• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Český Těšín

(Zamčená)
1. února 2011 
Jediny co mne zajima, je asi ten ultrazvuk, tady mi ho nikde neudelaj, a kdyz jo, tak to stoji kolem 150 liber, to za to teda nedam. Jinak uz jsem vsechny vysetreni mela.
8. únor 2008 ve 12:39  • Odpověz
verap: ty si české pojištění neplatíš,co? doufám,že si na to vzpomenu a zeptám se. Onehdá tam byla taky holka z anglie /psala jsem už o tom/ a ta si teda české pojištění neplatila /proč taky,když celý rok pobývala tam / a dávala za to nějaké dvě tři stovky?..no tak nějak,ale jsou to jen odhady,moc jsem se nechtěla koukat,kolik peněz sestře dává :confused: ...taky v lékárně se pak platí asi víc, ale na 150 liber to rozhodně nevýjde :fearful:
8. únor 2008 v 19:44  • Odpověz
Ahoj

Verap dělala jsem kuchařku v jednom baru tady v Albrechticích,vrátit se tam už nemůžu,tak jsem zvědavá jakou práci si najdu po mateřské :confounded: .

myslím že s těma chlapama je to všude stejné,ale bez nich by bylo hůř :grinning: .Já už si celkem zvykám ale taky se většinou pohádáme kvůli prkotinám.
8. únor 2008 ve 21:13  • Odpověz
verap: co se týče kontryhelu.nevíš,jak přesně se má pít? já slyšela protichůdné infa,někdo psal,že do ovulace,někdo od /jelikož nemám ovu,tak bych to brala asi po 15 dnech/ ...ale fakt to zkracuje cyklus??? to jsem nevěděla. Kontryhel koupený mám,ještě jsem ho nepila jak tě tak čtu,tak to je vlastně dobře,zatímco jindy mám dlouhé cykly,poslední dobou je mám krátké :angry: ...třeba jako tenhle poslední 15dc :angry: ...a to byla ms dvanátidenní,takže jsem byla jen tři dny bez uáááááá ...já už se z toho asi picnu :angry:
10. únor 2008 ve 23:54  • Odpověz
pic
10. únor 2008 ve 23:54  • Odpověz
siloe - ja bych ho pila taky jen do ovulky...

Nekolik holek psalo, ze jim to zkratilo cyklus, takze ja to urcite vyzkousim, jelikoz moje jsou jednou za 45 dni.
Ale pomaha to pry i celkove. Ja mam dve krabice (40 sacku), MS by mela prijit ted v patek, tak to pak zacnu pit.

Co jinak noveho ve Svibici?
12. únor 2008 v 11:39  • Odpověz
verap:budes ho pit i behem ms?? nebo az po? ...popravde,ja vubec ted nevim,jestli ho mam pit :(....porad uvazuju jeste nad sarapisem..i kdyz nekdo taky psal,ze pokud je problem rozjety,nic prirodniho asi nepomuze...ale to myslim neni tvuj pripad :wink:
12. únor 2008 ve 20:16  • Odpověz
ahoj siloe - budu ho pit akorat do ovu (coz je pro mne 35 dni) a pak zas pvni den MS, uvidim, co to udela no.

Graf se zatim drzi nahore (dneska je to 10 DPO), zitra mozna zkusim tehu test, i kdyz tomu fakt neverim :slight_smile:
14. únor 2008 v 10:48  • Odpověz
A co jinak ty, jak probiha ta lecba a kdy se zase muzete snazit?
14. únor 2008 v 10:49  • Odpověz
verap:no,lečba zatím neprobíhá...myslím,že jsem to už psala,ale nechce se mi to hledat. :grinning: ...vysadil mi prášky,prootože byly stejně na nic takže jsem teď chvíli nebrala nic,nedávno jsem šla na ten horm.profil a až budou výsledky,tak podle nich nasadí léčbu.
Dany chodí s medvídkem,přebaluje ho,krmí a na noc mu dá pusu a položí ho do bedny na hračky......nevím,co mi tím chce chlapec naznačit pomóóóc :grinning: :grinning: :sunglasses:
16. únor 2008 v 16:09  • Odpověz
ahojky - maly uz asi tusi, co se doma deje :grinning:

jinak ja uz od vcera spinim, teploty dole, takze nic no, jedem na dalsi mesic ... mama mi zanese ty moje grafy v utery na gyndu (k Donocikovi), tak uvidm, co na ne rekne.
16. únor 2008 v 16:21  • Odpověz
včera bylo vzrůšo,dany vypil celou lahvičku sirupu amprobene co měl na kašel :rolling_eyes: ..volala jsem do nemocnice v třinci ani se nezeptali kolik mu je a kolik toho vypil a hned prý ať hned přijedem....jenže mě se fakt nechtělo trmácet vlakem a autobusem,na taxi jsem u sebe neměla dost peněz...a taky si nejsem jistá,jestli jsem doma měla na poplatky+cestu :confounded: (mmch.nevíte někdo jak to je? jestli by Danyho vyšetřili s tím,že bych to zaplatila potom třeba složenkou nebo z účtu??)...no,nicméně jsem volala na toxikologickou linku a můžu fakt doporučit. paní doktorka se na všechno vyptala a že tahle dávka sirupku není pro dvouleté dítě nebezpečná. takže jsme nikam jezdit nemuseli :slight_smile: ..a Danymu fakt nic není......ale to,že si umí odšroubovat pevně zavřený uzávěr jsem fakt netušila :confused:
21. únor 2008 v 09:37  • Odpověz
verap: co Donocik na ty grafy???
21. únor 2008 v 09:37  • Odpověz
siloe - grafy jeste nic, on je pry na dovolene

Tak to je dobre, ze Danymu z toho nic nebylo, koukej ted vsechno poschovavat :slight_smile:
21. únor 2008 v 11:04  • Odpověz
Jinak piju ten kontryhel, kazde rano pul litru, tak uvidim, co to udela.

Co jinak noveho ve Svibici?
21. únor 2008 v 11:05  • Odpověz
siloe tak to je síla!!!!!Já to mám taky většinou jen tak volně když jsou holky nemocné,jinak lékarničku máme schovanou nahoře.Sice je už Katka velká ale nikdy člověk neví :confounded: ,co ty děti napadne.Myslela jsem že většinou mají děti odpor k lékům (aspon ty moje jo )a ne že by je to napadlo vypít :confused:

jinak u nás nic nového Kačenka odjela k babičce na prázdniny,tak jsme s Miškou sama a už je mi docela smutno :sweat_smile:

Miška už trošinku chodí za ručky ještě ji to moc nejde ale děsně to vyžaduje a je uplně štastná když s ní někdo aspon na chvilinku chodí

a já nastoupila do AUTOŠKOLY!!!!!.Dneska jdu podruhé do školy a budu mít asi brzo první jízdy :rolling_eyes:
21. únor 2008 ve 12:13  • Odpověz
léky mám jinak taky shované vysoko na poličce nebo zavřené ve spíži,takže normálně se k nim nedostane.Ale byli jsme u mamky,tašku z věcmi jsem pohodila na zem a zapoměla,že jsem vzala Danymu léky :unamused: ...člověk to domá už má většinou vychytané,ale když jsem někde jinde,tak nemám takovou pozornost :(

verap:na ten kontryhle jsem zvědavá,jestli ti pomůže...jak jsi tu psala,že zkracuje cykly,tak už ho nemám chuť zkoušet,ale ty potom poreferuj :slight_smile:
jinak ve svibici bláto,kaluže,blátivé kaluže :grinning: ....jinak jsem koukala,že se tu pořád hodně baráčků opravuje,zachvíli to tu bude krásně barevné :grinning:

pavla:Dany odpor k lékům nemá,protože moc nemocný nebývá a když,tak má jen kašel a to vždy vyfasuje sladké sirupky,takže asi má spojeno,že lék=dobrota :confounded:
s tou autoškolou jsi fakt dobrá.....já řidičák nemám,a asi do konce života mít nebudu...jsem srab :confused: ...ale fandím těm,kdo nejsou :grinning: :grinning: .tak ať se ti tam daří :slight_smile:
21. únor 2008 ve 20:00  • Odpověz
Ja autoskolu zacla, ale nedokoncila, mela jsem asi 15 lekci - tady v Anglii - no a nejak mne to neslo, mela jsem i vetsi auto, takze zaparkovani nehrozilo :slight_smile:

Jednou jsem i zajela domu, ale celou tu cestu jsem se bala a nevedela, co drive :grinning:
22. únor 2008 v 15:48  • Odpověz
verap:..tak jsem byla včera konzultovat výsledky hormonálního profilu...prý jsou v normě...tak já teda vážně nevím :confused: ..prý mám tři měsíce počkat a pak za ním zase zajít. Jsem si koupila Sarapis,abych měla pocit,že během té doby pro to něco dělám :grinning:
1. bře 2008 v 19:45  • Odpověz
marki: hele kde se flákáš???...že žiješ,o tom jsem se dneska přesvědčila v kaufu,takže piš piš piš :slight_smile:
1. bře 2008 v 19:46  • Odpověz
siloe - tak to je zvlastni, muj je taky v norme. Co je ten Sarapis?
2. bře 2008 v 10:42  • Odpověz
autor
Ahoj Siloe ja jsem měla teťkom dost honičku.Jelikož jsme zháněli věci do koupelky a kuchyně.Pořád jsme někam jezdili takže večer jsem byla hotová.Malý protivný všude lidi jak opic,ale duležité je že jsme koupili všechno co jsme chtěli takže teťkom už jenom začít předělávat.
2. bře 2008 v 11:38  • Odpověz
verap:diskuze o sarapisu třeba zde http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=12004&vGroupOffset=0
navíc mi ho nezávisle na sobě doporučovalo několik lidí...no tak ho teda zkouším :wink: ..někomu pomůže k otěhotnění,jiné aspoň k pravidelné menstruaci no a někomu vůbec...ale tak je to podle mě s každým lékem :confused:
jinak vypadá to takto: http://www.ok-obchod.cz/sarapis-30-kapsli/f-1-s-1-dp-69336/

