• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Český Těšín

(Zamčená)
1. února 2011 
pavla:já tedy nevím,ale v sedmi měsících bych asi ještě s hrnkem tolik nešílela :unamused: ...podle mě je sedmiměsíční mimi ještě opravdu mimi a tomu patří do ruky láhev. Sice si pamatuju,že jsem si myslela,že se zblázním,když mi malý v těch 6měs. nechtěl s hrnku tahat,že bude mít nadosmrti láhev :grinning: ....ale pokud ji nedáváš sladké nápoje tak je ještě času dost ne? .....bych s tím začala někde kolem roku...Dany se pak brzy naučil pít z obyč hrnku,což je mnohem zábavnější /někdy mě ta jeho zábava přestává bavit,tak dostane ten nekapající/,ale na láhev si teď ani nevzpomene....horší je to s dudlíkem :unamused: ....nemáš nějaký fígl? ...bez dudlíka by neusnul a několikrát za noc se budí,bo ho v posteli vždycky někde ztratí,jakmile ho dostane,tak zas spí :dizzy_face:
3. led 2008 ve 03:58  • Odpověz
ahoj siloe

tak já nešílím z toho že má ještě láhev,jen jsem to chtěla vyzkoušet,ale zatím mi nevadí že má láhev,ale je fakt že holky dost často srovnávám i když se to nemá vím... :grinning: a Kačka to už uměla :wink: ,proto jsme ji to taky koupily ted at už trenuje.Včera večer po kaši se z toho trochu napila ale dneska to odmítá a plive mi na to :grinning: ,tak násilím ji to dávat nebudu to je jasný :slight_smile:

s tím dudlem ti asi moc neporadím,Míša mi začala dudlat až ted v 7 měsících :confused: ,tak doufám že ji pak odnaučím.A Katka dudlala do 1,5 roku a pak jsem ji jednou řekla že dudlík odnesl pán a že ho už nemáme a což sem se moc divila to pochopila,tak zkus tuhle fintu :wink: ,ale je to o důslednosti,nechat to dítě řvát,ale já bych na to nervy neměla,jsem strašný měkkáč a ten dudlík bych ji pak vrátila :grinning: ,Kačka byla moc chápavé dítě dokázala jsem ji pak dost věcí vysvětlit je taková vlastně do ted.Má ten dudlík jen na spaní?Ona ho právě měla jen na spaní a já už od rána celý den do ní hučela že dudlík nemáme,pořád jsem ji to připomínala a nakonec šla spinkat v klidu,tak uvidíš :sweat_smile: ,pak dej vědět jak si pořídila
4. led 2008 ve 12:54  • Odpověz
ahoj všechny....Danymu jsem nedávno vyhodila hrnek NUK a koupili jsme hrnek Sport od Canpolu /ten zeleno-oranžový/ je nádherný,ale pro mimi to není http://www.malewo.cz/obchod/56-113a.htm

jinak Dany teď strašně blbě spí,budí se několikrát za noc,takže dudlík mu brát teď nebudu :angry:
jo,pavli potřebuju zase radu :grinning: Myslíš,že je vhodné budit děcko v noci ať se vyčůrá na nočník? Dany už asi dva měsíce v noci nečůrá /přes den chodí na nočník spolehlivě/ ,ale teď zase v noci začal čůrat :angry: a navíc se často budí...chlap si myslí,že se mu chce na záchod a nechce to pustit do plíny....mě se ale ve dvě ráno a později nechce vstávat a taky jsem slyšela,že se děcka nemají v noci dávat,že jim to ruší spánek :unamused: ....tak nevím..spánek už má stejně narušen...ale když já jsem tak lenivá vstávat...achjo :confounded:

a co jak vy ostatní? pište!!!
8. led 2008 ve 20:42  • Odpověz
Ahoj siloe tak stejný hrneček má segra je super a ted se docela rozjel má ho spousta lidí,no my si počkáme :grinning:

no a k tomu čůráni v noci já jsem teda Kačku nebudila nikdy ale na co jsem si dávala velký pozor bylo žejsem ji večer už nedávala moc pít!Třeba tak do 17.00hod a pak tak maximálně hrneček čaje k večeři a myslím že by to měl vydržet,nemůže být třeba nachlazený a tak častěji čůra?Ale jestli je uplně vzhůru tak ho posadit můžeš,ale pokud je v takovém polospánku a jen tak fnuká tak bys mu ten spánek určitě rušit neměla si myslím.No ještě k tomu do 17.00 nepít taky záleží v kolik chodí spát předpokládám že tak kolem 19.30.A taky důležitá věc na které trvám do dneška snažit se at se vždycky těsně než jde do postele vyčůrá to je taky dost důležité,ale nevím jestli to jde realizovat ve dvou letech,no uvidíš

A nemůže mít třeba špatné sny?Někdy když se v životě dítěte něco zvláštního stane,nemusí to být jen špatné,tak se to může projevit právě ve spaní.Nezažil v poslední době něco jiného a nebo nezměnila si mu režim?Tak se to může projevovat.A nebo třeba můj synovec špatně spí když třeba dlouho nechodí ven.No uvidíš snad se to brzo zlepší :wink:

jinak holky si představte že Míša dneska začala lézt po čtyřech zatím to musíme ještě natrénovat,ale je to super :slight_smile: tolik pokroků poslední dobou
8. led 2008 ve 21:44  • Odpověz
autor
Ahojte holky my ten hrniček sport mame taky jenomže Dominik s něho neumi pít.A co se týče nočníku tak nemužu poradit.My totiž ještě používáme plínky maly na nočník nechce tak se pořád utěšuju že v létě se to naučí.Takže my bysme potřebovali radu jak ho na ten nočník naučit.a chci se zeptat kdy vaše ratolesti začali mluvit myslim takove jednoduche slova malemu se nechce pořájenom mama a mňam to je všechno.Děkuji za odpověď a mějte se hezky.
9. led 2008 v 16:05  • Odpověz
Ahoj holky!
Dlouho jsem tady nebyla a jestli můžu zapojím se do debaty :slight_smile:
Já bych s hrníčkem taky moc nespěchala, naše Beátka bude mít v únoru rok a pije z flašky, ale mám pro ni koupený hrníček od Aventu s měkkým pitkem (to je hrozné slovo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a nekape, někdy jí ho dávám a zkouší z něj pít, docela jí to jde.
Nočník v roce bych markibie neřešila, nám starší dcerka vůbec na nočník nechtěla, naučili jsme ji s dětským prkýnkem na záchod a pak začla i na nočník, trvalo nám to do 2,5let. S Beátkou čekám taky na léto, to se líp odnaučuje od plenek :wink:
Jinak naše Ada 3.5 let ještě pro jistotu mívá na noc plenu, sice je už suchá a nepočůrá se, ale někdy se stane nehoda. Doktor mi doporučil co tady pavla80 nedávat před spaním pít a hlavně v noci nebudit, prý je to starý zažitý nešvar babiček.

Prosím o radu ohledně autosedaček. Sháníme pro mladší sedačku Free line 9-36kg, je pěti bodová a mívali ji v tescu v Třinci, ale už není. Nevíte jestli je nemají v Těšíně nebo kde by je bylo možné sehnat? Ve FM je mají za 3000kč což je drahé, my ji Adélce kupovali za 1600 v akci a na netu jsou za necelé 2000kč, ale nechci to kupovat takhle.
9. led 2008 v 17:11  • Odpověz
Pavla:je pravda,že Dany i přes den chodí teď častěji čůrat,ale rýmu nemá,tak nevím,jestli to může být nachlazení. TAky jsem si říkala,že ho v noci dám,jen když bude úplně vzhůru. NO,většinou se fakt probudí a řve,dneska jen tak fňukal ze spánku,tak jsem ho nebudila a ráno měl zase mokro. Ale zatím z toho nedělám žádnou trágu,myslím,že plínu v noci mít ještě může ....ale líto mi to trochu je,už jsem se těšila,že bude úplně bez :slight_smile:..jinak čůrání těsně před spaním se vždy podaří,zato nedat pití po páté hodině se teda nedaří. Dany už od mala vždy pil extrémně,sotva dopije hrnek,už by chtěl další. Ty špatné sny mě taky napadly...ale nevím,co s tím,nic se v jeho režimu nezměnilo...no,uvidíme :wink:

Marki: nevím,ale myslím si,že Domi je na mluvení a na chození na nočník ještě fakt malý. Dany mluví mama a ham a podobná slova /má jich ve slovníku maximálně deset,možná ani to ne/do dnes,v roce ani ťuk. A to,že se dětem chce čůrat chápou až kolem těch dvou let.Sice jde dítě naučit pravidelným vysazováním na čůrání v určitou hodinu,ale dítě si to stejně ještě neuvědomí.Ale někdo to tak dělá,vysazuje třeba už od toho roku. Druhá metoda je počkat,až bude dítěti vadit mokro až si bude uvědomovat,že to,co teče je opravdu z něho a už mu nebude příjemné to pouštět do plíny a většinou taky začne hlásit. Znám sice dvě děti,co to pochopili už v roce a půl,ale většinou opravdu tak kolem těch druhých narozenin,si myslím :slight_smile: dany to pochopil taky tak :sweat_smile: /sice si dodnes ještě neříká,že se mu vyloženě chce,ale začne se sám svlíkat,případně mi strčí nočník pod nos abych to jako pochopila,takže to u něj jde poznat :grinning:
9. led 2008 v 17:29  • Odpověz
autor
Ahoj libi my jsme kupovali Dominikovi sedačku od Babypointu 9 až 25kg kupovali jsme ji v Havířově za 2700KČ.V polsku vycházi o něco levněji,ale nevim o kolik.Na internetu ji najdeš taky tak se mužeš podivat.
9. led 2008 v 18:34  • Odpověz
ahoj

siloe tak jestli ti večer moc pije tak to bude tím,to je jasný a určitě má ještě čas však se jednou odnaučí :sweat_smile: .Ale myslím že byste už měli trénovat omezení toho pití na večer nějak mu to zkusit vysvětlit že na večer už prostě tolik pít nemůže,nebo ti bude chodit na záchod pak i ve starším věku.Naše Kačka když na večer toho hodně vypije tak mě pak taky v noci budí že chce čůrat,ale někdy si už zajde sama,ale většinou s ní musím vstát a strašně se mi nechce :grinning: .Tak bych se ted snažila to omezit.Jinak tím nachlazením jsem myslela že jako jestli někde neprochlad dole,jako močové cesty,to nemusí mít ani rýmu a třeby jen tak prochladne a pak se mu chce častěji čůrat :sweat_smile:

siloe Tak Kačka se taky naučila na nočník asi v roku a půl pořádně že opravdu zavolala ale zkoušela jsem ji tam dávat posadit už tak kolem 10měsíce at si na nočník zvykne.Ale Domča má ještě čas,jen bych ho zkoušela sem tam posadit když se ti povede zrovna že má suchou plínku,ale pokud protestuje tak určitě né násilím to by si pak maximálně mohl k tomu nočníku získat odpor,my měli hrající nočník tak Kačce se líbilo že to vždycky hrálo když se vyčůrala :sweat_smile: a nebo jak píše libi některé děti prostě na nočník nechtějí a víc se jim líbi na záchodě.Tak bys možná mohla zkoušet tam.

libi sedačku nevím jakou máme značku,musela bych někde najít papíry je to jen už nějaká doba co jsme ji kupovali :sweat_smile: ,ale je taky od 9-36 taky s pětibodovými pásy a kupovali jsme ji asi před 3 lety v polsku a vyšla na 1600kč.a nevím jestli je to u všech sedaček ,ale asi jo že jdou oddělat záda a je z toho podsedák.
9. led 2008 ve 20:48  • Odpověz
autosedačka: máme nějakou z Obi 9-36kg...měli ji tehdy v akci za 1.500....asi je dobrá,ale moc nejezdíme.

