• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Český Těšín

(Zamčená)
1. února 2011 
ahojte holky je nektera z vas s Českého Těšina protoze porad ctu jenom Praha a okoli chtela bych vedet jestli tu jsem sama nebo je nas vic
4. bře 2007 v 10:56  • Odpověz
Cauky! No, sice zrovna studuji v Praze, ale milacek je Tesina a tak jsem tak trochu napul Tesinacka :slight_smile: takze nejsi sama :wink: vsak jsme se uz "videly" v mem vlaknu "Cesky Tesin a Trinec"... Co maly Dominicek? Jak roste? Je hodny? Musim se ti podivat do alba :sunglasses:
Ja uz se strasne moc tesim opet do Tesina, byla jsem tam naposledy o Vanocich... :astonished: a uz mi to poradne chybi, bo bych si zasla na Rozvoj na tvaruzky a pak k Olze, do Masarykovych sadu a treba pak i k "prehrade" na prochazku, zajela bych treba do Ligotky a vubec do hor... no silene mi to chybi :frowning2: snad mi to brzo vyjde, bo uz z toho trochu silim, tady v te Praze....
Tak se mej fajne a hodne radosti s malym :slight_smile:
5. bře 2007 ve 21:39  • Odpověz
jááá jsem z Těšína :dizzy_face: a odkud přesně markibie jseš? my bydlíme ve Svibici :o) ..jinak mrkla jsem se ti do fotoalba a Dominiček je moc krásný chlapík :slight_smile:
16. bře 2007 v 17:46  • Odpověz
jeee, a ve Svibicich bydli babicka a stryc meho mileho :grinning: holky vy se mate, ze bydlite v CT... no nic, je mi styskavo, bo milacek dnes jel po dlouhe dobe domu a ja to nestiham, abych jela s nim... takze na Rozvoj si zajdu asi az v dubnu ci v kvetnu :frowning2: jinac "my" jsme zatim z Mojske...
hezky vecer :slight_smile:
16. bře 2007 ve 20:23  • Odpověz
medvitkova: no vidíš, a já jsem se před jistou dobou chtěla stěhovat do Brna nebo do Prahy :o)..nakonec jsme zůstali tady a mě je občas i líto,že je Těšín takový malý a nic kloudného se u nás neděje :confounded:
16. bře 2007 ve 20:33  • Odpověz
medvitkova: a co v Praze studuješ? jestli se můžu zeptat? :sunglasses:
16. bře 2007 ve 20:42  • Odpověz
siloe: ja jsem prave uz presycena velkym mestem a lidmi, prahnu po prirode, proto Tesin je pro me idealni, bo tam je clovek hned v horach, ale zaroven ma blizko ke kulture a k zabave... :grinning: Uvazujeme s milackem, ze bychom bydleli nekde "v prirode" v podhuri (Velopoli, Tranovice...) anebo primo uz v horach (Bystrice, Vendryne atp.)... Zatim vsak jsme oba studujici a tudiz velmi chudi :wink: takze spradame sve sny a ani nevime, zda bude nejdriv mimi, nebo svatba :grinning: proste, vsechno ma svuj cas (coz mi porad pripominaji me biologicke hodinky :wink: ).
dodelavam Fakultu humanitnich studii - studium humanitni vzdelanosti (filosofie, historie, sociology, psychologie apod...). Jsem vecny student, takze po ruznych studijnich programech snad letos konecne dodelam prvni titul - bakalare - a to v mych 27 letech (studuju od svych 18 - ne, ze bych byla blba :sunglasses: , ale spis vecne nespokojena :slight_smile: ). Mno, ale neda mi to a chci studovat dal - socialni a kulturni ekologie (asi opet tady v Praze, laka mi tez podobny obor v Brne - Humanitni environmentalistika). Opet - uvidime.
