• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červňátka 2008 z diskuze.rodice

(Zamčená)
29. března 2010 
holky - diky moc za gratulace :grinning:
moni - tak at je viroza rychle pryc!! a katuska je do odjezdu na hory zase fit!
marti - chudak nikolka, asi ji to chudinku bolelo, ale ted uz to bude urcite v poradku! no a s tim snazenim - tak my se vlastne ani nesnazili :slight_smile: toho 1.listopadu jsem prestala kojit a podstoupila tu operaci, 1. prosince jedinkrat symbolicky zamenstruovala a pak uz jsme se ani nestacili divit :grinning: na te chirurgii se sice pani doktorka tvarila, ze proti otehotneni takto brzy po zakroku nic nema, ale my chteli jeste par mesicu pockat.. a kdyz vezmu jak dlouho jsme dreli na samcovi :slight_smile: proste jsme to spis jen neuhlidali.. ale o to vetsi radost mame..
jenni - tve informace jsou opravdu nedocenitelne :wink: taky me to tedy dost prekvapilo!
me teda vcera po zpivani rozbolel docela zub a furt se to nejak nelepsi, tak me zitra vezme zubarka, no jsem na to zvedava.. to jedeme zitra na hory na vikend.. no snad to bude ok
tak pa, vzbudil se mi broucek..
4. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz
http://ekonomika.idnes.cz/specialni-priloha.asp?y=test/test-dnes-detske-mlecne-vyrobky.htm
jeste spis jen pro info - kamaradka mi to dnes poslala a obcas jsem se docela divila..
4. únor 2010 v 15:13  • Odpověz
Ahojky!!!

tak předně Pide moc moc gratulací k těhu!!! já si myslela, že další budeš ty :wink: je to paráda, jak se rozrůstáme :grinning: budete si nechávat říct pohlaví?

Moni tak to je jak naschvál s tou angínou :cry: tak hlavně aby vyšel další termín!

Marti Nikolky je mi taky líto, toho píchání oušek se fakt bojim. :cry:

Jinak v yamaze dobrý, teda mě to moc nezaujalo, hlavně tam byli dvě děti s nudlema u nosu :angry: ale Samíkovi se to moc líbilo, tak budem chodit.

Pavli tak super s tim dudlíkem, já se taky bála až uvidí někoho s dudanem, ale je to v pohodě, vůbec se ho nevšímal.

tak zatim tety a marůdkům brzské uzdravení!!
5. únor 2010 v 08:36  • Odpověz
Ahojky !

Tak Katy už je celkem zdravá, jen teď zase nastupil kašel. Ale snad s tím nějak zabojujeme. Takže ve čtvrtek bychom snad už konečně měli odjet na ty vytoužené hory !! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pido - díky za ty informace o jogurtech atd. Jirka už podle toho nakupuje :slight_smile:

Luci - ty děti s nudelama u nosu najdeš snad všude...tomu se snad ani nejde vyhnout....

Tak zatím pa a pa a doufám, že tady bude trochu živěji :wink: :wink: :wink: :wink:
9. únor 2010 v 19:55  • Odpověz
Ahojky tety,
Pido.. ooooooobrovská gratulace.. i Samíkovi, že bude mít sestřičku.. :grinning: A jak ti je.. zlobí tě nevolnosti??
Doufám, že i další dvě těhulky jsou ok..

Mončo.. dobře, že je Katuška zdravá.. užijte si hory..

Já si nic nepamatuju.. :rolling_eyes:

Stoličky už jsou venku na obou stranách.. byly to čtyřky nahoře.. naštěstí.. tři týdny jsme nespali.. teď už tři noci ano.. :wink:

Zítra jedeme do nemocnice na kontrolu s pindíkem.. tak už je mi teď špatně, když si představím, jak bude Honzík hysterčit.. Snad to nějak zvládneme..
10. únor 2010 ve 13:17  • Odpověz
autor
Ahoj holky, mam ted desne moc prace, vubec nestiham.
Luci, jo jo, deti s nudlema jsou fakt vsude, ono v tomhle pocasi se ani neni co divit.
Moni, tak snad na hory odjedete v plnem zdravi.
Evi, hlavne, ze ma Honzik v nemocnici jen kontrolu a ne nic horsiho, treba hystercit ani nebude :slight_smile:
Tak jak se maji nase vsechny tehulky?
Dnes jsme se videli s Pidou a Samem v yamaze a musim rict, ze to obema moc slo, jsou to sikulove.
Zitra mam rano skoleni v Motole a pak jdeme s Tynou do solne, tesim se, nejak mi neni dvakrat dobre, tak treba mi to ta solna vylepsi :slight_smile:
Holky, jak hodne ted ditka koukaji na TV? U nas by Tynule sedela pred Krteckem porad, akt ji tak za hodku musim uplne odtrhavat, nevim, co ji na to ted tak bavi.
10. únor 2010 v 17:05  • Odpověz
Ahoojky,
hlásím, že kontrola dopadla dobře.. Sice Honzzík hulákal.. ale zvládli jsme to.. Ani jsme nečekali a byli jsme rychle venku.. Nic mu dělat nebudou a vše je ok..
Dnes se mu ráno spustila rýma.. takže je protivka..

Jeni.. jak solná.. pomohla?

Honzík moc nekouká na tv.. jen na reklamy.. :grinning: Krtečka jsme nezkoušeli.. občas chvíli vydrží u Teletubbies.. ale musím koukat s ním, jakmile se zvednu, že půjdu něco dělat, tak je zvědavej a kontroluje mě..
Koukáme na večerníček.. většinou vydrží.. jen tenhle, co dávají teď, ho moc nebere.. :o)
12. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz
Ahoj tety!

Evi Honzík je šikulka s tim vyšetřením! a rýma ať vás dlouho netrápí :wink:

Tak Samík na tv taky moc nekouká, máme ji třeba zapnutou, ale nevydrží ani 5 min, pořád má něco důležitějšího na práci :grinning: a když mi začne tancovat před televizí, tak to znamená, že chce písničky, takže nám jde očko nebo mtv :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo holky já vim, že teď jsou unudlenci všude, no já ale s malým mezi děti nechodim, když je nastydlej, takže mi to od ostatních vadí no... Jinak musim to zaklepat (ťuk, ťuk), ale Sam je od tý chřipky v prosinci zdravej jak rybička a myslim, že je to i tim přestěhováním, tam u tchánovců byl pořád někdo nemocnej...

V pondělí jsme byli v mořským světě a bylo to moc fajn, Samík tam lítal jak splašenej :slight_smile: Taky se u nás zas rodí jak na běžícím páse, ve středu od kámoše Tomášek, včera od dalšího kámoše Anička :slight_smile:

tak zatim pa a hezký víkend!
12. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz
Ahojky,

Evi, super že kontrola dopadla takhle dobře.

U nás televize moc neběží, a když už tak Martínka "naše" pořady moc neberou. Něco jiného jsou ale Teletubbies (50 minut v kuse sedí a kouká), znělka Večerníčka (českého i slovenského, na slovácích navíc s mašinkou v reklamě), "míčky" (= šťastných 10) a pak samotné večerníčky. U večerníčků je zajímavé, že mu vždycky 1-2 díly trvá než se zorientuje a pak ho to teprve začne bavit. Krteček ho moc nebral.
Z čeho mám radost je že hned v závěsu jsou knížky. Půjčuju mu v knihovně leporela a má toho většinou půjčeno víc než já. V současnosti už jsme opustili jednoduché obrázky typu "traktor", "náklaďák" a jsme u "traktor na poli s ovečkama v pozadí", "náklaďák sype písek na stavbě domu". Pohádky ho zatím moc nebaví, radši si listuje sem a tam a nechává si vyprávět, co se na tom obrázku děje.

Jinak zrovna teď aktuálně si doma předáváme nachlazení. Manžel se z toho dostal a na mne a na malého to padlo. Sice to není žádná velká choroba, ale Martínek je unavený, protivný a mně taky není hej. :frowning2:

Jo, a hlásím, že jsme odepsali další zubní kartáček. Trvanlivost cca 3 týdny. :angry:
12. únor 2010 ve 21:48  • Odpověz
Ahojky
tak my už jsme taky fit
Evi to je super že Honzíkovi nemusí už nic dělat :slight_smile:
Jeni malá vydrží u zlatovlásky a shreka, ale ne nějak extra dlouho, má tam svoje úseky tak na ty čučí a zbytek ji moc nezajímá
Luci mořský svět musí být super, taky se chystáme, ale vidím to až tak na příští rok :grinning: Loni nám to nevyšlo.
Jinak jsme byli na velkém utz, všechno je v pořádku a čekáme chlapečka, jméno je tabu a asi se budem hádat až do konce těhu :grinning:
12. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz
Marti gratuluju k chlapečkovi!!! a na jméno si teda počkáme do června :grinning:

já včera byla na gynd. na preventivce tak dr. se smála, že si prý dáváme pozor, když neberu prášky, prý je zvědavá za jak dlouho se uvidíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: já doufám, že až za rok :grinning:
13. únor 2010 v 07:02  • Odpověz
Ahoj holky!
Evi, moc gratuluju Honzíčkovi ke kontrole, nakonec jste to zvládli dobře!A co rýma, je to lepší?
Věrko, no tak to jsi otěhotněla rychlostí blesku, to je paráda! To jste fakt ani nečekali!
Luci, já taky nic neberu, ještě jsem jaksi nezvládla si nechat napsat antiko :sunglasses: Jinak pokračování dudyn - tak přes den ho už fakt nemá a ted o víkendu už s ním nespí ani přes den ani v noci, no, musel to vzít do svých rukou tatínek, já jsem fakt měkota, tak pokud to zvládnu i já ho uspat přes týden bez dudyna, tak si konečně můžeme odškrtnout další problémek. Tak to vidím tak, že i ten nočník a podobné akcičky ráda přenechám tatínkovi
:grinning:
Ivi - přeji vám brzké uzdravení, já pořád vyhlížím jaro, prý to bude trvat do března, asi mě už klepne!!!
Tobík se dívá taky na znělku večerníčku, hrozně má rád ted ty Medvídky no a žere auta, tím je posedlý no a taky znělku reklam a TV novin a Očko u nás valí taky.
Moničko, doufám, že jste na hory odjeli a užíváte si snížku a zimních radovánek!

Holky, ty LUhačky ráda zařídím a taky budu hledat vhodný penzionek, pokud budete mít i vy tipy,tak sem s nima,ju?

U nás zatím vše ok. Začali jsme chodit do té angličtiny pro děti, ted byla první taková zkušební hodina, tak jsme si řekli co a jak, tak v ut jdeme na další. o víkendu jdeme na karneval, tak jsem na to zvědavá taky.Opět jsem měla jakési zažívací potíže, ale už jsem ok.

Přeji krásný Valentinský den - kdo slavíte! :wink:
14. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz
Ahoj při pondělku!

tak jsem to s tim Samem fakt zakřikla, má chuděra kašel a rýmu a trochu i zvýšenou teplotku :angry: dneska měl být u mamči, potřebovala jsem něco zařídit v Praze, tak jsem s nim radši zůstala doma.

Jinak si začíná všímat nočníku, párkrát si řekl na čůrání a fakt se vyčůral a teď 2x na kakání a taky úspěch :grinning: Jsem ráda, že na to začíná přicházet sám, min. týden jsme byli u kámošky a ta na svýho synáčka snad 50x za tu dobu co jsme tam byli jestli nechce čůrat nebo kakat :confounded: jsem myslela, že jí do toho nočníku nas... snad už sama :sweat_smile:

Pavli za co půjde Tobík na karneval? my jdem u nás 6.března, tak jsem Samovi objednala na mmb takovej kostým tygříka, bylo to nejlevnější, tak jsem zvědavá jak mu to bude.

