• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chebsko

(Zamčená)
11. května 2011 
Nějaký těhulky z Chebu a okolí??:slight_smile:
12. led 2008 ve 12:05  • Odpověz
Těhulka už né,maminka 5 měsíčního rošťáka Marečka
12. únor 2008 ve 20:34  • Odpověz
Ahoj já už taky nejsem těhulka, ale maminka 7měsíční Natálky. Ráda bych si s někým pokecala a nebo se i sešla. Neustále chodím na procházky. :wink:
6. dub 2008 v 10:13  • Odpověz
autor
Ahojda aewiku..mám takowej pocit že sme spolu chodili na základku..:slight_smile: a ty už si mamina ju.. :dizzy_face:
6. dub 2008 v 11:43  • Odpověz
Ahoj je to možný že jsme chodili spolu na základku, v Chodově viď? :slight_smile:
6. dub 2008 ve 12:30  • Odpověz
autor
Jo,jo přesně tam...sem si to myslela už když sem tě potkala we městě..a copa to že tě to zawálo do Chebu??
7. dub 2008 v 15:10  • Odpověz
Ahoj já jsem byla vždycky v Chebu v Chodově mě to nebavylo a hlavně jsem šla sem na školu. :slight_smile:
7. dub 2008 v 16:46  • Odpověz
Ahojky to tady není žádná mamina z Chebu, kteráby si chtěla pokecat nebo zajít na procházku? :frowning2:
8. dub 2008 ve 14:49  • Odpověz
ahojky aeviku! můžem pokecat a můžem i na prochajdu! já chodím každý den mezi jednou a druhou,můžem si dát někde rande,jen do konce tohoto týdne mi to nevyjde,zítra už mám něco domluveného a v pátek frčíme poprvé na plavání do Varů,ale příští týden jsem volná,tak se ozvi :grinning:
9. dub 2008 ve 12:42  • Odpověz
Dobře tak můžem dám vědět a budu se těšit. :wink:
9. dub 2008 ve 13:13  • Odpověz
napíšu Ti do interní pošty můj tel.tak mi na něj písni,kdy vyrazíme :slight_smile:
10. dub 2008 v 09:32  • Odpověz
kaleilah • 1d, 10tt • Včera ve 23:09
Jsou tu nějaké mamky s mrňatama z okolí Chebu?
9. dub 2009 ve 14:53  • Odpověz
tak jsem konečně dorazila správně :slight_smile: je to tu trošku nepřehledné, cheb jsem tu nenašla :frowning2: :grinning:
9. dub 2009 v 17:40  • Odpověz
joanelka • 17tt • 7. květen 2009 ve 12:31
Ahojky ráda bych věděla jestli v tom v Aši momentálně nejsem sama...
19. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz
Koukám,že nás tu moc z Chebu není!Máte taky někdo 5 měsíční mimi?
31. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
teda tady vážně nikdo není?? já jsem původem taky za západu, jezdím tam každej měsíc..doma máme 4měs. Natálku...tak jestli se to tady rozjede,budem rády :dizzy_face: :grinning:
31. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz
Ahoj
Vyhrabala jsem tohle téma ze zapadliště :grinning:
Holky z Chebu a blízkého okolí.Najdou se nějaký aktivity který se dají dělat s vašemi batolátky?Nějaké centrum kde ale neni podmínkou chodit pravidelně-jen prostě když je nálada a platí se jednorázově? :wink:
23. led 2010 v 08:34  • Odpověz
Ahojte, tak sem vyhrabala téma z Chebu a okolí. Já jsem z Aše a doma máme skoro 6 letýho rozumbradu :slight_smile:

dvojka - dobrý je aquaforum ve Frantovkách.

krista - ten tvůj výraz v tom Aši sem dlouho neslyšela, koho znám tak říká ta Aš né ten Aš :grinning: Ty seš z Aše nebo si tu jen v květnu momentálně byla, já jsem rodilá ašanda, ale kkdyby to šlo tak zdrhnu někam hodně daleko :grinning: :grinning:
23. led 2010 v 17:14  • Odpověz
veronika28 - Dnes ve 12:16
Ahojky, je tu nějaká maminka nebo těhulka z Chebu? Jsem 26 maminka 10 měsíční holčičky Nikolky a nemám s kým drandit s kočárem
12. kvě 2010 ve 13:30  • Odpověz
Ahoj.Najde se tu nějaká těhulka z Chebu.
4. říj 2010 v 15:05  • Odpověz
Ahoj.Nenajde se tady nějaká maminka pro společné procházky s kočárkem. :slight_smile:
21. bře 2011 v 11:11  • Odpověz
Opravdu se tu nenajde,nějaká maminka s miminkem,na pokec nebo procházky. :slight_smile:
25. bře 2011 ve 12:42  • Odpověz
Halo Chebandy.Kde jste? :wink:
28. dub 2011 v 08:46  • Odpověz
Ahoj. Tady jedna je.
3. kvě 2011 v 10:40  • Odpověz
@wlladka Ahoj.Já už jsem si myslela,že sem nikdo z Chebu nechodí :slight_smile: .Máte krásný děti.
4. kvě 2011 v 10:54  • Odpověz
@anevin děkuji za pochvalu. Vaše dětičky jsou taky krásné. Holčičky jsou úžasný :slight_smile: To "bříško" se ale muselo nosit :astonished: :grinning: To já neznám. Já nikdy pořádný neměla, vždy mi jen narostla prdel :grinning: :grinning:
4. kvě 2011 v 11:11  • Odpověz
@wlladka Tak u prvního dítka jsem narostla celá,ale ted u dvojčat jsem hubla a rostlo mi jen bříško,ale váha ne.Taky jsem si od 32týdne poležela v Plzni,holkám se chtělo už ven :frowning2: ,ale vydržely ještě měsíc.Jen Karolínka byla trochu menší,ale už to dohání.
4. kvě 2011 ve 13:30  • Odpověz
Taky jsem napůl "plzeňačka" Poslední těhotenství bylo velmi rizikové, do poradny jsem jezdila do Plzně, taky na genetiku do K.Varů a do Sokolova. V Plzni pak ještě na hematologii, prášky, denně injekce do břicha a pak nemocnice. V Plzni jsem byla čtvrt roku. Sotva mi vyskočilo nějaké bříško, tak jsem o něj přišla. :frowning2: Malý Šimonek je extrémní nedonošenec, takže jsme si užili. Ale teď už je z něj krásný klučina. Tento měsíc bude mít rok, ale správně by měl mít 8 měsíců.
To je dobře, že holčičky vydržely v bříšku. :dizzy_face: :dizzy_face:
4. kvě 2011 ve 20:56  • Odpověz
@wlladka Na genetiku jsem jezdila taky do Varů a do poradny až od 30týdne do Plzně,měla jsem problémy s játry a cukrovku a hubla jsem :unamused: .V Plzni jsem teda strávila jen měsíc a půl,ale přístup na rizikovým odd. byl užasný.Tak to je užasné,že to Šimonek tak dohnal a koukala jsem,že roste jak z vody :slight_smile:
5. kvě 2011 v 07:45  • Odpověz
Ahoj a dobre rano,tak tady je taky diskuze o Chebum,koukam asi jsem tehdy hledala spatne :D

@anevin Ahoj Anicko,ani jsem nevedela,ze jsi taky na koni :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2011 v 08:01  • Odpověz
@wlladka teda koukala jsem na albicko,simonek je moc hezkej a vubec nevypada ,ze by byl nedonosenej a cetla jsem,ze uz i leze a to nas teda dokonce i predbehl :D
5. kvě 2011 v 08:05  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.