A ted dotaz na tebe: kde si rodila? Ja se prave "zajimam" o porodnici v Trinci, zatim mam velmi kusovite info, ale zda se, ze je tam dobre. Tak bych ocenila tvuj nazor na vec :sunglasses:
devcata, tak se mejte hezky, jdu si asi pustit telku ci co. Mam info, ze v CT je dnes tez zatazeno jako tady v Praze, a bez slunicka mi jde vsechno hur, tak to na studium dneska zatim nevypada :wink: papa
17. bře 2007 ve 12:27  • Odpověz
Siloe: p.s. Daniel je pekne kvitko, coz? Paradni fotky :wink: preji hodne smichu a trpelivosti :wink:
17. bře 2007 ve 12:30  • Odpověz
autor
siloe ja bydlim v mostech u Těšína jestli vis kde to je je to smerem na Haviřov ve Svibici bydlel muj manzel ale prestehovali jsme se k nasim na barak.
17. bře 2007 ve 12:40  • Odpověz
autor
medvitkova Dominicek roste jak z vody a je uz neho velky rostak.
17. bře 2007 ve 12:46  • Odpověz
tyjo, takové studium :grinning: studentský život musí být fajn,ale já jsem ho nikdy nepoznala,protože jsem si bakaláře dodělávala v Olomouci při práci.Ale zase bylo super mít tu teorii spojenou s praxí.Dělala jsem sociální práci, moc mě láká speciální pedagogika,jenže k ní se už asi nikdy neodhodlám.Teď, co mám Danyse moje osobní ambice pomalu ale jistě ustupují stranou :sunglasses:

Jinak ohledně té porodnice v Třinci. S kým jsem mluvila, tak si to každý chválil, takže po tom mém zážitku jsem měla pocit, že jsem snad rodila jinde nebo co :confounded: Myslím,že hodně záleží na štěstí,s jakou sestrou se člověk tam zrovna potká.Některé byly v pohodě, jiné trošku drsné, když se člověk nezeptal, tak nevěděl naprosto nic a i když se zeptal, tak sestra občas dala na jevo, že jí to dost podstatně obtěžuje.Mohla bych tu vyprávět zážitky s koupáním,kdy mě,prvorodičce sestra jenom tak od skldání plenek vysvětlovala jak mám dítě okoupat,aspoň napoprvé bych čekala nějakou instruktáž,no marně.S kojením něco podobného,když jsem chtěla vysvětlit polohy při kojení,tak mi bylo řečeno,že to vysvětlit ani ukázat nejde :angry: Druhý den po porodu mi taková jedna "hodně příjemná" sestra navrhla,ať dávám raději Nutrilon,že to vypadá,že stejně nikdy nebudu kojit.Škoda,že už nevěděla,že jsem kojila do půl roku a pak jsem toho nechala z jiných důvodu,než zrovna z důvodu nedostatku mléka :sunglasses: Ale přístup doktorů tam je myslím profesionální.Malý měl po porodu ochrnutou ručku, ale jejich následná péče v tomhle směru byla naprosto super.Druhý den na rentgen,sono,na neurologii,rehabka.Jedna mamča mi říkala,že prý porodnice ve Frýdku si s touhle diagnózou u jejího mimča vůbec nevěděla rady, a to tahle diagnóza přitom vůbec není neobvyklá.Takže asi tak: lékaři super, sestry jak kdo.Vybavení nemocnice příjemné, na pokoji jsou jen dvě mamči,je tam vana pro dítě,sprcha,WC.Taky mají i tuším dva jednolůžkové pokoje+dítě,samozřejmě :slight_smile: . A to jsou normální pokoje,žádný nastandart.Nadstandart má snad ještě lůžko pro tatínka,více nevím,nebyla jsem tam.Taky uvažuju,že až budu mít někdy druhé,jestli jít tam,nebo někam jinam v okolí,ale ono každá nemocnice má nějaké mouchy :wink:

Počasí je u nás celkém hnusné,chtěla jsem jít s Danysem nakoupit,ale ráno byl děsný vítr,takže jsem šla sama a tatínek hlídal :grinning: zastihl mě déšť,když sem dorazila domů,tak jsem našla na zemi úplně vyčerpaného manžela a na něm skákajicího Danielka. Máš pravdu,Danys je kvítko,občas ho nejde zvládnout,jak je divoký :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Co se týče těch vesniček co jsi vyjmenovala,já bych přidala ještě Komorní Lhotku,jestli znáš,protože to je můj jasný favorit :slight_smile: Je tam krásně,navíc hory blízko, sauna,bazén,hospůdky,kostely..no prostě co víc si člověk může přát :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2007 ve 13:18  • Odpověz
markibie: v mostech u Č.T? říká mi to něco,ale moc to tam neznám :wink: Dominiček to bude mít super,že se bude mít kde vyběhat.Dětem je na vesnici asi líp,uznávám :sunglasses: A jinak ty jsi markibie rodila kde?