tak zatim pa!
15. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
ahoj holky,
luci - diky za gratulace k tehu - pohlavi si urcite rict nechame - jsem strasna zvedavka a nevydrzela bych to.. ale mozna to nerekneme nikomu z rodinu :D no uvidime jeste.. jinak samicek je teda veliky sikula s tim nocnikem a ty virozy jsou fakt hrozne - davas treba samikovi nejake vitaminky? ja od te nasi nemoci davam obcas samcovi toto http://www.lekarna.cz/multi-tabs-immuno-kid-tbl-30/ a musim zaklepat, ze zatim dobry.. kamaradka je dava dcerusce, ktera byla furt nemocna a od te doby nic.. tak to jen na zvazeni ;) a urcite nam nafot samika tygrika :slight_smile:
pavli - ty taky urcite budes karneval foto-dokumentovat, ze? :slight_smile: a ta anglictinka je skvela, taky chci se samickem zacit chodit..
marti - veeelika gratulace k uspesnemu utz a chlapeckovi!!! kdo ma z chlapecka nejvetsi radost? :slight_smile:
ivi - tak uz je vam lepe? prejeme brzke uzdraveni - hlavne v tom tehu je neprijemne, ze se skoro nic z leku nemuze.. tak snad to brzy prejde!
evi - velika gratulace k uspesne kontrole!! honzicek je sikulka, ze to takhle zvladnul ;) a taky diky za gratulace k tehu, no a nevolnosti docela zlobi.. jsou horsi dny a lepsi dny.. ale je to fakt dost jiny prubeh nez se samcou - jine chute atd..
moni - doufam, ze si uzasne uzivate hory a tesime se na fotecky ;)
jinak dnes jsme byli s jenni a tynkou zase na cvicu a kresleni a bylo to moc fajn - samicek sice zase dost protestoval a na vsechny se mracil, ale snad si to i uzil :slight_smile: ve stredu budeme na yamaze zkouset s detickama prejit z robatek do krucku k hudbe, tak se jim to snad bude libit.. :slight_smile:
tak jinak zatim pa, mejte se krasne a hezky piste ;)
15. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz
Ahojky holčinky !

Tak jsme zase zpět. Ale nejprve k dění tady:

Marti - gratuluju k chlapečkvi - budete mít krásný páreček. No a jméno? Sama jsem zažila dlouhé diskuse kolem jména, takže vím jaké to je, Držím palce :slight_smile:

Evi - to jsem ráda, že Honzíček je v pořádku a že jste kontrolu zvládli - šikulááááá ! :slight_smile:

Ivi - vy se opatrujte a rychle zabojujte se zákeřným bacilama, v těhu je to obzvláště nepříjemné

Pido - já bych to asi taky nevyržela nenechat si říct pohlaví (v tomhle obdivuju Ivi). Tak jakmile něco budete vědět, tak pokud to budete nám chtít říct, tak sem s tím

Luci - Samík - tygřík - na to se moc těším ! A piš jak to probíhalo ten karneval. My jsme na žádnémn ještě nebyli a asi ani letos nepůjdeme.

Pavli - s tím dudlíkem jste šikuly ! My teda na spaní furt "didi" máme. Napiš jak to probíhá v té angličtině - nikdy jsem takovou hodinu neviděla, tak by mě zajímalo co tam s těmi dětmi dělají.

Jeni - tak doufám, že vás nepřepadla nějaká nemoc. U nás je teď v oblibě Krteček, ale tak, že se nedívá vkuse, ale spíš chvilku jo chvilku ne a mezitím si tady různě tahá hračky a knížky.

Naše hory - sněhu spousty, ubytko dobrý, papu skvělý. Katy ovšem sníh v oblibě moc nemá, na bobech ani na saních jezdit nechce. Je na sebe děsně opatrná, nedejbože aby někde spadla ! Spíš jsem měla dojem, že pobyt na sněhu je pro ni hotové utrpení. Zato v bazénu řádila jak tajfun. Pozitivum je, že témeř okamžitě po příjezdu do hor mi po 1,5 měsíci přestala kašlat a to úplně !!! Základní účel tedy byl splněn. Venku jsme byli skoro pořád, takže si opravdu horský vzduch užila. Foto: http://berulik.rajce.idnes.cz/Zimni_dovolena_Ta3/#album
Zítra jdu do práce a Katy do školičky - už je potřeba taky změnit prostředí, ne ? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
Ahojky
Moni fotky jsou parádní, já už jsem nebyla lyžovat ani nepamatuju. A u popisu Katušky a sněhu jsem se musela smát :grinning: ale vodu si teda fakt užívala. Přijde na těch posledních fotkách hrozně pohublá.
Pido to vypadá zajímavě, že máš jiné příznaky, že by holčička? :slight_smile: No u nás z chlapečka byl nejvíc nadšený táta a dědové. Prosím tě ty vitamíny to jsou tablety?
Luci s tím nočníkem super. Hlavně se brzo uzdravte.
Ivi teda Martínek je takový čtenář, že už si nosí knížky z knihovny :grinning: Ale ty kartáčky u vás teda jedou :sunglasses:
16. únor 2010 v 16:20  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
Moni, fotky nemaji chybu, mala je krasna, prijde mi fakt takova krehka, jemna holcicka. Je super, ze jste si dovcu uzili.
Marti, gratuluji k UTZ, tak budete mit pekne parecek, jsem zvedava, jake jmeno nakonec vyhraje.
Ivi, teda tak Martinek je primo knihomol, my sice do knihovny s Tynou take chodime, ale ji se tam spis libi detsky koutek s hrackami, popr. nastenka s obrazky apod. :slight_smile:
Evi, super, ze kontrola Honzika byla OK.
My jdeme zitra na prvni hodinu Krucku k hudbe do yamahy, tesime se na Pidu a Samika, jsem zvedava, jak to tem nasim batolatkum pujde.
Jinak teda Tyna je televizni maniak, resp. krteckomil, na toho by se divala porad, vzdycky za nami prijde, rekne "krta" a tahne nas k DVD. Nevim, co ji zrovna na krtkovi tak bere. Me uz leze ta uvodni znelka na nervy. Tak snad se ji za chvili bude libit zase neco jineho. :slight_smile:
16. únor 2010 v 17:16  • Odpověz
Ahoj tety!

