• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Český Těšín

(Zamčená)
1. února 2011 
Ahoj holky, jak se mate? Ja mam jeste 7 dni do prace a pak volno az do ledna, uz to odpocitavam :slight_smile:

Venku tu zacla byt kosa, rano uz je mraz , snehu se ale asi nedockame. Vubec mi to neprijde jako Vanoce, na stromek jsme se vyprdli, ale darky si dame.

Market, jak jsi ostrihana?
13. pro 2007 v 10:27  • Odpověz
autor
Ahoj verap mam to sestřihane na krátko.Vzadu a nahoře to mam naježene.
13. pro 2007 v 10:36  • Odpověz
Aha, ja mam ted ostrihane nad ramena, dlouhe vlasy jsem mela jen jednou a je to hruza se s tim kazdy den piplat.

Co jinak, uz jsi vylecena? A co maly?
13. pro 2007 v 10:49  • Odpověz
Kde jste vsechny, ze je tady takove ticho? Doufam, ze si uzivate vikend, ja jdu jeste dneska sehnat par darku a pak uz to mam z krku :slight_smile:

Vcera jsem si delala tehu test, jen tak ze srandy a samozrejmne ze jen jedna carka, mne se zda, ze jsem tenhle mesic ani neovulovala. Premyslim o tom teplomeru, ale moc se mi do toho nechce...
16. pro 2007 v 11:03  • Odpověz
zdravím všechny....nějak netíhám číst ani nic jiného a to jsem letos ani neuklízela ani nepekla :confounded: :grinning: .....dneska jsem akorát stihla udělat nepečené "rafaelo" a "beilís" a takže mám nadlouho vyčerpáno :grinning: :grinning:
....jinak taky vám takhle "modrý koník" blbne? poslední dobou se mi tady nelze připojit :cry: :unamused: ...ale na ostatní stránky ano,tak nevím,kde je chyba :angry:

verap: zatím se fakt neměř,času dost :grinning:
zítra jdu k mudrovi,tělo se zbláznilo,MS mám už 14 den a už mě to vážně neba :unamused: :angry: :rolling_eyes: ....doufám,že mi zas řekne,že je vše v nejlepším pořádku. :angry: ...opravdu se mi kněmu nechce,ale musím...achjo :frowning2: :unamused: ....nechce mi někdo nějak zvednout náladu?...třeba veselou historkou z předvánočního shonu či tak něco??? :grinning:
20. pro 2007 ve 23:28  • Odpověz
Ahoj, konecne tu zase nekdo je, ja jsem si tu chvili vykladala sama :wink:

Siloe - ja uz merit zacla, pred 5 dny, ted cekam na druhou MS po vysazeni prasku, mam tyden pred dni a teploty kolem 36.5, je to normalni? Zatim se v tom moc neorientuji, koukam na grafy ostatnich a snazim se to porovnavat.

Doufam, ze budes v pohode, o tak dlouhe MS jsem jeste neslysela. Pak napis, co na to rekl.

Ja zkusim pect dneska, tak uvidim, co z toho nakonec bude, ja jsem na vareni leva :slight_smile: Co Daniel, tesi se na Vanoce?

Jinak mam od ctvtku volno az do 7. ledna, takze budu relaxovat a uzivat si to....

Vsem preji hezky patek :slight_smile:
21. pro 2007 ve 12:47  • Odpověz
verap. ohledně bazální teploty: Těsně před ovulací teplota mírně klesne a po ovulaci vzroste a až do konce cyklu se drží kolem 37°C. Pokud jsi těhotná, vydrží tak i po zbylých 9 měsíců , jinak v den MS zase klesne na hodnotu ze začátku cyklu. Takhle to je ideálně mě skákala,nebo klidně celý měsíc byla v jedné přímce 36,9 a vůbec neklesala ani nestoupala...takže asi tak...přeju hodně štěstí...ale měřit by ses měla asi tak 2 cykly abys věděla,jestli ovulace přichází stejně