17. bře 2007 ve 13:22  • Odpověz
autor
ja jsem rodila v Třinci a byla jsem spokojena ale bylo tam par sester co byli protivne ale to si asi nevyberes v kazde porodnici mas neco.
17. bře 2007 ve 13:42  • Odpověz
Siloe: jojojo! Ligotku alias Komorni Lhotku znam, jsou tam super bylinne koupele a masaze, nemluve o super vychozi bod na prochazku na Goduli :sunglasses: . Pritel me "budouci" tchyne v Ligotce loni slavil 50, byli jsme tam v Grill baru (uz se bohuzel nevzpominam, jak se to jmenuje presne) a poradne jsme to roztocili. Parada. Hezke vzpominky :sunglasses: je tam moc fajne...
A co se tyce studentskeho zivota, uz to pro me moc neni, ale zaroven si nestezuji. "Tchyne" vlastne zacla chodit na vysokou (tez v OC) az letos - moc vam fandim, ze mate odvahu se "vratit" do skoly pri praci a detech. Socialni prace je velmi chvalyhodny obor, tez jsem uvazovala o Obcansky sektor (ale mam proste bliz te ekologie :slight_smile: )
Markibie: to je fajne, ze Dominicek roste a ze se ma cile k svete - tesim se, az pridas dalsi fotecky :wink: . Mosty u CT - neni to u Zukova? Musim se juknout do mapy...
Obe: Dik za info o trinecke nemocnici - vse odpovida tomu, co jsem uz slysela. Ze to vyhovuje spise "samostatnejsim" maminam, ktere si uz drive nastudovaly co a jak s miminkem. Ale to, ze Danyska tak skvele pomohli - to je vazne super. :slight_smile: Markibie, ja jsem se ti uz ptala, jestli si chodila na preporodni kursy (myslim, ze si rekla, ze ne - snad se nemylim), ale Siloe - chodilas? Mam o ne zajem. Kurnik uz se tesim, az to bude pro me aktualni :sunglasses:
Hele, a mluvite "po nasemu"? Pritel bohuzel moc nemluvi, ale jeho babicky a maminka ano, tak snad budou na nase male tak mluvit, aby se tradice udrzela :sunglasses:
a dnes jsem jeste nestudovala, divam se na telku, hec.
