• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Český Těšín

(Zamčená)
1. února 2011 
siloe: soused baraba!!!! To si tedy dovoluje hodne :angry: My jeste bydleni nejak nemame uplne vyresene, bo Vitek je stale na koleji a ja jsem ted doma. Planujeme (asi) spolecne bydleni od podzimu (nebo i driv, podle toho, co bude v lete delat), ale hacek je v tom, ze ja tedkom musim byt spise doma, s rodici. Navic, kdyz "mam" barak v Praze, proc platit aji za byt, kdyz nemam penize? Nastesti je uplne nejvyssi patro domu pripraveno na vybudovani bytu (je tam toaleta, koupelna, velky prostor a jeste koutek, kde muze byt kuchynka) - takze teoreticky bychom si tam mohli vybudovat nasi "prazskou centralu" (bo jeste tu nejaky cas budeme studovat/pracovat). Bojim se vsak toho, jak moc se mamka bude vmesovat do nasich zivotu (bo to dovede dost dobre :wink: dnes mi napriklad rikala, ze bychom meli spolu s Vitkem nejdriv nekolik roku bydlet, nez zacneme uvazovat o svatbu, bo svatba je prece krok, ktery se neda zvratit (mami, o to prave jde! marne neco vysvetlovat :wink: )... taky napriklad, ze mam cekat az do 30, nez budu mit dite (ale moje telo to uz chce co nejdriv :unamused: ) atp. Bo mamka proste nechape, ze je to MUJ zivot a ze se v leccems nazorove rozchazime, mno... to jen tak :sunglasses: jinak s mamkou mame vyborny vztah. bude to kazdopadne zajimave... hlavne, abych mela vlastni kuchyn - na to se vazne tesim :grinning:
Siloe, kam jeste prispivas? Jeste lepsi "rodicovske" stranky? Ze bych se rozhlidla i jinde? To jsem rada, ze Danys mel zrejme hezke zazitky na svatku. Taky rada vzpominam, jak jsem jako mala byla nekde na pouti... uf, jima me nostalgie! :astonished: :sunglasses:

Markibie, vsimla jsem si novych fotek tvojeho maleho fesacka - parada :slight_smile:

tak se mejte hezky***
19. čer 2007 ve 21:34  • Odpověz
autor
Ahoj medvitkova jsem rada ze se ti fotecky libi konecne se mi podarilo ukecat manzilka aby tam ty nove fotky dal.Dneska jdeme plavat do Svibice minule se to malemu hrozne libilo.Na svatku tri brtetri jsme byli taky Domisek dostal nafouknuty balon tazmanskeho certa no a my jsme potkali kupu znamych takze bylo super.Mejte se hezky a uzivejte si slunicka.
20. čer 2007 v 10:14  • Odpověz
medvidkova:vyhlídka na /zřejmě levné :slight_smile:./ bydlení ve vašem baráčku vypadá fajn,ale své proti to asi fakt má.My jsme bydleli s našima asi rok a půl a dokud nebyl Danys,tak bydlení bylo fakt pohodové,dá se říct,že idaální :slight_smile: ale jak byl Danýsek,tak jsem prostě nekteré věci už nesnela.Třeba že nutně musí mít krajkový povian a pak i ten šitý,péřový,protože já jsem ho jako mimi taky přece měla :rolling_eyes: nebo že musím jít právě teď s malým ven,protože pak už nebude tak hezky.....atd :grinning: mamku mám moc ráda,ale některé věci jsem si chtěla vyřešit prostě sama :wink: a navíc,ona nepřipomíná jednou,ale klidně i dvěstěkrát,dokud není po jejím...takže to je potom dost těžké odolat,ale teď,co bydlíme od sebe něco přes půl hodinu cesty pěšky máme fakt super vztah :slight_smile: ..jenže teď naproti přes cestu se zas bude stěhovat tchýně s tchánem,tak uvidíme,jaké to bude :grinning:
a co se týká bydlení před svatbou: já s mužem jsme se znali a chodili 10měsíců,pak jsme se vzali.Bydlet /a nejenom.. :sunglasses: :sunglasses:/ jsme spolu začali až po svatbě :grinning: ....vůbec jsme neměli tu potřebu se předem nějak otestovávat ve vztahu na psí knížku :sweat_smile: :sunglasses: :sweat_smile: ..už jsme spolu téměř 2 roky /od svatby/ a pořád toho ještě nelitujem :grinning: :grinning:
A jak jsi chtěla ty "rodičovské stránky" - no,teď doufám,že mě tu admini nevyhodí,že dělám reklamu někomu jinému,ale o koníkovi jsem se dozvěděla taky právě tam,takže to bude fifty-fifty :sweat_smile: Chodím na baby-cafe.cz , předtím jsem chodila na emimino.cz./je to hodně podobné/ Nevím,jestli je to tam lepší ženské tam mají stejné problémy,zájmy a diskuze jako jsou tady :slight_smile: ,jen mi tam víc vyhovuje upozornění na email,že přišel příspěvek ve sledovaných diskuzích,možnost přidání miminkovského či jiného "metříku" pod příspěvkem nebo přídání obrázku či fota a pak ještě jedna vychytávka,kterou využívám hodně často,a to je mazání a upravování již napsaného příspěvku :grinning: :grinning: ..a podívat se tam samo můžeš,je to tam fajn :dizzy_face:
20. čer 2007 ve 12:39  • Odpověz
Markibie: Pritel byl plavat ve Svibici naposledy, jak byl doma (koncem kvetna), a tez to tam moc chvalil, tak jsem zvedava, bo jsem tam jeste nebyla. A slysela jsem taky, ze mestske koupaliste letos zdrazuje, ze to nebude tak levne, jak to bylo vloni :unamused: ale porad je to asi levnejsi, nez tu v Praze. Jak snasi Dominik ta vedra? Ja sice nejsem mimi, ale sotva se plazim... takze chudinky deticky, co to s nima ten hic asi dela...
Siloe: tak se zda, ze mame stejne maminky :grinning: :grinning: :grinning: mno, maminy asi budou stejne vsude. Jako bych ten ton pripominek a rad uz nekde slysela :wink: co se tyce toho bydleni, tak vse ma sve pro i proti. Pevne doufam, ze az s Vitkem budeme svoji a budeme mit (tu moji tak vytouzenou :sunglasses: ) rodinku, tak si odstehujeme na to Tesinsko do "sveho". Zatim vsak povinnosti nas vazou k Praze, ach ich. Ale tady na okraji mesta to neni tak zle, mame tu prirodu a kopce a Cesky kras 500m od baraku, takze aspon neco me tady muze tesit do te doby, nez pujdu tam, kam me srdce tahne :wink: Tezko rict, jak to vsechno vlastne bude, co nam budoucnost prinese... nu, uvidime :sunglasses: frcim dal...
p.s. adminu snad nebude vadit, ze delas "reklamu" jinym strankam... bo vlastne to ani reklama neni, si myslim ja. Treba se muzou naopak poucit, proc maminy chodi i jinam, a zavedou to treba aji tu. To jsou zakony trhu :wink: tak pac*
21. čer 2007 v 09:55  • Odpověz
AHOJ HOLKY!! Tak jsem tady dlouho nebyla, ale pravidelně si počtu co tady pisnete :slight_smile: Medvidkova tak jak se má maminka? Už je jí lépe? Siloe a Markibie byly jste na svátku 3 bratří? Určitě, že? Vy takové těšiňačky byste si to nenechaly ujít :wink: My si tady lebedíme pod kopcami a já se začínám pořádně učit na opravnou zkoušku z angličtiny, no jsem z toho dost špatná, protože nevěřím, že jsem měla závěrečnou zkoušku za 5 :frowning2: Mám chuť tomu našemu angličtinářovi rozbít ciferník :confounded: :zipper_mouth: ale co nadělám? Takže jsem si řekla že mu v srpnu na opravkách ještě ukážu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jak vám dítka holky vnímaly ty vedra?