doktor: neříkal skoro nic a napsal mi nějaké tabletky (Norethisteron)..na baby-cafe.cz ten lék holky zrovna teď řešily a je to fakt celkem svinstvo,plno nežádoucích účinků a tak :confounded: ..jenže já tu ms jsem už potřebovala zastavit..zatím se nic příznivého /naštěsí ale ani nic nepříznivého/ neděje,uvidím :unamused: ....prý za tři dny mi to má přestat,za deset dní znovu ms /já snad příjdu o všechnu krev či co :confused: :rolling_eyes: ...to bude třetí ms za měsíc půl :angry: :unamused: :fearful: :rolling_eyes: :zipper_mouth: / a pak že ho prý mám zase navštívit.....což se asi nestane už asi půjdu někam jinam ...omlouvám se všem,koho to nezajímá,ale musela jsem se vypsat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

pečení:zrovna jsem dopekla nějaké sušenky-vypadá to jako linecké,Dany pomáhla vykrajovat :fearful: :grinning: ...ale trouba mi moc nepeče,není to moc ukázkové

vánoce: ani nevím,jestli se Dany těší...zatím to jde ještě celkem mimo něho...za dárky bude určitě rád,ale že by nějak očekával vánoce a nadělování,to ne :sunglasses: ....musím ještě dobalit dva autíčka, marmeládkou slepit ty "linecké",zalít čokoládou,Dany je rád ozdobí nějakým zdobením no a pak nějak důkladně schovat,aby to nezbaštil všechno dneska :grinning: :grinning:
21. pro 2007 v 18:29  • Odpověz
ahoj
siloe tak to je docela záhul takové problémy tak at se z toho brzy dostaneš,to asi teda nebude dobrý gynekolog když mu to připadá normální :angry: .Měla si takové problémy i před Danym a nebo to máš až po porodu?

Jinak Míša už sedí sama jen to není uplně 100%a tak ji ted musíme hlídat,už ji nemůžu nechat samotnou :sweat_smile: hned se posadí a minule spadla a bouchla se do hlavičky,máme doma parkety tak asi ji to dost bolelo ale co spíš se taky dost lekla :unamused: .Včera jsme byli u toho homeopatika tak snad ji to pomůže ted je 14 dní zdravá tak to musíme zaklepat :wink: .Jsou ty léky sice dost drahé,ale co hlavně že ji to pomůže :unamused:

já už napečeno mám,mám asi 5 druhů takže žádná sláva,ale nám to stačí stejně se u nás jí jen van.rohlíčky ty máme všichni nejradši :grinning:

A Kačenka ta se moc těší na ježíška a už nemůže dospat a skoro každý den se mě ptá kolikrát se ještě vyspí než tu bude :grinning: ,dokonce máme už stromeček protože si ve školce vylosovala v adventním kalendáři čokoládovou šišku a paní učitelka ji řekla že si ji má pověsit na stromeček,tak pořád chodila a prosila nás kdy už ji ten stromeček postavíme a manža bude celý víkend v práci a chtěli jsme ho ostrojit společně :sweat_smile: tak jsme strojily už včera :sweat_smile:

verap tak odpočívej takové dlouhé volno :grinning: to se máš,já bych si někdy od těch mojich dětiček taky potřebovala vzít dovolenou,ale když mě by bylo po nich smutno :grinning:
21. pro 2007 ve 20:12  • Odpověz
autor
Ahojte holky jak tak čtu vaše članky tak u vás už je všechno uklizeno,napečeno a už si vychutnáváte předvánoční pohodyy.Já ještě pořád uklízím,ale dneska už to snad bude naposled a konečně si začnu taky tu pohodu vychutnávat.Ten naš maly rarach pořad jenom rozhazuje hračky takže ja bych mohla snad uklízet od rana do noci a už mě to fakt neba :frowning2: .Jinak vám všem přeju šťastné a veselé vánoce :slight_smile:.
22. pro 2007 ve 13:09  • Odpověz
Ahoj holky, ja dneska zkousela linecke, normalne nepecu, vetsinou koupim hotove z obchodu :slight_smile:

Siloe - doufam, ze ty prasky brzy zaberou, porad meris BT, nebo jak ted poznas ovulku?

