• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Český Těšín

(Zamčená)
1. února 2011 
Ahoj mdasa. Určitě jsme spolu neležely, Beátka se narodila 1.2 a ležela jsem na samostatném pokoji, ale určitě jsi musela být někde poblíž :grinning: musíme se domluvit a zajít na špacír :wink: Jmenuju se Liba Cieslarová a manžel je Leszek a ty? Mám z toho fakt velkou radost :slight_smile: :wink: Na vítání občánků si náhodou nebyla, že? Byli jsme minulý týden a Betka mi připadala nejmenší, ale starosta říkal, že je dost dětí tak to budou dělat na 2krát. Měj se a ozvi se skoro susedko :grinning:
19. dub 2007 ve 21:32  • Odpověz
Dáši tak vím která jsi, ještě že tady máš album :wink: promiň že píšu raz tady a jednou do soukromé, nějak jsem si nevšimla že mám od tebe soukromou zprávu-to víš to jsem celá já, taková plantula :grinning: :wink: pa
19. dub 2007 ve 21:48  • Odpověz
Hej, holky z Milikova - fajna nahoda :slight_smile: a jinac zdravim vespolek!
Co je noveho? Ted se moc casto nedostavam na net, bo pritel dela preklad webovych stranek z cestiny do polstiny (haha, on neumi skoro polsky :grinning: ), a tak mi okupuje komp. No neva, aspon mam cas se ucit (kdybych toho casu aspon naplno vyuzila :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
mdasa: me ted toho ve skole ceka hodne, jestli chci koncit jeste v tomto skolnim roce :astonished: do 18.kvetna musim odevzdat pisemnou praci z jazykovych statnic - 75strankovy preklad odborneho textu z anglictiny do cestiny. Normalne prekladam, ale ten text je straaaaaaaasny, takze je to nic moc. Mno, a pak 25.kvetna mam ustni cast statnic z filosofie, uaaaaaaa. bojim bojim :confused: 29.kvetna mam narozky :sunglasses: 3.cervna mam svatek :sunglasses: a 14.-15.cervna prijimacky na navazujici magistersky obor (Socialni a kulturni ekologie), 29.cervna deadline na odevzdani bakalarske praci... mno, asi skoncim v blazinci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A holky, ten Nydek padl :frowning2: :frowning2: :frowning2: jsem z toho mooooc smutna, bo za a) ta akce byla vzdy fajna a za b) se do Tesina dostanu asi az buhvi kdy :frowning2: mno, ze bych si zajela po odevzdani bakalarky na Noc plnou hvezd do Trinca? :wink: skoda, ze nestihnu Svatek tri bratri, ale to budu mit povestny horici koudel kajsi vite kde :sunglasses:
Jo, tez smutna zprava - muj mily asi jede na cele leto pryc makat do Skotska (ale zase pry taky proto, aby vydelaval na nase budouci spolecne bydleni :sweat_smile: ). Tak budu chodit do roboty, aby ten cas letel...
Ale na zitrek se tesim - s rodici jdu na pesi turu tady za Prahou, pujdem z Dobrichovic do Mnisku pod Brdy, pry je tam hezky, tak se snad v lesiku odpocinu.
