• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Český Těšín

(Zamčená)
1. února 2011 
ahoj holky, před měsícem jsme se s manželem přistěhovali do Č.Těšína. já jsem z Brna a manžel z Ropice.Teď bydlíme v pronájmu na Studentské. Čekáme čerstvě miminko, chodím do Svibice k Donocikovi na gynekologii. Víte někdo něco o tomhle doktorovi??díky. Zatím se tu zorientovávám, to víte jsem tu ještě nová:slight_smile:
1. srp 2007 v 18:19  • Odpověz
autor
Ahoj Terreza ja jsem k nemu taky chodila a vubec jsem s nim nebyla spokojena tak jsem od neho odesla k jinemu.
1. srp 2007 v 18:56  • Odpověz
a co se ti na nem nelibilo?
1. srp 2007 ve 22:31  • Odpověz
autor
Ahoj Terrezo napsala jsem ti do interni posty tak se tam mrkni
2. srp 2007 v 09:10  • Odpověz
pavla:v poslední době si každý,si každý karvinou chválí. Dříve to byl spíš postrach :grinning:

markibie:ty jsi už též vystřídala kde koho :grinning: ..ale ne,nic ve zlém,akorát,že já na to moc nemám odvahy.Je mi třeba vyměnit toho mého gynekologa,ale furt mi to připadá blbé :angry: :unamused: :frowning2:

terreza: a jéjé..Brno je manželova láska :sunglasses: :sunglasses: Studenská ulice je blízko gymnázia?..jinak potom nevím :confused:
2. srp 2007 v 19:56  • Odpověz
Při první dceři jsem až takovou dobrou zkušenost neměla byla tam jedna hnusná dětská sestřička,ale ted při druhé to fakt bylo super :grinning: strašně hodné dětské sestřičky.Malá měla po porodu žloutenku tak byla dost ospalá nikdy jsem ji nemohla vzbudit na kojení ale sestřičky mi vždycky rádi pomohly a nedělalo jim to vůbec žádný problém fakt ochotné.
2. srp 2007 ve 20:26  • Odpověz
tak diky markibie za odpoved:slight_smile:
siloe: ano,studentska je blizko gymnazia a naproti mame modlitebnu sboroveho domu Cirkev bratrska. manzel je taky z Brna?:slight_smile:
2. srp 2007 ve 22:10  • Odpověz
tereza: aha,modlitebna cébéčka..tak to znám :slight_smile: Manža není z Brna,ale kdysi tam studoval a tak je do Brna úplně hotovej :grinning: Koncem srpna tam s ním musím jet na víkend..bo bych se doma s ním snad zbláznila,kdybychom nejeli :grinning: :grinning:

pavla:už jsem to tu snad psala,že v Třinci teda sestřičky nic moc..člověk měl vždycky pocit,že je děsnš obtěžuje.A jedna dokonce,než by mi měla ukázat,jak mám kojit,tak mi raději řekla,ať dávám nutrilon :angry: :confounded: :confounded: ...kolik vás tam bylo na pokoji? tam to není jen pro dvě maminky jako v Třinci,že?..nebo si byla na nadstandartu?