Uzijete si Vanoce s malymi, oni si to z nas uzivaji nejvic, plno darku pod stromkem a cukrovi cely den :grinning:

Darky jsem rychle zabalila dneska, jeste pujdem do Tesca nakoupit jidlo a pak se uz tady na to vykaslu a budu si to uzivat.
22. pro 2007 v 15:35  • Odpověz
verap: ovulku nepoznám,nikdy jsem si ji nenaměřila :unamused: ....a Bt si jeden měsíc měřím,pak jsem zas několik měsíců nasr..á tak neměřím..asi už měřit nebudu,jenom mě ta situace zbytečně nasírá :angry: ...ona při nepravidlené ms může přijít prakticky kdykoliv :confounded: :grinning:

tak jsem dneska nevydržela a dala Daníkovi už tři dárky :grinning: :grinning: :grinning: /2 autíčka a jedno puzzle/ :grinning: :grinning: :grinning: ...aby pak nebyl o štědrém dnu třeba zmaten,že toho dostane tolik :grinning: ...ale dárky bude mít hezky rozložené..něco u nás...po večeři půjdem ke tchýni,tam jich bude kupa, a 26 jdem k našim a tam bude vláčkodráha :grinning:

...v bytě máme zatím neskutečný bordel,každý den dělám takový ten běžný úklid a každý den večer to tu vypadá jako po výbuchu,takže MARKI,soucítím s tebou. Ale Domi je ještě malý,takže to jde pochopit,ale když mi ten náš klacek třikrát za den vybílí celou link včetně hrnců a příborů, vyháže hračky z komody /komodu zajištoval manža,ale dany je šikulík a umí si ji už otevřít/ :grinning: ..právě v té komodě jsou hračky,které mají hodně součástek,takže jsem je původně chtěla mít pod kontrolou....do toho cvičně vyháže knihy z police v obýváku /knížky se stěhují pokaždé o polici výše,ale Dany už je veliký,takže už nemají kam :sunglasses: .....drobky po celém bytě, boty a oblečení nejlépe v ložnici pod peřinou...no,škoda mluvit....ale jak si ho kdo naučil,no :grinning: :grinning: /jsem to pořád svalovala na to,že je ještě malý a má na to právo/ :cry:

Domácí bejlís je už skoro vypité....nějak se nám to v té ledničce vypařuje,či co :grinning: :grinning: :grinning:

kdyby jsme se už náhodou do štědrého dne nečetli,tak přeji hezké vánoce fšem fšem fšem :sunglasses: :sunglasses:
22. pro 2007 ve 20:12  • Odpověz
Ahoj

tak naštěstí Kačka už tolik bince nenadělá,je celkem rozumná ale taky jak kdy,Míša taky né tak je u nás celkem pořádek manža je celý víkend v práci tak mi nikdo binec už neudělá :sweat_smile: zítra ještě pár maličkostí a o svátcích nic nedělám :grinning:

bejlis jsem si taky dělala moc dobrý mnam :grinning: ,ale vypitý zatím není tak snad mi něco zbyde na štědrý den :grinning:

a přeju moc krásné vánoce kupu dárečků a hlavně moc zdraví v novém roce a at se brzy zadaří s mimčama :sweat_smile:
22. pro 2007 ve 21:49  • Odpověz
Ahoj, koukam, ze s vyparovanim alkoholu mame stejnej problem :grinning:

Dneska jsem tu nasla polsky obchod, tak jsem tam koupila kokosove cukrovi.

