• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Český Těšín

(Zamčená)
1. února 2011 
autor
Ahoj Libi ja teprv ty recepty skouším takže zatim ti nemůžu napsat ktery chleba mi chutnal nejvíc,ale až to zjistím tak ti určitě písnu.
10. bře 2008 v 19:57  • Odpověz
Ahoj ženský,tak jak se máte?...já už tuhle diskuzi nemohla normálně najít :confused: ..byla až někde na třetí straně :confounded:
My s Danym jsme teď byli nějací marodní,já měla chřipku,Danda kašel a rýmu :confounded: ...ale už se zotavujem :grinning: ....ten sníh venku mě teda dostal,už jsem schovala Danymu zimní věci...achjo :angry: ..tož piště piště :grinning:
20. bře 2008 v 08:12  • Odpověz
autor
Ahojte my jsme taky marodili akorat že ja i manžel jsme měli rýmu a maly tomu odolal.V pondělí nám konečně přišel vyměřit tu kuchyňskou linku.Pekárnu na chleba mám na raklamaci tak jsem naštvaná.A jak se těší Dany na velikonoce.Dominik ještě s toho nema rozum.Já jsem taky schovala zimní věci a včera jsem je musela vytahovat.Už jsem se těšila že bude jaro a zase napadl sníh.Tak se mějte hezky.
20. bře 2008 v 10:09  • Odpověz
marki: jejda...co se stalo s pekárnou?? :angry:
kuchyňskou linku opravdu závidím...původně jsem měla slíbeno z peněz ze společného zdanění,ale objevil se nutnější výdaj :angry: ....jakou budeš mít?
jinak co se týče velikonoc barvení vajec u nás nebude,bude to úplně normální víkend :grinning:...Jestli seženu jehněčí,tak ho nějak udělám,když,tak to půjde i bez něj/ připomeneme si vyjítí židů z Egypta v souvislosti z ukřižováním a vzkříšením Pána Ježíše ...takže asi tak.... od Babi už dostal nějaké čokoládové dobroty a beránka,ale to už spucoval :grinning: ...a jak vy a velikonoce?..už pletete Domíkovi karabáč? :grinning:
20. bře 2008 ve 12:43  • Odpověz
autor
Zasekli se nam v pekárně hnětací háky.Já jsem Domčovi karabač koupila.My jdem v neděli na oběd ke tchanovcum a v ponděli budem s našima přijede i segra na oběd tak bude veselo.Kuchyňskou linku budu mit rohovou a barvu kalvados jestli viš jaka to je barva je takova hnědooranžová.Tak už jenom koupit spotřebiče.
20. bře 2008 v 15:24  • Odpověz
Ahoj

tak ten sníh mě teda taky zaskočil.Ale věci jsem ještě naštěstí schované neměla,ale už jsem se k tomu chystala.Taky bych moc chtěla novou linku ale zatím si asi koupíme jen myčku na nádobí :wink: ,aspon něco :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já nemám moc ráda velikonoce tak to ani nijak neřeším příjde švagr s brachou a s klukama tak jsem koupila dětem balíčky a tím pro mě velikonoce končí.Neprožíváme to asi proto že nemáme kluka možná by to bylo s klukem jiné.Manžel jde ještě k tomu do práce,tak možná pojedu sama k mamce :unamused:

jinak v autoškole mi to docela jde už jsem dvakrát jezdila a dokonce mě podruhé(dneska) učitel pochválil,tak snad se budu jen zdokonalovat a udělám to :slight_smile:

A byli jsme na 10měsíční kontrole tak máme 10kg a 74cm.Tak je Miška docela tlustošek,protože Kačka měla v roku 10,40kg tak to ji asi dožene a ještě předžene.No co vyběháme to snad :grinning: .A je to teda sílá ji tahat do schodů,bydlíme v třetím patře bez výtahu,A jak ji nesu ještě s nákupem tak vylezu nahoru mám dost :sweat_smile: .Kdyby aspon nějaké to kilečko šlo dolů a nic :rolling_eyes:
20. bře 2008 v 19:39  • Odpověz
pavla: haha...miška a tlusťošek jo? Dany měl 10,8kg v půl roce :grinning: ....ale nosit ty děcka to je fakt o život..Danyho občas nosíme ještě i teď (většinou,když utíkáme v neděli na shromko :grinning: )...ale nosíme na zádech v té hadře co jsem kdysi koupila,takže se to rozloží a není to taková tíha,i když 17 kg není zrovna peříčko,no :sweat_smile: (buď nám blbě váží váha,nebo Dandy o kilo shubnul,což mi na dítě,které pro to nic nedělá příjde divný,ale vsadila bych se,že přesně ve dvou letech měl 18kg :grinning: )
20. bře 2008 ve 20:06  • Odpověz
Ahoj holky.

