• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Český Těšín

(Zamčená)
1. února 2011 
autor
my se letos taky chystame na bazen do Těšína domisek se hrozne rad koupe a ve dvode radi takze po koupeli mam vzdycky mokre triko doufam ze mu to zustane
25. bře 2007 ve 20:11  • Odpověz
holkyyyyyy ahoooooooooj :grinning: ja mam radost z pocasi, miluji slunicko! :sunglasses: bohuzel nemam posledni dobou moc casu si tu vykecavat, chystam se na statnice a jine radosti, ale mam vybornou zpravu: jedu do Tesina na Velikonoce (na vyprask :wink: ) ja se uz tesiiiiim do Tesiiiiiiina juchou.... :grinning: a ted hura do prace :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
p.s. nadherne fotecky, chci jeste! :wink: a strample se smajlikem jsou ganz fajne! Az to bude aktualni, Markibie, tak si musim zjistit, kaj to koupit.
krasny den, maminy!
26. bře 2007 v 08:45  • Odpověz
Dany byl stejný.celá koupelna byla po něm mokrá a DAny si to užíval.Potom jsme mu jednou dali do vany "hypermangan" a on si do té vody nesedl,jenom tam stál :confused: Tak to trvalo asi měsíc,to už bez hypermanganu,postupně si alespoň dřepnul a teď od soboty zase sedí :grinning: ale už to není jako dřív :confused:
koupeš už Dominička ve velké vaně? a používáš na něj nějaké lehátko? Mě se vždycky ta lehátka moc líbila,je jich hodně druhů,jenže nakonec jsme žádné nekupovali a já zjistila,že to jde dobře i bez :wink:
26. bře 2007 v 08:48  • Odpověz
autor
ahojte holky medvitkova ty strampliky jsem koupila v polsku.siloe domiska koupu ve vanicce a lehatko jsem mela pucene od segry ale uz ho nepouzivam protoze tam uz mel malo mista na radeni ale na ty prvni dva mesice to je urcite dobra vec.
26. bře 2007 v 10:20  • Odpověz
medvitkova: jééé,ahooooj, nějak jsem přehlídla, že ses ozvala. Je ti jasné,že se tady šmigrust dělá jalovcem, který bolí víc než karabáč? :grinning: chichi..kecám :sweat_smile:
26. bře 2007 ve 12:54  • Odpověz
autor
ahojte holky venku to vypada ze bude zase pekne a my musime byt doma jelikoz domisek je nemocny takova smula
28. bře 2007 v 10:39  • Odpověz
markibie: no, my jsme zrovna taky nemocní :confounded: oba dva.malý kašle a mě bolí v krku....achjo :rolling_eyes: tak jsem vyslala manžela pro černou ředkev,to malému na kašel vždycky pomůže,takže snad bude dobře :wink:
28. bře 2007 ve 12:00  • Odpověz
autor
My taky mame oba rymu me uz sice skoro prachazi ale malemu teprve zacala to bude zase boj tak vam preji brzke uzdraveni
28. bře 2007 ve 14:16  • Odpověz
ahojte holky jen bleskove vam preji brzke uzdraveni vsem!!! jedu zitra na Moravu, sice "jen" na Jizni, ale vypadnu z mesta a budu v prirode, coz ted potrebuju jako sul! bo uz z toho mirne silim... tak se budu hrabat v hline na farme, uz se tesim. A pak v pondeli zase do roboty :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
siloe: tak s tim smigrustem si me fakt rozesmala :grinning: mno, verim, ze milacek bude na me hodny... ale nevim, co jeho bracha... uz se zacinam i bat, clovecce! :wink:
tak se tu mejte, ja ficim... na netu budu az v nedeli vecer ci v pondeli, tak se budu tesit.
pa
29. bře 2007 v 17:08  • Odpověz
autor
ahote holky tak co jaky byl vikend ja jsem ho mela pracovni a domisek byl na sluzbe u babicky takze za dva dny jsem toho mela akorat dneska jsem to dodelala a zitra vyrazim na prochazku s kocarem uz se tesim doufam ze bude hezke pocasi
2. dub 2007 v 19:12  • Odpověz
Caute devcata! Tak nam to tady nejak vazne, coz? :astonished: Ja vim proc - bo venku sviti slunicko a uz nesedime jen u kompu ci u telky :grinning: :sunglasses: ja mela uplne genialni vikend, fakt jsem si odpocala praci, no proste parada. Potkala jsem mile dusicky a proste mi to nabylo energii. No a ted v patek huuuuuura do Tesina! :grinning: To hrabani v hline me tak bavilo, ze s milackem asi pujdem na zahradku v Zukove robit :wink: Co mimiska? Jste uz vsechny zdrave? Doufam, ze ano. Jak se pripravujete na Velikonoce? Ja se uz zacinam bat, milacek se tesi, ze mi "poradne nanda"... asi se zamknu na pokoj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ackoli dneska slunko tady v Praze stavkuje, posilam vam slunko v dusi :slight_smile: papa
4. dub 2007 v 09:26  • Odpověz
autor
u nas to slunicko stavkuje taky je tu pekna zima a prsi takze musime byt doma a malemu se to vubec nelibi.Jo a my uz jsme zdravi a co se tyce velikonoc tak tento svatek bych nejradsi zrusila.