tak pa, diky za pokec - fajne, ze zname stejna mista a stejna realie :slight_smile:
17. bře 2007 ve 14:30  • Odpověz
Markibie: tak jsem se uz podivala, Mosty jsou primo na Ostravske, za dalnici, prece :slight_smile: tak tam to znam, ale jen proto, ze pres to casto jedem (milacek bydli na Mojske, u "prehrady" Hrabyne - jak tam ted postavili Kaufland...). tak ju, prestanu tady snit a jdu neco konstruktivniho udelat :dizzy_face:
17. bře 2007 ve 14:40  • Odpověz
autor
medvitkova fotecky budou jen co se k tomu dostanu budu se snazit co nejdriv
17. bře 2007 v 16:20  • Odpověz
medvitkova: tak teď nějak uvažuju, jeslti jsem opravdu tak nesamostatná, protože mi ten Třinec fakt nějak nevyhovoval :wink: Ono se dá některé věci nastudovat jaxi předem,ale pořád je to jenom teorie a praxe je někdy jiná. Já taky měla nastudované kojící polohy,jenže v reálu to vypadalo tak,že mimi jednou potáhlo a uslo :grinning: po opětovném buzení,potáhnutí a usnutí mimina mě šíleně rozbolela záda,takže jsem zjistila,že poloha,kterou jsem byla schopna s miminem provést naprosto v tomto směru nevyhovuje.Takže jsem nebyla líná huba,chtěla jsem naučit i jiné polohy, no a odpověď sestry jsem už napsala výše. Nějak teda nechápu od čeho tam ty sestry jsou.Nebo jak si mám dopředu nastudovat,něco o glukóze když jsem fakt netušila,že první dva dny nebudu mít mlíko a budu proto mimi krmit glukozou. Sestra mi dala do ruky láhev s glukozou a odešla. Kdyby mamina /naštěstí druhorodička a zdravotní sestra k tomu :o))../ ležící vedle, mi neřekla,že se glukóza musí trochu ohřát v ohřívačce,tak bych to opravdu neměla odkud vědět :frowning2: Jsou prostě věci, na které se zeptat nejde,protože by mě ani nenapadlo se na něco takového ptát.A od toho si myslím,že by měly být sestry. Neříkám,že chci aby u mě někdo vysedával 24 hodin děnně a neustále mi něco vysvětloval :grinning: ..to fakt nee, ráda si dělám věci po svém a sama,taky nejsem ten typ,co by volal sestru skrz každé blbosti,to opravdu až v krajním případě, ale stejně porod, zvláště prvního mimča je opravdu trochu jiná situace.

Na předporodní kursy jsem nechodila, protože ty byly až v Třinci,právě na Sosně,jak je porodnice a my nemáme auto,takže se mi nechtělo s bříškem dojiždět dvěma autobusy :unamused:

A jinak se dost divím,že toužíš po tom,aby někdo na tvé děti mluvil tou naší hatmatilkou. Bože,jak já tu řeč nesnáším :angry: Manželova rodina takhle mluví, ale já bych byla fakt raději aby na malého mluvili buď polsky,nebo pak už rovnou česky, ale to nářečí je tak akorát na zblbnutí hlavy...teda, podle mého, nikomu svůj názor nenutím :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2007 ve 14:19  • Odpověz
medvitkova: jak jsi psala o tom,že tě teď zajíma ekologie, mě by zajímalo, jestli jen jako teorie,nebo ji taky převádíš nějak do praxe :slight_smile: Já se snažím mít ekologickou domácnost,takže všechny čístící prostředky,komerční prášky na praní, papírové pleny,kosmetika pro malého letěly pryč :sweat_smile: odpadky samo taky třídíme,ale to dneska dělá kde kdo. Takže nějaká praxe by tu byla,jen mě zase chybí ta teorie :grinning:
19. bře 2007 ve 14:24  • Odpověz
ajéjej..tady nikdy není?? :frowning2: co říkáte na snih? já už malému uklidila zimní oblečení,boby dala do sklepa...no a teď jsem to musela všechno zase vytáhnout :angry: ale stejně ten sníh moc pro děti na řádění není a tak se už těším až zase bude jaro :dizzy_face:
21. bře 2007 v 19:59  • Odpověz
Ahojte devcata! Mam docela fofry, tak bohuzel nestiham moc casto zavitat pres tyden na Konika... V Praze jsou jen malinke zbytky sneha, takze skoro zadna zmena (akorat, ze je vetsi zima a nesviti slunicko). Kolik je sneha v CT?
Siloe: nechtela jsem se te dotknout, ze nejsi "samostatna" :frowning2: to jsem jen reagovala na to, co jsem zatim zjistovala o trinecke porodnici - ze tam sestry moc neporadi a tak je lepsi tam jit s nejakou predstavou. Jenze se prave sama sebe dovedu dost dobre predstavit, jak zmatkuju, bo mimi se chove uplne jinak, nez jak bylo teoreticky napsano v prirucce... Asi budu muset mit u sebe neustale nekoho zkusenejsiho, treba tychne :grinning: :grinning: :grinning: No fakt nevim, jak moc se praxe bude lisit od teorie, to bude mazec. Ja se tedy zajimam o cviceni/kursy na Sosne, snad me tam nekdo odveze :sunglasses: ale to je zatim "daleka" budoucnost :stuck_out_tongue_closed_eyes: presto si dovolim otazku na telo: rodila by si jeste jednou v Trinci? To asi bude jina, kdyz to bude podruhe...