Moni tak hory jstě si užily, se sněhem je na tom Katy jak já :grinning: Sam už ho vzal namilost, asi ví, že se ho ještě dlouho nezbavíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže se v něm i válí....no a na ten karneval jsem taky zvědavá, zas malej rád tancuje, tak se vyblbne. a ať vás kašel zas dlouho netrápí!

Pido ty vitaminky mi doporučovala i Kacha, my máme zatim kapky multitabs, dávám mu to ráno do mlíka. A jsem taky moc zvědavá na pohlaví mimi! já si taky řikám, že až budu těhu tak si to nechám říct, ale rodina bude mít překvápko i jména budou překvápko :wink:

Marti a ty si měla taky jiný příznaky než s Nikolkou? když si vzpomenu jak jsem do 18t zvracela, tak je mi zle :sweat_smile: snad to pak bude jiný! Budete mít v rodině prvního kluka - vnoučátko?

Jeni si mě pobavila jak ti leze znělka krtečka na nervy :slight_smile: Pak písněte jak jste to zvládli v yamaze, my právě chodíme už do První krůčky k hudbě a docela to jde, jsou tam děti tak kolem těch dvou let a docela spolupracujou. Zítra budou tančit v takovejch škraboškách kočičky, který jsme vyráběli, tak to bude sranda.

Co mamča zas naučila malýho, nechává ho vytahat všechny hrnce, do toho mu dává tvrdý rohlíky. To dělá i doma, takže máme celý den vytahaný hrnce v obýváku a pořád se vaří :slight_smile: doma piškoty a tak různě co mu během dne dám, takže jsem tam našla banán, sýr, kinder čoko :grinning: on teď moc nějak nejí, lezou mu dole ty trojky.

tak zatim pa!!!
16. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz
Moni tak já mám všechny fotky z hor rozmazaný :frowning2: nevíš čim by to mohlo být?
16. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz
Ahoj holky
Moni, fotky z hor jsou moc krásné!Chudák Katuška, ta na sněhu asi fakt trpěla, ale ve vodě teda fakt ožila, takže nakonec si to kočka taky užila!Má krásně husté vlásky!

Luci - s tím nočníkem - my necháváme asi fakt na to jaro, dělá mi s plínkou scény, když mu ji dávám, takže kdybych ho dávala každou chvíli na nočník nebo se ho ptala jak ta tvá známá - no to bych ji taky asi odstřelila - tak už mě malý asii sežere!Samíčkovi už je líp? Ten kašel ustupuje? No a zatracené zuby zase chjo!

Karneval - tak ten z Yamahy, tam půjdeme i s Martou a Niki tak ten je myší, tak půjdou za myšky, ale jako co oni si tak na sebe nechají dát, takže v rámci možností a pak máme v tom cvičení kam chodíme a ten je zvířecí libovolný, tak ten je ještě "v jednání"haha

Yamaha - už nějakou dobu jsme v Krůčcích a nedá se to s Robátkama srovnat, je to mnohem akčnější, děti opravdu víc reagují i jak jsou starší, už i ví, co a jak, co přijde,myslím, že se vám to bude líbit.