markibie:takže u vás se renovuje??..tyjo..taky přemlouvám manžu alespoň na novou linku..ale nevím kdy se dočkám :confounded:
2. bře 2008 v 19:42  • Odpověz
ahojky zdravím všechny po dlouhé době :sweat_smile:

jak se všichni máte?U nás to celkem ujde,Míša už začíná chodit kolem nábytku pomalounku a za ručičky už chodí docela pěkně :wink: .Jinak vše je při starém na té mateřské se toho moc neděje :sunglasses:

marki taky bych renovovala,ale manža je furt v práci a taky se mi nechce vrážet do bytu když není můj.Bydlíme v šachtovém a kdoví jestli tu zůstanem,tak zas nějaké velké renovace nemůžem realizovat.
2. bře 2008 ve 20:03  • Odpověz
ahoj holky,

jak se mate?

siloe - sarapis teda neznam, mama uz mi koukala na internet na ruzne veci jako je jerab ptaci a neco tam bylo, co se jmenovalo Feminan, ale ja zatim nic nechci, zkusim nejdriv par mesicu ten kontryhel. Zrovna jsme si zarezervovali dovolenou na Vanoce, tak se to urcite povede ted a ja pak nikde nepojedu :slight_smile:

pavlo - tak zacni schovavat veci, mala to ted vsechno smete...

My taky bydlime v podnajmu, takze zadne opravy se konat nebudou, staci, ze jim kazdy mesic posilame penize za najem, jeste abysme jim to tam zadarmo opravili :angry:
4. bře 2008 v 10:21  • Odpověz
autor
Ahojte holky tak jsem si koupila pekarnu na chleba a musim říct že je vynikající.Pečem každy den a už jsem skoušela i babovku a taky je výborná.
6. bře 2008 v 17:54  • Odpověz
marki:tyjo...pekárnu už má skoro každý..jen já pořád ne :angry: ..ale chleba mi peče ségra :grinning: ...jaky máš recept..děláš bílý nebo celozrný...ségra mi dělá z celozrné žitné mouky..a je super!!..ale že jde v tom dělat bábovku,to jsem nevěděla..ale musí mít tvar bochníku,ne??

verap:no,já myslím,že když se to nepovede před dovolenou,tak na dovolené určitě :grinning: /ale samo,že ti přeju,aby to bylo dřív :wink: )

pavla:tyjo..šachtový byt,to je teda hloupý,ta nejistota,ale třeba vám to šachta prodá ne?? ..my máme družstevní,ale děsně maličký,takže manža pořád,že se stejně budeme někdy stěhovat,tak na co ho renovovat..já to chápu,ale s našimi finančními /ne/možnostmi/ to tak rychle rozhodně nebude :angry:

viděli jste už někdo ten nový film "Once" - ani teda nevím,jestli ten název češi překládají/s Irglovou a Handsardem??/..my jsme si ho pustili včera...čekala jsem od toho teda víc,když je kolem něj takový humbunk,ale tak koukat se na to dalo,no :confused: ..bylo tam hodně písniček,takže Dany skákal,tancoval,zpíval a hrál k tomu na slona,lopatu a motorku /jakože na kytaru/ :grinning:
7. bře 2008 v 11:13  • Odpověz
marki: ja jsem taky o tom premyslela, ale jeste mne to dostatecne nenadchlo, neni na to cas :wink:

siloe - my se zase doma nebavime, tak to dite fakt budeme delat nekolik let :grinning:
7. bře 2008 v 16:44  • Odpověz
autor
Siloe peču světlý celozrný jsem jestě neskoušela a ta buchta ma tvar bochníku,ale nám to nevadi,protože je za chvilku pryč.
7. bře 2008 v 17:28  • Odpověz
Markii, jaký máš recept na chleba? Já mám pekárnu od prosince, dostala jsem ji od manžela k narozeninám a nejvíce peču recept-Chleba podobný kupovanému, je z hladké pšeničné a z žitné chlebové mouky. Ale pokud máš nějaký super recept tak pisni, prosím prosím :grinning: bábovku už jsem pekla byla super, dokonce i vánočku, ale nebylo to ono, klasická upečená upletená je lepší, v pekárně měla moc upečené okraje :rolling_eyes:
10. bře 2008 v 17:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.