• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Český Těšín

(Zamčená)
1. února 2011 
autor
libi ale nevim jestliv zime s nimi ujedes oni jsou sice vetsi ale dvojte takze nevim,nevim ja na zimu urcite vytahnu sportak s nafukovacimi koly.
17. kvě 2007 v 10:40  • Odpověz
Nazdarek holky! Diky moc za veskerou silu, co mi posilate, opravdu to potrebuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: zatim nemam za sebou zadne velke zkousky, jen nejake male, ale zatim dobre :sunglasses: u me vsak nic noveho, je to bida :wink:
Mozna ale prijedu co nevidet do Tesina :slight_smile: s pritelem chceme totiz na divadelni festival, sice nemame moc casu, ale tak na 4, 5 dni bychom snad mohli utect z Prahy... uvidime, jestli Vitek nema zrovna nejakou zkousku (ja az v cervnu). Tak je to vse ve hvezdach (urcite se to zase dozvim vecer pred odjezdem, a budu balit na posledni chvili a nadavat, jako obvykle :wink: )
tak se mejte hezky, jdu uklizet, mame tu se spolubydlici neporadek, a to se mi spatne uci, kdyz je neporadek a chaos (vymluva se vzdy najde :wink: )*
17. kvě 2007 v 11:54  • Odpověz
hmmm tak to pro mě golfky nebudou, ale objevila jsem internetový obchod z Českého Těšína a mají tam tříkolku Hauck Roadster SL za 3512kč a hrozně se mi líbí, takže už mám vybráno....když tak se holky koukněte je to na www.batoleshop.cz :wink: papa
17. kvě 2007 ve 22:04  • Odpověz
autor
libi divala jsem se na ten kocarek je hezky ale nevim jestli ma ve vybave nanoznik a plastenku protoze tam nic nepisou za by to mel va vybave
18. kvě 2007 v 07:57  • Odpověz
Vidíš markibie na to jsem vůbec nemyslela, no zkusím hledat dále, ale ty kola mi na tom vyhovují :slight_smile:
18. kvě 2007 v 09:58  • Odpověz
autor
libi tak jsem brouzdala po netu a zjistila jsem ze nanoznik a plastenka se musi dokoupit
18. kvě 2007 v 17:56  • Odpověz
jééé ty jsi hodná díky, já se k tomu ještě nedostala, večer to pozjišťuju kolik by mě to celkově stálo :slight_smile: pamatuješ si na kterých stránkách to bylo? Holky tak mám nový sestřih, to je úleva, polovina vlasů je pryč :wink: :grinning:
18. kvě 2007 v 18:34  • Odpověz
autor
libi zadej si www.kocarky.cz a to ti najde vsechny stranky s kocarky no a tam musiz hledat
19. kvě 2007 v 08:07  • Odpověz
autor
Ahojte holky tak jak jste prožili dnešni den s ratolestmi.No ja jsem měla den vyřizovaci jelikož chceme v červenci jet na slovensko tak jsem musela malemu zajit vyřidit občanstvi abych pak mohla malemu vyřidit pas.Tam mi řekli že to trva až dva měsice tak doufam ze to stihnou vyřidit včas.Při cestě spatky se mi pokazila brzda na kočarku tak musel pro mě přijet manžel.Takže se mi dneska fakt dařilo jak se řika už od rana.
