• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Český Těšín

(Zamčená)
1. února 2011 
verap:díky za článečky....jen by mě zajímalo co jako dělat,když už je třeba jít do práce a dítko tohleto třeba nesplňuje...Dany má zatím ještě čas,ale nechytá se téměř v ničem co tam píšou :frowning2:

jinak hlásím,že jsme dneska konečně spáchali Danyho dvouletou narozeninovou oslavu :sweat_smile: ..sice pozdě,ale přece...v galerce mám dortík /ještě že jsem ho vyfotila dřív,než přišla návštěva,protože než jsem stačila skočit pro zápalky,tak mi kluci ozobali lentilky..takže to,co je na fotce takhle dlouho nezůstalo/ a nastrojeného Danyho,který si chtě užívat i po oslavě,když už bylo třeba chrupkat :grinning:
1. pro 2007 ve 22:29  • Odpověz
Ahoj Siloe, tak koukej zacit trenovat veci do skolky :wink:

Co delate o vikendu? Ja vcera stravila odpoledne u holice, nabarvit a ostrihat, uz jsem to mela tak odrostle, ze jsem se za to stydela :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Markibie - jak je?
2. pro 2007 v 10:12  • Odpověz
autor
Ahojte mě už je dobře v utery chcem jet do Ostravy ještě dokoupit nějake dárky.Siloe dort vypada hezky a Dany taky.Verap ja chci jít přiští týden k holiči tak uvidím jak dlouho tam stravim.Mějte te hezky a zase se někdy napište.
2. pro 2007 v 17:33  • Odpověz
Ahojky, nejak to tady vazne, jak se mate?

Tady dneska prsi cely den a je mizerne, v praci mam hned po ranu hodne lidi, tak musim makat :frowning2:
5. pro 2007 v 11:42  • Odpověz
autor
Ahojky ja jsem se dneska konecne dostala k uklidu.Tak doufam ze to do vánoc všechno stihnu zitra vyšlu manžela s malym ven a budu pokračovat.A co vy jak se mate.
5. pro 2007 ve 12:27  • Odpověz
marki:jak úklid?...co to je za sprosté slovo?to neznám :grinning: :confused:
U nás se žádný předvánoční úklid konat nebude, s Danym to stejně bude za pár minut vypadat jako předtím,takže na vánoce bude uklizeno jako obvykle /takže asi bordel :confused: :fearful: :dizzy_face: )

byli jste v té ostravě? koupili jste něco? :slight_smile:

verap: a kde vlastně pracuješ???
5. pro 2007 ve 12:42  • Odpověz
Ja delam recepcni pro investicni firmu. Ted se tu nastehovali novi lidi, rano jsem prisla pozde, oni uz tady cekali (nemaj jeste klice) a pak mne poslali v desti pro kafe, coz mne nasralo, nejsem tu poskok.
5. pro 2007 ve 13:29  • Odpověz
Ja uklizet pred Vanocemi budu, mam to ale oproti vam lehci.... Byt mame jednopokojovy a zatim zadne deti, takze to bude pohoda :wink:
5. pro 2007 ve 13:32  • Odpověz
autor
Jo v Ostrave jsme byli ale,nic jsme nekoupili jelikos ten obchod je zruseny tak nas to dost nastvalo.
5. pro 2007 v 16:27  • Odpověz
marki: tak jaký byl Mikuláš? co Domík dostal??? ....nám se Mikulajda celkem poved,musím říct..podařilo se mi pro Danyho koupit samé celkem zdravé a hlavně dobré věci,takže z toho mám dobrý pocit /sušené ovoce,ochucené mlíko,ovoce,kornfleiky,rozinky a tak..čokoládový mikulajda byl jenom jeden, od ségry,takže to je ještě v normě /

verap: v anglii se asi něco jako Mikuláš neoslavuje,co?
a jinak co se týče uklízení,taky na tom nejsem špatně..máme malilinkatý 2+1 .....marki je ale chudák,má na uklízení celý barák :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2007 ve 23:34  • Odpověz
Ahoj holky, my tady Mikulase nemame :frowning2:

Dneska jsem zaspala, venku zase lije jako z konve (typicka zima), vecer mam zkousky (delam kurz na hlidani deti), tak se pres den budu ucit, pokud tady bude ticho...
6. pro 2007 v 10:57  • Odpověz
autor
Ahoj siloe Dominik dostal kolekci a čokoládového mikuláše s kinder čokolády.Zítra příjde tchyně tak nevim co mu přinese.Ten uklid jsme si s mamkou rozdělili na pul,ale jelikoš jsem měla tu angínu tak jsem ve skluzu.Snad to stihnu.Mějte se hezky jdu pověsit záclony.
6. pro 2007 ve 14:13  • Odpověz
Ahojky, jak se mate?

Konecne zase bude vikend, uz se nemuzu dockat. Kamoska mi dneska napsala, ze je tehotna, zkouseli to docela dlouho, zavidim ji :frowning2:
7. pro 2007 ve 12:43  • Odpověz
tak jak jste strávili víkend? ...nám se vydařil,manža se nám celý víkend věnoval,takže jsme si to užili :slight_smile: /není to u něj samozřejmost,protože při práci ještě chodí do školy,takže se buď učí doma,nebo ve škole :frowning2: /....akorát mě manža pořád přesvědčoval,že Dany nemůže být na těch našich každodenních procházkách tak vzteklý a protivný,že bych s nim nikam už nechtěla chodit....marné bylo vysvětlování,že válení se v každé kaluži,sbírání každého kamínku či klacku a hlavně řev když chci jít jinam než on,je na denním pořádku :grinning: :grinning: :grinning: ..ale já si nestěžuji..jen jednou jsme oba přišli domů z brekem,bo jsem to už nemohla psychicky vydržet,ale jinak se to zvládnout celkem dá :grinning: ...přinejhorším ho ještě pořád můžu naložit do kočáru či mei tai :grinning: :grinning:

verap: já tě chápu, s tím "záviděním"....když je člověk obklopený kámoškama,co jenom rodí děti,tak se jaxi čeká hůř :angry: ......já jsem měla pár kámošek a ptom taky pár/no,vlastně dost/známých od nás z církve co měly první děti shruba tak staré jak Dany /+- rok/...no a už úplně všechny buď porodily druhé či jsou těhotné :confounded: :angry: :unamused: ....béééé...béé...né,že bych jim to nepřála,ale už to je k vzteku,pořád odpovídat na otázky,kdy už konečně i my budeme mít druhé :unamused: :frowning2: ...už mě to čekání jaxi přestává bavit :rolling_eyes: /navíc mé tělo není tak úplně O.K.jak by být mělo :confounded: :angry: :confounded: /
9. pro 2007 ve 20:53  • Odpověz
Siloe - tak to jsem rada, ze jste si uzili vikend, ja dnes byla taky s kamoskou z Prahy cely den, ona ma 4 mesicni holcicku.

No jinak to delani deti fakt leze na mozek, ja si ted koupila bylinky na vyrovnani hormonalni rovnovahy, dneska jsem mela podle vypoctu ovulovat, ale asi prd, ja teploty nemerim, akorat sleduji "plodny hlen" no a dneska nemam vubec zadnej, tak je to fakt na prasky. A stejne jsme pohadani, takze zadne snazeni se konat nebude.