jinak včera jsme s Danym byli v Ostravě v ZOO.sice ZOO jako taková nic moc,bylo vidět,že tam chybí peníze :(...ale Danymu to bylo putna..ani zvířátka ho moc nezajímala...úspěch měl akorát nosorožec,zebry,prasata,berani a kozy....ke kozám dokonce mohli i děti,kozy byli klidné, v pohodě,akorát Dany je tam celkem plašil,takže jsem měla dost strach ať jim něco neudělá :grinning: :grinning: al e bude mít super foto :grinning: :grinning:
5. srp 2007 v 10:20  • Odpověz
Nazdarek devcata!!! Ty brdo, jsme se trochu rozrostly, to je fajne! Tak zdravim nove prichozi :grinning:
U me furt vse postaru, ale ted se nastesti mam o neco lepe, bo jsem v CT!!! Juchu! Vcera jsem konecne po roce byla u Jurcika na tvaruzky :sunglasses: a ted planujeme s milackem vylet do Ostravy za kamoskou tento vikend, a pote jdeme na cundr. Jdeme pesky z Tesina do Roznova :astonished: :grinning: uz se moc tesim do prirody!
Tak to je asi vse v teto chvili. Jdu uvarit obidek :sunglasses:
10. srp 2007 ve 12:02  • Odpověz
a vy bydlite kde holky? moc tu neznam jeste lidi ani ulic,ale treba jo?:slight_smile:
11. srp 2007 ve 12:43  • Odpověz
4auky dlouho jsem tu nebyla měli jsme doma návštěvu sestřenici od manžela dohromady bylo doma 5 dětí :grinning: tak to byla zabíračka no prostě nebyl vůbec čas.
siloe:no byli jsme na pokoji 4 maminky a bylo to hrozné každou noc některé miminko plakalo ale dalo se to zas tam člověk není naštěstí tak dlouho :slight_smile:
Jinak zoo v Ostravě je ještě krásná proti zoo v Brně.Nevím jestli jste tam byli ale je to tam hrúza :cry: strašně málo zvířat a škaredé prostředí :confounded: jde vidět že tam asi není moc peněz :cry: ale krásná zoo je ve Zlíně Lešná tam je to super :sweat_smile:
11. srp 2007 v 17:06  • Odpověz
Ahoj maminky! Tady se to nějak rozrostlo, moc zdravím nové mamče :grinning:
K tomu zoo, super je v Bojnicích na Slovensku, byli jsme tam ve čtvrtek, no prostě bomba, je sice menší ale je tam hodně zvířátek a v krásném prostředí. Vřele doporučuju! Jen bych chtěla upozornit na otřesnou obsluhu v pizzerkách, děs a hrůza, nakonec jsme to tam vzdali :angry:
12. srp 2007 ve 21:25  • Odpověz
Ahoj holky nějak to tu vázne kde jste všechny?My jsme ted nemocní starší dcera Kačenka má spálovou angínu a přitom ji vůbec nic nebolí :frowning2: .Bolelo ji v krku jen dva dny a dneska jsem byla pro výsledky a byla jsem docela v šoku :fearful:myslela jsem že ve výtěru z krku který ji brali nic nebude když už ji nic nebolelo.Doufám že to nechytne ta mladší ach jo.Je to horší když už jsou dvě protože to jedna od druhé můžou chytit.Tak zatím pa.pa :slight_smile:
17. srp 2007 ve 20:56  • Odpověz
ahojky všem,nějak zapomínám tady přispívat...ale mám už na to nárok,dyť už jsem téměř stará osoba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

medvitkova: jůůů..tak doufám,že sis to tady dost užila,už si asi zase v Praze,co?

tereza: já bydlím ve Svibici,v Těšíně bydlím od narození ale někdy mám pocit,že jsem se tu přistěhovala včera,moc lidí tu neznám :unamused: :frowning2: .....a kdy máš vlastně termín? už víte co to bude? nebo spíš budete to chtít vědět? ...já se ptala doktora pro jistotu třikrát.tedy na každé prohlídce jednou :grinning: ...poprvé mi řek,že to bude nejspíš kluk...nebo holka :rolling_eyes: ..ale potom dvakrát za sebou,že to je jasně kluk...no a trefil se :grinning:

pavla: tak s těma pěti dětma to musel být záhul,ale zase záleží,jak moc jsou hodní a kolik jim je. Ségra má dva kluky 2 a 3,5 roku a když jsou s naším Danym,tak to je fakt o život.Mlátí se,škrtí,shazujou ze židle :unamused: :angry: ....Ale každý zvlášť je andílek :grinning:
a s tou spálovou angínou jsi mě dostala.jsem taky myslela,že dítěti něco viditelně bude..A už jste v pořádku? snad už jo

markibie: žiješ ještě??? :sunglasses: :grinning: ...nebo už chodíš do práce a na nás nemáš čas??? :angry: :unamused: :grinning:
22. srp 2007 v 09:35  • Odpověz
autor
Siloe:žiju ale to viš na zahradě všechno zraje takže mam pořád co dělat.Zavařování je teťkom to nejnutnější jelikoš Domisek má hrozně rád kompoty tak se jich snažím zavařit co nejvíc ať má v zimě co papat a taky na baraku pořád něco předěláváme.Maly se už umi sam postavit takže u všeho stoji a já musim mít oči pořád ve střehu taky už chodí za ruce.Jinak neni u nás nic nového.Tak se mějte hezky ahojte.
22. srp 2007 v 10:13  • Odpověz
Ahoj holky.Tak se tu konečně zas někdo ozval.