libi: jestli mají free line v těšíně to fakt netuším,ale v těch autosedačkách tam mají hodně malý výběr.Sice jsem se tam nijak detailně nedívala, ale z těch větších tam mají vždycky jenom jednu :sunglasses: mohla bych se ti kouknout,jestli to je zovna ta kterou chceš? ale jdu tam až příští týden.

hrníček sport: Dany na něm zpočátku nechápal,že když mu dochází pití,tak to nejde jako u normálního hrnku zvednout,že? ..to byl čajík všude kolem slánky a tutíš naopak nepotáhl nic. Teď,když už mu tam docházíé pití,tak si vyhledá nějakého dospěláka,strčí mu hrníček doruky a osobně dohlédne na to,ať to dospělák drží rovně :grinning:

prkýnko:Danyho jsme paralerně zkoušeli i dávat na záchod,děsně ho bavilo,že si to za sebou může spláchnout :grinning: dodnes chodí na velkou raději na záchod. Ale pozor! né každá redukce pasuje na každé prkýnko :confounded: Kámoška ta koupila celkem drahou redukci,psali tam že univerzální a nepasovala jim. Já jsem koupila na mimibazaru takovou co jsem měla já,jako dítě a pasuje super :slight_smile:...akorát tam není ten výstupek pro chlapečky :unamused:
nočník s hudbou jsme nekupovali,protože Danyho známe a bylo nám s manžou jasné,že by tam raději lil čaj,než aby se namáhal s čůráním :grinning:
jinak včera jsem opravdu trochu Danymu omezila pití a plína byla ráno suchá :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

kde se ztratila Verap? nevíte někdo? :confused:
11. led 2008 v 09:01  • Odpověz
Libi:tak jsem byla dneska v Tescu v Těšíně a mají tam tu autosedačku free line 9-36kg za 3000 kč...potom ještě Graco /15-36kg/ za 2,5tis
12. led 2008 ve 13:14  • Odpověz
Ahoj, tedkom mam stresy v praci, chteli mne predat na jinou praci, oni ted predelali budovou, kde maji 56 bytu a chteli mne tam dat, at jim to vedu. Ja vubec takovou zkusenost nemam a prd o tom vim, tak jsem byla vystresovana, ale vcera jsme si to vyrikali a zustavam tam, kde sem.

Stejne snazilkuji, tak bych jim za par mesicu zamavala a trada na materskou :grinning:

Jinak porad snazilkujem, byla jsem na krevni testy jestli mi vsechny hormony funguji tak jak maji, ale ten muj doktor je idiot, jeste mi nevolal, asi studuje, co ty vysledky znamenaji.... :unamused:

Ted cekame navstevu, tak jsem uz od rana uklizela, manzel si hraje cele rano na pocitaci a s mobilem, jak male decko a pak se mne zepta, kdyz jsem skoncila, jestli chci pomoct...
12. led 2008 ve 13:19  • Odpověz
ahojky. kde jste kdooo??? :slight_smile:
verap: tak jsem včera byla konečně u nového mudry a zatímco mi ten přetím tvrdil,že vše je v naprostém pořádku :angry: ...tak tehnle zjistil,že mám Syndrom polycistických vaječníků,nemám ovlulaci, takže druhé mimi nebude jen tak :frowning2: ..jsem ráda za to,že něco zjistil...taky mě čeká hormonální profil,takže ještě se uvidí,co s tím :sunglasses:
jinak jsem šikula a vymkla si kotník/jsem nějak neviděla schody/ ..dneska to už je O.k,ale tři dny to byla síla..jsem se po bytě pohybovala jen na otočné kolečkové židli :grinning: :grinning: :grinning:

jinak dany v pohodě,zrovna lumpačí tak ho jdu trochu zkrotit :grinning:
16. led 2008 v 09:33  • Odpověz
ahoj siloe - jakym vysetrenim ti na to prisli? Tak hlavne, ze s tim zacnou neco delat, at se brzy dockate....