21. kvě 2007 ve 20:34  • Odpověz
markibie:tak vidím,že ses fakt nenudila :unamused: my jsme šli včera na večerní procházku,ty vedra moc nemusím ale k večeru se to už celkem dá.Takže si tak jdeme,chodníky nic moc,nějak se mi tam zaseklo přední kolečko u golfáčů a dělalo neplechu,už s ním nešlo ujet :angry: Tak jsem se vracela domů,jela jsem po zadních,jenže pak jsem si všimla,že se tam jen oddělala guma na kolečku.Zpravila jsem to a procházka byla zachráněná :grinning: pak jsme zašli do kaufu,protože Danys měl asi hlad :confounded: šíleně se mi tam slil čajem,že jsme museli k mojí mamce se jít převlíct. Hlavně,že jsem mu doma asi půl hoďky ladila tričko k botkám a kalhotám a zpátky od mamky jel v tepláčkách a vytahaném tričku jak socka,bo mamka nic jiného na převlíknutí neměla :grinning: :grinning: :sunglasses: Jinak je Danys šikula,moc ráda bych se marki s váma domluvila,jenže má teď trošku rýmu :unamused: vadí vám to? asi jo,že? :confused:
22. kvě 2007 v 18:16  • Odpověz
autor
ahoj siloe my tetkom v tech vedrech na prochazky moc nechodime jelikos malemu to vedro nedela dobre ja ho radsi uspim pred barakem a dam ho do stinu.Protoze on s toho vedra nemuze v kocaru usnout tak vetsinu prochazky je protivny takze se vracime s revem domu.Ja bych taky rada s vami sla na prochazku ale fakt by sme sto nic nemeli.Uz se hrozim leta doufam ze jak bude stersi tak mu uz tolik nebude vadit.Zitra se chystam jit podivat do Polska chci si koupit neco na leto tak doufam ze neco vyberu.Az se trozku ochladi tak se urcite domluvime.Pozdravuj Danyska a mejte se hezky ahoj.
22. kvě 2007 ve 21:32  • Odpověz
holky,slyšely jste to taky,že prý bazén v Těšíně bude otevřen od 1.6 a vstupné bude stát prý 40kč :frowning2: achjo,to je pro mě moc :confounded:
24. kvě 2007 ve 12:23  • Odpověz
autor
Ahojte holky tak co neupekli jste se s toho vedra protoze me uz to docela ubiji a to nemluvim o malem ten uz s toho chyta amok.Pres den spat je velky problem takze vecinu dne je protivny.Dneska jsme se vydali na prochazku kolem bazenu tak si chvilku zdrimnul jo a bazen uz je napusteny takze uz se tesim az se s rodinkou zajdem okoupat.Medvitkova a jak ty bojujes ve skole.
27. kvě 2007 ve 20:05  • Odpověz
marki:no,dany je taky protivný,ale jestli to je z toho vedra,to nevim,on je někdy protivny i jen tak :grinning: koupu ho několikrát denně,ať se osvěží,vždycky si chce namočit i vlásky,asi mu je fakt vedro na hlavu :o))....na bazén chodit musíme,i když bude tak drahý,za Danyho plavky jsem dala tři stovky,(jsem se plácla přes kapsu jak bláázen :grinning:) ,tak se to musí využít :grinning: :grinning: :grinning: ...o víkendu jsme byli s Danym zase na chatě v Řece,je to blízko u lesa,takže tam bylo přijemně,i když bylo teplo, ale ve městě je to fakt děs běs :confounded:
medvitkova:taky mě zajímá tvá škola.povídej :sunglasses:
27. kvě 2007 ve 20:16  • Odpověz
autor
Aoj siloe prosimtě od kolika měsícu jsi začala vařit Danymu tu jáhlovou kaši chtěla bych to malému uvařit ale nevim jestli už to muže.
30. kvě 2007 v 09:04  • Odpověz
marki:no,já myslím,že už můžeš.a viš jak je vařit?
znám tyhle dva postupy,ale vždycky se musí nechat spařit vroucí vodou,nejlépe několikrát /odstraňuje to případnou nahořklou chuť/

1) jestli to chceš mít takové hladké,tekuté na dávání z láhve,tak je to lepší nejdřv pomlít a dělat takto: tak lžička jahel na 250ml vody,nějakou dobu se to vaří a míchá.Pak to dáš do dětské láhve a kolik budeš mít ml té kaše,tak tolik lžiček dáš sunaru-ještě v prášku /podle návodu na obalu/
Pak dáš samozřejmě ochladit

2) Další postup je asi jednodušší ,ale to je asi tak spíš na lžičku. Dáš vodu,do toho spařené jáhly /já dávala vody jen tolik,aby ty jáhly byly tak tak ponořené,vaříš,vaříš,mícháš,mícháš,až to je,tak zmixuješ.Ještě předtím můžeš přilít trochu sunaru - už udělaný, pokud tam nechceš dát sunar,nemusíš,může to být jenom s vodou.v tom případě je dobré dát nějaké ovoce,jablko,banán /rozmixovaný/..jestli už teda dáváš a je na to zvyklý..a je to fakt mňamka!!!!