25. čer 2007 v 10:07  • Odpověz
libi: cítím s tebou. chodíš někde na doučování angliny? já jsem si před důležitou zkouškou vždycky zašla do pygmalionu 3x po hodině na "one to one" sice mi pořád podstrkovali smlouvu na celý rok ale nepodepisovala jsem to,nejsem blázen :grinning: ..bylo to totiž dost drahé, myslím že 300kč na hoďku,ale zase jsem tam bylo a s tou lektorkou sama a mohla jsem si určit,co chci probírat. nebo jsem si jednou sehnala soukromou učitelku a to bylo taky dobrý a levnější /asi 150 na hoďku :o)../..celkem mi to pomohlo, akorát jednou ve škole jsem při zkoušce musela angličtinářce slíbit,že z angliny opravdu neohodlám státnicovat..jinak by mi to nedala :unamused: :unamused: ..nakonec jsem opravdu z angliny nestátnicovala,ale maturovat se z ní asi musí,co? :rolling_eyes:
jinak co se týče veder: dany byl ve vedrech v pohodě,akorát se mu děsně oprudil zadek,já to už týden léčím a nemůžu vyléčit :rolling_eyes: :unamused: j..ale jinak dobrý :grinning:
25. čer 2007 v 11:52  • Odpověz
siloe dík za soucítění :slight_smile: na opruzený zadeček si kup normálně v lékárně pityol, je super a pomůže na 100%!!! A není drahý. Adélka mívala taky opruzení po některých plenkách, proto jsme kupovali jen pampers, po nich měla vždy parádní dupku k nakousnutí :grinning: bepanthenol je taky dobrý, ale jen na předcházení opruzenin, pokud už opruzenina je tak to tím nevyléčíš.
25. čer 2007 ve 21:57  • Odpověz
libi: no,my používáme látkovky,jsou prodyšné,zvlášť,když na ně dám vlněné kalhotky ošetřené lanolinem,100%vlna má super vlastnost, jenže v tom horku co bylo nepomůže ani to :((..a v papírkovkách to má ještě horší...se mi zdá,že mu ten zadek v nich úplně hoří,což v látkových ne. Takže asi tak. O pityolu jsem taky přemýšlela,ale je to až pro děti od 10let,ale vím,že ho někdo používá i na malé děti.takže nevím. :sunglasses:
26. čer 2007 v 10:12  • Odpověz
Tak vy takhle na prdelku :wink: s těma plínkama je to horor, jak už jsem psala Adélka nám snesla jen pampers, jinak bylo takové opruzení až mi bylo hanba jít s ní k lékaři :cry: Já vím, že je pityolu psané že to je pro větší děti, ale dávala jsem to Adi jako 6 měsíčnímu mimču a nic se nestalo, zkus třeba to jen slabě namazat jen na noc a přes den zkus měsíčkovou mast, ta je taky dobrá!!! Ale pityol je nejlepší, ještě je jedna mastička, ale ta je jen na předpis, to bys musela k doktorovi ať ti ji napíše, bohužel už si nepamatuju název, jen vím že pěkně voněla, což o pityolu se říct nedá a špiní plenky, ale hlavně jak pomůže, že?