Anglina - kamarádka to ted rozjela no a vede to rodilý mluvčí je to Američan, děti přivítá takový pták, zazpíváme písničku, pak se podívají na nějakou knížku, pak nosí hračku, aby pochopili slova give, jump apod, no ale s těma prckama je to takové náročnější, však si to dovedete představit, tak každou hodinu si říkáme, co do příště změníme,apod.Dnes jsme měli vlastně jakoby první takovou hodinu, tak uvidíme, jak to bude pokračovat

Tak se opatrujte, letím do sprchy
16. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz
Ahojky
Jeni tak jak tobě leze krteček na palici mě už lezla zlatovláska, ale sama by to malá asi nezměnila, tak jsem jí párkrát pustila shreka a už jede zase jenom shrek, ale ten mě začíná taky s.... :grinning: takže za chvilku bude změna :slight_smile:
Luci měla jsem trošku jiné příznaky - bývalo mi mnohem víc blbě než u Nikči a docela mi olízá pusa. A s tím vnoučátkem dá se říct že jo, první kluk. Ale Samík má teda dobrou zábavu :grinning:
17. únor 2010 v 07:31  • Odpověz
Ahojky,

konečně jsem si prohlédla ty fotky z Tater - Moni, moc krásné. Škoda, že už je to za vámi, co?

Karneval - nezapomeňte pak poreferovat. My se letos nikam nechystáme. Moc si Martínka neumím představit, jak by se tam bavil. Spíš se bojím, že by ho ta spousta dětí a muzika vylekaly.

My jsme se konečně dostali z toho nachlazení. Naštěstí se z toho nevyvinulo nic horšího, u obou jen rýma. Jak jste tady psaly o těch vitamínech, tak já nedám dopustit na echinaceu (=třapatku). Sama bohužel v těhu nemůžu, ale vždycky mi to pomáhalo, když na mne "něco lezlo". Martínkovi teď dáváme sirup, když hrozí že by něco mohl chytit, a musím zaklepat - od té doby co to máme tak nic horšího než rýma nebylo.

Musím si postěžovat - s Martínkem začíná být kříž nakupovat. Jednak chce lézt na různé ty mašinky, autíčka a tak co v obchoďácích mívají a strašně se vzteká, když ho tam nechci pustit. A druhak nechce sedět ve vozíku. Když už nemůže běhat jak chce, tak chce ten vozík alespoň tlačit (a vzteká se, když mu do řízení "kecám"). :angry: Taky jste na tom podobně?
17. únor 2010 ve 22:47  • Odpověz
Jo, a víte co mne tak při prolézání diskuzí napadlo?
Víte že za rok touhle dobou budeme podávat přihlášky do školky? To je představa, co? :confused:
17. únor 2010 ve 22:49  • Odpověz
Ahojky
Ivi super, že jste se z toho dostali. No takové náladičky má naše slečinka taky, ne pokaždé u toho samé a ne moc často (naštěstí) ale umí to pěkně :grinning:
A s tou školkou, letí to teda pěkně. Já ji podávat asi ani nebudu, protože u nás je nouze o školky a prý by mi ji stejně asi nevzali, když jsem doma.
18. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz
Ahoj holky!

my už jsme na tom s rýmou a kašlem taky ok, včera jsme byli v yamaze, tam zas děti s nudlema, tak Sam zapadl :stuck_out_tongue_closed_eyes: akorát jsme měli jinou učitelku a nějak se malýmu nelíbila, moc nespolupracoval a pořád na ni čučel :fearful:

Ivi echinaceu znám, měla jsem pro Sama taky sirup, my ty vitamínky tak nějak pořád střídáme. Nakupování zatim s malým jde, vydrží v kočárku i v košíku, pak ho necháme na chvíli proběhnout a i na to autíčko ho dáme, ať z toho nákupu taky něco má :wink: u nás otevřeli novou školku a byli jsme se podivat na den otevřených dveří, přihlášku zkusíme podat, kdybych byla s druhym doma, tak aspoň na dopoledne, snad se chytnem, dětiček je tady strašně moc, ale maj stavět ještě jednu školku.
18. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz
Ahojík !

Tak aby byla u nás změna, tak mám rýmu zase já. Jen se modlím, aby to nechytla Katy.