4. dub 2007 ve 14:48  • Odpověz
Ahoj holky, já jsem z jedné malé obce u Třince, a máme dvouměsíčního dobka Kubíka. Dnes jsem si vás dočetla, a tak se k vám přidávám, neva?
4. dub 2007 v 15:25  •  2 děti  • Odpověz
autor
mdasa me to neva a holkam urcite taky ne aspon je nas tu vic divala jsem se na fotecky a kubik je moc hezke miminko.
4. dub 2007 v 15:59  • Odpověz
jeeeeee, paradaaaa :grinning: rozrustame se :sunglasses: mdasa, vitej! z ktere "male obce" u Trince jsi? Rodila si v Trinci (a pokud ano - sem s tim se svou zkusenosti :grinning: ) jdu se juknout na album...
holky, mne asi chytl poprve v zivote mocak, to je opruz :unamused: tak piju cajiky a pevne doufam, ze se to nerozjede na plno :astonished: bo az budu v Tesine, mam namireno na zahradku Jurcikovi :sunglasses: tak nemuzu nastydnout, bo bych to bez tradicniho Radka a tvaruzky pod kastany neprezila! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak se jdu ucit, desne se mi to kupi a uz jsem z toho nervozni. papaaaa :grinning:
4. dub 2007 v 18:27  • Odpověz
omlouvám se,že jsem tu nějakou dobu nebyla,ale Danys je pořád nemocný,takže se na mě pořád lepí a je takový ubečený,že s ním nejde nic napsat a už vůbec ne si něco v klidu přečíst :confounded: teď je na tom líp,koupili jsme mu stan,takže tam má takové "intimo" a zrovna si tam hraje a ani mě k tomu nepotřebuje.fakt úspěch! :wink:

mdasa: super,žes k nám zavítala,čím víc lídiček,tím líp :wink: a taky by mě zajímalo,kde to vlastně bydlíš :sunglasses: Jinak kubík je fakt super,mít takhle malé mimi má něco do sebe :wink:

medvitkova:tak k Jurčíkovi se ti zachtělo,jo? :angry: do Těšína přijedeš jednou za rok a zrovna do té nejlepší hospody a ještě se zahrádkou grrrr. Já bych tě zavřela napřed do nějaké putyky zakouřené,ať víš, o čem ten Těšín vlastně je! :grinning: /ale abych nekecala,u Jurčíka jsem byla jenom jednou,a to ještě na jednom pivě právě na té zahrádce,ale mají tam prý bezvadné tvarůžky či co,jsem tak slyšela :angry: ..a prý ani moc nesmrdí :grinning: ...ale nejdřív se musíš fakt vyléčit,protože jít do hospy a vůbec do Těšína nemocná je celkem bleee.Tak přeju,ať se brzy uzdravíš!!

