• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chat on-line. Šel by tu udělat?

(Zamčená)
25. února 2007 
Ahoj vsem, v prvni rade omluvte moji absolutni neznalost veskere technologie...ale chtela jsem se zeptat, neslo by tady udelat chat on-line? :slight_smile:
Moc by to pomohlo...dekuji J*
28. zář 2006 ve 13:40  • Odpověz
Janus, tak v tom se taky nevyznam :frowning2:
28. zář 2006 ve 13:43  • Odpověz
To by bylo moc fajn. Pokud už jsme tady něco takového nepřehlédly :grinning:
29. zář 2006 v 11:54  • Odpověz
Janus, myslím, že to Bob už kdysi řešil na beremese, vzal to v potaz jako zajímavý podnět s tím, že snad jednou...
29. zář 2006 v 11:55  • Odpověz
autor
Tak drzme pestky, protoze by bylo fajn se sejit napul zivo.... :wink:
29. zář 2006 ve 13:57  • Odpověz
Také by se mi chat líbyl...
29. zář 2006 v 15:41  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
16. říj 2006 v 15:08 • saltias
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
16. říj 2006 v 15:17 • martinka.t
17. říj 2006 v 10:56 • saltias
janus ale je ti jasné že on-line chatem ztratíš možnost si pročíst o čem se diskutovalo třeba před půl hodinkou
spoust z nás na tom právě staví, že když "chybí" tak si to prostě dočtou a jsou v obraze, tohle by už nebylo možné
4. lis 2006 v 08:04  • Odpověz
aha, vidis to me nenapadlo...dobry postreh... :wink:
15. lis 2006 ve 13:57  • Odpověz
princezna: Ale třeba by šel i na chatu udělat nějaký archiv, třeba aspoň den zpátky, nebo 8 hodin. A stejně si myslím, že v diskusích se má povídat spíš k věci, než příspěvky typu: ahoj, jak se máš, co děláš, jsi v práci, učíš se apod. Pokud se chce někdo dostat k seriózním odpovědím, musí tyhle nicneříkající přeskakovat i přes mnoho stran.
9. led 2007 v 11:17  • Odpověz
Mikulko, jde o to, jaké diskuze máš na mysli. Jsou tu diskuze "k věci" - např. kde co sehnat, jak řešit daný problém... a potom diskuze čistě "kecací" - holky se společným termínem, snažilky... prostě takové, které kromě toho, aby se cele soustředily na to, jak počít dítě, chtějí podrbat o všedních věcech, trochu se odreagovat. A jsou holky, které se celý den (týden) nedostanou k netu a večer dočítají, co jsme přes den napovídaly. Chat je určitě fajn nápad, ale myslím, že by sice nahradil část těch "kecacích" diskuzí, nicméně tomu, aby v některé diskuzi "k věci" holky kecaly jen tak daleko od tématu, nezabrání. Jsme jenom lidi a tohle se stává. Samozřejmě, že by nemělo, ale řešit se to dá maximálně tak, že dotyčné upozorníš (popřípadě si sama uvědomíš, že to děláš), že jsou od tématu a můžou se přesunout kamkoli jinam :slight_smile:
9. led 2007 v 11:24  • Odpověz
len: Myslela jsem diskuse k věci. Já vím, že někdy se to nedá zregulovat, že holt jsme holky povídavý :wink:
11. led 2007 v 16:09  • Odpověz
Mikulko, souhlasim s tebou...
11. led 2007 v 16:14  • Odpověz
No, já sice taky souhlasím, ale fakt to vidím, i když se snažím být maximálně k věci, najednou koukám, že už deset příspěvků drbeme o něčem jiném. Navrhuju přesun do jiné diskuze, ale kdo to po nás čte, těch deset příspěvků bohužel musí přelouskat :pensive: A tohle asi chat nespraví :pensive: I když by byl samozřejmě moc fajn a taky jsem plně pro jeho zavedení :wink:
11. led 2007 v 16:24  • Odpověz
Mně by se chat líbil jako navíc k diskusím. Když třeba někdo chce rychlou odpověď, může se zeptat hned a ne čekat na odpovědi v diskusích. Ale i jen na pokecání by to bylo fajn.
11. led 2007 v 18:42  • Odpověz
No takovej rychlej pokec, by nebyl vůbec špatnej :slight_smile:
11. led 2007 ve 20:21  • Odpověz
souhlasím s tím chatem to je prima nápad
25. únor 2007 ve 23:30  • Odpověz
29. srp 2009 ve 21:55 • kacik.halik
30. říj 2009 ve 02:38 • suky212suky
17. lis 2009 ve 02:14 • majo31
17. dub 2011 ve 02:10 • devils33
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.