Mejte se moc pekne, nespalte se na tom slunku a zajedte si treba do hor :grinning: bych jela hned, ach jo :wink:
21. dub 2007 v 19:09  • Odpověz
medvitkova: achjo,no máš to těžký, vím jaké to je učit se,navíc,když je venku tak hezky,ale když to zvládneš,tak zas budeš mít léharo /v tém případě makací/ o prázdninách a to stojí za to,ne? :sunglasses: bo já to většinou do konce roku nikdy nezvládla a pak jsem měla zkažené prázdniny učením.sotva jsem udělala všechny zkoušky,tak pak začal nový semestr :stuck_out_tongue_closed_eyes: na co píšeš bakalářku jestli se můžu zeptat? a jak jsi na tom s ní časově? já si pamatuju,že jsem bakalářku nosila rok v hlavě a pak jsem ji napsala celou během deseti dnů,ani jsem ji nestačila dát přečíst vedoucímu práce a už vůbec ne dát na korekci a pak to tež podle toho vypadalo. :confused: a tak ti přeju,ať nějsi takový lempl jako já a ať to všechno zvládneš v pohodě :slight_smile:
22. dub 2007 ve 20:59  • Odpověz
markibie: asi teď budu vypadat jako trubka,ale nett snese všechno,takže jdu směle do toho :grinning: nebyli jste náááááááhodou dneska tak kolem dvanácté,ty,mimi a zřejmě manžel na nákupu v Těšíně v kauflandu?Bo vedle na pokladně byl modro-šedý kočárek Roan,v něm mimis,kterému matka řikala Domi :sweat_smile: a tak mě napadlo,jestli jsi to náhodou nebyla ty.Ale protože jsem stydlivka stydlivá,tak mi bylo trapně se zeptat :confused: :sweat_smile: :fearful:
23. dub 2007 ve 14:30  • Odpověz
Jeeee, Kaufland, to je hned u bydliste meho mileho :grinning:
Siloe: hmm, kez bych nesla tema v hlave. Mam super-tezke filosoficke tema, do ktereho me nakecal vedouci vloni a ani nevim poradne jak se mu to podarilo :astonished: nevim, jestli se trochu vyznas v moderni filosofii, ale jeden z nejvetsich modernich (a jeden z nejtezsich) je Martin Heidegger. Mno, a protoze je docela kontroverznim clovekem (spolupracoval s Nazisty), a ma celou radu filosofickych vyznamnych zaku (casto jsou zidovskeho puvodu - ta ironie - napr. Hannah Arendtova, Hans Jonas, Emanuel Levinas...), kteri vlastne prehodnocuji moderni etiku po druhe svetove (pricemz evidente selhala "stara", tradicni etika - jak se mohlo neco tak strasneho, jako byla druhova svetova, vubec stat?), rika se, ze ten Heidegger nemel vubec cit pro etiku. Takze pisu tema "Moznosti etiky u Heideggera" s tim, ze zkoumam, jestli pocital vubec s nejakou etikou v jeho mysleni nebo ne. Tak, a pak se divte, ze z toho blbnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mno, v podstate k tomu nemam, co rict. Ale mam nejake chytre knihy a tak si myslim, ze na to pujdu "lisacky": poreferuji o tom, co si ostatni mysli o tomto tematu, a basta :wink: potiz je v tom, ze mam strasne malo casu a pracuji strasne pomalu :slight_smile: ale je mi to uz tak nejak fuk.
Devcata mejte se! V Praze se vylihly kocarky, vsude na me delaji miminka cukrbliky a me biologicke hodinky tikaji tak, ze je to slyset az v New Yorku :grinning: tak si to uzivejte s mimi, jak ja vam vase starosti "zavidim" :astonished: :wink: pac
23. dub 2007 v 17:19  • Odpověz
autor
siloe tak to jsme byli my ja manzel a nas dominik ty jsi byla s malym a on byl v holich ja si vas totiz nemuzu vybavit
23. dub 2007 v 17:46  • Odpověz
autor
siloe uz vim ktera jsi maly ma tmave modre hole ze uz jsem si vas vybavila
23. dub 2007 v 18:38  • Odpověz
jo jo,za námi byla nějaká mamina s super hyper moderním kočárkem,ale my jsme byli s těmi holemi :grinning: ,v nich totálně ušmudlané dítě od písku a za ním matka tlemícíse na všechny kočárky s malými mimískama :wink: ..a Domík je fajný,takový pohodář :slight_smile: máš to ke kaufu nebo tam v ty strany hodně daleko z domu?...že bychom se mohli někdy domluvit na nějakou procházku.Danys miluje malá mimi :sweat_smile: a já taky :dizzy_face:

medvitkova: kaufland je i u bydliště mých rodičů a pár měsíců po narození malého jsme tam bydleli.Ovšem tehdy ještě bez kauflandu :sunglasses: Jinak to téma diplomky zní hodně zajímavě, to by mě bavilo. Ovšem maximálně číst, psát o tom ani tak ne :grinning: Ale jestli máš schopného vedoucího práce tak ti trochu pomůže,ne? ..zvlášť když tě to toho tématu uvrtal :grinning:
23. dub 2007 ve 20:30  • Odpověz
autor
Siloe od kaufu to mam 15minut a na tu prochazku se klidne muzeme domluvit budu rada kdyz vas poznam osobne a na Danyska se uz tesim
24. dub 2007 v 07:59  • Odpověz
Dobre rano, holky! Uz jsem pres hodinu vzhuru a byla jsem zatim schopna si jen udelat kaficko a prohlizet si net, takhle to do konce ve skole asi nedotahnu :astonished: :grinning:
Siloe: bydli rodice na sidliste Mojska? Tam bydli Vitkova (=milacek) maminka a bracha. Taky jsem byla sokovana Kauflandem - vedela jsem, ze se to bude stavet, ale protoze jsem byla v zimnim semestru v zahranici, byla jsem v CT naposledy v zari (to se zacalo stavet), pak az o Silvestra (to uz snad bylo hotove, sok!) a ted o Velikonocich pro me pribyl i ten kruhac. A tez jsem si vsmila, ze snad davaji do rychtyku i nemocnice, zda se mi, ze ma novou omitku, to by bylo fajne :slight_smile:
Markibie a Siloe: tak bezte na prochazku kolem "prehrady". Tam je to moc hezke, hned bych se k vam pridala na prochajdu, lec nemam s kym (myslim v kocarku :wink: ) a hlavne nemam kdy. Tak snad v budoucnu, az to bude aktualni, si muzem dat scuka :wink:
p.s. Siloe: vedouci prace je sice schopny, ale je furt v lufte (dodelava ve Francii nejaky doktorat ci co) a je to zmateny filosof, takze je s nim aspon sranda. Mno, zkusim to stihnout, pokud mi to nevyjde, tak mi to holt nevyjde :sunglasses: pa
24. dub 2007 v 08:29  • Odpověz
medvitkova:kaufland v těšíně je celkem fajn.donedávna jsme tu neměli nic podobného,protože bývalé vedení radnice prý udělalo dohodu s protějším Cieszynem,že žádné super-hyper markety oba města mít nebudou.No a pak to Cieszyn porušil,nechal si postavit kaufland a castoramu no a náš těšín se zdravě naštval a povolil tu kaufland a lídl :grinning: hypernova se nepočítá,ta je za městem :grinning: a prý se tu už staví tesco :sweat_smile: ...takže tu budeme mít za chvíli přehypermarketováno,což je podle mě blbost,na to,kolik tu je obyvatel by nám stačil jeden :zipper_mouth:
Rodiče bydlí v takové té poslední řadě na sídlišti ul.Hornická,výhled mají na ten lesík,či co to tam přesně je :dizzy_face:
jinak filozofové jsou podle mě případ sám pro sebe.My měli jednoho,který nás zahrnoval otázkami typu,jestli kráva Milka bude pořád ještě krávou,když ztratí tu svoji krávovitost :rolling_eyes: nebo jestli židle bude židlí,když se ji ulomí všechny čtyři nohy :confounded: ..dodnes nevím,jaká je vlastně správná odpověď :grinning: ..ale když se ho člověk zeptal na konkrétní věc,např.jak si představuje zápočet,tak ani nevěděl,co to po něm chceme a následně ani kam to má zapsat :grinning:
a myslím,že na scuka s námi nemusíš čekat až budeš mít koho vozit.dostaneš do jedné ruky kočár od Markibie s Domim,do druhé rukojeť od našich golfáčů pokud možno se vztekajicím se Danysem a ony ti ty biologické hodiny hned přestanou tikat :grinning: :grinning: :grinning:
markibie: těším se na zítra :sunglasses:
24. dub 2007 ve 14:21  • Odpověz
autor
siloe ja uz se taky tesim jenom doufam ze bude pekne jo a stemi kocary to neni spatny napad ja bych to urcite privitala a nemysli si ze nas Domis se neumi stekat zrovna tetkom bys ho mela slyset jak tu rve takze kdyby spustili oba tak si myslim ze medvitkova by asi od tech kocaru utekla.
24. dub 2007 v 17:58  • Odpověz
marki:ahoj,jak je? Danys byl včera po té procházce šíííleně unavený,a protivný,ale usnul stejně až o půl osmé.teď jsme už z klubu mamin doma,nikdo se tam s náma nebavil a tak jsme šli,jejich škoda :angry: jinak,Danyse jsem poprvé spouštěla z takové té klikaté zkluzavky,jestli víš jak je v tom parku u té velké školy ve svibici a byl z toho úplně nadšený,ale jelo to na můj vkus celkem rychle :grinning:
26. dub 2007 v 10:39  • Odpověz
autor
siloe ahoj no ja jsem se tetkom byla snezit uspat domise ale nejak jsem se nechytala tak jsme sli domu. :frowning2: jo vim ktery park myslis Domis dneska odpoledne bude s babi tak jsem zvedava jestli ji v tom kocaru bude taky tak rvat jak me.Mejte se hezky a pozdrav Danyska.