Bordel tu nikdo nedela, mozna pristi rok :wink:

My tady slavime az 25.12 rano a pak mame vanocni obed - krocan, brambory a zeleninu.....
23. pro 2007 v 18:24  • Odpověz
verap: krocan jo? ....a co tradiční vánoční puding?? ....jsem to chápala jako nějaký mišung s masa a tak a myslela jsem si,že to tam jí všichni...asi jak my tady kapra...tak jak to tedy je???.....jinak Dany dneska ráno už dostal další dárek....mega plastelínu s formičkama a s lisem a válečkem a knížku o Kllllll /o krtečkovi/ :grinning: :grinning: :grinning: ..modelovali jsme si tady celé dopoledne...teď jsou chlapi u babi pro rybí polívku a já smažím kapra a dělám vánoční bombu /nějaký moučník ,ještě jsem to nikdy nedělala/ :grinning: :grinning: :grinning:

jinak prášky konečně zabraly a naštěstí žádné hnědé fleky,selhané játra,deprese,zvýšené ochlupení,tloušťku,žloutenku,bolesti hlavy křeče ani hybridní dítě s nevyjasněným pohlavím u sebe nepozoruju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...tak snad to bude O.K!! :sweat_smile:

pavla:neodepsala jsem ti na dotaz....ty problémy mám až po Danym /brala jsem chvíli antiko a je to z toho/ ...jinak Dany byl hned...za tři měsíce po svatbě /= po začátku snažení/ :grinning: :grinning:
24. pro 2007 ve 12:32  • Odpověz
siloe - poslala jsem ti interni postu
24. pro 2007 v 15:20  • Odpověz
Tradicni vanocni puding je udelany z ovoce a alkoholu a odlezeny nekolik mesicu :slight_smile:

Krocana jime s pecenymi brambory, zeleninou a ruznymi prilohy, jako je parek ve slanine, atd.

Co moucnik, povedl se?

Vy uz vlastne slavite, co?

No ja se rano dozvedela, ze nebudem sami, jak jsme planovali, tak jsme leteli zpatky do Tesca :grinning:
24. pro 2007 v 15:25  • Odpověz
Tak koukam, ze Tesin po Vanocich usnul, nic se tady nedeje a nikdo nepise....

Jake byli Vanoce a co mrnousci, doufam, ze jste si to vsechny uzily :wink:

Ja mam ted po ovulce, tak vyckavam, nez udelam test.
27. pro 2007 v 16:26  • Odpověz
jejda,tak jsme tady nějak usnuly... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...já moc nestíhám,holt jsou svátky,tak je třeba se tak trochu věnovat rodině...navíc manža je nemocný,takže doma,a tak už nemůžu neustále vysedávat u kompu :grinning: :grinning: ...jak by to vypadalo,že? :sweat_smile: :grinning:

verap:na grafík jsem koukla, moc tomu nerozumím,ukázkové to sice nemáš /ale může to být mnoha faktory,které ovlivňují měření/ ale zase příliš rozházené taky ne...nejsem v tom moc odborník,protože jak jsem už psala mě se nikdy nepodařilo nic kloudného naměřit,takže vše znám spíš jen teoreticky :frowning2:
kdy budeš testovat?...držím všechny palce co mám,aby ti to vyšlo :sunglasses: :slight_smile:

a ostatní pište pište,jak na vánoce reagovali vaše děti.....u Danyho se sice žádné šílenství s dárků či z vánoc nekonalo,ale i tak to bylo fajn :sunglasses: :grinning: ....těším se na dnešek večer,asi si s manžou pustíme nějaký filmek a půjdem spát :o))))))))...jestli nám to tedy ty rány venku dovolí :frowning2: :unamused: :angry:
31. pro 2007 v 09:59  • Odpověz
ahoj siloe - testovat nebudu, uz treti den spinim, takze je to tento mesic na h...o.
Podle toho grafu jsem pry ovulovala az 35. den, rekla jsem mame, at se mi zepta, co se u vas dava na srovnani cyklu - pokud teda neco. Premyslela jsem o tom, ze si objednam Femigard, ale zatim se mi do toho nechce.