velikonoce: nějaká barvená vajca,slepičky,zajíčci,pomlázka a jiné volovinky mě moc neberou,takže v poho :grinning:

markibie:to počasí si s náma celkem hraje,že? dneska ráno jsme měli na teploměru mínus dva stupně!! ale pak už začalo být celkem hezky.O víkendu by mělo být prý dobře,tak uvidíme.Máme v plánu jet na chatu k našim,mají ji v Řece /blízko Stříteze anebo Smilovic,jestli někdo znáte,okr.F-M) a tam je vždycky tak nádherně.Sice malý pořád kašle a podle doktorky ho asi bolí i v krku,ale doma je na tom vždy hůř než venku,takže ho skusíme nechat vyvětrat na čerstvém vzduchu a uvidíme co to udělá :wink:
5. dub 2007 v 17:47  • Odpověz
siloe: neboj, ja znam i "stinne" stranky hospodskeho zivota v Tesine :dizzy_face: . Do Jurcika chodim s "tchyni", je to blizko Mojske a tudiz i bydlisti. A fakt tam maji vyhlasene tvaruzky na topince, mnam mnam, juz se tesim!!! Do knajpy zas chodim se "svagrem" - jestli znas (ale asi spis ne, je to fakt pajzl :grinning: ) tu putyku "Lokalku" na autobusovem stanovisti - tam to smrdi dostatecne, abych vynahradila toho Jurcika, ni? :astonished: :grinning: mno, nechci to zakriknout, ale zda se mi, ze me zdravotni potize se trosicku zlepsily, tak snad ty knajpy o vikendu zvladnu :sunglasses: Kazdopadne uz mam zakoupenou jizdenku, tak uz zitra odpo jsem v CT, jupiii. :grinning: :grinning: :grinning:
To je mi lito, ze je Danys nemocny. Myslim si vsak, ze pobyt na cerstvem vzduchu mu prospeje. A ten stan je bezvadny napad - jako mala jsem furt lezla do krabic, pod stul a ruzne se schovala, strasne mi to bavilo a mela jsem "vlastni" svet :grinning:
Jo, a opet si me dost rozesmala, dik za to :slight_smile:
ostatni devcata: mejte se moc fajne, ja uz ficim si sbalit veci sebou... jeste se jednou se vyspim a pak budu u vas :wink:
5. dub 2007 v 18:19  • Odpověz
ahoj všem.Tak jak u vás dopadly velikonoce? My jsme se měli super,ani jsme pomalu neveděli,že jsou velikonoce, akorát podle toho,že jsme byli na té chatě tři dny a tatínek nemusel v pondělí do práce :wink: Jinak malý se úplně super vyřádil,lítal na louce,chodil s námi po lese a babral se v pískovišti.Jen vždycky strašně řval,když už bylo třeba jít do chaty :sunglasses: Počasí taky vyšlo, zato teď zrovna prší,ale to už neva :dizzy_face: tak sem se zážitkama, povídejte, přehánějte :sweat_smile:
10. dub 2007 v 16:42  • Odpověz
autor
Ahojte tak my jsme se meli taky fajn v nedeli jsme byli u babicky ve svibici takze ja s manzelem jsme meli docela leharko maly byl 3hodiny s tetou venku takze ja jsem mela veget a v pondeli byl maly dopoledne s tatinkem a odpoledne jsme byli na navsteve kde byl maly stredem pozornosti takze ja jsem mela opet veget.Za ty tri dny jsem si docela odpocinula.
10. dub 2007 v 17:08  • Odpověz
markibie:hihi,takže ty jsi přes svátky jenom vegetila,jak tě tak čtu :grinning: přeju ti to,já si o tomhle zatím můžu nechat jenom zdát :slight_smile: malý začíná být děsný mamánek,takže se hlídat někým jiným,pokud jsem já v dosahu nenechá a taky asi více lumpačí,než tvůj Dominik :sunglasses:
11. dub 2007 ve 22:51  • Odpověz
medvitkova,mdasa: kde jste? co vy a vaše velikonoce? povídejte :sunglasses:
12. dub 2007 ve 20:12  • Odpověz
ahoj holky, přeju krásný prosluněný jarní den :sunglasses: U nás velikonoce proběhly v klidu, míru, a rodinné podě :slight_smile: Stihla jsem si udělat po domě velikonoční výzdobu, upéct beránka-to já moc ráda :dizzy_face: No a vymrskaná jsem byla trochu jalovcem od manžela a politá vodou, abych mu neuschla :wink: Jinak venku už skoro začíná léto, tak jsme s malým hodně na sluníčku-to mám moc ráda :grinning: Malý je šikulka, už bude mít tři měsíce-toto letí :slight_smile: Tak půjdeme ven, tak se mějte všechny moc hezky, užívejte si krásného počasí a sluníčka, a at vás dětičky moc nezlobí a dělají vám jen samou radost :slight_smile: Zase se někdy ozvu(nějek nestíhám),papa
13. dub 2007 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky můžu se přidat? jsem taky z okolí Třince nebo spíš je blíž Jablunkov. Mám 2 holčičky. Adélku-2.5roku a Beátku 10 týdnů! :slight_smile:
14. dub 2007 ve 21:49  • Odpověz
autor
Ahojte holky tak se divam ze se pomalu rozrustame to je super
15. dub 2007 v 08:05  • Odpověz
Ahojky, zdravim po dlouhe dobe :slight_smile:
Libi: huraaa huraaaa jen se pridej, cim vic, tim lip :grinning: Znam jednu Adelu z Trince, ale ta uz ma 27 roku, jak ja :sunglasses: takze to asi nebude ta tvoje mala :sunglasses:
Siloe a ostatni: Velikonoce byla jedna velka navsteva - tam k te babicce, tu k te, potom tatkovi, pak zase navsteva u nas a furt dookola. A samozrejme jidlo - soudra, desetmilion druhu buchet, chlebicky, beranci/zajici, cokoladky, rizky...pak piti - davali jsme po pulce slivovicky... no hruza, odvalila jsem se do Prahy jako koule :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: a pondeli rano se muj mily nemohl dockat a vstal v sedm rano, aby me vymrskal/polil. Ale dostal vynadano, ze zbudi barak (jeho maminka je trosku nemocna a trpi nespavosti, takze kdyz spi, jsme mooooc radi a sekame dobrotu :slight_smile: ), tak musel chudak cekat na pozdejsi dobu. Stejne vstaval driv, jak obvykle, bo v devet jsem to uz mela za sebou :sunglasses: a milacek vstava vetsinou az k poledni, kdyz je doma a nikam nespecha... Mno, a pak me jeste vymrskali jeho stryce a bratranci - nejzurivejsi byl maly Honzicek, ktery ma skoro 6 roku. Ten si me normalne steloval, at si stoupnu tak, aby me mohl lepe slehat. Lumpik jeden :grinning:
Jinak mam ted hodne velke stresy, blizi se mi statnice a cas neuprosne leti ani nevim kam a jak driv. Takze padaji na me depky a jsem hlavne dooooost vycerpana. Navic jsem premenstrualni, takze uz me zase chytaji materske touhy, no to je zase se mnou radost :astonished: :wink:
Co vy, neco noveho? ach jo, uz se tesim, az opet budu v Tesine :slight_smile: tech pet dnu bylo malo. Ale mozna pojedem s partyjou na chalupu v Nydku nekdy kolem 11.kvetna, takze mam nadejne vyhlidky :slight_smile:
taaak, preji vam vsem hodne jarniho slunicka a radosti, jdu se naveceret a pak opet studovat :slight_smile:
16. dub 2007 v 19:48  • Odpověz
ahoj holky, to počasí je parádní :sunglasses: Kdybych mohla tak pořád sedím venku :slight_smile:
Ahoj libi-z k teré vesnice přesně jsi? Já jsem ted vdaná na Milíkově,ale jinak pocházím z Písečné-takže taky spíš blíž Jablunkovu a Třinci.
Medvitku kdy přesně máš ty státnice?Vím, co je to za stresy,loni jsem je taky prožívala s manželem,a taky jsem s ním u toho byla v ten den, když to dělal. Ale uvidí že to zmákneš :wink: A pak už budeš v Těšíně častěji.A už máš vyhlídku nějakého zaměstnání, kde půjdeš dělat po škole?
Malý se vzbudil, tak se najíme a valíme ven na sluníčko :grinning:
Mějte se krásně, užívejte sluníčka a teplíčka, a dětičky at jsou šikovné :dizzy_face:
17. dub 2007 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahojte holky tak jsme zrovna dorazili z venku dneska tam bylo nadherne maly krasne spinkal v kocarku a ja jsem chytala prvi opaleni po zime.A co vy jaky jste meli den urcite jste byli vsechny s detmi venku a deti se vyradili.Tak se mejte hezky jdu delat manzelovi veceri.
17. dub 2007 v 17:43  • Odpověz
jojo,ještě včera bylo fajn :slight_smile: jenže dneska lije jako z konve :stuck_out_tongue_closed_eyes: sluničko mám ráda, byli jsme pořád venku,jen jsme se vždycky vrátili kolem půl dvanácté,udělala jsem nějáký rychlooběd a pak jsme zase šli s Danym ven. A to se Danymu ještě zdálo,že jsme málo venku,bo jsme se domu vždycky vraceli s kraválem na celý barák,šprajcnul se mi vždycky na chodbě u zábradlí a řval "ne ne"..no trapas :angry: ... Ale možná je to počasí fajn,aspoň budu mít čas vyprat věci,které venku zašpinil, achjo co procházka to čisté věci, protože ty předchozí se už použít fakt nedaly. Buďte rády,že vám ty miminka krásně chrní v kočárech a neválí se v každé kaluži,či nesbírají špačky a jiné "dobrůtky" ze země jako náš Danys. Ale hřeje mě u srdce,že i vy si tohle za pár měsíců zažijete...haha :grinning:
18. dub 2007 v 08:01  • Odpověz
mdasa ahoj!!!! Zdravím Milíkov protože já jsem taky z Milíkova jsem tady přivdaná už 5let od Nového Jičína :grinning: To mám radost z kterého jsi? Od Košařisk nebo Milíkov centrum? My bydlíme Milíkov centrum.
19. dub 2007 v 11:01  • Odpověz
Aho libi!To je ale náhoda,to mám velkou radost! To jsme celkem blízko, já jsem z Pily-bydlíme u hřiště, to bychom se mohly někdy sejít a kočárkovat spolu.A dětičky máme asi taky stejně staré. Neležely jsme náhodou spolu i v porodnici? Kdy se narodila tvoje Beátka? Kubík je 29.1. A můžu vědět jaké je tvoje jméno+příjmení?
19. dub 2007 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.