Jediny, co jsem snad udelala spravne je to, ze jsem to nikomu nerekla, krome ty kamosky co jsem s ni dnes byla, tak se na nic nikdo nepta, nasim jsem rekla, ze zacnem zkouset az nekdy pristi rok :grinning:

Markibie, jak se mas ty? Hele, ani nevim vase jmena, jenom prezdivky...
9. pro 2007 ve 21:05  • Odpověz
verap: no,nejhorší je takové to milování typu "dnes bychom měli" :angry: :unamused: ...jinak bazální teplotu si měřím vždycky tak měsíc,ale protože jsem nikdy nic nenaměřila /teplota po většinu dní stále stejná v rovině :confounded: /...tak se vždycky na..ru a další měsíc už neměřím :grinning: :grinning: ...a když to na mě zase příjde tak měřím...zrovna tento měsíc jsem začala měřit,ale mrcha mě překvapila už za deset dní od skončení té předchozí :confounded: :confounded: ..takže mám teď tak trochu depku :pensive: ...a jinak s tím vyptáváním..no,taky jsem se nikomu nechlubila,že se snažíme,ale ono to tak lidi většinou napadne,když vídí,že Dany má už dva roky,že?? :sunglasses: :sunglasses: ..a já navíc doma a nijak nespěchám do práce...po pravdě,ani se mi do práce vracet moc nechce,nejraději bych si co nejdéle prodloužila mateřskou....mě je doma tak dobře...jsem lenoch od přírody :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2007 ve 21:27  • Odpověz
jo,zapoměla jsem se odtajnit....normálně se jmenuju Vendula, Siloe je akorát jeden takový rybník..tuším že někde u Jeruzaléma :grinning: :grinning:
9. pro 2007 ve 21:28  • Odpověz
Vendul - mne se lidi taky ptaj, teda hlavne v Cechach, u nas se mi to zda porad jako takove, ze to od tebe hned po svatbe cekaj, a kdyz se nic nedeje, tak si mozna myslej, ze mame nejake problemy, my zacli zkouset az ted v rijnu, drive jsme na to vubec nemysleli :grinning:

Ja vim, ze to neni idelani delat to jen proto, ze bych dneska meli, proto mu nic o zadny ovulaci nerikam :grinning:

Teploty zatim merit nechci, hlavne teda ne pred nim, jak to delas ty? Mozna za par mesicu.... Daji se koupit i ovulacni testy, ale pokud mne ovulace miji, tak mi to poleze do penez.

Takze zkusim na to zase chvili nemyslet a uvidim, drzim tobe i sobe palecky, at nam to brzy vyjde.

Tak dobrou noc :pensive:
9. pro 2007 ve 21:47  • Odpověz
verap:Ovulační test jsem měla jenom jednou na jedněch stránkách na netu jsem si vypočetla kdy by asi ovu mohla příjít /akorát u mě je děsný problém zadat jak mám dlouhý cyklus :angry: ..bo jak už jsem to tu snad psala,tak je to pokaždé jinak/...no ale zrovna tam byli //.Jenže jako napotvoru jsem manžu nemohla k sexu přemluvit,byl moc unaven a taky jsme se ten den tak trochu rafli...šlo to až za tři dny... :unamused: ...takže asi tak..od té doby jsem ovu test už nekoupila..někdo v nějaké diskuzi psal,že měl ty // vždycky,takže to taky není tak úplně spolehlivé :frowning2:
a jinak co se týče měření: měřím se v 7 ráno a to už je muž v práci :grinning: :grinning: ..o víkendu tedy není,ale já se před ním nestydím,takže v pohodě :grinning: :slight_smile: ...ale už budu mlčet,abys na to nemusela pořád myslet,jak píšeš....mě se to vždycky daří až do chvíle,kdy mi nějaká kámoška zas oznámí,že je těhotná :grinning: :unamused: :angry: :slight_smile:
10. pro 2007 ve 12:52  • Odpověz
Siloe - s tim teplomerem - ja se nestydim, akorat si myslim, ze si bude myslet, ze mi hrabe, ze uz merim a pocitam po dvou mesicich zkouseni :grinning:
10. pro 2007 ve 13:22  • Odpověz
verap:no jo,však máš na takovéhle alotria ještě času dost :grinning: :grinning: ..jsem začala asi po půl až třičtvrtě roce,už přesně nevím,ale hlavně proto,že si mrcha chodila jak chtěla,tak jsem chtěla zjistit,jestli mám vůbec ovulaci...no,nezjistila jsem to doted...a už fakt mlčím mlčím....bavme se třeba....jaké je u vás počasí?? :grinning:
Jinak byla jsem dneska s Danym u doktorky a vyfásl antibiotika.HOdně kašle a má zarudlý krk :frowning2: ...čekali jsme tam skoro dvě hodiny,pořád tam kašlal..bylo to pro něho trápení...bobek malý :cry:
10. pro 2007 ve 13:48  • Odpověz
autor
Ahojte holky ja se jmenuji Markéta.Tak ja jsem si teplotu neměřila a ovulačni testy jsem si taky nedělala.Nějak jsem to nechala na nahodě a těhu testu jsem měla nakoupeno hafo.Mě se podařilo otěhotnět až po 9 měsící snažení.A druhe bych chtěla tak za 4 roky.Tak uvidíme jestli se nam to podaří.Mějte se hezky a přeju hezky den.
10. pro 2007 ve 13:52  • Odpověz
marki:tak myslím,že s tím mým tempem,zdravím atd...budeme mít dítko stejně,nebo budeš mít dřív :grinning: ...já zase moc nechci jít mezi dvěma mateřskýma do práce,zase si zvykat vstávat,pracovat..a pak si zase zvykat na mateřskou....ale je to tím,že budu muset shánět práci a moc se na to teda netěším :confounded: kdybych ji už měla,tak to by bylo něco jiného :sunglasses:
10. pro 2007 ve 14:09  • Odpověz
Market, tak to ti trpelivost zavidim, ja zkousim teprve 2 mesice a uz mi to leze na mozek :grinning:

Snad se do roka povede, Vendul - nestras s temi 4 lety, taky to zvladnes drive :wink:
10. pro 2007 v 15:28  • Odpověz
Hele, vy byste mi vlastne meli davat rady a tipy, vy uz jedno mate :grinning:
10. pro 2007 v 15:28  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
dlouho jsem tu nebyla,jak se všichni máte?
Vidím že se tu bavíte o snažení,tak my se o kačku pokoušeli rok a půl už jsem ani nedoufala že se dočkáme,a Míša se nám povedla za dva měsíce tak nevím čím to je :unamused: .
tak at se vám brzo zadaří a ze snažilek budou budoucí mamči :wink:
10. pro 2007 v 16:40  • Odpověz
Ahoj Pavli, dekujeme, my taky doufam, ze tu brzo prestanem psat o ovulacnich testech a mereni teplot :grinning:

Odkud jsi, koukala jsem se na fotky, jsi stejny rocni, jako ja - 1980
11. pro 2007 v 11:14  • Odpověz
Ahoj jsem z Albrechtic
11. pro 2007 ve 12:42  • Odpověz
autor
Ahojte tak co jak se mate.Ja jsem dneska byla u holiče a mam uplně novy střich.Maly na mě koukal jak vyjeveny.V sobotu jdeme s manželem s práce na vilijovku tak už se docela těším.Dominik bude poprve přez noc s babičkou tak jsem zvedava jak to zvládne.A co vy jak se máte a co dětičky.
11. pro 2007 ve 20:38  • Odpověz
ahoj
Marki tak si to z manželem užijte a přeju at je Domča u babičky moc hodný :wink: ,ale určitě to zvládne.
jinak se máme docela fajn holky trochu marodí,ale Kačka jde zítra po týdnu poprvé do školky konečně už to potřebuje jako sůl,doma se nudí tak jen vymýšli samé blbosti :sweat_smile:.No a Míša ta už skoro pořád kašle a tak už se těším k tomu homeopatikovi jdem tam 20.12 tak snad nám pomůže :wink:
A Míša si už od včerejška párkrát sama sedla,umí už na čtyři,ale ještě neleze a právě z těch čtyř si poprvé sedla,no tak byla doma radost :grinning: každý den vidíme nové pokroky je to super
tak zatím se mějte krásně a pište pište :grinning: ahooooooj!!!!
12. pro 2007 v 17:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.