• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Český Těšín

(Zamčená)
1. února 2011 
....a zase všichni spí :unamused: ....achjo :angry: ....no tak dobrou noc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. říj 2007 ve 14:49  • Odpověz
autor
Ahojte holky my jsme byli venku a o vikendu jsem pracovala a vcera jsme byli na navsteve a co vy jak se mate.Siloe co ten dort uz jsi nejaky upekla.My jsme malemu objednali auto.Nejak se nam stratila medvitkova co.jdu si hrat s Dominikem jelikos se mi vesi po noze a vyzaduje pozornost.
29. říj 2007 v 16:04  • Odpověz
Ahoj holky tak co pořád se tu nic neděje..nemáte čas nebo co? :grinning: .No my jsme byli dneska na žaludy Kačenka má ve školce soutěž kdo najde nejvíc kaštanů a žaludů,sbíra se to a pak to školka dá myslivcům pro zvířata do lesa na zimu.Všechny třídy pak soutěží mezi sebou a v jednotlivých třídách pak soutěží děti mezi sebou,ale my zase samozřejmě nebudem první :grinning: jsou tam lepší borci ale musíme se aspon zůčastnit aby to Kačce nebylo líto že tam nic nemá a navíc ji to baví tak je nadšená že může jít sbírat :wink: .

jinak máme první zoubek narostl nám ani nevíme jak,Míša nebyla ani protivná ani žádné horečky,naštěstí :slight_smile: Tak když se ted usmívá tak už je to krásně vidět a vypadá fajně :-

tak zatím papa a zas něco napište :wink:
30. říj 2007 v 19:36  • Odpověz
tu je nějak mrtvo :slight_smile: ..tož co u vás nového? pište :slight_smile: my jsme malému včera koupili ve scontu v ostravě postel. tuhle
http://www.sconto.cz/cz/produkty/patrove-postele/erik
teď vybírám na netu povlečení,protože je levnější než v obchodech a nemůžu si vybrat...achjo :grinning:
pavla:tu soutěž jsme měli na základce taky. první tři nejlepší lidé ze třídy jeli pak za odměnu na nějakou extkurzi do hájovny ...sice jsem to v první třídě vyhrála,ale pak jsem onemocněla,takže z exkurze jsem neměla nic :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
zrovna se chlamu té tvé fotce jak Kačka koupe Míšu :grinning: :grinning: ..ty se máš,to se doma pak musíš nudit,ne?..není nad to mít větší věkový rozdíl :grinning: :grinning:
12. lis 2007 v 00:02  • Odpověz
autor
Ahojte holky my jsme konečně doslavili Domikove narozenin.Siloe ta Danyskova postel je moc hezka.Domča dostal plno novych hraček tak si s nimi pořad hraje.Dneska dopoledne ho manžel vzal ven na saně tak se mu to hrozněA co libilo akorat napadlo toho sněhu malo.A jak se vašim dětem libil první snížek.Mějte se a pište.Medvitkova na nas kašle asi už ma jine starosti.
12. lis 2007 v 19:25  • Odpověz
Ahoj holky tak se tu konečně někdo objevil :grinning:

siloe ta postel je super,taky už koukáme na patrové postele chtěla bych pro holky at nám nezabírají moc místa v pokojíčku,kdybych jim tam narvala dvě postele tak by tam neměli moc místa na hraní.

no a s tím věkovým rozdílem to není zas tak strašné jsou od sebe o 3 a půl roku,ale jsem ráda,Kačka už spoustu věcí opravdu umí,lae taky záleží na dítěti.známe děti stejně staré a umí polovinu né že bych ji tady chtěla chválit :grinning: ,ale za to to zlobení nám jde uplně nejlíp a to mám hrůzu z toho až Míša začne chodit a začne ji brát hračky to bude hrůza,dvě baby doma to budou jen hádky :grinning:

Míša ze sněhu samozřejmě nemá ještě rozum za to Kačenka byla uplně nadšená a chtěla hned vytahovat boby a jít bobovat :grinning: ,tak jsem ji musela vysvětlovat že je toho sněhu ještě málo
12. lis 2007 v 19:56  • Odpověz
marki:co dostal Domík za hračky??? :slight_smile:

pavla: ve Scontu mají vícero podobných postelí hodně,i patrovky a nevýjde to tam draho :slight_smile: ...a ač to na první pohled nevypadá,v reálu je ta Danýskova postel je i dost stabilní :slight_smile: ..což Dany vzhledem ke své tělesné konstituci dost využije :grinning: :grinning: :grinning:

a co se týče sněhu,Dany se tvářil poněkud rozpačitě,měl sice radost,to jo,ale nějak nevěděl,co si o tom má myslet :grinning: ...asi na sníh před rokem už zapoměl :sunglasses: ....šli jsme dneska pěšky parkem do Tesca /asi tak 15-20min normálním krokem/..a šli jsme to dvě hodiny /celkem / :unamused: ...zpět teda nechtěl vůbec,celou cestu řval a sedal si do bláta,toho sněhu tam už bylo na spáteční cestě poskrovnu :angry: ...přišli jsme domu jako prasata,já navíc úplně K.O protože jsem ho táhla a pak už nosila za krkem....... mám to ale zlatíčko... teď jistě děsně závidíte,co? :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2007 v 00:45  • Odpověz
autor
Ahoj siloe dostal velkeho bagra na pisek a velke auto popelařu.Na zahradu dostal houpačku,bazen,piskoviště a klouzačku.Jo a ještě dostal tahaci autičko dřevěne a nějake oblečení.Ty velke auta dam do albička skusim dneska poprosit mažela ja to totiš neovladam.
13. lis 2007 v 07:53  • Odpověz
marki: jůůůů tolik hraček :slight_smile: my jsme měli na chatě tatru a na té Dany miluje jízdu z kopečka dolů :slight_smile: ...jinak má hrozně málo aut :frowning2: ..několik jich už rozmasakroval a tak občas koupím v dětském bazárku nějaké to malé autíčko ať má zase co rozbíjet :unamused: ...ale na vánoce pár aut dostane /asi taky nějaké menší,přecejenom je Dany už velký/ a pak jsem mu už koupila dřevěnou vláčkodráhu,tak jsem moc zvědavá,jestli ho to zaujme :slight_smile:
pavla: kupuješ Kačence ty různé baby born,bárbíny a tak? já někdy řeším,jestli bych takové ty růžové hrůzy /omlouvám se,jestli to doma máte a líbí se vám/ holčičce vlastně kupovala...no,i když kluci mají taky svoje "příšery"..ale zatím Dany nevyžaduje,tak nekupuju :slight_smile:
13. lis 2007 v 09:39  • Odpověz
pavla: teď mi vrtá hlavou,jestli jsem tě třeba předchozím příspěvkem neurazila :sweat_smile: ....mě se to kecá,ale mít holku,tak něco takového bych koupit asi musela. Někdo mi říkal,že prý tři plíny na panenku baby born stojí 50kč :grinning: :grinning: ..ještě že auta a vláčky nekajdí :grinning: :grinning: ..jinak jsem se chtěla zeptat, má kačenka nějakou židličku? já teď řeším,co mu koupit,při velkém stole sedí normálně na židli,to není problém,ale často jíme v obýváku,nemáme křesla,na gauči ho nechci nechat krušit a tak řeším dětskou židličku..jenže dřevěné jsou děsně drahý a plastovou znám snad jen "mamut" z Ikea. :frowning2: (ta se mi sice líbí,ale do Ikea se nechystám)
13. lis 2007 v 09:48  • Odpověz
Ahoj
siloe :vůbec si mě neurazila,taky si říkám že jsou ty panenky dost drahé,ale ted na vánoce ji chceme koupit chou-chou,ale zrovna tahle panenka se mi líbí,ale nikdy bych ji nekupovala to oblečení které jsou přímo pro ty panenky,jinak má dvě takové větší panenky a dala jsem ji nejmenší oblečení od Michalky.zrovna o téhle panence Kačka už básni od lonska viděla to u Kámoščiných holek,ale loni jsem si říkala že je na to přeci jenom malá a že tomu ještě až tak nerozumí a tak dostala velký kočárek a dokud bylo teplo tak byla nadšená že může se mnou vozit.Ale není moc typ na panenky je spíš taková klučičí,tak mám trochu obavy jestli nevyhodíme spoustu peněz zbytečně a pak se to bude válet v koutě,no ale když tak roste druhá holčička :grinning:

Kačka už sedí s náma u stolu v kuchyni,když byla menší tak jsem pro ní měla tu starou klasickou dřevěnou stoličku,mám ji od segry tak jsem nemusela kupovat je už sice stará ale svůj učel ještě splní,nechám si ji na Míšu a pak ji už asi hodím k popelnicím :grinning: .Je už fakt dost stará.V obýváku jsem ji nikdy neučila jíst my tam taky nejíme jen někdy ji dovolím když nestíháme večerníček v obýváku,ale myslím že to není moc dobrý zvyk jíst v obýváku tím ti tady nechci nic naznačit jen je to můj názor :grinning:
14. lis 2007 ve 13:55  • Odpověz
pavla:dneska jsem viděla v tescu ooobří chodící panenky za dvětstěpade,měli snad 80cm!! :grinning: ...ty byly fakt super ...jinak oblíct panenku-miminko do miminkovských oblečení je myslím super nápad,když jsme byly se ségrou malé,tak jsme "fasovali" oblečky od sousedky po mimim a bylo to super :grinning: :grinning:

jídelní židlička:.. ségra byla rychlejší a tak dostala tu dřevěnou židličku po nás a pro mě /tedy pro Danyho/ můj taťka našel..ehm...nevím,jestli to tu mám tak veřejně říkat,ale našel ji právě u popelnic :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: ...druhý děda nám ji opravil,nalakoval a byla úplně bezvadná :sunglasses: :sunglasses: ..teď ji máme ve sklepě a ještě využijeme na druhé dítko :grinning: ..myslím,že tyhle dřevěné židličky jsou fakt nejlepší. Jakou vlastně máš na Domíka ty,Markibie??? ...a jinak Dany se stěhoval ze židličky do velké židle když mu bylo něco málo přes rok. Ze židličky už chtěl vylézat,i když jsme mu koupili takové ty popruhy /mimochodem bezvadná věc/

jídlo v obyváku: sice to není pravidlem, obědváme většinou normálně v kuchyni,ale o víkendu, nebo když je nějaká oslava,tak jsme v obyváku. Nevidím v tom žádnou trágu, mám vysavač a luxovat umím,takže v pohodě :grinning: :grinning: :grinning: ...ale asi to je výchovou,mamka nám taky běžně dovolovala jíst v obyváku,takže to holt předávám dál :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2007 v 16:08  • Odpověz
autor
Ahojte holky ja mam pro Domču židličku po mě měla ji i segra pro synovce.Švagr ji nalakoval opravil a je jako nova takže pokud ji Domča nezničí tak nám vydrží i pro druhe.
14. lis 2007 v 17:58  • Odpověz
autor
Ahojte tak my jsme byli dneska na jedno lete prohlidce a Domča važí 10kg a měří 74cm.
15. lis 2007 v 15:56  • Odpověz
marki: tak Dany měl,pokud si vzpomínám v roce 82cm :o)))) :grinning:
15. lis 2007 ve 22:58  • Odpověz
ahoj holky

tak to mi byly na půlroční a Míša váží už 8.118g tak to budem proti vám tlustoučci,ale možná to ještě vyběháme jak začnem lozit po čtyřech.Kačka měla v roku 10.780g tak to je jen o pár gramů víc
16. lis 2007 v 10:15  • Odpověz
No holky, my máte taky cvalíka Beátka v 8 měsících vážila 9.60kg a měřila 72,5cm.....jsem zvědavá kolik to bude teď v 10 měsících :wink: Pavli neboj až Míša začne pořádně lozit nebude už tak přibírat, u nás už se to zpomalilo :slight_smile:
16. lis 2007 v 10:31  • Odpověz
Dany měl v půl roce pár gramů pod jedenáct kilo :sunglasses: ..v roce třináct..a teď ve dvou letech osmnáct :sweat_smile: ....tak jen čekám,kdy se to jako zpomalí :slight_smile: .......a to není žádný velký jedlík..asi tak normálně :slight_smile: ..v pohybu je taky neustále,tak nějak nevím,čím to jako může být :confounded: :sunglasses: ...ale teď v zimě už definitivně odbouráme kočár,tak snad to bude s tím pohybem ještě lepší :grinning: :grinning: ..je holt po mamince :slight_smile: ..naštěstí je i veliký,už má skoro metr :grinning: :grinning: takže nevypadá jako nějaký velký cvalda..aspoň že tak :slight_smile:
16. lis 2007 v 10:58  • Odpověz
ahoj