Siloe, tobe se nelibi "po nasemu"? :astonished: :wink: me se to asi tolik libi, bo pro me je to "exotika", ale zaroven jsem pro to, udrzet mistni tradice a nareci. Tak asi proto :slight_smile:
Co se tyce "ekologie" v praxi - kazdy clovek muze udelat trochu, a uz to ma velky vysledny efekt. Takze tridit odpad (Siloe, divila by ses, kolik lidi jeste netridi!), pouzivat eko-prostredky na uklid (ja mam v oblibe znacku Ecover), snazit se prat pradlo s praskem, kt nema fosfaty atp. Dulezite je take strava - snazit se redukovat chemikalie (neblaze slavna "Ecka") v potravinach, jist co nejvice produktu, kt vychazi z ekologicke zemedelstvi (kvalita "Bio"). Tyto potraviny jsou jednak zdravejsi a hodnotnejsi co do prirozenych vitaminu, stopovych prvku atp, ale hlavne jsou vypestovane/vyrobene s co nejmensim dopadem na zivotni prostredi. Taky existuje vyborna "ekologicka" kosmetika (Weleda, Dr. Hauschka, Logona, Lavera...) Bohuzel, velky minus je ponekud drazsi cena ekologickych prostredku, pro nekoho je to spis luxus nez samozrejmost :unamused: Taky existuji eko-produkty co se tyce plenek a vlozek. Navic je treba si uvedomit, ze clovek zapadni civilizace ma mnohem mnohem vice veci, nez potrebuje k preziti. Takze existuje takove "hnuti", ktere se jmenuje "dobrovolna skromnost" - je to takove anti-konsumerismus, a je to asi nejtezsi krok v ekologickem boji. Proste jde o to ozelet nakup novych veci, pokud ty stare jeste funguji, i presto, ze jsou nemoderni. Pokud ten stary, obnoseny, "osklivy" svetr jeste hreje, proc si kupovat novy? Nebo treba taky nejezdit autem, kdyz nohy postaci :wink: atp. "Dobrovolna skromnost" neni komplikovana, ale je tezka si osvojit, bo clovek odmala je na neco navykly a tezko se to da odnaucit :slight_smile: Co ja delam v praxi je to, co jsem vyse popsala (s tou skromnosti bojuji :sunglasses: ), navic jsem se napr. prihlasila na tydenni brigadu v Beskydskych lesich (zasazovat stromky atp), nebo taky na ruzne dobrovolne aktivity. No, jde o to, zmensit svuj dopad na zivotni prostredi co nejvice :slight_smile: pocinaje tridenim odpadu, osvetou a aktivni boj konce (osobne vsak nemam v lasce "radikalove", kteri spise odstrasuji pripadne priznivce, nez nalakaji). Jejda, jsem se rozepsala a uz mam zpozdeni, musim tedy letet :frowning2:
mejte se hezky :slight_smile:
22. bře 2007 v 10:06  • Odpověz
autor
siloe tak ten snih me poradne namichl protoze jsem s malym nemohla jet na prochazku doufam ze ten snih brzo staje a bude krasne a slunne jaro ja totis slunicko miluji a taky mam lepsi naladu kdyz je venku hezky
22. bře 2007 v 10:40  • Odpověz
medvitkova: omlouvám se,pokud to vyznělo,že jsem se nějak urazila,k vůli té nesamostatnosti :slight_smile: to vážně neeee..ale spíš si myslím,že potíže tam nemají nesamostatné matky, ty totiž ty sestry otravují tak dlouho,že jim nakonec vše vysvětlí,ale problém tam mají spíše bezradné matky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevím,jestli bych tam příště rodila znovu,ještě to pro mě není aktuální, o druhé se sice snažíme,ale zatím nám není přáno :confused: ale možná po druhé do Třince jo,právě že už vím co a jak :slight_smile:
hezky ses rozepsala o té ekologii. Cítím to asi tak nějak podobně. Jenže když přemýšlím nad ekologickou variantou,tak musím zároveň přemýšlet i nad ekonomickou variantou :confounded: takže prostředky jako ecover,misiva,weleda....znám,ale nepoužívám,protože kdyby manžel viděl tu cenu,tak by mě s tím hnal :grinning: Takže peru v indických mýdlových ořeších /ty jsou sice superekologické,ale poslední dobou mi vrtá hlavou,že ta doprava lodí a kamióny přes půl světa asi zase tak ekologická není :unamused: kosmetiku na sebe používám čistou vodu :slight_smile: občas nějaké to ekomýdlo/tak mě napadá,kdybych ti napsala složení jednoho prý ekotekutého mýdla,byla bys mi schopna říct,jestli je skutečně eko?...nějak se mi totiž to složení nezdá :cry: .../ jinak s tou skromností v nakupování je to u nás celkem jednoduché,mám manžela, který mi nedovolí nakoupit většinou ani to,co opravdu potřebuji,natož to,co nepotřebujem :grinning: ..ale abych ho tady nepomlouvala,tak díky jemu každý měsíc výjdem a nemusíme si půjčovat :wink: ..no a látkové pleny jsou moje vášeň :wink: člověk by nevěřil kolik je toho dneska druhů a různých materiálů a navíc ta dětská prdelka v tom vypadá éňo ňůňo ...ale akorát to nakupování potravin bez "éček" se mi nějak nedaří,protože když pominu Bio věci,tak ty éčka už jsou opravdu všude ...nedávno jsem objevila 7 éček v baleném chlebu :rolling_eyes: ..ale ten jsem nekupovala, úplně mi na něj přešla chuť :angry:
markibie: tak ten sníh by skutečně měl stát a od příštího týdne by mělo být zase jaro ..tak uvidíme :slight_smile: ale s malým mimim to brodění se ve sněhu je fakt síla,vím to z minulé zimy,kdy ani tím hlubokým kočárem s velkými nafukovacími koly mnohdy nešlo ujet. Teď už naštěstí Dany zvládne kratší cestu i sám,případně na saních,či bobech,takže se nemusím trápit kočárem :sweat_smile: Jak se ti vozí v Roanu? na obrázku vypadá moc dobře. My jsme měli Kajtex z Polska pořád na něm praskaly pružiny a navíc Daniel už nám z něj vyrostl :confounded:
22. bře 2007 ve 12:56  • Odpověz
autor
siloe abych ti rekla pravdu tak vypada hezky ale spokojena s nim moc nejsem jelikoz nam zacalo piskat kolecko a ikdyz ho manzel namazal tak to nepomaha rukojet uz je taky rozvyklana a taska ke kocarku uz se mi taky zacala parat takze az maly povyroste tak ho chci prodat a koupit si golfové hole a k druhému mimi si urcite v polsku kocarek nekoupim
22. bře 2007 v 18:01  • Odpověz
markibie:no tak to je sila! dyt ho používáte teprve čtyři měsíce :confused: to nám se začal rozpadat asi tak po necelém roce,ale nejspíš to bylo tím,že byl Dany na něj hodně těžký,pak jsem tomu taky přidala občasnými hodně těžkými nákupy v košíku,taška na rukojeti byla většinou narvaná k prasknutí :sweat_smile: Takže v našem případě je to moje chyba, ale měla jsem za to,že ROAN je hodně dobrá značka a po čtyřech měsících používání by se fakt neměl rozpadat :confused: . Mě asi příště nezbyde,než zase koupit v polsku a nebo mám zálusk na český kočárek TREND,protože ten má v lehu rozměr až sto centimetrů a počítám,že když byl Dany takový obřík,tak druhé bude ještě větší :grinning: jenže druhé zatím v nedohlednu :confounded:
23. bře 2007 v 09:58  • Odpověz
autor
siloe a nevis kde bych nasla ten kocarek na internetu chtela bych se na neho podivat nemohla bys mi prosim te napsat odkaz dik
23. bře 2007 v 10:40  • Odpověz
