• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chceme společný srazík s dětmi, poraďte kdeeee

(Zamčená)
8. července 2008 
Ahojky mám takovou prosbu na ty, které jsou z Luhačovic a nebo na ty, které už společný sraz někde s dětmi měly
My zářijovky 2007 se chceme sejít někde na nějakém krásném a vhodném místě po celé ČR i s dětmi
Pokud jste už takovou akci podnikly...poraďteeeeeee
Napadly nás Luhačovice..ale klidně budeme rády i za jiný tip a za vaše zážitky a zkušenosti.
Dííííííííííííííííky..za celá team maminek a dětí ze září 2007 Mišuge :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. kvě 2008 v 17:54  • Odpověz
autor
takže znovu :wink:

Ahojky mám takovou prosbu na ty, které jsou z Luhačovic a nebo na ty, které už společný sraz někde s dětmi měly
My zářijovky 2007 se chceme sejít někde na nějakém krásném a vhodném místě po celé ČR i s dětmi
Pokud jste už takovou akci podnikly...poraďteeeeeee
Napadly nás Luhačovice..ale klidně budeme rády i za jiný tip a za vaše zážitky a zkušenosti.
Dííííííííííííííííky..za celá team maminek a dětí ze září 2007 Mišuge
2. kvě 2008 ve 20:53  • Odpověz
ZOO Praha(popřípadě procházka na Petřín),ZOO Liberec(chtělo by to zjistit,ale mám takový dojem,že na Ještěd jezdí kabinka-lanovka),ZOO Jihlava,Častolovice(zámek s krásnou zahradou,oborou s bílými jeleny,daňky......+zvěřinec),ZOO Brno..................nic víc mě momentálně nenapadá. :grinning:
7. kvě 2008 v 19:37  • Odpověz
Karot, moc děkujeme, ale Misu měla namysli spíš nějaký penzion nebo chatu tak na jednu dvě noci :wink:
12. kvě 2008 ve 22:35  • Odpověz
my breznovky jedeme v zari sem :http://www.volny.cz/chalupa.orlicka/ :slight_smile:
ale zkusenost tim padem nemame....
je to tak nejak uprostred, takze prazandy i moravandy to maji podobne daleko a je to v prirode....

reference dame v zari.... :wink:
10. čer 2008 v 01:39  • Odpověz
my byli s červnovkama na Kocandě a božíííííí www.kocanda.cz
8. črc 2008 ve 14:42  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.