Držím pěstičky ať má daneček brzy zdravý zadeček, úplně s vámi soucítím! :frowning2:
26. čer 2007 ve 21:59  • Odpověz
libi: tak jsem dneska šla nakonec koupit ten pitiol :grinning: mázla jsem mu to jednou přez den a teď na noc,takže uvidím :slight_smile:...jinak se v mastičkách moc nevyznám,Dany moc opruzený nikdy nebyl,a když,tak jsem ještě taky dávala na noc do plíny léčivou vlnu.Je to takový chomáček vlny,je k dostání v e-obchůdcích s plenkama a to nám zabralo vždy. Ráno byl zadeček jako z alabastru :grinning: Jenže stojí 60kč,je to jen na několik použití a už jí máme fuč. A navíc by ji musel platit manža z účtu, a do toho se mu většinou moc nechce,říkal by,že pro těch pár peněz nemá cenu platit poštovné, takže bych musela zase nakoupit nějaké pleny či kalhotky na pleny :grinning: :grinning: a to bychom zase byli brzy švorc.....takže PITIOL je pro o dost levnější záležitost :grinning: :grinning: ..i když přírodní varianta se mi samo líbí mnohem víc...ale když to jinak nejde..co se dá dělat :wink:
Jinak papírovku jsem dala předevčírem Danysovi na noc,když měl mokré obě ty své bambusové noční plíny,no a ráno jsem myslela,že mě šlehne.Z těch papírových plínek se sypal gel,byl všude a Dany ho ještě ochotně pak roznášel po celém bytě. :angry: Jen doufám,že si nepojed,protože ten prášek,co dávají do těch plín a co se po přečurání změní na gel, je jedovatý :confounded: :confounded:
27. čer 2007 v 00:40  • Odpověz
LIBI:pityol pomohl :wink: ještě je vidět,že tam něco bylo,ale už to není takové strašné...díky moc za tip :sunglasses:
27. čer 2007 v 15:30  • Odpověz
siloe to jsem moc ráda, že malému pomohl :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: nám zabral vždycky. Vzpoměla jsem si na tu mastičku co je na předpis, je to pevaryl! :wink:
27. čer 2007 v 18:32  • Odpověz
tak jak se žije? není markibie už tak náhodou na dovči,že se vůbec neozývá?? :dizzy_face: ...a co vy ostatní? jedete někam? my moc ne, jenom na chatu od našich a na víkend bez malého do Brna :wink: ...manžílek už nemá dovču :confounded:
libi: jinak zadek je na tom ještě hůř :unamused: ten pityol zabral jen na chvíli,a ne úplně,teď už nezabírá vůbec a svědí ho to jako drak....chtěla jsem zajít dneska k doktorce,ale má dovolenou :confounded: :confounded:
2. črc 2007 v 18:06  • Odpověz
siloe to je mi líto, tak teď vám pomůže jen doktorka! Zkus zavolat jinému dětskému lékaři a vysvětlit mu co a jak, snad ti něco předepíše :frowning2:
Jinak my letos nikam na dovču nejedem, měnili jsme okna a příští týden děláme novou koupelnu, takže penízky budou fuč, ale příští rok si to vynahradíme, pojedeme k moři-mám to slíbené :grinning:
Jo a z té angliny mi nakonec tu 5 nedal, takže jsem šťastná jak blecha :wink: ale i tak se učím a mám i koupenou multimediální angličtinu.
K tomu zadečku snad jen, nech ho hodně lítat s holou dupkou ať má luft :wink:
2. črc 2007 v 18:16  • Odpověz
autor
Ahojte holky na dovcu jedeme 23.7.jenomze menime v baraku trubky na vodu takze nemam moc cas na PC protoze jsem s malym na zahrade jelikoz doma manzel zbiji.Dneska se maly koupal na zahradce v bazinku a moc se mu to libilo takze kdyz jsem ho vytahla tak se rozbrecel.Siloe:myslim si ze za Danelovou ma zastup Geblova je o patro vys.Skus tam zajit at ti neco napise.
2. črc 2007 ve 20:09  • Odpověz
autor
Ahojte holky tak jak se vsechny mate u nas to je jak po vybuchu a to jsme teprve v polovine.Siloe tak co ten Danyskuv zadecek uz ho ma lepsi.Pocasi se nam zhorsilo takze dneska s malym asi pujdu do Svibice ke tchyni jelikos doma nam netece voda.Tak se mejte hezky.
