• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chci dat smailika a stranka mrzne

(Zamčená)
26. října 2007 
Ahoj potrebuju poradit,kdyz pisu prispevek a chci dat smailika tak mi to tam nejde dat a ukazuje ze to pracuje ale treba i pet minut a nic,ale jenom dnes jindy mi to tam jde dat rychle a vporadku a jeste kdyz prilozim sipku k pasu tak se mi neukazuje profil ostatnich,ale take jen dnes:Je to mou chybou nebo cim??Diky za odpoved
7. zář 2007 ve 13:56  • Odpověz
autor
Tak asi neporadi??
7. zář 2007 ve 14:15  • Odpověz
petka koník občas zlobí :wink: :slight_smile: tak se na něj nezlob a zítra to bude určitě lepší uvidíš :wink:
7. zář 2007 ve 14:24  • Odpověz
autor
No snad jo Dik
7. zář 2007 ve 14:33  • Odpověz
Prosííím pomoc... mé album se zbláznilo... dle instrukcí jsem si vložila metřík... nejdřív to fungovalo normálně ale pak se to jednoho dne zbláznilo... vytvořilo se druhé album... a metřík se tam zjevil několikrát... prostě blázinec... já s tím nemůžu udělat vůbec nic... prosím opravdte to¨... a nebo celý smažte... založím nové album, ale tohle je šílený a nevím co s tím :frowning2: ... předem moc děkuju.
Lenka
9. zář 2007 v 16:05  • Odpověz
Jééé :grinning: :grinning: :grinning: No fakt to je úplně šílený :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2007 v 16:08  • Odpověz
Leni a když si dáš upravit to album?? Jde ti to???
9. zář 2007 v 16:08  • Odpověz
nejde nic... ani ho vymazat!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2007 v 18:33  • Odpověz
Leni napiš adminovi do IP, to je jistější, třeba zirafka 105 :wink:
9. zář 2007 ve 22:45  • Odpověz
Prosím,prosím o radu.Omylem jsem vložila do názvu svého alba špatý odkaz. Nejde mi to smazat,ani ten odkaz.Zkoušela jse vymazat celé album a nic.
Budu moc vděčná za radu a předem děkuji :wink:
17. říj 2007 ve 23:16  • Odpověz
pomoc, omylem jsem si smazala album- krásné čekání????můžu ho tam nějak vrátit, zůstávají někde smazané albumy???? proooosímmm, měla jsem tam těhotenství a bříška a ultrazvuky :confused: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
26. říj 2007 ve 13:06  • Odpověz
je to Ok. už tam je, nevím, ale kam zmizelo, když jsem tam byla před tím byly pouze 2 a néé 3. pardon :grinning:
26. říj 2007 ve 13:08  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.