Ja ten hormonalni profil mela tedkom a vysel dobre, tak mi nezbyva, nez znovu snazilkovat. Merim porad BT, zatim je to dole, cekam na ovulku.... :slight_smile:
16. led 2008 ve 13:38  • Odpověz
verap:přišel na to ultrazvukem...má v ordinaci vaginální ultrazvuk....je to prý přesnější než ten normální
zrovna tam byla i nějaká pacientka,která pracuje v anglii a prý po tamějších zkušenostech s gynekologickou péčí se přijela vyšetřit tady :unamused: ...(že prý vyšetření veškeré žádné,ale zato peníze nehorázné :cry: /..ale snad budeš mít lepší zkušenost :pensive: ...takže jestli tomu dobře rozumím žádný problém ti nenašli..no,možná,že tam opravdu není,však se nesnažíte zase tak dlouho /ale stejně se divím,že ti udělali HP,protože tady se to dělá až po roce snažení.před rokem bych řekla,že asi vyjímečně/
jinak u toho mudry jsem byla tak trochu jako alenka v říši divů.Vybavení ordinace připomínalo spíš nějaký byt,či kancelář, plochá,obrovská telka na stěně v čekárně mě fakt dostala :grinning: :grinning: ...ale hlavně doktor byl velice příjemný,dokonce se představil a podal ruku /na to jsem opravdu nebyla zvyklá/ a vše ochotně vysvětlitl /jak mám brát léky mi opakoval asi čtyřikrát,tak nevím,jestli jsem vypadala,jako že to nechápu či co :sunglasses: / ...takže Markibie,jestli chceš pořád ještě změnit gyndaře,tak mám tip :wink:
16. led 2008 ve 14:40  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak tu sedačku jsme nakonec vyřešili a koupili Adélce jen podsedák, 15kg už má 101cm taky :wink: tak jsem ráda a máme ten graco.
Siloe neboj, mi taky u prvního zjistili že nemám ovulaci-nasadili mi clostybeg (nevím jak se to přesně píše :pensive: ) a do 3 měsíců jsem čekala Adélku a druhé šlo samo, vysadila jsem prášky a hned zapadla. Bazální teploty jsem předtím měřila půl roku....to byly stresy :cry: , brali mi i vzorek děložního čípku v době předpokládané ovulace a podle toho mi vlastně přišli na to, že mi nedozrávají vajíčka. Holky držím vám palečky ať co nejdříve nosíte pod srdíčkem miminka!!! :slight_smile:
16. led 2008 ve 14:40  • Odpověz
Ahoj siloe - tady to zdravotnictvi fakt stoji za prd, proto jsem si o ty hormonalni test rekla, jinak by mi je nedal. Mela bys videt, jak se tvaril, ale bylo mi to sumafuk.

Merilo to nejake HS, Prolactin, LG, vsechny ty hormony a pry je to vsechno v norme, takze aspon tak. Ja se nechci snazit rok a pak zjistit, ze mam neco, co slo zpravit hned ze zacatku.

Ultrazvuk mi tady ale nikdo neudela, dokud neotehotnim nebo mne poslou s nejakym problemem.

Takze se dale snazime :slight_smile:
16. led 2008 v 16:11  • Odpověz
čauky všichni :sweat_smile:

siloe tak to je mi líto že máš takové problémy,tak snad se to nějak vyřeší a druhé mimi se povede :wink: moc přejem Verap tobě samozřejmě taky :sweat_smile:

jinak Miška už lozí jako čert na všechno šahá a ničemu nedá pokoj.No jo jsou to nové věci tak to musí všechno prozkoumat :grinning: a včera řekla poprvé MAMA!!!!!!!!!!!tak jsem byla uplně dojatá a nadšená.Byla jsem totiž u holiče a vrátila jsem se zrovna když manža malou převlíkal do pyžamka a ona jak mě viděla tak se usmála a zřetelně řekla MAMA tak to bylo super.

