• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červňátka 2008 z diskuze.rodice

(Zamčená)
29. března 2010 
Ahoj holky
Ivi, to jste měli pěkný den!Kéž by to tak zůstalo,že? My si taky užíváme sluníčka. Včera jsme třeba byli s kamarádkou a klukama na hříšti, já vytáhla z krabičky buchty, sedly jsme si na lavičku, no na tom slunku mohlo být v deset hodin klidně i 15 stupnů, ládovaly jsme se a kluci si hráli, no fakt veget, tak bych si to už představovala!

doufám, že jste všichni zdraví, tady řádí střevní chřipky, tak z toho mám hrůzu!

Opatrujte se papa
25. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz
autor
Ahoj holky, vsechny vas moc zdravim. Mela jsem ted dost prace, tak jsem nestihala psat, ale poctive jsem vas cetla :slight_smile:
Moni, tak hlanve, ze se na Yamaze libi Katy, nam budou menit ucitelku, tak jsem zvedava, jak na ni bude Tyna reagovat. Jen mi prislo docela nefer, ze nas nejdrive nechaly vsechny kurz zaplatit a az pak nam rekly, ze nas od pristi hodiny povede jina lektorka, nez na kterou byly deti zvykle. Moc se mi tenhle pristup nelibi. No, urcite to lestos nejak dochodime, ale dvakrat nadsena z te zmeny opravdu nejsem.
Ivi, tak to se musel Martinkovi taskovyhle aktivni den moc libit. Jak ti je, nezmaha te brisko moc? Uz za par tydnu budes mit termin vid? Stejne to hrozne leti.
My dnes jedeme do zoo, pred chvili jsem dopracovala, tak uz chci take trochu lenosit. Ve ct. jsem byla jeste znovu skolit v Motole, malem me z toho kleplo, nahromadilo se ted te prace nejak moc, aspon, ze Dan je zlaty a vsude me doveze, objizdet centra MHD bych asi neprezila.
Vcera jsme meli s praci teambuilding ve fitku. Vsichni jsme byli na zumbe, no holky des a hruza, ja nemam vubec cit pro rytmus a hudbu, tak jsem tak tech 60 minut pekne trpela :slight_smile: Pak jsme meli obcerstveni v zeleninovem baru, tak tam to bylo fajn.
Tak holky, uzivejte si krasny slunecny den, pa pa, pekny zbytek vikendu.
27. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz
Ahojky
Jeni, tak teambuilding jo? No, tak to si u nás v práci nedovedu představit!Ale akorát nevím, co je to zumba?Jako rumba jo? To je myslím těžký tanec, ale já se na to tak ráda dívám!Užijte si zoo, už se taky těším, až vyrazíme.Dnes je ideální den.Pěkně odpočívej a Dan at te rozmazluje,jo? MY dneska valíme na karneval, myslím, že jde i Lucka se Samíčkem, tak veřím, že si to všichni užijeme!

Krásný den, hned je veseleji :wink:
27. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
Pavli a Luci, uzijte si pekne karneval.
Pavli, zumba je neco jako dance aerobic, tady je ukazka z youtube: http://www.youtube.com/watch?v=qwVdBH4vjLU
28. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
Ahoj tety!

tak u nás karneval dopadl super, šli jsme včera procházkou po obídku, tak si malej zdřímnul a bylo nádherně. Na karnevalu mraky dětí, takže náš malej neposeda překvapil a skoro 2 hodiny seděl babičce na klíně a pozoroval. Bylo tam hrozně soutěží a disko, tak měl pořád na co koukat. Pak poslední hoďku se odhodlal i na parket a tancoval. Nakonec byla soutěž i pro dospěláky, taková ta s židlema, jak je vždycky o jednu míň, tak šla mamča a asi ze 30 lidí skončila na 4.místě, no byla to fakt sranda! Tak příští víkend nás čeká další karneval, tak se těšim, jen teda Sam nechtěl do toho kostýmu tygříka, tak byl za ženicha :slight_smile:

Jinak nic nového, Yamaha se mi začíná líbit, už se uzdravily dětičky a z původních 4 už tam je 10 dětiček, tak je to takový akčnější. Taky trajdáme po návštěvách, v pátek u kámošky se Samík nemohl odlepit od miminka a pořád doma chodí a říká mimi mimi :grinning:

tak zatim pa! koukám na Bauera, tak držim pěstičky!
28. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz
Ahojky
Luci, tak Bauer se chudák trápil, bylo mi ho tak líto... Luci jsem ráda, že se vám líbí v Yamaze a deset dětí je myslím až nad hlavu,ne? Těch 7 až 8 je tak max myslím.Karneval super? To je paráda!no nedivím se, že malý nechtěl do kostýmu, ten náš taky dělal hysterák, ale tam mile překvapil, sice nebyl kompletní, ale neřešila jsem to.Gratuluju ke 4. místu, tak jste si užili srandy aspon!
Nám se na karnevalu taky hrozně líbilo. Ze začátku mi to přišlo jak pro starší děti, ale pak to bylo moc fajn. Děti tančily, měly tam nějaké hry, prolézačky, dostaly dárečky, medaile a náš Tobík vyhrál krále mezi malými zvířátky!no a dostal batoh, tak to bylo hrozně dojemné, jak si ten batůžek nesl a ukazoval nám ho.No, už se těším na příští rok!
Joo a tak to si musíte pořídit už miminko, aby mohl Samík opatrovat :wink:
Jeni, no tak to zumbu bych nedala, ale hrozně se mi to líbí a i taková nějaká hudba je u toho jak je v té ukázce?Toto k nám ještě nedorazilo, teda asi...Tak to já možuuuuuu. Jo a co se týká té nové učitelky, tak to by se mi taky nelíbilo, jako když bude v poho, tak nad tím člověk pak mávne rukou, ale určitě vás měli na to upozornit, toto se opravdu nedělá
28. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz
ahojky vsem!!
tak se zase po nejake dobe taky hlasime..
dnes jsme nahrazovali cviceni s vytvarkou a pak rovnou na plavani, takze samca zbastil obed a usnul jako spalek.. ja dnes opravdu vyjimecne neusnula s nim, tak to musim vyuzit a aspon v rychlosti vas pozdravit :wink:
zkoukla jsem vsechny fotecky - z hor, karnevalu a nadchly me profi fotky macika - vsechny jsou krasne a opravdu z nich dycha rodinna spokojenost ;)
jinak doufam, ze se mate vsechny skvele a vas ani deticky netrapi zadne nemoci!!
snad skoro po mesici jeste dluzim odpoved macikovi na ty vitaminy - ano jsou to tablety, ale samca si je moc oblibil a vzdycky natesene uz rika bonbon bonbon a dukladne je rozkouse.. ted mu je davam tak kazdy treti den..
pak jsem se vlastne chtela zeptat ivi kdy ma ten termin - asi uz docela brzy, ze? mate uz vymyslena jmena?
jinak u nas zatim snad vse v pohode - byli jsme na screeningu a manzel na utz tak dojemne koukal jak sebou mimco hazelo :D fakt dojemne..
tak zatim pa a jeste jednou vsem moc pozdravu!!
jo a luci na tom FB jsem odpovedela ve chvili tveho odhlaseni, takze treba priste ;)
4. bře 2010 ve 13:57  • Odpověz
Ahoj tety!

Pido jo na FB - já letěla za malym :wink: v kolikátým jsi vlastě týdnu? škoda že tu nejsou metříky... :unamused:

Tomáše babička měla dneska 86, tak byl pozdní obídek v restauraci, tak to bylo parádní. Sam má rád společnost, tak řádil. Jen jsme dojeli domů tak má teplotu 38,7, tak jsem zvědavá co z toho bude. Na zítra máme solnou jeskyni s kámoškou, odpo má zas dojet sestřenka a švagrová, v sobotu karneval, tak snad o všechno nepřijdeme :frowning2:

tak zatim pa a pište!
4. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz
Ahojky
tak my práve ted bojujeme s poslední sadou stoliček, ted jedeme dvoje spodní, tak malý byl včera dopo v pohodě, řádil a jak jsme došli z venku, tak řev a řev a měl 38,3 a knoural pak celý den a to spal 3 hod, no a večer zase tak a protože šel spát včera o hodinu dříve, tak vstával dnes taky o hodinu dříve tj o půl páté, ráno teda ještě řval hodinu, ale po tom nurofenu je dobrý a doted tu lítá, ale do cvíka jsme raději dneska nešli. Tak jsem ráda, že to jsou ty zuby, Luci snad je to u vás taky tak!!!!!!!Držím palce! No návštěvnost je tu ted jakási špatná. Já na FB nechodím, nějak jsem se s tím neskamarádila neumím to :frowning2:
Co Eviška, dlouho tady nebyla!?
Věrko, děkuju za pochvalu