4. črc 2007 v 11:42  • Odpověz
to jsem holky ráda,že žijete :grinning: ...ke Géblové jsme nešli,Danelová má napsáno že zástup je v akutních případech a ten zadeček se mi jako akutní zase tak moc nezdál..jenže kdo ví co to má, už je obsypaný úplně po celém těle a svědí ho to ...teďka svátky,ani do lékárny pro fenistil není kam :(..už jednou takhle podobně obsypaný byl a na svědění pomohl právě ten fenistil.....na nějakou tu dětskou nemoc to nevypadá,spíš na alergii,či co :((...nevíte někdo,jestli je zítra otevřena ta lékárna v kaufu? :cry: :confounded: :frowning2:
libi: jakou anglinu sis koupila?...a hlavně za kolik :wink: ...taky bych trochu ty mé jazykové (ne)znalosti potřebovala oprášit :wink:
marki: s tím bazénkem si to dovedu živě představit,to musela být pro Domíka fakt paráda :slight_smile: a s tou vodou doma ti to teda moc nezávidím:(....ale hlavně,že máš kam jít :wink: ...za pár dní nám budou v baráku měnit okna,takže se budu taky s Danýskem stěhovat :slight_smile: ..ale dostaneme fajňácké plasťáky..hnědé :slight_smile:
5. črc 2007 v 19:19  • Odpověz
autor
Siloe: ja myslim ze by mela byt zitra lekarna v kaufu otevrena ja se tam taky chystam.
5. črc 2007 ve 20:22  • Odpověz
Siloe je to anglina na 10cd a stála mě i s poštovným 390kč, což je super cena a je to skvělé, chápu to i já takový ...... :grinning: objednala jsem to na www.briskbox.com
To je mi líto že má malý takové problémy, snad se to co nejdříve zlepší!!!
7. črc 2007 v 11:17  • Odpověz
ahojky všem, tak Dany vypadá už fakt děsně,krom obličeje má ekzém všude :frowning2: byli jsme dneska u jeho dětské doktorky,tak je to prý kontaktní alergie,jenže já vůbec netuším na co...napadá mě akorát na písek,na to byl alergický vždycky,ale nikdy ne takhle..a asi před těma dvěma týdny,co dostal ten ekzém,se právě rochnil v písku u nás za barákem..achjo..zítra jdem ještě na kožní :confounded: ..jinak ta lékarna v kaufu měla fakt otevřeno i přes svátky,stejně jako kauf a navíc dneska jsme za recept dostali pět korun slevu na léky :wink: ..takže fajna lékárna,fakt nejlepší v těšíně :wink: :wink: :wink:

libi: ta angličtina vypadá dobře,akorát té ceny jsem se tam nějak nemohla dopátrat,ale nějak se mi nechce zdát,že za tak dobrou cenu bude ta angličtina kvalitní ....no však potom dej vědět,jestli to stojí za to :wink: ...mě totiž potom čeká ještě dlooouuuhá cesta přesvědčit manžela,že to opravdu nutně potřebuju :grinning: :grinning: ..jako bych ho slyšela "raději poslouchej anglické rádio,nebo si pust BBC" :rolling_eyes: ...no,mu se to mluví,když anglicky umí dost dobře,ale copak to jde hned poslouchat rádio???...tyď tomu rozumím tak co desáté slovo :unamused: někdy ani to ne :unamused:

medvidkova: už je nám po tobě smutno /doufám,že můžu mluvit za holky :grinning: / takže napiš něco!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ..třeba nějaký tajný tip na to,jak se dobře a rychle naučit anglinu. Tipuji,že ty musíš ang.umět dost dobře,bo na karlovce to jinak ani nejde :slight_smile: (pamatuju,že jsem se chtěla hlásit na evang.teol.fakultu,měli tam požadavek pasivní zvládnutí jazyka,a když jsem se pak podívala,co všechno si pod tím "pasivní" představují,nadobro mě přešla chuť se tam hlásit :unamused: )
9. črc 2007 ve 20:33  • Odpověz
tak jsme dneska byli u té kožařky,malý ma atopický ekzém :confounded: dostali jsme horu mastiček,léků a olejů ..jen nevím,jestli nám zbyte přes den čas taky na něco jiného,než jen na to mazání :angry: :grinning: ..ale čekala jsem to,manža měl jako malý taky atop :rolling_eyes: ..no nic,doufám,že vy se máte o něco líp :wink:
10. črc 2007 ve 12:55  • Odpověz
Ahojte!!!