Tak tady se zase nějak spí co? :confused:

tak jak jste si užily velikonoce?Co kluci vykoledovali plno dobrot?

siloe tak to Dany taky dost vážil,ale taky záleží kolik měl když se narodil?Naše Míša měla necelé 3kg tak to teda hodně rychle dohonila :grinning: .Mám kámošku tak ta má taky hodně těžké kluky,ale narodily se jeden 4kg a druhý 5kg,tak to je potom jasný,že už jim to zůstane a váží víc než jejich vrstevníci.Ale ted má ten první 4 roky a už se to srovnalo.Tak se nebojím :grinning: ,taky to vyrovnáme
25. bře 2008 v 16:28  • Odpověz
autor
Ahojte tak náš Dominik vykoledoval tolik dobrot,že nám vystačí na celý rok.
25. bře 2008 ve 21:13  • Odpověz
pavla:no Dany měl 4,30kg když se narodil,ale mě zase všichni říkali,že ty velké děti se v růstu zastaví a nakonec je ty menší do pár měsíců předběhnou..no,nestalo se tak,Dany přibíral do půl roku fakt závratnou rychlostí,ale od půl roku do roka už jen dva a půl kila :slight_smile:

marki: no,ani nemluv...babičky Danyho taky zásobily a Dany teď pořád stojí u spíže a křičí "mňam mňam mňam mňam" ..už mi jde z toho hlava kolem. Ale občas mu dám,ať už máme od toho pokoj. Když uvidí,že už tam nic není,nebude chtít. :slight_smile: Špatně mi jí obědy,ale čokošku poradí kdykoli :angry: Jednoho zajíce jsem snědla s manželem,pár penízku jsme podarovali synovcům,takže už toho nemá hory a pomalu už toho ubývá,ale nijak teda nadšená z toho nejsem :confounded:
26. bře 2008 v 17:36  • Odpověz
autor
Ahoj Siloe tak já nemám problém s jídlem Domča sní všechno co uvařím.Dneska jsme měli knedlík,maso a a máčku tak snědl dva knedliky kus masa a plno omáčky.Potom si dal krabičku lentilek a na sváčinu skoro čtvrt beránka.Váží 11,5 kilo.
26. bře 2008 v 18:21  • Odpověz
marki:a tak Dany taky není vesměs špatný jedlík,to by nevypadal tak,jak vypadá,že? :grinning: ...akorát má občas takové období,kdy jíst moc nemusí,naposled jak byl u tchánovců,tak jim též moc nejedl,tak ho tam začali krmit :unamused: :angry: ,takže co by se pán namáhal,když mu to samo letí do pusy :rolling_eyes: ...takže mi nejí,lítá po bytě,trochu si zobne,pak zase odejde od stolu za něčím "důležitějším", ale když bych ho krmila,tak to by milostivě tu pusu otevřel :angry: ..a to začal jíst sám poměrně brzy,asi tak od roka......ale knedlíky taky miluje.jaké dáváš maso?...já moc vepřové ani hovězí nedávám,jsem líná ho kupovat,my ho moc teda nejíme,ale vím,že to děcka potřebují...tak asi zas něco koupím.....obvykle mu dávám ryby a kuřecí,ale asi jen tak dvakrát do týdne.Mám dojem,že to tak stačí..tedy,doufám :wink:
26. bře 2008 ve 20:29  • Odpověz
Ahojky!!!!!

siloe tak to byl Dany pěkný macek :sweat_smile: ,rodila jsi normálně nebo císařem?

no kvůli těm sladkostem jsem někdy ráda že mám holky,protože jak to ty děcka vidí že je tolik sladkého,tak nedají pokoj dokud není všechno snězené.A to naše Kačka je na sladké abnormálně,musí mít skoro každý den něco malého,no děs :angry: .Ale jídlo naštěstí sní všechno.U ní není problém sní fakt všechno,ale velký problém je že ji hrooooooozně pomalu.Ve školce vždycky poslední a doma už mám uklízenou celou kuchyn po obědě třeba a ona ještě jí,věčně všechno studené,no někdy je to pěkně na nervy :unamused: ,ale už jsem si na to zvykla.

jinak s tím masem,ted Kačka obědvá ve školce,ale jak byla doma takjsme maso měi taky tak 2-3krát do týdne jak to zrovna vyšlo.Hovězí taky moc nekupujem my to nemáme moc rádi,tak maximálně guláš.Ale vepřové dávám,už jsem ho dokonce dala i Mišce.