tak a teď abych tě dopletla úplně tak ti ještě napíšu návod,který je na tom mém obalu s jáhlama /mám nějaké Bio,koupené v Bille/:
Spařené jáhly vaříme v osolené vodě s kapkou oleje /asi bych to pro mimi nesolila/ bez míchání 15 min. v poměru 1:2 (jáhly :voda)

takže myslím,ať to uděláš jakkoli,bude to dobré, ono se to vždycky dá případně ještě dovařit,zmixnout,nebo zředit.....přejeme Domínkovi dobrou chuť!!!! pak napiš,jestli mu to šmakovalo!! :slight_smile:
30. kvě 2007 ve 14:59  • Odpověz
autor
ahojte holky tak naš maly dneska poprve sam seděl :slight_smile: manžel to hned natočil na kameru takze za nedlouho budem moci vyrazit s novzmi golfky uz se moc tesim :slight_smile:
30. kvě 2007 v 18:40  • Odpověz
marki: tož to gratuluji!!! začal teda celkem brzo(v porování s Danysem) :wink:
30. kvě 2007 v 19:52  • Odpověz
Holky,jak slavíte den dětí? Ale chápu,že s malými prcky asi nijak,že? my jsme to oslavili už včera,ještě s děckami od ségry /2 a 3roky/ Děcka se vyblbli,největší radost měli z pohárů a veselých chlebíčků /dala jsem si tu práci a dělala se zeleniny obličeje :sunglasses: )..taky bublifuk a cedéčko s veselými písničkami to jistili :grinning: :grinning: bylo fajně :wink:
1. čer 2007 ve 13:20  • Odpověz
autor
Ahoj my se jdeme zitra podivat na namesti je tam den deti a nejaky program tak si udelame prochazku.
1. čer 2007 ve 14:08  • Odpověz
Nazdar devcata!!! Jsem tu dloooooouho nebyla, moc mi to mrzi, bo jsem ted nemela moc duvod k "flakoseni"... Mamka mi onemocnela, byla v nemocnici a na dvou operacich - mela to, co mel Havel v Rakousku (akutni zanet tlusteho streva). Takze posledni dva tydny byly dost hekticke. Stehovala jsem se zpet domu, bo nekdo se musi starat o domacnost (a o tatu), a ted, co maminku pustili z nemocnice, tak aji o ni. Skola sla uplne stranou (vsak tu slo o zivot!), takze ze me bude student nejmene jeste do rijna. Pak asi pujdu na cas do roboty, a potom na tu ekologii... Hlavne si potrebuju odpocinout, bylo toho na me docela dost :confounded:
Vitek je zrovna v Tesine, ja mu to moc zavidim, hned bych jela, ale ted nemam cas ani penize. Ale za to dnes davali na CT24 porad "Poznejme se" - cesko-polsky porad o Tesinsku a okoli, sblizujici cesko-polske vztahy. Dnes zrovna mluvili o festivalu Kino na hranici, tak jsem videla Tesin aji Cieszyn, no fajne to bylo. Moderoval to Cech a Polka (ta asi byla z Cech, tipuji, bylo ji moc dobre rozumet kdyz mluvila polsky, no bomba). Narazila jsem na to uplne nahodou kdyz jsem si delala polevku k obidku :sunglasses:
Tak doufam, ze se mate dobre. Ja se pomalu vracim do normalu, tak se tu snad objevim o neco casteji :grinning: zatim pa :slight_smile:
3. čer 2007 ve 22:44  • Odpověz
jééé ahoj medvitkova. Tak já myslela že se učíš,nebo že ještě lépe máš už po a tys to zatím neměla vůbec lehký :frowning2: :frowning2: Dobře,že si tu školu nakonec odložíš, vždyť jsou i důležitější věci,že? Přeju,ať se tvoje mamka rychle uzdravuje :sunglasses:
Ten pořad o Těšíně jem neviděla,škoda :unamused: Ale jinak je Těšín v telce dost často bych řekla :grinning:
markibie: tak jaký byl v sobotu ten program na tom náměstí? šli jste? zdá se mi,že v sobotu nebylo počasí zrovna o.k. :unamused:

Jinak co se týče nás,tak se máme celkem fajně,pomáháme tchánovcům teď s bytem,budou se stěhovat do bytu hned naproti nás přes cestu :sunglasses: :grinning: tak teď ho potřebujou trošku zrekonstruovat a tak občas pomáhám a občas pro ně vařím, což je pro mě dost obtížné, protože to jídlo musí mít nějakou úroveň když to je pro ně a čočkou,koprovkou nebo dušenou mrkví je asi neuhostím :grinning: tohle vařím většinou doma,protože je to jednoduché a můžu se více věnovat Danysovi. kdežto teď mám pocit,že jenom vařím,uklízím a nakupuju a Danys mi tu řve,protože se nudí :unamused: Ale jinak jsme úplně v pohodě :angry: :rolling_eyes: :grinning:
5. čer 2007 ve 12:42  • Odpověz
autor
Ahojte v tu sobotu jsme nikde nebyli protoze prselo a co se tyce maleho tak nam rostou dva zoubky a davaji mu poradne zabrat teplota mu vysplhala na 39c takze je stoho dost spatny.Ja samozdrejme taky ale musime to nejak prezit doufam ze mu to brzo klesne a bude zase ok.
5. čer 2007 v 17:02  • Odpověz
marki:tak co malý?už je v pořádku?..malý nikdy teplotu ze zoubků neměl ale i tak jsme si užili ažaž...tak foukáme na bolístku a přejem,ať už ty další zoubky jdou lépe. :slight_smile:
Za chvíli jdeme do kaufu,koupit malému kruh a hlavně auto,ať má chlapec zase co rozbíjet :grinning: /jsem prostě ostuda.Dany má v hračkách pouze tři auta,z toho všechny tři nepoužitelné :((.../
11. čer 2007 v 06:44  • Odpověz
Ahojte devcata! Tak co je noveho? U me nic, furt se staram o mamku (je to lepsi, ale rekonvalesence bude trvat, navic ji ceka dalsi operace v zari :confounded: ), snazim se do toho trochu ucit, ale nejde to moc dobre. Tak jsem vas chtela pozdravit, uz zase pujdu. :grinning: pac
11. čer 2007 v 19:49  • Odpověz
autor
Ahoj siloe tak jestli bude zitra hezky tak bysme mohli jit na tu prochazku ale potrebovala bych jit do DM proten sunar jelikos jim dneska melo prijit zbozi tak jestli by ti to nevadilo tak bych se tam stavila a potom muzeme jit trajdat.
11. čer 2007 ve 20:35  • Odpověz
marki: nu dobrá a v kolik? :wink: ...a do Dmka bych si zašla taky,došla mi sůl na skvrny :sunglasses:

medvitkova: drž se!! super,že se o mamku staráš,protože tě určo moc potřebuje :wink: a kde ty vlastně normálně bydlíš? v praze?
11. čer 2007 ve 22:04  • Odpověz
Nazdarek :slight_smile: mamce je cim dal tim lip, takze :slight_smile: ale neni jeste zdaleka tak fit, jak byvala... jde to pomalu, ale prece. Mam totiz starsi rodice (tatovi bude letos 70, mamce bylo 66), takze to prece neni tak jednoduche s nima, jak to byvalo. Ale v porovnani s jejimi vrstevniky jsou oba mladochy (mamka mi rika, ze je to tim, ze me mela v 39 - ze jsem ji omladla :sunglasses: ). Takze se tu vsici o sebe pecujeme (a zaciname se opet lezt do vlasu :wink: ).