siloe:No oni byli hodní asi první dva dny ale čím dýl spolu byli tím pak vznikali hádky a tak no prostě jsem ráda že mám jen dvě a víc bych už asi nezvládla :grinning: :grinning: .No a co se týče té angíny tak berem ant.co 8hod.a v pátek jdem na krev tak uvidíme snad už bude v pořádku.Míša to nechytla a to je
hlavní.Z toho pátku mám strach jdem poprvé na krev tak doufám že to zvláde.

markibie:Tak to ti nezávidím ještě si pamatuju jak se Kačka učila chodit a byla docela čert tak sem vždycky měla strach aby si něco neudělala. :fearful: :sweat_smile:

Tak se mějte všichni krásně!!!!!!!!!!!
22. srp 2007 ve 22:12  • Odpověz
markibie:dany vstával teprve na v deseti měsícíh a něco a to jen,když se měl čeho chytit :wink: chodit začal až někde v 15měs :slight_smile: :slight_smile: ..byla to pohoda :wink: ..takže ti taky nezávidím,že je Domi takový rychlík,ale aspoň máš jistotu,že není zaostalý :grinning: :grinning: :grinning:

pavla:a to jsi dělala nějaké zvláštní bezpečnostní opatření,aby to malá nechytla? :wink: ..ale malé mimčo se dá uhlídat,nikam nezdrhá...horší to starší :wink: pamatuji se,že když jsem byla malá,tak jsme se ségrou měli všechny nemoci společně :angry: ..mamka musela mít "radost" :sweat_smile:
23. srp 2007 v 08:29  • Odpověz
siloe:ne nedělala jsem nic jen jsem řekla Kačce at k ní moc nechodí ale víš jak sem tam jsem to neuhlídala,ale asi má zatím dobrou imunitu :slight_smile:no my se segrou taky ale ono je to lepší dohromady než když jedna se už z toho dostane a chytne něco ta druhá,to se pak de z nemoci do nemoci.Jsem zvědavá Katka po prázdninách jde do školky tak to bude horší protože v těch školkách se vždycky něco chytí.Tak se asi mám na co těšit :unamused: ahoj :sweat_smile:
23. srp 2007 ve 12:50  • Odpověz
Čauky mamči kde jste všechny?Dlouho se tu nikdo neukázal :frowning2:
4. zář 2007 ve 12:38  • Odpověz
Ahoj holky! Nám to tady spinká :grinning: :wink: Tak už jste nachystané na zimu? Markibie ty prodáváš ty gofky co jste nedávno koupili?
Dneska jsme byli v polském Těšíně nakoupit a řeknu vám, že v tak škaredém počasí a lidí plno.... :dizzy_face: zklamali mě, po zimním oblečení ani památky :unamused:
5. zář 2007 v 16:20  • Odpověz
autor
Ahojte holky ja jsem dneska taky byla v polsku nakoupit nějake teplejší oblečeni malému a sobě nějake trika s dlouhym rukávem a taky jsem nic nekoupila.Jo prodávame ty golfáče jelikoš jsem zjistila že je nevyužiju protože přez zimu ho budem vozit ve velkém kočáru a na jaro uvidíme.Mám vybrané jiné lepší kamaratka si je koupila a je s nima hodně spokojena a hlavně by se nam vlezly do kufru od auta jelikoš ty se nám nevlezly a museli jsme je vozit na předním sedadle.A co jinak jak se všechny máte.
5. zář 2007 v 18:39  • Odpověz
zdravím všechny a omlouvám se,že nějak nepíšu,nějak jsem se zapoměla ve vedlejší diskuzi :grinning:
Do Polska na nákupy skoro nechodím,zdá se mi to tam předražené.Ale na Danyho už nemusím tolik nakupovat,na podzim se ještě vleze do věcí z jara :slight_smile: ....na zimu má taky ještě něco z loňska,takže přikoupím jenom botky a pár věciček. Kde jsou ty doby,kdy jsem musela každé roční období kupovat všechno oblečení :slight_smile: buď to bude tím,že Dany už tak extrémně neroste, nebo tím,že raději kupuji všechno větší :wink: :sunglasses:
jinak se pomalu chystáme na Danýskovu oslavu, musíme ji dělat na dvakrát /protože švagr se ne s každým snese :unamused: /...jenže já vůbec nevím,jaké budu dělat jídlo,nějaký salát či co,co mohou i malé dvou a tříleté děti, a jaký budu dělat dort,tak to už nevím vůbec...chci něco originálního,ale na nic nějak nemůžu přijít :confounded:
6. zář 2007 v 09:25  • Odpověz
siloe:tak to se máš já ted na Kačku musím všechno nakoupit ze všeho vyrostla ale pamatuju si ještě na dobu kdy mi věci vydržely i na další sezonu :grinning: .Ale nekupuju oblečení v obchodech,kupuji ji u tamanu a naštěstí už to není drahé sice žádná kvalita ale stejně z toho za chvíli vyroste,jen boty kupujem v obuvi to bych u tamanů nekoupila
7. zář 2007 ve 12:07  • Odpověz
pavla:dany má zimní čepičku,kupovanou v zimě 2005,takže mu bylo nějakých 5-6 měsíců,měl ji i minulou zimu a vypadá to,že ji bude mít i tu letošní :grinning: :grinning: ....jinak botičky kupuji vždy jedny u daichmana,tak za těch 300-350..jinak tam mají i za tisícovku,to bych fakt nedala :confounded: a jedny či dvoje nějaké levnější,z lidlu,z kaufu a tak ...a oblečení buď taky u ťamanů,nebo v bazárku :slight_smile: ...pak jsem taky někdy nakupovala v Tescu ty jejich Tesco trička a mikiny,byly levné a super :slight_smile: ....berou vás značkové hadříky pro děti? mě teda vůbec :sunglasses: :sunglasses: ..Dany měl akorát jedno body,jednu košili a dvě trička,když bylo v tescu jednou výprodej Cherokee...ale byli jsme tehdy velcí frajeři,každý si toho hned všimnul :grinning: :grinning: ..a přitom vzhledově ty věci byly tak nějak průměrné...u ťamanů či v polsku by člověk nakoupil stejné,možna hezčí :grinning:
7. zář 2007 ve 13:45  • Odpověz
marki:to je škoda,že prodáváte ten kočárek na jaro vypadá fajň,ale když se nevleze do kufru u auta,tak to je blbý, :confounded: my máme "nové" auto i nové větší golfáče a vlezou se nám do kufru i neposkládané :sunglasses:
7. zář 2007 v 18:37  • Odpověz
autor
Ahoj siloe a jakou to mate znacku tech golfek a kde jste je koupili
7. zář 2007 v 19:19  • Odpověz
marki: no,jsou koupené v polsku,sice jedou obstojně,ale je to takové těžké hobo ,Dany tam ani pořádně nemůže sedět,mám pořád pocit,že mi padá a že ho tam drží pouze ty pásy...no,nedoporučuji..zančka Meggy,nebo tak nějak..to je tak,jak něco koupí tchánovci bez našeho vědomí..ty naše fajné skladné golfáčky se rozpadly :frowning2: ....jinak jsem si koupila na poponášení Danyho takovou fajnou hadru....mrkni ke mě na fotečky...jmenuje se to mei tai :slight_smile: :grinning: :sunglasses:
7. zář 2007 ve 21:20  • Odpověz
siloe: termin mam 28.2., zatim je jeste brzo na to,co to bude.Ale asi budu zvedava a budu to chtit vedet:slight_smile:
Holky,chodite nekam na predporodni cviceni, nebo je tady nekde v okoli nejaka poradna pro tehulky? Myslim primo specializovana..Diky:slight_smile:
8. zář 2007 v 18:03  • Odpověz
autor
Ahoj Terezo tak to nevim jestli tady někde v okoli je poradna pro těhulky ja vím že je v Třinci nebo v Karvine.Plavani po těhulky je ve svibici tam jsem chodila a mužu doporučit Zeptej se sveho doktora jestli tady něco takoveho je.
11. zář 2007 v 18:19  • Odpověz
Ahoj holky!
Siloe ta "fajna hadra" je super.....malý je pěkný rarášek! :slight_smile: Ty golfáče nevypadají špatně, ale nejdůležitější je fakt ať se v tom líbí malému. My jsme koupili taky v Polsku, je to jakási firma Bartek..no úplně obyčejné za 1950, polohovatelné, se stříškou a malé se v nich líbilo. Nánožnik tam není a ani ho nechci, přes zimu bude stejně v kočáru a příští rok už bude pěkně šlapat po svých....vlastně stejně všude jezdíme autem :wink:
Tak jsem zvědavá,kdy se tady ukáže Mdasa, bydlí sice ve stejné dědině, ale já ji ještě nezahlédla, teda kromě vítání občánků.....ani na to pivo jsme nezašly :grinning: :wink:
Taky u vás pořád tak prší? Už mě to štve!!!! :confounded:
12. zář 2007 v 11:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.