taky budeme mít 30.1.karneval ve školce a Kačenka chtěla jít strašně za čerta a když se mi ji to povedlo vymluvit přišla s dalším dobrým nápadem že bude zloděj!!!!!!!!!!!A to je HOLKA no nahrazuje manželovi aspon vytouženého kluka kterého se nedočkal a už ani nedočká :grinning:
18. led 2008 ve 21:07  • Odpověz
verap:to je zvláštní s tím UTZ,tady mi ho dělaj pokaždé......přece UTZ nepotřebuje jen těhule,to je fakt blbost.
Přeju hodně síly do dalšího snažení,mě už to nějak přestává bavit :angry:

pavla: týýý brďo!!! MAMA v 8 měsících?....Dany mi mama neřekne ještě ani teď :unamused: :rolling_eyes: /ale hlavně že řekne tygr a krtek ale máma ne :rolling_eyes: /....ale mám takové tušení že to spíš dělá schválně..... každopádně gratuluju k prvnímu slovu! :slight_smile:
a s tím karnevalem je to dost síla...ale tak nějak mi připadne zloděj lepší než čert :confounded: ....nedávno jsem viděla na fotce jedno dítě převlečené za hroznové víno :grinning: Není to sice tak akční jako zloděj :grinning: ale bylo to roztomilé. Děcko oblečeno do fialových věcí a kolem něj modré nafouknuté balonky :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2008 v 07:16  • Odpověz
Ahoj Siloe - mne to taky prestava bavit a to jsem teprve ve tretim mesici snazeni, takze uplne chapu :slight_smile:

Kazdy den merim BT, ted je to uz 19 den dole, takze zadna ovu jeste neprobehla, zase to bude jeden dlouhy cyklus.
19. led 2008 v 10:40  • Odpověz
Tak Tesin, co se deje, ze tu nikdo nechodi?

Ja porad to samy, ted vic chodim do diskuze o mereni BT, ale nakukuji tady a kde nic, tu nic... :grinning:

Tak napiste, jak se mate a co delate.
24. led 2008 ve 13:47  • Odpověz
Ahoooooooooooj!

kde jste všechny?My se máme celkem fajn,Míša už líta po čtyřech jako čert někdy ji nejde ani dohonit :grinning: a začíná se stavět k nábytku tak jsou ted u nás časté pády a brekot :dizzy_face: no někdy je to fakt náročné.Kačenka měla ve středu karneval a moc ji to slušelo,nakonec šla za indianku,půjčily jsme si masku v Havířově v půjčovně,ale moc jsem tam spokojená nebyla,moc hezké masky tam nemají ještě že jsme natrefily na tu indianku :sweat_smile: .Taky se Miška naučila sama paci-paci tak je u toho strašně zlatá :dizzy_face: a ode dneška se ji párkrát povedlo udělat papá no prostě samé pokroky :grinning:

tak se tu někdo ukažte čauky!!!!!!!!!
1. únor 2008 v 19:13  • Odpověz
autor
Ahojte holky ja jsem teťkom měla nějak moc práce že jsem nestihala ani na konika se podivat.My jdem na karneval 9.2 tak pořád přemyšlim jestli Domčovi nějakou masku vytvořit.Maly se zase naučil par slov tak pořad jenom chodi a mluvi dej a didi to je děda.
3. únor 2008 v 08:31  • Odpověz
Ahoj holky, jak se mate?

Koukam, ze vam deti delaji samou radost :slight_smile:

Co se deje se siloe, uz tady dlouho nebyla, mate nekdo nejake zpravy?
6. únor 2008 v 11:03  • Odpověz
ahoj

tak o siloe nevím nic,nového taky nic :unamused: ,holt je to uděl maminek na mateřské :grinning: ,každý den mi přijde skoro stejný :sweat_smile:

a co vy nějak to tu utichá :slight_smile: ,tak napište něco.

verap snažení pořád marné :confounded: ?,ale neboj určitě to brzy výjde :wink: a co nového v práci?Já už jsem doma 5 let a někdy bych tak ráda šla do práce :sweat_smile: a až tam budu chodit a doma nebudu stíhat tak budu ještě ráda jak jsem si doma "odpočívala" :grinning:
7. únor 2008 v 17:27  • Odpověz
Ahoj holky,