Siloe: rodice maji barak na okraji Prahy, takze "stehovani" domu z koleje nebylo az tak dramaticke - proste jsem si sedla na MHD a jela. Ale po dobe, co jsem bydlela samostatne je to docela sok se vratit :wink: ale snad to vyresime. Denne vsak uz citim, ze bych uz chtela mit svou vlastni domacnost (navic, ted nejsem s Vitkem tak casto, jak bychom chteli :frowning2: nemame prostor, kde bychom mohli bydlet spolu)... Mno, uz vazne chci mit svou vlastni rodinu :sunglasses: :grinning: cteni diskuse "Jake to bylo..." a divani se na Ordinace mi v tomto touzeni moc nepomaha :wink:
Co je noveho v Tesine? Uz jsem tam nebyla snad desetileti (mno, naposledy o Velikonocich...)... a dostanu se tam buhvikdy... no nic, jdu se ucit. Hodlam se jit na zkousku v patek, tak uvidime, jake to bude :sunglasses:
Mejte se a drzte se v tom vedru (ja osobne nesnasim teploty nad 27 stupnu)! pa
13. čer 2007 v 09:25  • Odpověz
Tak co holky, jaky byl Svatek Tri bratri? :grinning: porad se opalujete a na internet cas neni... chapu, chapu :slight_smile: mejte se hezky***
18. čer 2007 ve 20:22  • Odpověz
medvidova: no ahoj...neprispivam,protoze prispivam uplne jinde a na konika jsem jaxi zapomela...stydim se,stydim :sweat_smile: :grinning: ..porad si rikam,ze kdyby nekdo napsal,tak mi prijde upozorneni na mail,ale asi jsem zhyckana,protoze tady to tak nefunguje :grinning: :grinning:
jinak,svatek tri bratri celkem usel,i kdyz nez my jsme se vypravili,tak program skoncil,s Danym se nam nechtelo cekat na dalsi a tak jsme alespon jedli,pili,Danymu koupili plysovou kytku,/aspon ji uz nebude okusovat v materskem centru,ale doma :grinning: ) a byli jsme vsichni spokojeni :slight_smile: ..jo a Dany jel na labutich s tatinkem :slight_smile:.na ty decke kolotoce jsme ho meli jeste strach pustit,protoze bud by rval,nebo by chtel za jizdy beztak vyskocit,ale na labutich vypadal vklidu,obcas na me dolu hodil vydeseny vyraz,ale jinak pohoda :slight_smile:...sice muz rikal,ze mu Dany porad rval tu paku tak,ze by byli s labuti porad nahore a tak musel Danyho trochu preprat :grinning: :grinning: (asi ma tatinek strach z vysky..haha)

a co se týká te vlastní domácnosti,tak bych si to s tebou po dnešku klidně na chvíli vyměnila :unamused: Dneska byl opravdu den blbec...vlitnul na nás soused,že ho prý vytápíme v koupelně /měli jsme úplně sucho/..a že nám určo zkazila záchod návštěva,kt. jsme měli včera /vůbec nevím jak to ví,bydlí pod náma a návštěvy jezdí výtahem a žádný hluk nenadělala/,navíc Dany mu prý dělá nad hlavou rambajs jak po bytě běhá :rolling_eyes: (nevím teda,jestli mám to dítě přivázat za nohu ke stolu nebo co/ a perlička na závěr: celý barák už ví,že se /já,manža,Dany/ budem stěhovat /akorát má to takový malý háček,že my o tom nevíme vůbec nic :rolling_eyes: :confused: :confused:/...takže si opravdu říkám,jestli jsem to neměla lepší jako svobodná,pěkně doma s rodiči :grinning:
19. čer 2007 v 01:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.