markibie:poslala jsem ti to interní poštou.NOvé fotečky máš překrásné,hlavně je úžasný ten dortík a ta smějicí se prdelka.Dominik samozřejmě taky,to je jasné :wink:
23. bře 2007 ve 13:33  • Odpověz
autor
holky tak to vypada ze se nam opet udelalo jaro to je super :slight_smile:ja jsem size nemocna ale manzel s malym urcite pujdou ven na ty kocarky jsme se z manzelem divali a libili se nam takze v budoucnu budem o nem uvazovat
25. bře 2007 v 10:37  • Odpověz
markibie: to je mi líto,že jsi nemocná :unamused:
Já mám dneska takovou divnou náladu, ráno jsme byli v církvi a Daniel tam bouchnul hračkou stejně starou holčičku :cry: sice nechtíc,ale i tak z toho byla scéna a já z toho vyšla jako matka grázlíka :angry: :confounded: :rolling_eyes:
25. bře 2007 v 17:11  • Odpověz
markibie:ale to počasí je fakt skvělé ...už se těším,jak si to bude Dany venku bez kočáru užívat :o)) nevíš náhodou jaké je to na tom krytém bazénu v Bystřici? jestli tam je i nějaká oddělená část pro malé děti?? chceme si tam s manželem a s Danym zajet.Zatím čekáme,až nám příjdu plavky pro Danyho objednané z nettu a vyrazíme :grinning:
25. bře 2007 v 17:19  • Odpověz
autor
daneček to prece neudelal schvalne a ta druha mamča musela byt cakla na hlavu ne?Doufam ze tu hnusnou rymu odeme nedostane maly to by uz letos bylo podruhe. Tetkom si nemuzu vspomenout jestli tam je oddeleny bazinek pro deti uz jsem tam dlouho nebyla ale zda se mi ze jo.V Třinci je predelany bazen seggra tam byla a rikala ze je super no nez my pojedem na bazen to jeste nejakou chvilku potrva.
25. bře 2007 v 18:54  • Odpověz
je pravda,že v třinci byl bazén pořád ve stejném,tudíž původním stavu a já jsem si jako dítě myslela,že je to moc krásný a ooooobřííí bazén,pak jsem tam dlouho nebyla a ve dvaceti jsem nemohla věřít svým očím,že je pořád ve stejném stavu. a krásný se mi už rozhodně nezdál :slight_smile: kámoška chodila do Třince do Kenny klubu myslím,že už s tříměsíčním mimem. Ale je to tam hodně drahé,v Těšíně je plavání s miminy na bazéně ve Svibici,ségra tam chodila a chválila,ale já jsem se tam s malým jaxi nemohla odhodlat,takže poprvé byl minulé léto na otevřeném bazéně v Těšíně,to měl necelý rok a byl nadšen.Jenže v poslední době se mu nějak změnil vztah k vodě,takže uvidíme :wink:
Jinak ta druhá mamina cákla na hlavu nebyla :grinning:,jinak je moc fajn a já chápu,že jakmile ti někdo bije tvé dítě tak je každý tak trochu přecitlivělý :sunglasses: Já už jsem se trošku otrkala,když kluci od ségry Danielka celkem surově bijou,škrtí a shazují ze židle (ono to sice není furt,ale stane se to) ..a to né omylem,ale schválně. :frowning2: ségra jim nejdřív vždy domluví,pak je seřve a případně dá na zadek.Jenže oni za pět minut jdou na něj zas :frowning2: Taky mi to není přijemné,jenže beru to tak,že kluci jsou malí,a těším se na chvíli až se Dany bude umět bránit :slight_smile: a navíc pochybuji,že až půjde jednou do školky,tak že s ním budou všechny děti jednat jako v bavlnce.Ale rváče z něj mít samo nechci :slight_smile: Ale zatím se tak ani nechová,takže v poho.Když někomu někdy ublíží,tak ze své batolecí nemotornosti :confused:
25. bře 2007 v 19:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 16
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.