• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Český Těšín

(Zamčená)
1. února 2011 
Všichni ostatní jsou venku!!...asi :grinning: ....se máte,že máte zahradu. Venku je opravdu moc krásně,ale mě furt nebaví chodit s Danym po Svibici :rolling_eyes: ...jen ten jeden park u svibické školy stojí za to,jinak se tady moc chodit nedá. Hřiště přeplněné a nebo jsou na nich podivné existence pijící krabicové víno :cry: Navíc manža se učí do školy na zkoušky,takže nehrozí žádný víkend mimo :unamused: ...možná tuto sobotu si zajedem někde na kopec,i když tomu moc nevěřím...takže se raději ani moc netěším :pensive:

JInak se cítím fajň,akorát,že mi je furt blbě...ale už by to mělo podle knížek pomalu přestat :slight_smile:

Marki: nechceš nám tu kuchyň (nebo část kuchyně) třeba vyfotit a hodit k sobě do albíčka? ať z toho taky něco máme :sweat_smile:
15. kvě 2008 v 07:56  • Odpověz
autor
Ahoj Siloe už se na tom pracuje dneska odpoedne skusim poprosit manžela aby to tam dal ja jsem na takové věci antitalent.My za chvilku vyrážíme na sidliště jdu se podívat do bazarku na kopernikovou.
15. kvě 2008 v 08:18  • Odpověz
marki: v bazárku na koperníkové jsem byla v pondělí :unamused: ...nevím,jak na Domiho,ale na Danyho tam neměli naprosto nic nositelného :angry: ...se nějak v poslední době zkazili. Tak jsem tam koupila aspoň kytarku,knížku a auto abychom z toho výletu něco měli :slight_smile:
15. kvě 2008 v 08:51  • Odpověz
autor
Ahojte holky tak b albičku už mam nafocenou tu kuchyň tak se mužete kouknout.
16. kvě 2008 ve 12:53  • Odpověz
Marki: jakto,že ji tam nevidím? :frowning2: dělám něco blbě? :fearful:
16. kvě 2008 ve 13:51  • Odpověz
autor
Siloe nemužu ji tu dát smazali mi ten album
16. kvě 2008 v 18:21  • Odpověz
marki: jakože admini tady odtud?...a proč jako? :confounded: ....to je škoda, jsem ti tak chtěla vidět :sunglasses:
16. kvě 2008 ve 21:07  • Odpověz
autor
Napsala mi že to mam dát do diskuzniho fora modrá střecha.
17. kvě 2008 v 08:00  • Odpověz
marki: jejda, jsem nevěděla,že to bude tady takový problém....achjo :confounded: nějak mě ten modrý kůň už tady neba :confounded: :confounded: :rolling_eyes: :angry:
22. kvě 2008 ve 14:23  • Odpověz
Koukam, ze to tu vubec nezije :frowning2:
4. zář 2008 ve 14:00  • Odpověz
autor
Ahoj siloe už to tady nebavilo a ja jsem se přeřadila do diskuze Haviřov.
4. zář 2008 v 15:27  • Odpověz
marki: no mě tu nebavili akorát admini,co mažou snad každou fotku na kterých není dítě či co :angry: jinak s váma mě to tady bavilo vždy,to zas jo :grinning: :grinning: koukám,že Domík už bude mít dva roky :sweat_smile: neuvěřitelné..dyť to bylo nedávno ještě maličké mimi v kočárku :sunglasses:
19. zář 2008 ve 21:48  • Odpověz
ahoj siloe tys tu nebyla 100let :grinning: :grinning: .A dívám se že budeš za chvíli rodit,pár týdnu to uteče.Jak sejinak máš a jak se cítíš???? :wink: :wink:
19. zář 2008 ve 21:53  • Odpověz
autor
Ahoj siloe jak se máš.Co Daneček už chodí do školky a těší se už na bráchu.Dominik je pěkný raubíř už začína konečně mluvit.Jenom se nemůžem nějak zbavit těch plínek.Na nočnik sice chodí,ale pořád nechápe,že když se mu chce čůrát tak musí volat.Když mu tu plínu nedám tak je za chvilku počurány a chce se jit převlíknout.Už se ti to kráti a do ktere porodnice pujdeš rodit.Co kočárek už máš.Se tu zase někdy ukaš.
20. zář 2008 v 09:37  • Odpověz
Jsem tu občas i chodila,ale tak akorát si vyzvednout interní poštu...stejně jsem většinou zjistila,že je to už neaktuální...no jo, flákala jsem to tu...přiznávám :grinning: :grinning:
pavla,marki: koukám,že jste obě zdrhly do diskuze havířov :angry: zrádkyně!! :grinning: :grinning:
Jinak Danda mluví pořád stejně...takže skoro nijak :angry: ..dneska jdeme na tříletou prohlídku,tak se poptám,co s tím :wink: Do školky ho ještě nedávám asi až tak za rok :wink:
Marki: já myslím,že Domík má na nočník ještě celkem čas. Dany do dvou let na nočníku vřískal jako by ho na nože brali a potom dva měsíce po dvou rokách to nějak pochopil a začal chodit :slight_smile: :slight_smile: ...jo a s tím voláním..no,kdybych čekala,až zavolá,tak je ještě teď v plínách..Dany prostě nevolá...zajde si sám :grinning:
Jo a rodit půjdu,ač nerada,ale asi zase do Třince :confounded: kočárek máme.Zeleno-béžový s Polska nějaká značka Samba-Zagma (jsem takovou firmu teda vživotě neslyšela a neviděla,ale vypadá fajň :slight_smile:)
22. zář 2008 v 09:28  • Odpověz
Tak jsem tady opět :grinning: ..tříletá prohlídka se nekonala (to jen info pro Marki,že dr. Danelová je nemocná) takže jdeme v pátek. Akorát že na mě a Danyho taky něco leze,takže to není jisté.
22. zář 2008 ve 14:51  • Odpověz
autor
Ahoj siloe Domča je taky nějak nachlazeny ma rymu a to máme jít zitra do klubička tak nevim jestli pujdem.Dominik pujde určitě do školky příšti rok.Já pokud nebudu těhotná tak se vrátim do práce.My jsme přišli před chvilkou s procházky.Už je venku citit podzim.Tak se měj a opatruj se papa.
22. zář 2008 v 15:44  • Odpověz
ahojky Siloe já jsem nezdrhla,ale už jsem tam byla i tady s váma :grinning: :grinning: A když tak hod fotečku kočárku do albíčka at víme :grinning: :wink:

Marki my byly taky asi po týdnu venku a bylo fajně,sice chladno bylo ale hlavně že nelilo :wink:
22. zář 2008 ve 20:52  • Odpověz
ahoj, jsem z Českého Těšína a jsem v 5. měsíci těhotenství. Termín mám 11.6.2009. Hledám těhulku z Těšína, která je na tom podobně, k výměně zkušeností, popovídání :slight_smile:
24. led 2009 v 19:23  • Odpověz
Zdravím Těšín :slight_smile: mám dotaz.. Určitě znáte Czieszyn.. kde se tam dá koupit pískoviště, hračkárna, nebo něco podobného, moc to tam neznám, tedy, trefím na velkou burzu a do Castoramy a Kauflandu :grinning:
1. únor 2011 ve 22:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.