Tak já letím za malý pa
5. bře 2010 v 11:26  • Odpověz
Ahojda,
musím Vás pozdravit, já vím, že se nějak flákám.. ale jsem nějaká líná, bez nálady a tak.. Už holt potřebuju to jaro..
Jinak náš Honzíček je úspěšně ostříhaný a já taky.. Volala kámoška, že k ní přijede její kámoška kadeřnice, tak jestli nechcem střihnout.. Honzík byl úplně zlatej.. seděl Robertovi na klíně, já ho uplácela křupkama a kadeřnice stříhala.. fakt jsem z toho měla hrůzu, ale zvládnuli jsme to skvěle..

Já byla minulý týden na bowlingu.. bylo to fajn.. a příští týden jdeme s bráchou na ochutnávku vína, tak už se moc těším..

Jinak, pokud se vrátím ke školkám.. Já si zjistila, že budeme muset k zápisu už letos (v květnu) aby ho zapsali na příští školní rok.. Ofic nástup sice bude až v červnu, ale chci ho tam zkoušet dávat i dřív, pamaloučku, polehoučku.. :slight_smile:

Zoubky nezávidím.. my máme teď chvíli klid.. ale čekám, kdy to zas začne..

Pavli.. zkus facebook okouknout, já na to na začátku taky koukala jak tele.. ale do toho se dostaneš.. :wink:
10. bře 2010 ve 14:16  • Odpověz
Ahoj holky!

tady to nějak upadá :confounded: jsem pro facebook, já jsem tam většinou každý den, už tam je Sofik, Kacha, Pida, Eviska, nově i Monča :slight_smile: tak ostatní šup šup, je to jednoduchý a můžem se tam potkávat :wink:

jinak holky srážíte teplotku? jak jsem psala, že měl Sam min. týden těch 38,7, tak jsem mu nic nedala a ráno super bez teplotky a zdravej, já spíš čekám a pozoruju jak mu je a čípek bych dala třeba až by měl přes 39.

A u nás nic novýho, klasika návštěvy, yamaha, solná :slight_smile: ve středu jsem byla u kámošky, trubka si zlomila nohu, má dvě děti, tak musí být manžel s nima doma, 6týdnů ležet doma to bych si šla asi hodit!!!! to ještě bydlí ve 4.patře tak to slejzá s bezlema, nemá na sádře ani ten podpatek :confused: Mamča teď s malým spí a odpo jedem za sestřenkou, i když začlo zas sněžit, tak uvidíme jaké budou silnice.

tak zatim tety!
12. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz
jo a jinak školky, tak kámoška se švagrovou byla ve středu u zápisu, holčičkám budou v srpnu a v listopadu 3, tak švagrový rovnou řekli, že nemá nárok - nemá práci, otěhotněla, když byla ve výpovědi. A kámošce řekli, že maj 5 volných míst asi na 30dětí a že budou losovat. No tak ta je nasraná, páč má už od září nastoupit do práce. Tak to je mazec!!!
12. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
Ahoj,

tak facebook, jo? :confounded:
Já to tam teda moc ráda nemám. Ale když mi někdo vysvětlíte, jak to zařídit, abych se tam s vámi vídala, tak to nějak překousnu. Zaregistrovaná už tam jsem.