Marki tak to si Domča teda pěkně pojí :grinning: a ta váha.Míša už má 10kg!!!!!!!!!Tak to ho za chvíli dohoní :grinning: .
27. bře 2008 v 19:48  • Odpověz
autor
Ahojte holky tak co jaky byl vikend my teda nic moc.Jezdili jsme po pohotovostech jelikož maly ve čtvrtek dostal maly rymu a v pátek večer měl 39.V sobotu jsme byli v Třinci tam nam nic nedali a v neděli jsme jeli do Karvine kde nam opět nic nedali.A dneska jsem byla u Danelove která nas poslala na polikliniku k ušnímu.Byl tam hrozně nepřijemny doktor maly má nakonec ucho pichnute nasadil mu antibiotika tak uvidime jak to bude snad pristi tyden už bude dobry.Takže my jsme si toho slunička moc neužili.
1. dub 2008 v 17:18  • Odpověz
markibie - tak to jste meli krusny vikend, doufam, ze bude malemu brzy lip :wink:

U nas tady bylo hezky jen v nedeli, sli jsme se projet na kolech a bylo fajn. V sobotu jsem stravila uklidem a pranim, jinak tady nic noveho, dneska v praci, je tu ticho, jeste ze za 45 minut koncim...
1. dub 2008 v 17:45  • Odpověz
Ahoj, kde jste???
12. dub 2008 v 19:22  • Odpověz
autor
Ahojte jak se mate my už jsme zdraví akorát ještě nas zlobí trošku kašel.My pořád jenom jezdíme a kupujeme do nove kuchyne za čtrnact dnu začnem bourat a předělávat tak jsem zvědava jak to všechno bude.Malý bude na hlídáni ve Svibici u babičky.Aco vy jak se mate.
13. dub 2008 v 09:58  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:

marki:tak to je dobře,že už je Domi celkem O.K. kašlík se vyléčí :wink:

jinak my jsme teď celé dny venku,když je tak hezky :wink: Dany podle toho též pak tak vypadá,takže pračka se opravdu nenudí.Mmch. koupili jsme si novou :grinning: krááásnou :grinning: Wirpulku :grinning: má tolik funkcí,že mi z toho jde hlava kolem,ale myslím,že krom pár využiju snad všechny :grinning:

verap:nechce se mi to psát soukromně. odpověď zní "zítra" :grinning:
14. dub 2008 v 17:45  • Odpověz
ahojky, ja jsem v praci, dneska je tu hrozne ticho, udelala jsem si nekolikrat kavu, abych neusnula, posloucham radio a sedim na netu.

markibie - tak hodne stestim s predelavanim, bude vam s tim nekdo pomahat?

siloe - tak tu cekam :slight_smile:
15. dub 2008 v 16:30  • Odpověz
autor
Ahoj verap ne budem si delat vsechno sami.Akorat nam přijde známy dělat vodu a obložit kuchyň s koupelkou.
15. dub 2008 v 18:02  • Odpověz
Jejda,zase tu je nějak mrtvo. Markibie zrovna asi předělává kuchyň,takže ta je omluvena :grinning: ...nesu novinku. V listopadu nás bude o jednoho víc :grinning:
25. dub 2008 ve 13:43  • Odpověz
autor
Ahoj Siloe tak to ti moc gratuluji a přeju ať je všechno v pořádku.Tak to male bude jak náš Dominik ještě aby se narodil 11.11.My začínáme dělat tu kuchyň v ponděli už se toho bojim snad to pujde rychle.Nejhorší na tom je že mi nemá kdo pohlídat takže budu muset všechno dělat s Dominikem tak to bude asi maras.Jinak jsme dneska byli cele opdpoledne na zahradě maly se vyřádil a zítra se chcem jet podívat do Třince na hutníka.Tak se mějte hezky a užívejte si hezkého počasí.
25. dub 2008 v 17:48  • Odpověz
Ahoj holky

Siloe tak moc gratuluju tak jste se přece jen dočkali super :wink:

marki tak to je blbé.Dělat něco s dětma to je o ničem,tak přeju pevné nervy at všechno zvládnete.Na hutník jsme se taky chtěli jet podívat,ale manža je v práci tak zas nic :unamused:

jinak my už celkem obstojně chodíme čůrat na nočník a taky Michalka spinká už v pokojíčku s Kačenkou tak si zas můžu skoro po roce číst večer v posteli u lampičky huráááááááá

taky se snažíme čím dál líp chodit a pijeme konečně z hrníčku!!!!!!!No Míša je šikulka :sweat_smile:

Kačenka chodí ze školkou na plavání a prý už umí plavat bez kruhu tak jsem na ni zvědavá.30.5 mají konec plavání a na tu poslední lekci můžou přijít rodiče se kouknout tak se moc těším co se tam všechno naučila :wink:
25. dub 2008 ve 20:27  • Odpověz
Marki: jejda, s děckem si nějakou přestavbu fakt nedovedu představit. Některé i drobné domácí práce musíme ještě i teď dělat buď když Dany spí,nebo ho vyslat k babi.