Jinak vsem preji vse nej... do noveho roku, koukejte se tady ukazat a napsat, jak bylo.

My budeme nejspis doma, koukat na telku a popijet alkohol :grinning:
31. pro 2007 ve 21:11  • Odpověz
verap: co je to femigard? to neznám. to je bez předpisu? Vím,že hodně holkám pomáhá SARAPIS /růžový bez sóji/a v kombinaci tuším že se zinkem /nebo selenem? teď nevím,ale můžu zjistit/ je to super na otěhotnění. Problém je ten,že i s tím zinkem by to vyšlo asi na šest stovek,což si v naší finanční situaci jaxi nemůžem dovolit :unamused: ...ale jinak bych ho už dávno zkusila...je to přírodní produkt :slight_smile:
31. pro 2007 ve 21:26  • Odpověz
Siloe - http://www.kosmetika-zdravi.cz/femigard

Je tady i o tom diskuze na konikovi, zatim o tom jen premyslim, ale kdybys ho nahodou objednavala, poslala bych ti penize a objednala bys i mne?
1. led 2008 v 08:39  • Odpověz
asi ho objednávat nebudu...ale jdu si pro zajímavost pročíst tu diskuzi,už jsem ji našla :o)) ......stejně to budu řešit s mudrou,beztak zase nějaké léky,tak nechci toho moc míchat dohromady :unamused: ...a navíc ta cena :confounded: ...to by mi asi neprošlo :frowning2: :angry:
1. led 2008 ve 13:05  • Odpověz
verap:tak jsem četla tu diskuzi,skončila jsem na třetí straně a vůbec mě to nepřesvědčilo :rolling_eyes: :unamused:

pavla,marki: haloooooooooooooooooooooo!!! ....kde jsteeeeeeeeeeeeeee!!!!..nepředstírejte,že to tu nečtete! :grinning: :grinning: :grinning: .....co dostaly vaše děti za dárky???..jsem zvědavá,tak už mě dlouho nenapínejte!!!
a co silvestr? u nás šel malý spát už v devět, my jsme se podívali na "obsluhoval jsem anglického krále" pak jsme se šli snažit :grinning: :grinning: :grinning: a pak spat :slight_smile: ....venku to bouchalo jak u blbých,ale malýho to naštěstí nevzbudilo :sweat_smile:

verap:v anglii se taky slaví silvestr stejně jak u nás? asi jo,že?
1. led 2008 ve 14:51  • Odpověz
autor
Ahojte holky teťkom jsem nějak nestihala psat jelikoš jsme byli všichni trochu nachlazeni.Maly dostal na vanoce spoustu hraček lego,vlačkodrahu,auta,plišového medvitka Pú,dřevěný vláček,pejska na taháni,auto na dálkové ovládání a taky nějake to oblečeni.Silvestra jsme prožili v klidu maleho jsme dali o pul osmé spát a my s manželem jsme se divali na televizi.O pul noci jsme si ťukli šampusem podivali jsme se z okna na ohňostroj a šli spat.Před chvilkou jsme přišli s prochazky maly se saňkoval a moc se mu to libilo.Tak se mějte.
1. led 2008 v 15:20  • Odpověz
marki: Domi dostal vlačkodrahu?? fakt? a jakou?? dřevěnou nebo plastovou?? a hraje si s ní? to mě fakt zajímá,bo Dany si s ní dokáže hrát jen chvilku a pak začne rozebírat koleje :angry: ...a auto na dálkové jsme mu nekupovali,bo jsme si říkali,že je na to ještě malý :grinning: :grinning: :grinning:
1. led 2008 v 16:11  • Odpověz
autor
Siloe tak auto na ovladani dostal od tchyně a tchana my by jsme mu ho určitě taky nekoupili.A nejlepši na tom je to,že na krabici je napsano od 6 let.A vlačkodrahu ma plastovou a když mu ji manžel postavil tak ji začal hned rozebírat tak jsme ji zatim schovali.
1. led 2008 v 17:11  • Odpověz
Ahoj holky! :sweat_smile:

tak co se týče vánoc tak Kačka na štědrý den dostala horečky a za dva dny na to Míša tak jsme ty vánoce prostonali :frowning2: a to jsem se letos na ně těšila :unamused: .Jinak Kačka dostala Chou-Chou panenku holčičku která mluví tak byla nadšená protože si ji moc přála a v dopise pro ježíška byla na prvním místě :sweat_smile: ,ještě takový domeček z vybavením a z figurkama,svetr,nádobíčko,plyšového velkého psa,sadu na malování,trojhrané pastelky,židli do pokojíčku.Michalka dostala toho mín přece jenom to tak ještě nevnímá a taky jsme nevěděli co vybrat.Dostala sedátko do vany tak se můžou holky spolu koupat,takovou panenku co se tak bimbá na zemi a nespadne,hrajícího koníka,oblečení soupravičku a hrníček nuk,ale neumí z toho pít a zatím to odmítá tak nevím jak ji to naučit aby z toho pila :unamused: ,nemáte některá zkušenost?
co se týče silvestra taky jsme byli doma,Kačenka se odpoledne prospala a pak vydržela až do půlnoci,těšila se na rachejtle :slight_smile: ,Tak jsme po půlnoci šli na balkon na chvíli pokoukali,trochu poklidili a šli spát,Míša se naštěstí vůbec neprobudila a spinkala až do půl osmé,tak jsme se aspon trochu vyspali :wink:

jinak přeji všem štastný nový rok,hodně štěstí a zdraví a uspěchů :sweat_smile:
1. led 2008 v 19:44  • Odpověz
marki:taky uvažuji,že tu vláčkodráhu ještě na chvíli schovám,ale když vidím,jak vždy nadšeně ukazuje,že ji mám sundat z koše co je na skříni a že si s ní budem zas hrát,tak je mi to dost líto,to te'd schovat :wink: Koupili jsme dřevěnou,protože k ní jdou přikupovat koleje,tunely,mosty....takže až ho to pořádně chytne,tak budeme mít o dárky na několik vánoc a narozek vystarané :grinning: :grinning:

pavla:tak to je škoda,že byly holky nemocné :confounded: ...a tu panenku,co nikdy nespadne jsem si jako malá děsně přála,ale nikdy jsem ji nedostala :grinning: A co se týče hrníčku NUK,tak tyhle hrnky jdou dost ztěžka sosat. Dany to pochopil až kolem roku,ale pije z něj dodnes. Jakmile se děcko na něm naučí,tak je to skvělý hrnek,narozdíl od některých jiných opravdu nekape. Já jsem pak přikoupila ještě hrnek MAM,z toho jde tahat lehčeji,ale zase se hloupě myje.....někdo si chváli AVENT,jiný na něj nadává,ale každopádně AVENT je dost drahý :confounded: /ale levněji prý výjde v Polsku/
1. led 2008 ve 20:28  • Odpověz
autor
Ahoj pavli ja jsem Domonikovi koupila hrnek od babylove stoji 109 korun je od 6 měsícu.Myslim si že na prvni učeni je nejlepší jelikoš má měkou silikonovou savičku.Teťkom jsme mu koupili od nuku.Jo a ten hrnek babylove se da koupit v drogeri DM.
2. led 2008 v 08:58  • Odpověz
Ahoj
holky dík za radu podívám se asi po tom od babylove až budem mít cestu do města,chci ji co nejdřív odstavit láhev,protože mám kámošku malý má skoro dva roky a ještě pije z láhve,tak k tomu bych se nechtěla dopracovat.Kačka pila z hrníčku od 8 měsícu ale už nevím jaká to byla značka dostali jsme to tenkrát v porodnici,ale taky nekapal.
2. led 2008 v 09:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.