Luci - s těmi školkami je to opravdu děs. Dneska jsem se musela smát, když ve zprávách bylo, že by mohly být školky pro 2-leté děti. Už to vidím...
Jinak počítám s tím, že Martínka zkusím do školky příští rok přihlásit. Ale nedělám si moc iluzí, že by ho vzali, když budu doma s mimi.
12. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz
Ahojky
Školky- náš ročník je prý nejsilnější, tak s těma školkama to bude pěkný boj, ale pak i ve škole :confounded:
Luci ta tvoje kámoška to má teda super s tou sádrou :stuck_out_tongue_closed_eyes: A na teploty malé dávám sirup, když má na 38 a nad 39 zábal na ruky a když nepomůže tak i na nohy.
Evi tak Honzík už si na střihání pěkně zvyká super :slight_smile:
Těhulky pište na konci příspěvku v kterém jste měsíci at jsme v obraze :grinning:
Ivi taky by mě zajímalo kdy máš ten termín a jaké máte jména :slight_smile:
Pido a vy už jste přemýšleli nad jménama?
Všechny ostatní moc zdravím.
U nás je asi novinkou jen to, že čekáme chlapečka. Jinak Nikča furt marodí, už se fakt těším na teplo až můžem na chvilku ven :unamused:
14. bře 2010 v 09:28  • Odpověz
ahoj holky,
tak uz jsem napravila zahlavi prispevku a uz se tam take zobrazuje tt - zitra mi zacina 16. tyden a je fakt, ze uz i nevolnosti ustupuji, tak snad uz bude lip - uz jen ta unava..
pavli - co ty stolicky - uz je ma tobisek venku? samik mel zase hrozny vikend - byl kvuli zubum tak protivny - byli jsme na detske oslave a jednoho chlapecka tam kousnul do ruky, protoze mu chtel vzit hracku - no hruza.. dnes rano si zase prispal a od rana je zlaty..
evi - ten bowling zni moc dobre - je potreba se obcas odreagovat a s tim strihanim je honzicek skvely - taky ma spoustu vlasku! samca pujde ted nekdy na jezka..
jinak skolku taky zatim neresim, jeste si ho budu uzivat doma :slight_smile:
teplotku resime nad 38, ale to byva opravdu minimalne, tak to musim zaklepat..
marti - jmena budou orisek, zatim zadny favorit.. a taky teda doufam, ze budeme mit chlapecka a holcicku - zitra se zkusim doktora zeptat..
no jinak uz se nemuzu dockat toho slibovaneho otepleni - az zas budeme chodit ven na pisky, vylety, do zoo atd..
btw nejake zoo bychom mohli podniknout jiz brzy - domluvily bychom neco s jenni a doufam, ze by dorazila i lucka treba i s kachou - tak pokud by si i nekdo z ostatnich chtel udelat vylet do prahy, bylo by to fajn ;)
tak pa a pozdrav detickam!
15. bře 2010 v 15:31  • Odpověz
Ahoj
Pido tak to už za chvilku velký utz, to letí teda. A s tím kousáním máme problémy pořád, sice už tak nekouše děti, ale zase začala kousat sebe. Je fakt, že jí ted zase lezou zuby, tak doufám, že až budou venku tak to přestane. :confounded:
15. bře 2010 v 16:14  • Odpověz
autor
Ahoj holky, take se po delsi dobe hlasim, mam ted hodne prace nejak se sem moc casto nedostanu.
Pido, co cviceni a kresleni, jak to dopadlo? Jinak na zoo se moc tesime,jen co se otepli tak muzeme sraz v zoo udelat.
Co se tyka skolek, tak to zatim take neresim, kdyz budu moci i nadale delat z domova, tak bude Tyna ve skolce tak max. na dopoledne, par dni v tydnu,ale nejdrive od tech 3 a 1/4, asi bude spise v soukrome nekde pobliz na Prahu 3, kde mame TP se mi ji vozit nechce..
Tak holky a vic nevim.
Na FB jsem registrovana take, ale je to tam pro mne takove neprehledne, kazdopadne pokud si budete chtit psat tam, tak se v klidu prizpusobim :slight_smile:
15. bře 2010 v 17:27  • Odpověz
Ahoj,

přidávám se k Jenni, že FB je nepřehledný. :frowning2:
Dnešní zprávičky jsem dostala a přečetla, ale stejně bych radši nějaké fórum jako je tohle (nebo rodina nebo emimino nebo cokoliv).

K mrňouskovi - narodí se v polovině dubna, takže vlastně už za měsíc. A jsme ostudy, protože jméno máme jen pro holčičku (Markétka), ta nám zbyla po Martínkovi. Pro kluka jsme zatím nic nevybrali. :unamused:
15. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz
Ahojky
Ivi teda to už je za chvilku :slight_smile: na jednu stranu i závidím, že už to budeš mít za sebou
A na jméno už moc času nemáte :grinning: Jsem zvědavá jak to u vás teda dopadne.
My jméno teda zatím taky nemáme, ale máme ještě hafo času.
29. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.