Co se tyce snazeni - tedkom jsme uz tyden pohadani, takze se nic nedeje, ovu byla, ale co z toho, ze :slight_smile:

Fakt z neho nemuzu, porad cumi v jednom kuse na stejnej serial (ma to milion dilu) a prikazuje, jak a co udelat (byla tady hadka o jidle, mam pry varit tak, jak to chce on, i kdyz je to muj recept) a protoze jsem mu nechtela vlezt na zada vymenit zarovku (mam strach z vysek, nase stropy jsou vysoke), tak se se mnou nebavi.

Takze tak no, prace v pohode, zitra vecer jedu ke kamosce az do nedele vecera, potrebuji od nej odpocinek.

Pavli, co ty jsi delala za materskou za praci?
7. únor 2008 ve 21:43  • Odpověz
jejda..po mě tu byla sháňka :grinning:
jsem si chvíli dávala od netu pauzu,no :sunglasses:
jinak u mě nic novýho...akorát že jsme malého přihlásili už do školky...sice bude tam chodit až od ledna příštího roku,nicméně zapsán musí být už teď...ale školka vypadala fajň,paní učitelka taky,Dandy jim tam hned zabral hračky a tvářil se,jakože tam chce už snad zůstat nebo co :grinning: /což je u něj celkem zázrak, obvykle je děsný mamánek/

marki: na jaký karneval se chystáte? ....jestli uděláš Domíkovi nějakou masku,tak bude určitě kouzelný...pak ho vyfoť a hoď sem :grinning: ....ty slova vám závidíme..Dany je na tom ze slovama asi tak stejně :frowning2: ...možná hůř,protože "to je děda" by neřekl..vlastně on neřekne ani děda :unamused:

verap: no jo,s těma chlopkama to je někdy děs běs /akorát že u náš doma zlobím a urážím se spíš já :confused: :grinning: / ...ale však si od něj odpočiň,aspoň si pak budete vzácní....ale koukám,že jste se teda pohádali k vůli úplným prkotinám /což teda bývá u nás většinou/
7. únor 2008 ve 23:51  • Odpověz
siloe - no vidis, jeste se maly bude do te skolky tesit :slight_smile:

Jak pokracujes ve snazilkovani? Ja jsem cetla, ze kontryhelovy caj je dobry na vsechny zensky veci a zkracuje cyklus, takze si ho o vikendu od te moji kamosky vyzvednu - ona ho dovezla z Prahy.

Ja porad delam grafy, ted budu mit od toho o vikendu klid, tady je muj posledni, jestli se chces kouknout.

http://www.fertilityfriend.com/home/1e219a
8. únor 2008 v 11:19  • Odpověz
verap: my se zatím nijak usilovně nesnažíme,stejně když není ovulka,nemá to cenu...a tak si zatím spíš užíváme :grinning: kdy máme chuť a náladu :sweat_smile: léky na ovulku dostanu až po hormonálním profilu,zatím jsem měla léky jen na to,ať nějak rozumně dostanu ms a pak druhý až třetí den jsem měla jít na hormonální profil. Jenže ms byla taková podivná,že jsem si ten druhý den nebyla jistá,jestli to je už ono nebo ne :confounded: no a třetí den byla sobota. Takže zas čekám /tentokrát bez léků,mudra mi je na tento cyklus raději vysadil/ až zas příjde ms a můžu jít na ten profil. No a pak se snad začne konečně něco dít...to čekání mě už štve :rolling_eyes:
8. únor 2008 v 11:38  • Odpověz
siloe - ja ten profil uz mela a dopadl mi dobre, tak nevim, proc mam tak dlouhe cykly, tedkom to bude zase minimalne 45 dnu.

Mozna taky skoncim tak, ze si zajedu na gyndu tam k vam, at vim, na cem jsem, ale nejdrive tak v lete, nevis, kolik on si za to bere? Az tam znovu pujdes, nezeptala by ses za mne?
8. únor 2008 ve 12:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.