Siloe tak to je teda kus chlapa naše Kačka má 19kg a měří asi tak 108cm a to má 4.tak to je Dany i dost vysoký no bude z něho asi chlap jak hora :grinning:
18. lis 2007 ve 13:35  • Odpověz
pavla:kdysi jsem si vypočítávala někde na netu, myslím že na adrese rustovyhormon.cz nebo tak nějak, podle současné výšky,váhy,a výšky nás jako rodičů,jak bude Dany veliký v dospělosti. A vyšlo mi,že bude mít dva metry :grinning: :grinning: Takže asi o deset cm vyšší,než manža
:grinning: Takže se mám na co těšit.Mám doma prostě velké chlapy :grinning:

A teď ryze praktická otázka.Máte už nakoupené dárky na vánoce pro děti? My už skoro jo.heč (konec chlubicího okénka) :grinning: :grinning: :grinning:
A jak vlastně slavíte vánoce? Normálně nebo třeba nějak neobvykle? My úplně obvykle,akorát nedržíme žádné tradice a nemáme stromeček. Jinak normálka :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
19. lis 2007 v 09:51  • Odpověz
autor
Ahojte holky my už mame taky darky koupene a vánoce slavíme normálně na večeři máme kapra a rybí polívku.Stromeček máme nazdobený.Siloe a kde potom ty dárky malému dáte když nemáte ten stomeček a proč ho nemáte jestli se mužu zeptat.
19. lis 2007 ve 12:40  • Odpověz
ahoj
tak my slavíme vánoce taky normálně,akorát nemáme rybí polévku nemáme ji rádi :unamused:.Dárky už máme taky nakoupené a mám stejnou otázku jako markibie proč nemáte stromeček :fearful: ?Myslím si že to je právě na těch vánocích to nejhezčí vánoční výzdoba a k tomu samozřejmě stromeček,ani si to asi neumím představit bez stromečku,ten je dá se říct nejdůležitější,aspon pro naši Kačku ta loni když viděla nastrojený stromeček tak u něho jen seděla a koukala a čekala na ty dárky :grinning:.

holky kdy začínáte péct cukroví,jestli pečete?Já už se tentokrát nějak nemůžu dočkat až začnem péct :grinning:
19. lis 2007 ve 13:16  • Odpověz
autor
Pavli ja osobně nepeču jelikoš manžel si sni jenom to co mu chutná a ja pak u toho sedim a jim.Po malém mi zustalo dost kil ktere se snažim zhodit takže ja nepeču ale kupuju sušené ovoce ktere mame všichni radi.Nakoupim toho tak za 500korun a mame to až do silvestra a pokažde když přijde navštěva tak to co naložím tak se sni a cukrovi nam vždycky zustalo.Malemu napeču linecké a vanilkové rohlíčky jinak nic.
19. lis 2007 ve 13:36  • Odpověz
stromeček-já si nemyslím,že je na vánocích to nejdůležitější,to nejdůležitější je něco jiného :grinning: ....ale nemáme,protože nechceme,nelíbí se, ale hlavně jsme křesťané a i když v kostelích stromky jsou, stromek jako takový má s křesťanstvím pramálo společného :confounded: ....ale jinak jsme zcela normální...fakt :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :dizzy_face: Dárky dostane postupně, něco mu dáme asi během dne,zřejmě normálně do ruky,Danymu to jistě bude šumák, pak další dárky dostane u babiček a ty stromky mít budou,takže Dany o stromek nepříjde :sunglasses:
rybí polívku naopak milujeme,akorát ji nedělám,protože ji nějak neumím :confused: ...tak asi zase chlapy vyšlu dopoledne během smažení ryb k babičkám,ať nám dají rybí polívku do kastrůlku..moje mamka pro mě a mamka od chlopa zase pro něho /obě babi dělají totiž trochu jinou a každý z nás je zvyklý na tu od své maminky/ :grinning:

jak to budete dělat s rybou pro děti? ...nevím jak Domík,jestli mu Marki už rybku dáváš, Dany minulý rok rybku měl /ale nesmaženou,udělanou přírodně,ale jen takovou jakoby větší "gulášovou" kostku,takže to šlo v pohodě vykostit,jenže teď by už asi snědl celou porci,tak než bych to vykostila to by mi to celé prořval. TAk mě napadlo,že bych mu koupila v Bille takové ty dětské smažené rybky-tvary od Nowaca.Měl to z vás někdo??..mělo by to být zcela bez kosti,co? Akorát Dany ještě nic smaženého neměl..ale o vánocích se to snad snese :grinning:
cukroví: něco máme od babiček a já dělám jen pár druhů nepečených.loni jsem začala dělat kávové koule a "rafaelo" a teď asi ještě přidám litou čokoládu do forem...jo a taky se chystám na domácí "beilís" :grinning: :grinning: :grinning: ..ještě najít ty recepty na netu..jsem lenoch,minule jsem si je nezapsala a letos je zas budu hledat :grinning: :grinning:
19. lis 2007 v 18:38  • Odpověz
ahoj siloe taky si dělám doma beilís tak jestli chceš tady je recept:2kondenzované mléka slazené,1šlehačku,1/2rumu Mléka se nechají v plechovce dvě hodiny vařit a pak nechat vystydnout.Pak všechno dohromady smíchat můžeš si tam dát samozřejmě ten rum podle chuti,už nevím jestli jsem tam dávala celého půl litra vždycky si to dělám podle chuti.Kdybys měla nějaký lepší recept tak samozřejmě písni :grinning: .zkusila bych zas něco jiného.
19. lis 2007 ve 20:28  • Odpověz
pavla80:já jsem ještě beilís nedělala.Někdo tam přidává tuším kakao,někdo ještě nějaký puding a někdo dokonce dává jen rum a salko :grinning: ..ještě nevím,co si vyberu :slight_smile: Diskuze pro inspiraci je třeba tady /je sice z minulého roku,ale snad to neva :grinning: /
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1259
19. lis 2007 ve 20:59  • Odpověz
marki:teď jsem zkoukla nové fotečky,jsou bezva!...auta jsou dokonalé,skoro větší než sedící Domík :grinning: :grinning:
19. lis 2007 ve 21:03  • Odpověz
autor
Diky a co se tyče te ryby na vánoce tak Domčovi ji davat nebudu.Asi mu uvařím maso s bramborem,ale polivku mu skusit dám a uvidím jestli mu bude chutnat. :slight_smile:
19. lis 2007 ve 21:07  • Odpověz
ahojky, jenom tu nakukuji, jsem taky puvodne z Tesina, momentalne snazilka.
Koukam, ze jste vsichni ve Vanocni nalade, mne to zatim nehrozi :slight_smile:

Markibie - koukla jsem ti do alba, super fotky z narozenin :slight_smile:
20. lis 2007 ve 12:27  • Odpověz
verap:ahoj.a kde teď teda bydlíš? V těšíně se ti nelibilo??...se ti divím :grinning: :grinning: /teď kecám/....a tu tvou nevánoční náladu celkem chápu,než jsme měli Danyho,tak mě vánoce taky moc nebraly,dokonce jsme uvažovali s manžou že je odbouráme úplně /já o tom uvažuju sice pořád,ale manža už ne :wink: /...ale co je dítko,tak se moc těším,co bude říkat na dárky,které dostane :wink: ....ale včera jsme se rozhodli,že mu naše dárky budeme postupně dávat,takže jsme vybalili provlékací knížku a provlíkal už včera :grinning: :grinning: :grinning:
napiš též něco o sobě,jestli chceš :slight_smile:
23. lis 2007 v 09:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.