26. dub 2007 v 11:25  • Odpověz
Holky, co to na me kujete za pikle - lecbu sokem? :astonished: :wink: :grinning: dik, opet jsem se zasmala z plnych plic... dnes mi volala "tchyne", ze sedi na prehrade v CT a ze je fajne, a ja se tu morim s ucenim... tak se zatim mejte moc hezky, ja mam mirne vymazany mozek, takze nemam, zrovna, co rict :slight_smile: jen jsem vas chtela pozdravit :slight_smile:
26. dub 2007 ve 20:05  • Odpověz
autor
Ahote holky tak co jaky jste meli den my jsme meli suprovy dopoledne maly spinkal na zahrade a odpoledne jsme byli vsichni tri na prochazce a po ceste jsme se stavili na zahradku tatinek si dal dobre vychlazene pivo ja dobre vychlazenou mineralku a domisek samozdrejme caj ktery jsem mu vezla v kocaru.Zitra se chystame do Trince na hutnicky den tak doufam ze nam vyjde pocasi.
27. dub 2007 v 19:24  • Odpověz
no u nás se manžel učil,měl dnes volno,zkouškové se mu už blíží,takže jsme ho nechtěli rušit,což se nám snad podařilo.Dopoledne procházka s nákupem, po obědě sladký spánek /dokonce i Danys usnul,což se divím/ a potom zase dloooouhá procházka,přišli jsme až v devět :grinning: Takže tatínek si vklidu mohl dodělat nějaký pětistránkový překlad z angličtiny či co to přesně měl a my si to taky užili. Zítra jedem zase na chatu do Řeky s našima, tatínek zůstane doma a bude se opět učit :angry: takže je s ním fakt "zábava" asi stejná,jako s medvidkovou :grinning: :grinning: /tím nechci narážet na tvé příspěvky tady,ty jsou fajn/ :wink:
28. dub 2007 v 00:20  • Odpověz
SIloe: no, proto! :wink: ale absolutne chapu, o cem mluvis :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: co studuje manzel? Muj "muz" se hlouba v politickych vedach, jsme totiz vylozene velmi prakticky par :wink: Siloe, a co si vlastne studovala ty? ze jsem tak smela?
dobre rano, vespolek! Tak jsem vstala, abych toho dneska stihla co nejvice, nebot zitra jedeme jako parta na tridenni vylet, kamaradovi na Vysocinu... tak, abych co nejvice ulevila svemu svedomi aspon trosulinku... :sunglasses:
Dnes je Hutnicky den, kurnik sopa, hned bych tam jela. Pritel tez furt fnuka, ze by jel dom... Ale hola, hola, skola (a vylet :wink: ) vola!
Mejte se krasne a uzivejte si slunicka a volna :slight_smile: ja jdu prat :slight_smile:
28. dub 2007 v 08:29  • Odpověz
autor
Ahojte holky tak co jaky jste meli den no ja jsem mela dneska den pro sebe maly byl s tatinkem a ja si zasla k holici a skamaratkou na kavco
30. dub 2007 v 19:22  • Odpověz
včera jsme se vrátili z chaty.Bylo tam úúúžasně :dizzy_face: Mamka obstarávala všechno kolem,vaření,praní plín,utírání,umývání nádobí a já jsem jenom byla s malým :grinning: sice i tak mi to dalo zabrat,protože jsme museli vlézt do každé díry,museli jsme vídět každou blbost,atd.Malý byl ze všeho totálně nadšený,lavně z písku,takže má zase ekzém :unamused: Ale to neva,pořád lepší,než sedět doma a koukat na nekomunikujícího manžela :angry:

medvitkova: manžel normálně pracuje jako elektrikář v železárnách a při tom studuje na Ostr.univerzitě informatiku.Napravuje hříchy z mládí :sunglasses: Studoval kdysi na VUT v Brně a jaxi to nedopadlo,tak jsem ho překecala,ať to ještě zkusí.Zatím mu to jde,ale je zatím teprve v prváku,takže uvidíme :sunglasses:
Já jsem studovala sociální práci v Olomouci,už jsem to tu někde psala.Ale taky při zaměstnání (taky jsem napravovala hříchy z mládí..chichi

markibie: no jak bylo na Hutniku? povídej! :slight_smile:

nedvitkova:a ty povídej,co jsi zase tropila na té vysočině.tam muselo být pěkně,což?