No jo no, jsem lajdacka... nemam na vas moc casu :unamused: :wink: to vite, prazdniny... ale ani jsem se vam nepochlubila, ze jsem od minuleho ctvrtka do vcerejska byla v Tesine... :grinning: S milackem jsme se rozhodli jet "domu" na posledni chvili, a puvodne jsem mela byt v Praze uz v pondeli rano, bo jsem musela do roboty, ale proste to bylo na me moooooc kratka doba a tak jsem v nedeli horecne za sebe shanela nahradu :sunglasses: jeste nemam pevny zamestnanecky pomer (pracuji jako studentska vypomoc na studijnim, jako brigada - ale od listopadu budu na "pevno" a to uz si nebudu moc dovolenkovat, jak se mi bude chtit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), tak mi to proslo. Mno, a pak mi vcera bylo do breku, kdyz jsem musela pryc (asi to taky bylo tim uplakanym pocasim :wink: ) S pritelem se asi uvidime az v srpnu, ale za to asi pojedu zas do CT... chystame cundr v Slezkych Beskydech a pak spolecne usili pri psani bakalarky a ruzne uceni (muceni) se :slight_smile: tak se nalezite tesim zpatky do Tesina!
Navstevu jsem si uzila dosyta - sli jsme do archeoparku, na Prasivou, obesli jsme rodinku (a vsude na nas cekalo hromadu jidla a piti, jaj)... no proste bylo ganz fajne, ach jo, uz jsem zase ve viru velkomesta... :cry: :grinning:

Siloe: to je mi lito, ze maly Danysek ma takove potize :unamused: ja mam ekzem na rukou, ale nejaky vodnaty ci co, a jsem takovy lajdacisko, ze jsem s tim jeste nebyla u doktora. A mam to od malicka. Kdyz je to akutni, tak se mi delaji takove male puchyrky na dlani a prsty mam rozpraskane a bolave. Takovy stav trva asi tyden a pak to prejde (hlavne mam vyborny krem na ruce od Weledy - Hautcreme, vrele doporucuji :slight_smile: ). Diagnozu mam teprve od nasi rodinne zname - pediatricky :slight_smile: - u ktere jsem byla letos na jare na navsteve zrovna, kdyz to bylo akutni. Jinak to mam od mala a nikdy se nikdo o to nezajimal :frowning2: :unamused: Ale vim, jak to dovede byt neprijemne... Ma Danysek jeste nejake alergie? Ja (snad) uz jen na penicilin, coz je taky docela "opruz" (jednou jsem mela velmi silnou reakci, cele telo se mi oteklo, klouby strasne bolely a kuze hrozne palila-svedila, no hnus... ble :angry: ). Drzim palecky, at se uz vsechno u maleho da do poradku!!!
Co se tyce anglictiny... Mno, priznam se, ze mam v teto veci dost velkou vyhodu, bo muj otec pochazi z Ameriky, kde jsem se ocitla aji ja jako mala dik politickym okolnostem 80.let zde v CSSR :sunglasses: a nakonec jsem tam pobyla dost dlouhy cas (vzdy jsem se vsak chtela vratit do Cech)... Takze tak. Ale nerada o tom mluvim, bo nemam "tu zemi" moc v lasce (nesouhlasim s ni kulturne a politicky, atd.). Ale cestinu mam dodnes blbou, bo casto zklouzavam do anglickeho slovosledu apod. :grinning:

Tak co vy ostatni, mate neco specialniho v planu na prazdniny? Uz se tesim na dobu, az budu mit opravdu "volno" a nebudu se muset stresovat s ucenim (to se zas budu stresovat praci, ja vim :stuck_out_tongue_closed_eyes:)
tak se mejte moc hezky a pa :slight_smile:
11. črc 2007 ve 20:42  • Odpověz
autor
Ahojte holky tak co jak si uzivate leta?My se cvachtame v bazinku na zahrade a pristi tyden konecne odjizdime na tu dovcu tak uz se tesim ze si trochu zarelaxuji v bazene.A co vasi mimisci musime se pochvalit my uz mame 6 zoubku.Tak se mejte a uzivejte si leta a slunicka ahojte vsechny.
