly 3 v balení), pak od Colgate a MaM a ty druhé dva strašně rychle to rozkousal. Vydržely tak max měsíc, což mi při jejich ceně nepřijde moc hifi. :confounded:
A malý tip - teď jsem u Rossmana koupila kartáček od Elmexu, na kterém je super, že byl i se vzorečkem pasty. Při naší spotřebě máme pastu tak na půl roku... Jak moc ten kartáček vydrží, to ještě nevím.
22. led 2010 v 00:12  • Odpověz
Ahojky !

Pido - doufám, že u vás už je líp. U nás je opět nemocný (za posl. 3 měsíce už potřetí) jen taťka a katy furt soplí a pokašlává, ale jinak je v pohodě.

Evi - s nočníkem je to přesně stejně i u nás, jako kdyby jsi popisovala naši Katy

Luci - taky už musím koupit nové kartáčky, hrozně rychle je zničí. Pastu používáme už dlouho - teď máme z DM, předtím jsme měli tuším Perličku...?

Jeni - tak ať dobře dopadnete u zubaře :wink:

Pavli - co ty prášky na migrénu ? Jsou dobrý, zabírají ?

U nás žádné změny, na plavču už jsme nebyli skoro 2 měsíce - buď byla Katy nemocná nebo tak sněžilo, že jsem se bála vyjet. Tak nevím, jak budeme pokračovat... Moc se těším - za necelých 14 dnů jedeme na prodloužený víkend do Tater !! Hlavně jsem chtěla kvůli Katce, aby byla chvíli na čerstvém vzduchu a taky aby si pořádně užila sněhu. Tady ve městě sice sníh je, ale víte jak je to ve městě... :unamused:
22. led 2010 ve 12:50  • Odpověz
Ahojky,

Moni, tak to je docela na nic s tím bazénem, co? Napiš jak to Katuška zvládla. Přijde mi to totiž, že Martínek všechno celkem rychle zapomíná. Musím zaklepat, my zatím chodíme plavat pravidelně. Jezdíme ale autem a jenom po městě, takže mráz a kalamita moc nevadí.
Užijte si tu dovču. Bledě závidím...

Holky, vypadá to, že mi Martínek čte přes rameno, jak ho tady "pomlouvám"! Už čtvrtý den sám! sní většinu oběda a nehoda při nočníkování se stala spíš výjimkou. Pravda, běhá tady polonahý, ale pomalu to začíná zvládat i se slipečkama. Včera mne teda dostal. Něco jsem kutila v koupelně, malej byl v obýváku. Najednou přiletěl, sebral hadr na podlaho a zase zmizel. :confused: Tak jsem poslala muže, ať to zkontroluje - šmrdlal tam na podlaze loužičku, zlatíčko. :grinning:
Ale abych ho nepřechválila - máme za sebou zřejmě první vzteklý záchvat. Cca 30 minut řevu, házení věcma a mlácení do všeho. :unamused:
25. led 2010 ve 21:29  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu vas sem pozdravit, protoze mi Lucka prozradila, kam jste se presunuli! :slight_smile: Tak doufam, ze nevadi a ze ji neukamenujete!
Koukam, ze se mate bajecne a ze budou nove prirustky - moc gratuluju!
Snazila jsem se prelouskat ty 3 stranky, ale mam v tom teda hokej! :confounded: Mia roste jako z vody, 18mes prohlidka odhalila 87cm a 12,5 kg. No drocecek. Dokonce ma uz 8 zubu, to koukate co? Mozna ji fakt nekdy dorostou. Bez plenek taky jeste nechodi, protoze se furt nekde povaluje na zemi a jak mame prizemni dum, tak je tu ted docela studeno, takze jsem vlastne za tu pampers izolacni vrstvu docela rada! Verim, ze se to povede az bude trosku tepleji, stejne tak jako vsechno ostatni. :wink: Jist chce mala sama porad, hlavne obed, takze je nekdy pekne veselo.
Lucka sice tvrdi, ze je Mia hodna holcicka, ale vcera mi predvedla takovy vzteky, ze uz dostala na prdel. Nekdy ji to proste popadne a jeji slovicko NE opakovany v kadenci ruskyho samopalu me dohani k silenstvi. :confounded: Jinak mame doockovany Prevenar a ceka ji Priorix - vzala jsem Tetra, tak snad nebude reagovat nijak spatne.
Jinak Samik je uzasnej, peknej milovnik, docela se na Miu vrhal - nic nenechava nahode. Snad se Luci neurazis, ze na tebe prasknu, ze mate krasnej a vkusne zarizenej domecek!
Vim, ze jsem na vas pekne kaslala, za coz se omlouvam, ale mela jsem takovy "debil" obdobi, bylo hodne prace, porad jsme nekde litali a ja jsem nejak nevedela co psat....
Mejte se moc krasne a at jste vsichni zdravi
26. led 2010 v 10:03  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak musim rict, ze Perlicka teda pomaha, mala si zoubky cisti dobrovolne.
Moni, teda u vas je nemocny tatka stejne jako u nas. Dan ma asi nejakou virozu, ci co. My s Tynou se drzime.
Kachi, ahoj, vitam te, je fajn, ze jsi nas nasla. Tak Mia ma stejne zubu jako nase Tynule :slight_smile:
Dnes jsnme byly u zubare, tak vse OK, Tyna tam pak ztropila scenu kvuli hracce. Dr. ji pujcila Krtecka a ta nase pidalka ho pak nechtela vubec vratit, tak jecela na celou recepci. Je to heeerecka :slight_smile:
Kachi, pridavam miry Mii do seznamku.
U nas je hrozna zima, jdeme dnes jen do solne, v tom mrazu se mi nikde nechce prochazkovat.
Cely den me honi silene mlsna a uz nevim, co bych snedla, hruza hruza :slight_smile:
27. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
autor
Samik od Pidi: 10,20 kg 83 cm
Katy: 10,50 kg 83 cm
Tobisek: 10,85 kg 83 cm
Nikolka: 11,00 kg 86 cm
Tynka: 11,00 kg 84 cm
Honzik: 11,90 kg 83 cm
Martinek: 12,20 kg 85 cm
Mia: 12,50 kg, 87 cm
Samik: 12,75 kg 88 cm
27. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.