1. kvě 2007 v 08:21  • Odpověz
autor
Ahoj siloe no na hutniku bylo skvele akorat malemu se to moc nelibilo protze musel byt v kocaru a ktomu vsemu bylo vedro.Prosli jsme to tam omrkli stanky s dobrotami a sli se projit trineckymi ulicemi a ja obdivovala krasne baraky a jeste krasnejsi zahrady no a kdyz uz jsem toho mela dost i ja s manzelem tak jsme jeli domu a sedli jsme si jeste na zahradu.Maleho to zmohlo takze nam vecer docela brzo usnul coz se u neho nestava casto.My jsme meli jet tento vikend se znamyma na chatu jenomze jim onemocnela mala takze s toho seslo skoda snad nekdy priste.
1. kvě 2007 v 09:08  • Odpověz
autor
Jak se tak divam na tu nasi stranku tak jsme tady zustali opet jenom my tsri libi a mdasa se nam nekde stratilo co?
1. kvě 2007 v 09:10  • Odpověz
Ahoj holky já jsem tady :wink: Mdasa se fakt nějak stratila, tak neví jestli se lekla když zjistila která jsem :grinning: Bývám spíš na stránkách rodiny-diskuze-únorky2007, ale zabrousím i tady :wink:
Jinak se hlásím taky ke studujícím....nemám totiž maturitu, né z blbosti, ale ze zdravotních důvodů jsem si ji kdysi nedodělala :cry: tak teď jsem v prváku na obchodní akademii v Českém Tešíně a ještě mě čekají 4 roky dálkově....no ale baví mě to :slight_smile:
Na hutníku jsme nebyli, manžel nechtěl jít a stejně jsme byli u našich na víkend.
jak si užíváte dnešní sváteční den?
1. kvě 2007 v 11:17  • Odpověz
libi:tyjo,obchodka musí být fajn,ale při dětech si ji nějak nedovedu představit..tolik let..jsi prostě dobrá :wink: ctyři roky utečou jako voda :grinning: jinak na rodině jsem párkrát byla,ale vůůůůbec se tam nemůžu vyznat :frowning2: já chodím na baby-cafe,nebo na emimino.znáte někdo?
jinak sváteční den jsme zatím oslavili nákupy v kauflandu.včera jsme se vrátili z té chaty a manžel tu měl úplně prázdnou ledničku :confounded: momentálně vařím lupičské špagety podle kuchařky kačera donalda :grinning: a manža zabavuje malého v ložnici :sunglasses:
1. kvě 2007 ve 12:20  • Odpověz
Tak ten recept zní zajímavě, sem s ním :grinning:
Škola se dá zvládat, hodně hlídá tchýně a dálkově je to v pohodě-máme to jednou týdnně od 13,30-18,30 takže pohodička :wink:
1. kvě 2007 v 18:02  • Odpověz
ahoj holčiny, jsem tady, nikam jsem se neztratila, jenom ted nějak nemám čas chodit na net, nebo se mi nechce, nebo jame venku nebo někde na smykách. Na hutníku jsme nebyla, už nás to nějak neláká. Dneska jsme grilovali masíčko a klobásy-super mňamka, a pohodička-svátek práce jsme dodrželi a nic nepracovali :slight_smile:
libi neboj nelekla jsem se tě, vím která si, a určitě se někdz sejdem :wink:
obdivuju tě, že yvládáš to studium a dvě děti :fearful: to bzch nedala
Já má totiž taky hřích y mládí-nedostudovala jsem výšku-jenom tři roky :frowning2: ale už to ani dodělávat nebudu. Mám ted jiné starosti a takz přednosti-chci se věnovat malému a rodině na sto procent :dizzy_face:
1. kvě 2007 v 18:31  •  2 děti  • Odpověz
libi:na cibulce osmahneě mleté maso,v receptu je 250g já tam dala rovnou půl kila vepřovo-hovězího :grinning: no a až to je, dáš tam podle receptu rajčatový protlak píšou 3 lžíce,ale já dala hoodně kečupu :grinning: opět chvíli povaříš,samozřejmě se to dosolí,dopepří,případně domajoránkuje...atd.. mezitím uvaříš špagety,směs dáš na ně a je to.Trochu nevábný vzhled jsem zakamuflovala rajčátkem,nějakým zeleným něčím ze zahrádky :grinning: sypla na to trochu strouhaného sýra a manžílek se oblizoval až za ušima :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: je to taková rychlovka,na sváteční den se to asi nehodí,ale co bych chtěla po dětské kuchařce,že? :sweat_smile: A protože musím vařit malému alespoň vzhledově podobná jídla,tak jsem mu koupila opravdu vyjíímečně /když je ten svátek :wink: / skleničku od HAMI krůtí maso z rajčaty,do toho hodila posekané špagety a malý vyjímečně ani nežebral od nás :slight_smile:

a jaký byl váš sváteční jídelníček? pište pište,zajímá mě to :slight_smile:

libi:jinak ta škola je v takovém rozumném čase a době.my to měli jednou za měsíc celý pátek a sobotu,takže jsem v práci vždycky musela brát volno,což bylo celkem hloupé a navíc si v olmiku vždycky zajišťovat nocleh :unamused: takže peněz na to padlo až až,takže to byl můj hnací motor,že to musím dodělat :grinning: :grinning: a to se tam učíš všechno jako denní studenti? takže češtinu,matiku,jazyky a tak? asi jo,že?