Ivi - nakupování už taky není ta pohoda co bývala - sice v košíku nějakou dobu vydrží, ale taky to není na půl dne, že ? A jak ji dám na zem, tak lítá, všechno bere a je to jen na ostudu. Naštěstí však zatím nepřišla na to k čemu jsou ty houpací autíčka a jiné potvory. Jinak bychom asi vždy odcházeli s řevem !

Luci - my jdem do Yamahy zítra, tak jsem moc zvědavá :wink:

S těma školkama už mám hrůzu teď. Tady je zoufalý nedostatek míst ve školkách. Takže už jsem se dívala i po nějakých soukromých školkách, ale za to je docela balík peněz měsíčně. Ale kdyby mi ji nevzali do státní, tak nebudu mít jinou možnost - do práce chci a druhé mimčo u nás (bohužel) už nepřipadá v úvahu.
18. únor 2010 ve 14:49  • Odpověz
Ahojky holky
u nás ve Zl je se školkama problém, pokud je maminka doma s druhým, tak jí starší dítě do školky většinou nevezmou, jak psala Marta, navíc se třeba dávají i nějaké sponzorské dary nebo tak něco, prostě do školky něco koupíte nebo se platí jakési měsíční předplatné než dítě nastoupí do školky, no moc tomu nerozumím...

Moni, jak se vám llíbilo v Yamaze?

My jsme byli včera na karnevalu, tak se kdyžtak mrkněte na fotky http://picasaweb.google.com/tobik.bures2/21Mesic# je to až na konci. Bylo to super, děcka se vyřádili, program nabitý a spali jak dudci! Příští rok nebo na jinou jejich akci valíme znovu

papa a pěkný den
22. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
Ahojky!

Pavli krásný fotky! dětičky jako kočičky úžasný! taky jsem koukala jakej má Tobík krásnej stoleček a židličky a ty si necháváš narůst dlouhý vlásky? a Marťa je taky nějaká obarvená, no sluší vám to!

my jdem tedy na jeden karneval v sobotu a pak i další sobotu, Samíkovi se mezi dětma moc líbí a už nacvičuje taneční kreace :slight_smile:

teď kluci po obídku spinkaj, tak jsem konečně zkoukla ten film Stmívání a jsem tak dobře naladěná :slight_smile:

tak zatim pa!
22. únor 2010 v 15:13  • Odpověz
Ahojky !

Pavli - tan karneval musela být prima zábava :slight_smile: Z fotek je evidentní, že se to prckům muselo líbit. Škoda, že něco takového není i tady u nás... :unamused: Yamaha - tak Katy se to líbilo, na mě je paní lektorka poněkud afektovaná, ale těm děckám se to evidentně líbí. Tak tam chodit budeme.

Luci - u vás je to taky ve víru karnevalů - tak ať jsou taky fotky !

Dneska jsme celý den "shoppovali" - Olympia a pak Ikea. Byla s námi i naše chůva, tak to bylo moc prima. Katy byla nadšená z brontosaura (v životní velikosti), který se hýbe a vydává zvuk. Je to lákadlo na výstavu těchto příšer, ale tam jsme nešli. Joo - a taky jsem vyzkoušela mléko za automatu - je to prima po letech pít originál mlíko. Je ale potřeba to převařit, to je jasné.
22. únor 2010 v 19:17  • Odpověz
Ahoj holky,

jdu vás pozdravit a trochu provokovat zprávou o dnešním počasí. :wink: Dneska jsme tu měli úplně modrou oblohu, jenom lehounký větříček a 12 stupňů. Sníh už skoro zmizel.
Kdyby vám to přišlo na Trutnov moc jarní, tak je to tím, že jsem zase u našich v Plzni. :sunglasses:
Takže jsme dneska byli celkem 2,5 hodiny venku. Martínek se konečně zase klouzal na klouzačce, svezli jsme se tramvají a byli se podívat do lesa a na rybník... když jsme se pak večer vraceli, tak už chudák malej sotva pletl nohama. (Přeci mamka nebude tahat golfky, ne?)

Moni, to mléko z automatu bych taky někdy ráda vyzkoušela, ale nikde kolem nás jsem ho zatím neviděla. Nevíš, jak je to u těch automatů s hygienickou kontrolou?
25. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.