16. črc 2007 v 19:07  • Odpověz
Tak co, co robite? V Tesine je pry porad vedro, v Praze se trochu ochladilo, ale ja mam dneska naprosty den blbec. Na dnesek jsem skoro nespala a hned, jak jsem prisla do prace, tak jsem shodila obrovity kvetinac s kytkou na zem - strepy a hlina vsude, kam se podivam. A protoze jsem tu sama (kolegyne jsou obe na dovolene), tak nemuzu nikam odbehnout koupit novy kvetinac a presadit kytku. Tak mam nervy na dranc a tesim se, az tu chudinku muzu osetrit :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: doufam, ze mate z dovolene a ze zivota veselejsi zazitky :wink:
Siloe: co ekzem, uz se to zvlada?
u me neni nic noveho, uz mam vsak mesta plny zuby. drzte kvetince palce a pa :sunglasses:
23. črc 2007 ve 13:17  • Odpověz
medvitkova: my jsme s malým týden "lenošili" u moji mamky,protože nám v baráku měnili okna..no,tedy malý marodil,já ho nosila na rukou,takže vlastně nelenošil nikdo :rolling_eyes: ekzém už je v klidu :slight_smile:)..a doufám,že ještě dlouho bude.Pak byl malý tři dny u tchýně a já s manžou jsme dávali byt do kupy :grinning: už to tu máme zase krásné,sice okna nám k nábýtku nějak nepasujou,ale co,to jsou malé věci :grinning: :grinning: :grinning: ..navíc ještě nemáme žaluzie,takže v tom vedru to je fakt otřes,ale zítra se má prý ochladit a už i vlastně dneska nebylo takové úděsné vedro..že by nám to vanulo od vás z Prahy? :grinning:
s tím květináčem a to,že seš v práci sama byla spíš výhoda,ne? aspoň tě při tom nikdo neviděl :sweat_smile: :confused: :zipper_mouth: :grinning:
24. črc 2007 v 01:18  • Odpověz
autor
Ahojte holky zdravím vás po týdenní dovolené.Bylo tam super prijeli jsme vsichni krasne opálení a vykoupaní.Počasí nám přálo měli jsme pořád hezky.Malému se nejvíc líbilo v bazénukde byla teplá voda takže si tam mohl dost dlouho vyvádět.Jo a maly se tam naučil stavět na nohy a taky už začína chodit.
29. črc 2007 ve 12:46  • Odpověz
cau holky,mam segru v tesine a zrovna dostala silenou cut na mekaca,je nekde v Trinci???je tehu a ma chute:grinning:
31. črc 2007 v 16:39  • Odpověz
Ahoj jsem z Albrechtic u Českého Těšína a koukám na vaše stránky a ráda bych se k vám přidala :slight_smile:Jsem nově zaregistrovaná tak jsem z toho zatím trochu mimo :confused:
31. črc 2007 ve 21:39  • Odpověz
marki:super,že jste si dovolenou tak užili.Nevadila Domíkovi ta určitá změna jeho denního režimu? ale asi ne,když píšeš,že se téměř rozchodil.Je šikula,ale stejně se mi to zdá hodně brzo :sunglasses: :wink:
kristynaw:no,asi jsem zaostalá,ale o žádném mékáči taky v okolí fakt nevím.akorát ostrava :grinning:
pavla80:no jasně že se přidej!!! aspoň nás bude víc :wink: :wink: ..koukám,že máš tříleťáčku a čerstvouše malinkýho :slight_smile: kde jsi rodila,když jsi z těch albrechtic? v havířově?..nebo někde jinde?
31. črc 2007 ve 23:42  • Odpověz
Ahoj rodila jsem v Karviné a bylo to super :wink: rodila jsem tam i první. :sweat_smile:
1. srp 2007 v 18:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.