mdasa: já už jsi myslela,že jste se s libi už dáávno domluvili,procházkujete spolu někde po milíkově a na nás kašlete. Ale máš pravdu.Je hezky,je škoda být doma,když je tam u vás určitě moc fajně :slight_smile:
1. kvě 2007 ve 20:05  • Odpověz
Zdravim! Tak jak koukam, mame se vsechny nejak svatecne a nejak studijne, coz? :wink:
Ja se vratila vcera k veceru z Moravy, bylo tam prekrasne - vsude kvetouci pampelisky a zluuuuuuta repka, zelene kopce... byt bylo trochu zima. Taky jsme si privezli s pritelem nechtene "suvenyry" - klistata. Ale snad to mame pod kontrolou a prejdem vsem zdravotnim komplikacim :sunglasses: .
Libi: moc ti fandim se skolou!! Moje "tchyne" (s pritelem to jeste nemame oficialne zpecetene, takze proto ty uvozovky :sunglasses: ) tez chodila na obchodku v Tesine, tehdy vsak to bylo jen s vyucnim listem ci co, takze dodelavala maturitu az kdyz mela dva syny ve veku 5 a 2 roku. A zvladla to. A dnes studuje dalkove pri zamestnani v Olomouci, je v prvnim rocniku. Je to tezke, navic ma zdravotni komplikace, ale je statecna a v prvnim semestru mela same jednicky :grinning: zavidim ji to :wink: neee, moc ji v tom fandim a jsem na ni hrda :slight_smile:
Siloe: mno, ja si vzpomnela az po odeslani posledniho prispevku, ze si mi ten svuj studijni obor uz rekla drive v diskusi. Takze trapas :astonished: :sweat_smile: snad je mi odpusteno - mam toho ted na mysli tolik, ze ani nevim, jak zvladam fungovat v normalnim ne-akademickym svete :grinning:
a co se tyce meho "svatecniho" jidelnicku, tak jsme si s pritelem dali po navratu z vyletu "labuznicke" instantni cinske polevky, nebot moje spolubydlici mi prenechala takrka prazdnou lednicku (jela na navstevu za rodinou na Moravu). Mno, a misto uceni jsme si dali hokej a fotbal v televizi. :confounded: takze si snazim zahnat vycitky svedomi dneska (vicemene uspesne, i kdyz, asi spise mene, nez-li vice :grinning: )
Ja si taky muzu pochlubit nedodelanou skolou v minulosti - studovala jsem jeden obor 4 roky, vubec mi to nebavilo a nijak neobohatilo, tak jsem s tim sekla... A proto dodelavam teprve ted bakalare, a navic platim skolne od prvniho rocniku, protoze jsem prekrocila standardni delku studia :angry: ale pro je vzdelani nevycislitelna hodnota, proto platim bez mrknuti oka.
Tak tot asi vse od vaseho prazskeho zpravodaje, jdu neco chytreho psat do Wordu :sunglasses:
mejte se moc hezky
2. kvě 2007 ve 13:52  • Odpověz
Tak mam takovy dojem, ze si uzivate jarniho slunicka plnymi dousky a na internet nemate cas ani chut :grinning: zatimco vy se opalujete a prochazite se s kocarky a se zlobivymi detmi :wink: , ja tu tvrdnu u pocitace a silim :stuck_out_tongue_closed_eyes: mno, vseho do casu... vsak taky (snad!) budu jednou prochazet se svym vlastnim Zlobanem, az bude vetsi klid na akademickym poli. :sweat_smile: :grinning:
Tak se, devcata, mejte krasne!
A az zaprsi, zase sem napiste sve zazitky :wink: :sunglasses:
3. kvě 2007 v 17:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.