Pavla: Týjo, Míša je fakt šikula :wink:
chodila si s Kačkou někam pravidleně plavat když ještě nechodila do školky ? Já s Danym vůbec (jen prákrát v létě) a hrozím se,ať pak není ve školce jediný,kdo bude mít s bazénem a s plaváním minimální zkušenost :confounded: ...ale teď uvažuju,že školku ještě o půl roku posunu. Měl jít sice až v lednu,ale příjde mi to takový blbý,když bude doma mimi,ať si nemyslí,že ho vyhazujem pryč :confounded: Tak půjde asi až v září v jeho čtyřech letech :wink: ...příjde mi to rozumnější, i když babičky mi nadávaj, že jsem se zbláznila :grinning:
26. dub 2008 ve 20:53  • Odpověz
ahoj

Siloe chodily jsme plavat když byla malinká na to plavání pro kojence,ale to je už dávno zapomenuté ani jsme nedochodily,Kačka byla často nemocná tak jsem to vzdala.Jinak chodíme v létě na koupák a sem tam v zimě na krytý bazén,jinak nikde.Ale má hrozně ráda vodu,tak to umí asi tím.Jinak u nás ve školce to plavání není povinné,chodí ta jen ten kdo chce.Tak uvidíš jak by se mu tam líbilo,kdyby eventuelně začal chodit,Myslím ale že je to formou hry,to plavání,spíš se tam ty děti pobaví

No jinak co se týče té školky,taky hodně záleží na tom jestli on sám se tam těší,ale mohl by se pak cítit odstrčený,záleží na dítěti.Kačka se hrozně těšila.Taky už pár měsíců měla za sebou když se Míša narodila a za chvíli začaly letní prázdniny tak vlastně byla s náma doma.Já bych možná zkusila aspon na ty 4 hodinky,myslím si že stejně dopoledne na něj nebudeš mít čas a on by se tam trochu odreagoval,pohrál si a poznal nové děti.4 hodinky utečou jak voda,tobě to na těch začátcích trochu pomůže a jemu si myslím taky prospějě.Ale nelámala bych to nějak přes koleno,kdybych viděla že to nějak nezvládá a chce být radši doma s váma a mimčem tak bych ho nedávala a zkusila v tom září
26. dub 2008 ve 21:35  • Odpověz
pavla: no,když on ještě pořád skoro nemluví :zipper_mouth: ...takže z něj nejde dostat,jestli se těší :confounded: Momentálně ještě opravdu není na školku zralý,ale do ledna je hodně času. Navíc asi poslední dva měsíce je na mě nějaký upnutý, nedokáže být chvíli sám, když si zajdu třeba jen na WC, už mě hledá :confounded: :confused: :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ....doufám,že se to teda samo zlomí. Jinak když jsme v MC, tak si s dětma hraje, akorát že tam jsem v dosahu,no. Ještě teda uvidím, myslím,že se do toho ledna ještě ledacos změní a snad se teda aspoň rozmluví :wink:
26. dub 2008 ve 22:43  • Odpověz
aha tak to je na nic že nemluví,ale je fakt že do ledna času habaděj tak uvidíš :wink:
27. dub 2008 ve 12:50  • Odpověz
autor
Ahojte holky tak my už fynišujeme v pátek mi přivezou kuchyň.Jak se všechny máte.Co ty siloe jak se cítíš.Já už s toho předělávání jsem hotová ten prach je všude.To budu uklízet snad celý rok.Příští měsíc jedem na dovču tak už se těším až si odpočinu mame chalupu i s velkým bazénem tak doufam že nam vyjde počasí na koupání.Tak se mějte hezky a já jdu makat.Ahojky.
7. kvě 2008 v 08:40  • Odpověz
autor
Ahojte holky tak hlasim že už máme hotovo dneska jsem si byla koupit ubrus a zaclonu.Jak si užíváte hezkého počasí my jsme cely den na zahradě.Malý už je opalený jak by přijel od moře.Tak si užívejte pěkného počasi a mějte se hezky.
14. kvě 2008 ve 20:29  • Odpověz
ahoj

Marki tak to se máš,to se ti to bude vařit v nové kuchyni co? :wink: Počasí je super jsme ted pořád venku.I Michalka už trochu chytá,bude se asi fajně opalovat jako manža,ten se opaluje do hněda.já se většinou spálím :angry: zčervenám a pak malinko zhnědnu ale nic moc :unamused: .

Jinak v sobotu slavíme roček od Michalky tak už se docela těšíme :slight_smile:

tady to nějak vázne co?Kde jste všechny ostatní!!!!!!!!
14. kvě 2008 ve 22:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.